Отзывы о работодателях Киев

AIMM

АIММ — это команда профессиналов в сфере архитектурного проектирования, градостроительства, инжиниринга, железобетонных, металлических и деревянных конструкций.

Lodka5

Наш магазин працює з 2012 року. За цей час ми стали лідером своєї галузі і не збираємося зупинятися. Магазин Lodka5.com.ua — човни, мотори та ще тисячі товарів. Ми любимо нашу роботу, адже вона приносить задоволення людям. Ми з’єднуємо наших клієнтів з риболовлею, відпочинком на природі, активними вихідними з родиною.

Перша М‘ясна Компанія

Широкий вибір м‘яса — курятина, свинина, індичка, яловичина, телятина, качка, кролик, перепілка. Доставка свіжого охолодженого м‘яса щодня.

Евросвет

ЕВРОСВЕТ – Компанія, яка щорічно розвивається у своїх ринках збуту та вдосконаленні сервісних пропозицій для клієнта. ЕВРОСВЕТ –компанія, яка піклується про своїх співробітників і робить все що б реалізовувалися не тільки робочі цілі, а й особисті амбіції. ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ ЄВРОСВІТЛО, ТОВ

AppCake

AppCake – продуктовая компания, основанная в 2017 году и объединившая экспертов в сфере IT. Наша команда занимается непрерывной разработкой и выпуском качественных мобильных приложений на базе Android и iOS. Мы ищем профессионалов, готовых расти и развиваться вместе с нами. Компания предоставляет комфортные условия работы и заботу о каждом сотруднике. Мы ждем людей, которые умеют решать […]

Trans Stone

Компанія TRANSSTONE — лідер України з постачання акрилового та кварцового каменю від провідних виробників, визнаних у всьому світі (офіційна дистрибуція торгових марок акрилового каменюGrandex (Південна Корея), кварцового каменю Caesarstone (Ізраїль,) Avant Quartz (Китай), широкоформатних плит Keralini (Італія) та інших напрямків (мийки, раковини і т.д.)

Ка-Софт

“Ка-Софт” – сервисный центр для юридических лиц (B2B) с многолетним опытом работы в сфере IT, занимающий лидирующие позиции среди компьютерных сервисов Киева. Организация предлагает взаимовыгодное сотрудничество по ремонту ПК, оргтехники и мобильных телефонов.

Центр електротехніки та метрологїі

Keentegro

Компанія «Кінтегро» заснована в 2009 році та за цей час стала іноваційною, високоякісною компанією в сфері промислового та цивільного будівництва. Сферою діяльності компанії є: капітальне будівництво, надання інженерно-технічних послуг, монтажні роботи, введення в експлуатацію високотехнологічного обладнання, сервісне обслуговування, проектні роботи, технічний нагляд, інженерний супровід інвестиційних проектів, комплексна міжнародна логістика.

Viatris

Фармацевтическая компания Viatris в Украине образована в результате объединения компании Mylan и Upjohn подразделения компании Pfizer. Viatris дает возможность людям быть более здоровыми в любой период жизни. Наши сотрудники преданы цели увеличить доступность качественных лекарственных препаратов для пациентов, независимо от обстоятельств. Наш портфель представлен широким спектром терапевтических направлений и включает лекарственные препараты, изделия медицинского назначения […]

Alliance for Public Health, ICF

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – Альянс) є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом […]

ПМ Трейд

Оптовая и розничная продажа строительных и отделочных материалов, пиломатериалов, металлопрокат.

INVEST CAPITAL TEAM

@diachenko_official

Емет

«Эмет™» — Украинская компания на рынке beauty -индустрии, главной миссией которой является формирование культуры и рынка, задавание трендов для поддержания красоты, молодости и здоровья.

ПроМову

Вивчайте українську І робіть це впевнено з онлайн-курсами «ПроМову»

Welltech

Welltech (ex-Amazing Apps) is about creating mobile applications that improve the Health of Millions of People around the World.

НІКА ВОСКРЕСІННЯ

ProCare

ProCare — это производитель и дистрибьютор премиум косметики для лица и тела. Мы представляем две торговые марки: Joko Blend Cosmetics и Barbers. Joko Blend Cosmetics — косметика для лица и тела, для профессионального и домашнего применения. Barbers — косметика для мужчин для ухода за бородой и усами. Продукция создана исключительно из натуральных компонентов. Все рецепты […]

КІБ

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» — універсальний банк, який понад 27 років надає професійні та кваліфіковані послуги приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також великим підприємствам.

Радабанк

АТ «АБ «РАДАБАНК» ставить перед собою стратегічну мету — визначення та посилення лідируючих позицій в секторі банківських послуг як для малого та середнього бізнесу, так і для приватних осіб, встановлення з Клієнтами довгострокових та взаємовигідних відносин, які базуються на розумінні потреб та індивідуальному підході до їх задоволення.