Є Гроші Ком

Є Гроші Ком

«Є ГРОШІ КОМ» — місце, де кожен співробітник має важливе значення та безмежні можливості кар’єрного зросту.
Наша компанія успішно працює в сфері мікрокредитування вже понад 5 років. Завдяки талановитій та працьовитій команді, ми продовжуємо зростати та вдосконалюватись. Ми пишаємося своєю надійністю та стабільністю, адже пройшли епідемію COVID-19 та продовжуємо працювати, допомагаючи державі у військовий час. Наші співробітники цілком впевнені щодо майбутнього, оскільки компанія має стійкий топ-менеджмент, який забезпечує її успішне функціонування та стійкість в сучасному світі.

Отзывы о работе в Є Гроші Ком, зарплаты

1. 11 сентября 2023

Официально ли устраивают? есть ли отпуск?? хочу устроиться, но работать без выходных тоже не хочу, есть семья, время и для них мне надо. Ребят, подскажите, кто сталкивался?

2. 4 сентября 2023

ооо тут движ) когда я устраивалась то жаль что не было таких отзывов. это было в 2019 году, на тот момент устроилась в коллцентр, мне провели обучение и пустили в плавание. И вот, я отработала месяц — у меня не было никогда такой зарплаты, на тот момент жизни я себе не отказывала ни в чем. Проработала полтора года после чего ушла в декрет, сейчас вот думаю стоит ли выходить. Как война могла повлиять на состояние компании?? Кто руководитель в отделе кц??

3. 30 августа 2023

Привет всем, отправил туда резюме, еще не перезванивали, кто еще так делал? Ответьте пожалуйста, люди добрые

4. 25 августа 2023

Работал когда-то там оператором то нравилось, единственное что надо учиться и стараться. Но это единственная работа где мне нормально платили

5. 24 августа 2023

Да, базу знаний дают хорошую очень, очень много тренингов и обучающих видео уроков. Так же приглашают специалистов для мастер класса.

6. 17 августа 2023

Та шо ж ви так тупите? Тут видно, що з одного ip написані відгуки.
    Очевидно, компанія не дуже, раз починає з такої тупості

7. 17 августа 2023

я тільки хочу влаштуватись на роботу сюди, хвилююсь адже є різні думки, є клієнти невдоволені, а є і нормальні, чи варто ризкнути?

8. 16 августа 2023

Працювала в підтримці клієнтів 4 місяця, з самого початку було все нормально і подобалось. Можливо буде корисно для когось, то мені було 26 років на той час і раніше в цій сфері не працювала , навіть було соромно казати людям «Добрий день». Мене навчали рівно 5 днів, коли вперше сіла за дзвінок то було страшно, хоча і є старші які тобі допомагають, в плані роботи і зарплатні, ставлення нормально — але робота для тих хто дійсно любить спілкуватись з людьми, адже психологічно складно трішки, є багато не зовсім адекватних людей з якими треба знайти мову. Звільнилась тому що робота усе ж не по мені , але можливо комусь буде корисно, мене нормально розрахували і виплатили зарплатню за останній місяць.

Чому вирішила написати? Тому що коли я влаштовувалась то не знайшла відгуків, нехай мій буде перший

Добавьте зарплату в компании Є Гроші Ком

Добавить отзыв о работодателе Є Гроші Ком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Є Гроші Ком?