|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
«Бонус Супер Прайс» — національний лідер у сегменті «все для дому». За період успішної роботи ми відкрили магазини на правому і лівому березі Києва, а також в регіонах, щоб наші Клієнти з радістю вибрали за оптимальною ціною побутову хімію, косметику, парфумерію, одяг. Відгуки про роботу в Бонус Супер Прайс, зарплати, вакансії22 000 – 26 000 UAH 22 000 – 26 000 UAH
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії Бонус Супер ПрайсДодати відгук Оцініть роботодавця Бонус Супер Прайс: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Бонус Супер Прайс Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Вище написаний відгук був написаний людиною яку звільнили за неякісну роботу та неадекватну поведінку на підприємстві. З її боку виникали постійні суперечки з колегами,на зауваження що до ПОМИЛОК в роботі, яких було дуже багато,реагувала різко, з нецензурними висловлюваннями. Ніколи не визнавала своєї провини,ходила скаржитись керівництву,зверхньо ставилась до колег, навіть погрожувала бійкою.З відгуку видно, що людина не визнала своїх помилок і що дуже прикро звинувачує Олену,яка зовсім до її звільнення непричетна, а також висміює керівництво,яке не раз закривало очі на її викрутаси. Робота на складі продовжується,колектив дружній,завжди допоможуть і підтримають і в роботі і в житті. Хто хоче працювати той працює. Рекомендую)))
Я слышала эти истории ….
Я просто в ужасе
Почему эта зараза до сих пор там- не понятно
Работала там, слышала эту информацию
День добрый. Продолжу отзыв по компании Бонус и работе на складе.
Тот факт что аморальная осыбь по имени Елена, заправляет конторой и цепляется к мужчинам факт неоспоримый. Лицемерка,лгунья,аморальная,озабоченная осыбь и это правда!!!Занимается грязными делишками на рабочем месте. Считает себя повелительницей,но без нимба и кароны находится.Два абалдуя сидящих с ней в кабинете просто для неё марионетки,которыми она с лёгкостью манипулирует.Атмосфера ужастная в коллективе. Склоки,подставы,обсуждения друг друга.Грязь невероятная и пыль! А что самое удивительное,что женщины свои использованые средства личной гигиены должны уносить с собой,чуть ли не домой. Нонсонс!!
Хотя вроде бы как-уборщица присутствует. Обедаете там же где и переодеваетесь.Тоесть-и раздевалка и столовая..2 в 1😂.Благо что ещё хоть холодильники есть с чайниками.
Одним словом-НЕ РЕКОМЕНДУЮ сунуться в это безобразие!
Доброго дня
Хочу залишити коментар стосовно роботи в компанії
” Бонус “.
В місті Київ в районі Оболонь по вулиці Вербова 4 а. Робота в складі комплектувати на магазини товар згідно із замовленням. Працюють на складі чоловіки та жінки комплектовщиками товару.
Також є жінки які працюють на цьому складі маркерують товар.
Робота й графік не поганий, заробітна плата виплачується своєчасно та чесно.
Але є одне НО та велика текучка із за однієї людини.
Вона працює дуже давно в ці компанії її звати Лєна.
Вона працює оператором і сидить в одному кабінеті із керівництвом. І має змогу говорити й доносити неправдиву інформацію. Її слухають два керівники чоловіка і все що вона творить на складі сходить її із рук.
Що я бачила за рік роботи.
Скандали, крики, лайка матом, переходить Лєна на лічносні образи які не стосуються роботи та складу. Завжди склоки, сплєтні та дуже важка атмосфера в колективі. Хотя вона не являється керівником двох направлень роботи. Але вона на складі рішає хто наступний пійде із роботи.
А саме страшне це як ця жінка майже в 50 років поводить себе із чоловіками.
Господи 🤦♀️ це Іспанський стид, бо я теж жінка. Лєна майже кожного чоловіка працівника складу хапає за полові органи.
Молодь до 30 років потерпає.
Хто дає їй от пор того Лєна виживає із роботи. Така собі бабуся педофілка.
Всі це бачать, бо в складі стін немає.
І один із керівників теж бачив як вона лізла та смикала хлопця за геніталії, бо він почав кричати що боляче і щоб вона його не чіпала.
Але керівники мовчать …. чи бояться, бо можливо в центральному офісі в неї є “волосата рука ”
На цей жах потрібно не закривати очі, бо там працюють молоді студенти.
Які говорять хай бабуся нас трогає мені не шкода хай порадіє.
Що це ???
Я напишу цю історію до команди Маші Єфросиніною вони займаються темою насильства та оприлюдню те що я бачила.
Та звернуся до команди 1+1 чи має право компанія приховувати та замовчувати такі дії жінки.
Подсидите уже Елену кто-нибудь. Столько адекватных женщин на складе, умных и толковых, а эту *** никто свергнуть не может? Лучше уже мужика в начальство поставить, раз такое дело. Хохма.
Работают не честно,зарплата в конверте,при увольнении обманули и не выплатили всю задолженность по зарплате