Отзывы о работодателях Вишневое

Агросила, ПП (Каргобуд, ТМ)

Виробництво кузовів-фургонів CARGOBUD для вантажних автомобілів

Трейд Стоун

Компанія, що надає рекламні послуги у торгівельних мережах з метою збільшення обсягів продажу певного виду товарів.

Ферро Макс Протект

ООО «Ферро Макс Протект» производственная компания, специализированная на износостойкой продукции. Наша основная продукция: износостойкие режущие кромки для ковшей экскаваторов; трубы для транспортировки абразивной горной массы; трубы для транспортировки абразивной зерновой продукции; футеровка на бункера и конвейера; дробильное оборудование; промышленные ножи; мелющие шары; ковши.

Бі Еф Джи

Бренди «Snite» та «Kulik System» сьогодні — це масштабна українська компанія з власною виробничою базою. Наші фабрики розташовані на 9000 квадратних метрів території, та займаються виготовленням унікальних меблів для віталень, спальних, дитячих кімнат, кухонь, передпокоїв та інших приміщень у вашому будинку, квартирі або офісі. Наш колектив — це спільнота позитивно налаштованих професіоналів, які завжди дбають […]

Медесана

Амбулаторія сімейної медицини «Медесана» Cучасний медичний супровід кожної сім, ї та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, можна отримати тут, в сімейній амбулаторії «МЕДЕСАНА». » МЕДЕСАНА» пропонує широкий спектр медичних та лабораторних послуг. Команда кваліфікованих сімейних лікарів надає допомогу дітям з народження та дорослим пацієнтам. Амбулаторія «МЕДЕСАНА» займається консультуванням, діагностикою та лікуванням різних захворювань ЛОР-органів, органів […]

Прайм Тракс

MilkService — великий логістичний оператор в Україні, який надає комплексні послуги підприємствам молочної галузі — від збирання молока до доставки готової продукції. Працює на ринку з 2009 року, налічує до 200 осіб персоналу, має свій транспортний парк (від легкових до вантажних автомобілів), власне СТО.

Сахара Плюс

Постачальник теплотехнічного обладнання провідних виробників світу. Ексклюзивний представник Fondital SPA (радіатори опалення та котельне обладнання), Valsir SPA (металопластикові системи водопостачання та опалення), Fratelli Pettinaroli SPA (задорно-регулююча арматура), Global Radiatori (радіатори опалення), Radiatori 2000 (радіатори опалення), Hertz (радіатори опалення), Fornello (сталеві панельні радіатори).

Rozum

ROZUM  — мережа магазинів розвиваючих ігор, видавництво настільних ігор та інтернет-магазин. За 5 років ми відкрили 15 магазинів і не плануємо зупинятися! Ми не продаємо, ми пропонуємо розвиток! У нас Ви завжди можете знайти ігри для малюків, дітей та дорослих: настільні ігри, головоломки робототехніка смарт-техніка логічні ігри іграшки Гайда до нас за творчою атмосферою і розвитком когнітивних функцій! За нами — майбутнє!

Брокинтерком

Компания «Брокінгтерком» уже давно зарекомендовала себя на рынке, как поставщик свежих фруктов и овощей. Составляющими нашего успеха является: — широта предлагаемого ассортимента; — качественная, оперативная логистика; — высокий уровень сервиса предоставляемых услуг с учетом всех пожеланий клиентов. «Брокінтерком» всегда может предоставить полную информацию о том, где осуществляется закупка продукции.

Одиссей-Трейд

Компания «Одисей» начала своё существование в 1999 году. Мы в Украине одни из первых, кто начал заниматься гидромассажными боксами и кабинами производства КНР. На данный момент мы являемся одними из крупнейших поставщиков гидромассажных боксов и кабин в Украине. За время нашей работы, помимо ценного опыта, мы приобрели большую клиентскую базу, сотрудничество с дизайнерскими организациями и […]

Todo Glass

Todo — дзеркала з підсвічуванням та продукція зі скла

ЗБ Постач Комплекс

ТОВ «ЗБ Постач Комплекс» — виготовлення залізобетонних виробів.

Супер Поверхность

Компания «СуперПоверхность» — производство эксклюзивных элементов интерьера любой сложности: столешницы, барные стойки, столы, тумбы, подоконники, стеновые панели, мойки, раковины, лестницы, камины, дверные арки и многое другое.

ArtMax

Студiя краси i здоров’я ArtMax.

RUFFORD HOLDING GROUP

RUFFORD HOLDING GROUP — мережа закладів у різних сферах життєдіяльності (Барбершоп, фермерский магазин продуктів, готель)

Євротехстандарт

Компанія «Євротехстандарт» знаходиться в м. Вишневе Київської області і вже багато років успішно працює на ринку України в сфері послуг сертифікації та оцінки відповідності продукції, здійснює роботи по сертифікації продукції для ринку Європейського Союзу.

Face studio_AK

Косметологічна студія FACE Cosmetology.

Горилаз Пицца

Меня зовут Сергей и я очень рад представить Вам наш семейный онлайн ресторан «Горилаз Пицца», который работает для Вашего гастрономического удовольствия! Знаю почти все о пицце, Вок и суши. И именно поэтому решил открыть собственный онлайн ресторан Gorillazz Pizza, который сосредотачивает в себе домашние традиции, уникальные рецепты, тщательно отобранные продукты наивысшего качества, а также экопродукты […]

SHAPES дизайнерські меблі (ЮС Меблі)

Мебельная фирма “Shapes” – является одной из преуспевающих фирм, которая заняла непосредственно первые ряды в изготовлении корпусной мебели.

Аптека ЕЛІОС ФАРМ