Отзывы о работодателях Луцк

СМО Украина

Эксклюзивный дистрибютор испанского завода по производству трубопроводной арматуры.

ПРОМ-ЮА ГРУП

ПРОМ-ЮА ГРУП — Промышленный Украинский Альянс ведущая группа компаний, объединившая знания, опыт и мощности для одной цели — обеспечение качественного развития промышленности и бизнеса наших партнеров и клиентов путем предоставления комплексных решений в поставке промышленных комплектующих и внедрении инженерно-технических инноваций.

SupportLab

Качественный клиентский сервис

Наш Край

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені у 19 регіонах.

Электросервис

ТОВ «Електросервіс» — це сучасне електротехнічне підприємство яке працює в класах напруги 0,4-110 кВ. Ми реалізуємо комплексний підхід в роботі з енергетичними об’єктами, починаючи з розробки проектів, поставки обладнання, монтажу, налагодження та закінчуючи вводом в експлуатацію.

Гранд Персона

Компанія ГРАНД ПЕРСОНА (GP Collective) розпочала власний шлях у 2000 році з ресторанного бізнесу. Зараз це сфера послуг та гостинності (HoReCa), виробництво та нерухомість.

Лукачі

Наша компанія розвивається більше 5 років. За цей період ми досягли: розширення нашого бізнесу, продаж товарів в інтернеті, продаж товарів іноземних та національних виробників

Волынь-Зерно-Продукт

ТРК АВЕРС

Телерадіокомпанія «Аверс»

ФОП Гурик Т.О. Гурик Ю.С.

Мега Тон

Коллаж, ФОП Оконська А.Ю.

КОЛЛАЖ — оперативна поліграфія м. Луцьк.

Волиньобленерго

ПАТ "Волиньобленерго"

Лише Насолода

Журнал Лише Насолода

Кредитно-Консультаційний Центр

ТОВ БРОКЕРСЬКА КОМПАНІЯ КРЕДИТНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Шинака-Украина

«Шинака-Україна» – одна з найбільших будівельних компаній Західної України.

Тигрес

Корпорацію «Тигрес» складає група юридичних та фізичних осіб, основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

ПП ПЕЛИКАН

NJ developers

NJ Developers — креативная студия по созданию сайтов.

Кочулап Володимир Адамович