Отзывы о работодателях Транспорт

Adara Parts

Автомобільна розбірка Adara Parts

Автокомп Сервіс ЛТД

СТО Автокомп Сервіс повного циклу з ремонту легкових автомобілів та мікроавтобусів усіх марок. СТО виконує ремонт та технічне обслуговування автомобілів, а також продає автозапчастини та автоматеріали оптом та в роздріб. м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 32б, (р-н м.Академмістечко, пішки 7 хвилин). Запрошуємо до нашої команди для взаємовигідної співпраці!

Transturbo

Ремонт вантажних автомобілів

Порт-Олви

офіційний дилер Фольксваген в Кіровоградській області продаж та сервісне обслуговування автомобілів

Турбомикрон

Сервисный центр по техническому обслуживанию легкового и грузового транспорта

Либідь Авто (філіал)

Філія «Либідь-Авто» є однією з філій Корпорації «УкрАВТО». Основний вид діяльності торгівля автомобілями та сервісний ремонт автомобілів, Середня чисельність персоналу становить 45 осіб.

Маник Механикс

Автосервис

Гранд Логистик

Предоставление услуг в сфере транспортной и складской логистики

Ahlers Logistic Ukraine

контрактная логистикамеждународные перевозки

Дніпропетровськ-Авто

Сфера діяльності: торгівля автомобілями та сервіс.

Ернес

Логистические услуги

СЛГ Україна

Компанія «CLG Ukraine» — провідний логістичний оператор в Україні, який пропонує широкий спектр послуг з перевезення товарів та логістики. Наша мета — забезпечити нашим клієнтам найкращу якість обслуговування та забезпечити їх задоволеність. CLG logistic

Авто-Регіон

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТО-РЕГІОН» засновано в 2004 році. Основна мета діяльності нашої компанії, яка залишається незмінною з початку заснування компанії і є актуальною на сьогоднішній день — це реалізація та сервісне обслуговування автомобільної техніки.

Dispatch USA

Компания занимается предоставлением диспетчерских услуг в сфере логистики на территории США.

Автопан+

Мультибрендова Сервісна Станція повного циклу «Бош Сервіс Автопан». Повний цикл у нас починається зі свого шиномонтажу з послугою сезонного зберігання шин і закінчується капітальним ремонтом всіх типів двигунів. Наше СТО робить комп’ютерну діагностику, ремонт автомобілів і технічне обслуговування японських, корейських та європейських моделей автомобілів, в тому числі і тих, у яких закінчився гарантійний термін. При […]

Авто-Буд-Сервис

Рихтовка, покраска, антикор

Авторай Renault

Компанія «СТО Авторай Renault» є одним з провідних сервісних центрів у місті Київ, спеціалізуючись на обслуговуванні та ремонті автомобілів марки Renault. Ми пропонуємо високоякісні послуги та використовуємо сучасні технології для забезпечення найкращого обслуговування наших клієнтів.

СП Евротрейд

Компанія «Eurotrade» надає повний спектр логістичних послуг. Сталий розвиток, внутрішнє навчання і безперервне підвищення якості послуг допомагає нам вдосконалюватися і залишатися конкурентоспроможними вже більше двадцяти п’яти років. Власна автошкола і спеціально розроблена система оцінки якості роботи водіїв. Кожен водій компанії проходить обов’язковий курс економічного (ECO-Driving) і безпечного водіння.

Лео Гарант Транс

ПП, ЛЕО ГАРАНТ ТРАНС — транспортна компанія. Займаємось перевезеннями, як міжнародними, так і перевезеннями по Україні. Працюємо з лідерами бізнесу.

Турбо Дизель Сервіс

Сервісне обслуговування та ремонт дизельних автомобілів