Отзывы о работодателях Киев

Decor Solutions

Створюємо унікальні інтер’єри завдяки текстильному і художньому оформленню! Ми перша компанія в Україні, яка будує великий системний бізнес в ніші художніх послуг! Допомогаємо художникам знайти своє покликання! Наша сила — це наша команда!!!

Люми-Дент

Профессиональная стоматология — сеть киевских стоматологических клиник Люми-Дент — расположена на массивах Оболонь, Позняки, Соломенка.

Ланет CLICK

Ланет CLICK – Digital-агентство. Широкий спектр послуг просування в Інтернеті. Ми готові вирішувати ваші задачі — давайте обговоримо.

Інжбуд компані

ТОВ «ІНЖБУД КОМПАНІ». Компанія почала працювати в 2018 році і, в першу чергу, взяла на себе нелегке соціальне завдання — задоволення інтересів інвесторів, які купували квартири раніше, недобудовані іншими забудовниками, та досі не поселились в омріяне житло.

Harwind

HARWIND — українська компанія, яка займається питаннями системного оснащення медустанов різних форматів прогресивним медичним обладнанням. За принципом: sale|service|training. Не просто продати і встановити, а підтримати, навчити і залишатися поруч — підхід, який допоміг нам за 8 років своєї роботи завоювати довіру наших клієнтів, серед яких мережа приватних клінік «Добробут», Міністерство охорони здоров’я України, Організація Об’єднаних […]

ProFlowers.ua

Розничная продажа горшечных растений. Доставка цветов и сопутствующих товаров. Услуги курьерской службы.

Солантис Украина

Солантис Украина — молодая, амбициозная украинская компания, которая динамично развивается на аграрном рынке Украины и быстро реагирует на потребности сельскохозяйственных производителей.

Киевэлектроспецмонтаж

Повниий комплекс робіт із зовнішнього електрозабезпечення об’єктів (проектні роботи, будівництво мереж 0,4-110 кВ, ПНР та ввід в експлуатацію)

Фонд пенсійних заощаджень

Відкритий недержавний пенсійний фонд «Фонд пенсійних заощаджень» (ФПЗ) – це неприбуткова організація, яка здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та є частиною надійної TAS Group.

AIRON

AIRON виготовляє доступну портативну техніку, що забезпечує повноцінний комфорт для сучасних і активних користувачів.

Укртехносинтез

СУБП «Укртехносинтез» в форме ООО является динамично развивающимся торговым домом Концерна, выполняющим эффективную координацию маркетинговых процессов промышленных предприятий в направлении машиностроения и недвижимости.

ЭМКО

Общество с ограниченной ответственностью «Завод «ЭМКО», ранее Завод электромонтажных изделий ЗЭМИ-4, имеет более 70-лет опыта в производстве электротехнической продукции.

SimplexMed

Simplex Med — Разработка и внедрение Медицинских информационных систем.

ОМП ЮФ

Юридическая фирма.

Донбасс-Термо

ООО «НПКФ «Донбасс-Термо» основано в 2001 году. Мы обладаем опытом ведения различных проектов. Наша команда глубоко знает рынок комплекса проектных и строительных услуг, пластична и «заточена» на поиск уникальных и оптимальных решений, предлагает лучшие на рынке варианты.

Институт клеточной терапии

Предоставление качественных услуг мирового уровня по банкированию стволовых клеток различного происхождения, изготовление клеточных и тканевых препаратов и их внедрение в клиническую практику, проведение прикладных и фундаментальных исследований в области медицины и криобиологии.

Lantmannen

Компанія входить до складу скандинавського харчового концерну Lantmannen. Спеціалізується на виробництві сухих сніданків, каш, мюслі. Продукція відома під торговими марками Start, Axa. Чисельність персоналу в Україні — близько 250 співробітників.

TextMagic

TextMagic is an SMS company based in the UK, with over 20 years of experience in helping businesses improve communications and mobile marketing through sending and receiving text messages online.

Craft Sale

Сообщество мастеров продающих товары по всему Миру. Усилим ваш бизнесс на Etsy. Научим работать с Etsy.

Искофита

Компания Iskofita является представителем и официальным дистрибьютором моющих и дезинфицирующих средств широкого спектра действия, продуктов кормления и товаров для репродукции европейских компаний таких как: GluNergy (Нидерланды), MG2MIX (Франция), Agrofeed (Греция), Quat-Chem, (Великобритания), Lanxess (Германия) Jorenku (Дания), Ingaso, Tecnologia&Vitaminas, KUBUS (Испания).