G Car

G Car

Транспорт
location_on ,
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

G Car — це найбільша компанія в Україні в сегменті надання роботи в таксі на авто компанії, компанія активно розвивається та наразі має представництва у 22 містах України.
Географія постійно розширюється. Сьогодні компанія максимально націлена на розширення та надання якомога якісніших послуг. Для численних клієнтів — це високий рівень сервісу та доступність, а для водіїв — найкомфортніші умови роботи та гідна заробітна плата.

Відгуки про роботу в G Car, зарплати, вакансії

1 2
  1. Влад
    22 Січ 2024

    1600 грн за 2 недели работы в часы пик без простоев (05:00-11:00, 16:00-24:00), а в целом есть риск вообще уйти в минус. Московская фирма, и этим сказано все отношение к нам, украинцам. Вакансии с сайтов не снимаются. Не удивлюсь, если передают личные данные водителей своим кураторам из страны-оккупанта.
    Лучше пойти работать в АТБ охранником или на завод, хотя бы ничего не потеряете кроме времени.

  2. Гость
    15 Січ 2024

    Даже не пробуйте тут работать! Обещают в начале бензин 50/50 с компанией! В итоге все за счёт водителя! Еще и куча штрафов за пробег иии невыполнение плана!

  3. Гость
    4 Січ 2024

    Ви зає***ли робити автодозвони.
    Пора вже вивчити або зробити в програмі відмітку, що власниця номеру на ***4473 від 24.02.2022 не говорить.

  4. Тетяна
    4 Січ 2024

    Вже півроку надходить реклама із автовідповідача на мій номер телефону. Цікаво, яким чином мої особисті дані, в тому числі й контрактний номер телефону стають відомі ось таким “компаніям”. При підтвердженні отримання інформації про компанію за SMS надходить відсил на російський сайт (збірник), на якому висить цей G CAR. Особливо обурює те, що подібні нав”язливі повідомлення надходять нашим бійцям на передову. Можливо, потрібно ретельно перевірити цих “панів”.

  5. Юрій
    28 Лис 2023

    Львів, боронь боже, обходьте цю компанію стороною. Працював тиждень , мало того що там нічого не заробиш, ще й витратиш кошти на пальне і навісять на вас цілу купу штрафів…

  6. Гость
    21 Лис 2023

    власники G Car напевно з “партії регіонів”, бо так дурити людей підчас війни, – тільки вони можуть. Бо в Москві також є G Car. Лохотрон конкретний. Хай би влада провела перевірку, і не відмахувалась, – “це ринок. ми неможемо.”

  7. Гость
    16 Лис 2023

    г.Хартков, компания отстой, показывает красивые и новые машины, по факту вы будете ездить на зарыганом Рено. Месяца 3 назад пришел на собеседование, мне нагрубили и я не захотел работать с ними. По и тогу с того момента начинаются сыпаться спам звонки, [вырезано] просто достают тебя ими за то, что ты с ними не работаешь. Мой вам совет, не связывайтесь с ними и даже номер и имя не давайте, [вырезано] начнут сразу спамить.

  8. Володя
    14 Лис 2023

    Автопарк в місті Тернопіль. Все б добре якби не касир Олександра, своєї роботи не виконує і не дає працювати іншим. Так звільнилось вже пару людей, як я знаю. Гроші вчасно не видає. З якимось перегаром сидить. На алкашку похожа. Вчасно виконував і дуже допомагав механік Сергій. Була поломка, виїхав до мене в 10 вечора. Поміняйте касира. Спілкування з нею жахливе.

  9. Гость
    12 Лис 2023

    Работа там отстой,полная фигня.Я устроился,вишел на работу,а мне даже конкретно не сказали сколько топлива.Машини только внутри хороши,а снаружи убитие.То там треснуто.то там ударено.Вообщем хотите покататься на пежо или хюндай за свои деньги.тогда вперед.

  10. Гость
    10 Лис 2023

    отвратительная компания, не рекомендую. также практикуют навязчивые спам-звонки. не оставят вас в покое

  11. Марсель
    28 Вер 2023

    Лохотрон
    У машин пробек скручен 100%.
    Простой на ремонте никто не оплачивает(записан на время-приехал здал машину, сидишь ждёшь непонятно чего), не знаю как парни на % зарабатывают 25к, но даже на аренде это не-реально. Автомойка если не работает – никто об этом не оповестит( приедешь помыться ,тратишь на дорогу топляк, а тут словом ни*уя – тоже пофигу), кароче сервис – ***тесь сами как хотите.

  12. Гость
    7 Вер 2023

    полный лохотрон,работают одни молодые,неопытные не советую там работать!машины нормальные но заработать не реально из тисячи грн твоих 300 грн

  13. Гость
    2 Вер 2023

    Отзыв@Гость, отзыв полная чушь, машины в большей части убитые, постоянно что-то не работает, 25 тыс. заработать нереально, при том что заправка своя и 50% выручки забирает парк, то-то с такими клёвыми условиями как описано выше, у них на всех сайтах висят вакансии, наверное желающих полно

  14. Гость
    7 Сер 2023

    Працюю вже 3 місяць. Поки все подобається.
    Заробіток середній, скажемо так. Не напрягаючись отримую 25000 в місяць. Той хто хоче має і більше.
    Не кожен парк може зараз “похизуватися новенькими авто доречі. Але тут вони свіжі.
    Була ситуація з авто,вийшов з ладу підшипник, надали підмінний автомобіль в той же день.
    Подобається що менеджери завжди йдуть на зустріч. Таке не всюди зустрінеш, нажаль, на сьогодні.

  1. Юрій
    28 Лис 2023

    Львів, боронь боже, обходьте цю компанію стороною. Працював тиждень , мало того що там нічого не заробиш, ще й витратиш кошти на пальне і навісять на вас цілу купу штрафів…

  2. Гость
    7 Сер 2023

    Працюю вже 3 місяць. Поки все подобається.
    Заробіток середній, скажемо так. Не напрягаючись отримую 25000 в місяць. Той хто хоче має і більше.
    Не кожен парк може зараз “похизуватися новенькими авто доречі. Але тут вони свіжі.
    Була ситуація з авто,вийшов з ладу підшипник, надали підмінний автомобіль в той же день.
    Подобається що менеджери завжди йдуть на зустріч. Таке не всюди зустрінеш, нажаль, на сьогодні.

Усі зарплати додаються анонімно

Додайте зарплату в компанії G Car

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця G Car: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук