|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Хто ми? Ми — будівельний магазин « Будія »! Відгуки про роботу в БудіЯ, зарплати, вакансії35 000 – 45 000 UAH
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії БудіЯДодати відгук Оцініть роботодавця БудіЯ: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію БудіЯ Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Мене, як водія Будії opel movano було просто звільнено із-за рішення Д.В. на підставі наклепу логістика Романа(єнота вонючего), та всі скажуть де він сидить. Наклик був неправдивий Я не зміг довести свою точку зору до керівництвая Будії, тому що ДВ дружній до Енота. До речі це Тішкін вигадав про єнота, він вже у Будії вже не працює із-за … Тому логістам треба мабуть теж …
У свій час був найкращим водієм, компанії, з вивозу товару. Керівники не цінують гарну роботу, адже на логістиці сидить єнот (вонючий) Рома, який все робить для водія Вітька Кирзоліцого, він же Кривенко В. Там тамдем, вони родичі, Ви будете робити всю роботу, а ці родичи (покидьки) будуть знімати вершки і заробляти. Доречі все це покриває Д.В. і йому за це нічого не буде. Робіть висновки, водії.