G Car

G Car

Транспорт
location_on ,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

G Car — це найбільша компанія в Україні в сегменті надання роботи в таксі на авто компанії, компанія активно розвивається та наразі має представництва у 22 містах України.
Географія постійно розширюється. Сьогодні компанія максимально націлена на розширення та надання якомога якісніших послуг. Для численних клієнтів — це високий рівень сервісу та доступність, а для водіїв — найкомфортніші умови роботи та гідна заробітна плата.

Отзывы о работе в G Car, зарплаты, вакансии

1 2
  1. Гость
    24 Янв 2024

    м Житомир. З кожним авто (по відгуках водіїв) практично не було запаски (це питання доволі гостре, бо майже щодня комусь потрібна була запаска. Насосів в авто теж відсутні). Майже ні у кого не працює кондиціонер. Авто передається в користування брудне та з порожнім баком (таке авто отримав особисто я)
    Найбільше, що дратує зараз — це дзвінки колцентру, який запрошує на роботу в компанію G-car. Якщо людина вже працювала з вами, то нагадувати про можливість повернутись не варто. Це дратує, отримувати дзвінки під час іншої роботи, прийому душу, за кермом… Це не повідомлення, яке можна прочитати з часом. Можна якось відмінити ці дзвінки?

  2. Влад
    22 Янв 2024

    1600 грн за 2 недели работы в часы пик без простоев (05:00-11:00, 16:00-24:00), а в целом есть риск вообще уйти в минус. Московская фирма, и этим сказано все отношение к нам, украинцам. Вакансии с сайтов не снимаются. Не удивлюсь, если передают личные данные водителей своим кураторам из страны-оккупанта.
    Лучше пойти работать в АТБ охранником или на завод, хотя бы ничего не потеряете кроме времени.

  3. Гость
    15 Янв 2024

    Даже не пробуйте тут работать! Обещают в начале бензин 50/50 с компанией! В итоге все за счёт водителя! Еще и куча штрафов за пробег иии невыполнение плана!

  4. Гость
    4 Янв 2024

    Ви зає***ли робити автодозвони.
    Пора вже вивчити або зробити в програмі відмітку, що власниця номеру на ***4473 від 24.02.2022 не говорить.

  5. Тетяна
    4 Янв 2024

    Вже півроку надходить реклама із автовідповідача на мій номер телефону. Цікаво, яким чином мої особисті дані, в тому числі й контрактний номер телефону стають відомі ось таким «компаніям». При підтвердженні отримання інформації про компанію за SMS надходить відсил на російський сайт (збірник), на якому висить цей G CAR. Особливо обурює те, що подібні нав»язливі повідомлення надходять нашим бійцям на передову. Можливо, потрібно ретельно перевірити цих «панів».

  6. Юрій
    28 Ноя 2023

    Львів, боронь боже, обходьте цю компанію стороною. Працював тиждень , мало того що там нічого не заробиш, ще й витратиш кошти на пальне і навісять на вас цілу купу штрафів…

  7. Гость
    21 Ноя 2023

    власники G Car напевно з «партії регіонів», бо так дурити людей підчас війни, — тільки вони можуть. Бо в Москві також є G Car. Лохотрон конкретний. Хай би влада провела перевірку, і не відмахувалась, — «це ринок. ми неможемо.»

  8. Гость
    16 Ноя 2023

    г.Хартков, компания отстой, показывает красивые и новые машины, по факту вы будете ездить на зарыганом Рено. Месяца 3 назад пришел на собеседование, мне нагрубили и я не захотел работать с ними. По и тогу с того момента начинаются сыпаться спам звонки, [вырезано] просто достают тебя ими за то, что ты с ними не работаешь. Мой вам совет, не связывайтесь с ними и даже номер и имя не давайте, [вырезано] начнут сразу спамить.

  9. Володя
    14 Ноя 2023

    Автопарк в місті Тернопіль. Все б добре якби не касир Олександра, своєї роботи не виконує і не дає працювати іншим. Так звільнилось вже пару людей, як я знаю. Гроші вчасно не видає. З якимось перегаром сидить. На алкашку похожа. Вчасно виконував і дуже допомагав механік Сергій. Була поломка, виїхав до мене в 10 вечора. Поміняйте касира. Спілкування з нею жахливе.

  10. Гость
    12 Ноя 2023

    Работа там отстой,полная фигня.Я устроился,вишел на работу,а мне даже конкретно не сказали сколько топлива.Машини только внутри хороши,а снаружи убитие.То там треснуто.то там ударено.Вообщем хотите покататься на пежо или хюндай за свои деньги.тогда вперед.

  11. Гость
    10 Ноя 2023

    отвратительная компания, не рекомендую. также практикуют навязчивые спам-звонки. не оставят вас в покое

  12. Марсель
    28 Сен 2023

    Лохотрон
    У машин пробек скручен 100%.
    Простой на ремонте никто не оплачивает(записан на время-приехал здал машину, сидишь ждёшь непонятно чего), не знаю как парни на % зарабатывают 25к, но даже на аренде это не-реально. Автомойка если не работает — никто об этом не оповестит( приедешь помыться ,тратишь на дорогу топляк, а тут словом ни*уя — тоже пофигу), кароче сервис — ***тесь сами как хотите.

  13. Гость
    7 Сен 2023

    полный лохотрон,работают одни молодые,неопытные не советую там работать!машины нормальные но заработать не реально из тисячи грн твоих 300 грн

  14. Гость
    2 Сен 2023

    Отзыв@Гость, отзыв полная чушь, машины в большей части убитые, постоянно что-то не работает, 25 тыс. заработать нереально, при том что заправка своя и 50% выручки забирает парк, то-то с такими клёвыми условиями как описано выше, у них на всех сайтах висят вакансии, наверное желающих полно

  15. Гость
    7 Авг 2023

    Працюю вже 3 місяць. Поки все подобається.
    Заробіток середній, скажемо так. Не напрягаючись отримую 25000 в місяць. Той хто хоче має і більше.
    Не кожен парк може зараз «похизуватися новенькими авто доречі. Але тут вони свіжі.
    Була ситуація з авто,вийшов з ладу підшипник, надали підмінний автомобіль в той же день.
    Подобається що менеджери завжди йдуть на зустріч. Таке не всюди зустрінеш, нажаль, на сьогодні.

  1. Юрій
    28 Ноя 2023

    Львів, боронь боже, обходьте цю компанію стороною. Працював тиждень , мало того що там нічого не заробиш, ще й витратиш кошти на пальне і навісять на вас цілу купу штрафів…

  2. Гость
    7 Авг 2023

    Працюю вже 3 місяць. Поки все подобається.
    Заробіток середній, скажемо так. Не напрягаючись отримую 25000 в місяць. Той хто хоче має і більше.
    Не кожен парк може зараз «похизуватися новенькими авто доречі. Але тут вони свіжі.
    Була ситуація з авто,вийшов з ладу підшипник, надали підмінний автомобіль в той же день.
    Подобається що менеджери завжди йдуть на зустріч. Таке не всюди зустрінеш, нажаль, на сьогодні.

Все зарплаты добавляются анонимно

Добавьте зарплату в компании G Car

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя G Car: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв