DCM (Discount Commerce Mart)

location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Інтернет магазин

Відгуки про роботу в DCM (Discount Commerce Mart), зарплати, вакансії

  1. Пивоварова Елизавета
    10 Чер 2026

    Не верьте тому что пишут, я работала мне все выплатили!
    Подруга моя до сих пор работает в этой компании и все получает.
    Претензий нет.

  2. DCM
    10 Чер 2026

    @ Мурло Арина , Знову ж таки, по даному піб нікого не знайшли. Можете будь ласка вказати справжню ПІБ. Або як звали Супервайзерів та можливо якусь інформацію підтверджуючу що ви працювали саме у нас?

    Можливо десь в Україні з’явилася ще якась компанія зі схожою назвою. Тому що дуже дивно компанія працює роками а коментарі з приводу не виплати масово почали приходити остані 2-3 місяці, при цьому жодного такого співробітника у нас не працювало по тим введеним піб. При цьому виплати у нас роблять абсолютно всім співробітникам навіть тим хто звільнився або не пройшов випробувальний період.

  3. Мурло Арина
    9 Чер 2026

    Ни в коем случае не связывайтесь с этими дельцами и жуликами. Самая мутная и серая конторка, разводят не только клиентов но и сотрудников, вы здесь никогда не увидите своей заработной платы, ибо эти аферисты вас кинут через две недели ни заплатив ни копейки, разводняк и *** .

  4. DCM
    8 Чер 2026

    @ Стефан Градский , Дуже цікавий коментар, і людину з таким піб не знайшли в срм системі. Тобто або ви помилился компанією або напишіть будь ласка справжнє піб ми скинемо сюди пдф файл з вашими виплатами якщо ви дійсно працювали.

    Так як бачимо дуже цікаву тенденцію останій місяць люди пишуть коментарі без будь якої конкретики. Але жодної особи з таким піб у нас не працювало.

  5. Стефан Градский
    8 Чер 2026

    Не компания а просто ужас! Картавцева наверное под давлением написала нижесказанное либо же она из администрации этой гнилой компании. Не ведитесь , ни в коем случае, обманут, обманут и ещё раз обманут !!!!

  6. Картавцева Марина
    1 Чер 2026

    Всем привет! Хочу поделиться собственным опытом работы в этой компании, это была моя первая работа в этой сфере и естественно мне как новенькой было очень тяжело первое время, но спасибо большое команде которая меня учила и поддерживала!
    В любой ситуации я могла обратиться к супервайзеру, объяснить какая у меня ситуация, например если нужен выходной или больничный (попали с ребёнком маленьким в больницу) всегда все входили в положение, никогда не было никаких ни штрафов ни отработок.
    Зарплата всегда была вовремя без задержек, копеечка в копеечку, с этим вообще никогда проблем не было.
    Так что ребята не ведитесь на эти комментарии)
    Конкуренты никогда не дремлют😁

  7. Лолита Бажова
    29 Тра 2026

    Очень скверная кампания, никому не советую. Вешают лапшу что одна заявка в час будет сто процентов, и зарабатывать можно много. В итоге ни заявок, так как база ледяная, ни денег здесь ни заработать. Ещё и кидают на зарплату. Обман и эксплуатация новичков, не идите туда работать ни в коем случае!!

  8. Стас Герцен
    26 Тра 2026

    Херня , не ведитесь на эту брехню. Обещают хорошую зарплату, по факту не выплачивают ничего от слова совсем . И отношение вдобавок ко всему не совсем приятное, в итоге за день может .ыть одна заявка, в итоге которую вам просто не оплатят.видпрацюете две недели и вас пошлют к чёртовой матери не заплатив ни копейки

  9. DCM
    18 Тра 2026

    @ Мария , Доброго дня, З п приводу брехні це зовсім не відповідає дійсності, якщо брати роботу оператора то ми перевіримо запис чи є він. І навіть якщо є то приклад роботи оператора надається для того щоб ви розуміли як саме потрібно працювати на певних етапах розмови. І більш детально розуміти як саме краще презентувати товар, відпрацьовувати заперечення і т.д. Судячи з вашого коментаря нажаль можна зробити висновок що досвід роботи оператором до цього або не було або був не великий. З приводу холодних дзвінків, давайте зразу роз’яснимо, є 3 типи ліній:
    1) Гаряча лінія – там де клієнт бачив товар на сайті сам зацікавився товаром та залишив заявку на цей товар.
    2) Холодна лінія – там де клієнт взагалі немає ніякого досвіду роботи з компанією, ніколи за неї не чув і не користувався взагалі послугами. У більшості випадків це B2B напрямок.
    3) Тепла лінія – там де клієнт раніше мав досвід з компанією оформлював якісь замовлення або ще щось. І такому клієнту через певний час можуть запропонувати якусь іншу послугу. Наприклад якщо ви були клієнтом приватбанку, то він може вам зателефонувати і запропонувати оформити нову карту.

    Тепер якщо взяти нашу компанію, то вона виключно працює з клієнтами які раніше робили замовлення. Підкажіть будь ласка яка в цьому випадку це лінія?

  10. Гость
    18 Тра 2026

    @ Выктор Коломойский , Доброго дня, назвіть будь ласка ваше справжнє піб, так як Віктор Коломойський в нашій компанії не працював. І ми сюди надамо пдф файл з вашою виплатою. В компанії може бути тільки 2 випадки коли може бути не виплата зп:
    1) Це якщо на вашому балансі менше 500 грн за робочий період, за це попереджають на етапі набору, навчання та стажування. Для того щоб вийти на цю суму потрібно відпрацювати буквально 6 годин за 2 тижні, тому виникає запитання скільки годин відпрацювали ви.
    2) Це якщо оператор замість того щоб працювати постійно скидає дзвінки.

    Згідно з регламентом компанії інших випадків немає і всі отримають заробітну плату, навіть якщо ви звільнитеся день в день.

  11. Выктор Коломойский
    12 Тра 2026

    ***. Не идите туда работать, клиентов ноль, звонки лупят один за одним, а толку никакого. Сразу посылают и срываются. Ещё и Александр супервайзер ЧСВшник ещё тот, очень неприятная личность с завышенным чувством собственной важности! А в конце ещё и свою честно заработанную за не выплатят, если с ними прощаешься
    Короче гнилая конторка, никому не советую

  12. Мария
    1 Кві 2026

    Не ведитесь на разводняк. Вам скажут, что это теплые продажи. На деле ты звонишь абсолютно в холодную и паришь ерунду по завышенным ценам. При этом приходится врать. Слушала “образцовый” дозвон, где оператор парит дедушке мягкую игрушку для самых маленьких для его 13-ти летней внучки. В общем, работа либо для крайне бессовестных, либо срочно перебиться, если у вас катастрофа в жизни

  13. Людмила
    28 Лют 2026

    Мені подобається працювати,адміністрація на вищому рівні.Тому рекомендую, працювати можна.Зарплата приходить своєчасно,тільки клієнти бувають різні,ну нічого з цим можна змінитись.

  14. Гость
    26 Лют 2026

    Всем привет, в двух словах о компании
    Работал в этой компании 2 месяца сначала все нравилось но база была в 2026 году за 2021 год и было много негатива от клиентов, супервайзеры обещали что вот эту базу дозвоним и будет хорошая где можно будет зарабатывать, спустя месяц они дали хорошую базу 2026 года (вопросов нет, продажи пошли вверх негатива меньше и тд) но есть но, к сожалению база продержалась не долго сразу же ее сменили на базу 21 года, с чем связано не знаю, в итоге звонил базу до тех пор пока не начали вообще рандомные номера давать и нужно было что то продать, бред, естественно продаж было мало, решил уволиться, уволили зарплату в день выплаты заплатили с этим проблем нет, не понравилось отношение супервайзера Александра а так же то что не отвечают за слова говорят одно делают другое (это о базе) в целом было б норм база работать можно, все нравилось) график вольный что тоже плюс , лично меня не кинули на деньги, все кого устроит 80 грн в час на ставке чисто могу советовать работу, кому мало ищите что то другое, мне было мало ставки по этому ушел, база унитаз в ней заработать не реально

  15. Гость
    25 Гру 2025

    @ Анна , Ви богиня відгуків. А щоб трішки стисліше… Компанія як і багато інших, пропонує товар за 100 або навіть і 150% накруткою. Роблячи знижку відсотків на 25 максимум. І зазвичай… Компанія яка успішна… Не буде добровільно – примусово купувати товар у неї.)))

  16. Гость
    8 Лип 2025

    @ Гость ,
    Доброго дня!

    Ми з повагою ставимось до всіх відгуків — навіть до негативних. Але у цьому випадку зобов’язані публічно спростувати неправдиву інформацію.

    🔹 Компанія DCM виплачує заробітну плату всім операторам, які виконали умови співпраці — зокрема, якщо на балансі працівника є понад 500 грн. Всі виплати проводяться офіційно та вчасно, згідно з особистим кабінетом оператора.

    📂 Якщо автор відгуку дійсно співпрацював із нами — просимо назвати своє ПІБ, і ми надамо офіційний PDF-звіт про його/її виплати, який готові опублікувати прямо тут, у відповідь. Ми нічого не приховуємо.

    🔸 Зазначимо: відкритий набір — це нормальна практика для великої торговельної компанії з високим оборотом клієнтів. Ми не утримуємо людей силою — лише ті, хто хоче та вміє продавати, залишаються й стабільно заробляють.

    ☝️ Закликаємо не вводити інших кандидатів в оману необґрунтованими емоціями. Ми відкриті до діалогу, надаємо навчання, підтримку, гнучкий графік і стабільну оплату. І ми готові це доводити фактами.

    З повагою,
    Команда DCM

  17. Гость
    8 Лип 2025

    @ Анна ,

    Дякуємо, Анно, за Ваш відгук!

    Ми щиро вдячні, що Ви поділилися своїм досвідом. Нам прикро, що робота в компанії не виправдала Ваших очікувань.

    ✅ Ми дійсно прагнемо надавати всім новим працівникам максимально прозору інформацію ще до початку роботи — саме тому доступ до навчальних матеріалів, прикладів дзвінків, графіків, SRM-системи та скриптів відкритий одразу. Раді, що Ви це відзначили.

    🔁 Щодо високої динаміки роботи — це правда, що робота оператора потребує стресостійкості та комунікаційної гнучкості. Ми не приховуємо цього: наші співробітники працюють із великою кількістю клієнтів, і не всі дзвінки бувають легкими. Саме тому надаємо приклади, підтримку від тренерів та щоденний зв’язок із кураторами.

    💬 Стосовно асортименту товарів — компанія працює з різними постачальниками. У кожного товару є сертифікати, гарантія, можливість перевірки на пошті. Ми не продаємо “кота в мішку”, як зазначено у Вашому коментарі — клієнт завжди може відмовитись, якщо товар не підійде.

    📦 Щодо цільової аудиторії — ми не обмежуємось жителями сіл або віковими категоріями. Кожен клієнт самостійно обирає, чи цікава йому пропозиція, а оператор лише інформує та допомагає.

    ⚖️ Ми розуміємо, що робота в кол-центрі підходить не кожному. Але є чимало співробітників, які працюють у нас вже тривалий час і мають стабільний дохід, можливість гнучкого графіка та кар’єрного росту.

    Бажаємо Вам успіхів у пошуку того місця, яке дійсно відповідатиме Вашим очікуванням і цінностям!

    З повагою,
    Команда DCM

  18. Анна
    28 Чер 2025

    Не рекомендовала бы данную компанию и вакансию (оператор колл центра, удаленка) большинству соискателей. Возможно кому-то эта работа и может подойти, но лучше не тратить время.
    Из хорошего: работа понятна, есть видеоматериалы, срм-сайт где есть инфа о товарах, заявках, графике работы, примеры “удачных” звонков операторов, скрипт, а также видео и прочие вещи которые нужны для работы. С этим в компании проблем нет. Удобный график. Можно корректировать под себя, как удобно, главное правило отработать не менее 30 ч за неделю.
    Из плохого: работа неблагодарная от слова совсем. Клиенты в линии компании настолько разные, что вы себе представить не можете. Поток звонков (идет автонабор клиентов в проге) очень большой. Вас будут: не дослушивать, перебивать, слать на 3 буквы, хамить, бросать трубки, обзывать мошенниками, обращаться фамильярно насколько это возможно только, но вы должны, как и во всех колл-ценрах быть вежливыми и доброжелательными.
    Ассортимент товаров компании широкий, но подобран не совсем удачно из-за чего даже если и удается озвучить клиенту товары из какой-то категории он все равно не купит, а время будет потрачено. Много сомнительных китайских товаров, ноунейм брендов и тд. Компания завлекает клиентов бонусами и скидками (которые накапливаются сами чудесным образом) при этом все ее товары с учетом скидок/бонусов и заверениям что вы покупаете “по себестоимости” намного дороже (на 1000 грн и больше), чем средняя цена на эти же товары в других магазинах в интернете, это гуглится за минуту все.
    У компании для клиента нет сайта, каталога, нет интеграции с месенджерами. Клиент покупает только с ваших слов вслепую, кота в мешке, и увидит товар только на отделении новой почты. Вы буквально будете разводить наивных и внушаемых людей, которым зачастую эти товары и не нужны были. Целевые клиенты компании это жители сел, больше женщины, чем мужчины, от 40-45+, которые не сильно понимают что, как и откуда и рады свалившимся с неба на них “скидкам” и “бонусам”.
    По работе: Может быть такое, что у вас за несколько часов в линии не будет ни одного заказа, а это плохо, ведь надо делать 1 заказ в 2 часа, чтобы были хорошие показатели. Также очень большая текучка в компании, все поставлено на поток, ты легко заменяемая единица. Специалисты, по факту, им не нужны. Нужен робот-болванчик, который читает скрипт. Касательно скрипта, он работает, только в их влажных фантазиях, так как люди не совсем дураки все. И могут зачастую складывать 2+2 и понимают когда им что-то хотят впарить. В целом, вот такой вот длинный отзыв вышел. Кто хочет там работать пробуйте, возможно, оно ваше, но я бы не советовала.

  19. Гость
    26 Чер 2025

    Компанія DCM або ДСM працює , як і інші компанії-розводіли за принципом – лох не мамонт, лох не вимре. Кожний день іде набір нових людей. Зарплату не отримаєте, будуть постійні відмовки.

  20. DCM
    28 Тра 2025

    Дякуємо за ваш відгук. 😊

    Дозвольте пояснити детальніше:
    🔹 У нашій компанії справді діє правило, що під час стажування та перших днів роботи оператор отримує оплату лише у випадку, якщо його заробіток становить не менше 500 грн. Це означає, що якщо кандидат вирішує покинути роботу в перший день, то виплата буде здійснена тільки за умови, що сума заробленого складає 500 грн або більше. Якщо ж заробіток менший, оплата не проводиться.

    🔹 Це правило є необхідним, адже ми хочемо працювати з тими, хто готовий серйозно ставитися до роботи та бути корисним для компанії. Саме тому під час стажування важливо показати себе – зробити мінімум одну продажу за 1–2 години з хорошим відсотком викупу.

    🔹 Також ми завжди готові детально пояснити умови: як працюють наші проекти, як формується оплата, як проходить стажування. Якщо щось було незрозуміло, ми завжди готові відповісти на запитання.

    Дякуємо за ваш коментар – ми цінуємо зворотний зв’язок і працюємо над тим, щоб інформація про вакансію була максимально зрозумілою. Бажаємо успіхів! 🚀

  21. Анастасия
    8 Кві 2025

    Нашла вакансию оператор контакт-центра. Заполнила форму-заявку. Со мной связалась кадровичка в телеграмме.
    Сначала невнятно объясняла какие 2 проекта у них есть. Потом пишет, что если почасовка и процент от выкупленных товаров меньше 500 грн, то оплату вы не получите, если уйдёте.
    При этом нужно обязательно на период стажировки делать минимум 1 продажу за 1-2 часа и не меньше 50% выкупа. А после стажировки нужно больше продаж в час.

12 500 – 35 000 UAH
Усі зарплати додаються анонімно

Додайте зарплату в компанії DCM (Discount Commerce Mart)

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця DCM (Discount Commerce Mart): розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук