Отзывы о работодателях Транспорт

Диад-Логістик

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» більше 10 років надає на ринку України комплексні логістичні рішення (3PL) в організації ланцюгів поставок (supply chain management), а саме відповідальне зберігання, передпродажна підготовка та складання замовлень, автомобільні вантажоперевезення (LTL, FTL, внутрішньоміська доставка))

УТЛ-2

Компанія «УТЛ-2» пропонує повний спектр логістичних послуг з доставки різноманітних вантажів залізничним транспортом. Колектив цілеспрямованих молодих професіоналів нашої фірми дозволяє вирішувати найскладніші завдання у сфері логістики. Ми проводимо організацію перевезень у вагонах-зерновозах приватного парку, а також у критих та напіввагонах. Досвідчені фахівці «УТЛ-2» допоможуть в оформленні різних видів дозвільних документів для здійснення вантажних перевезень.

Автоэнтерпрайз

АвтоЭнтерпрайз — первая компания, предлагающая весь ассортимент и спектр услуг по электромобилям. Наша компания начала свою деятельность с января 2014 года.За это время мы ввезли и растаможили более 1000 электромобилей.Только у нас самый большой выбор моделей электрокаров.

Генезис-Украина Инжиниринг

Предоставление услуг холодной логистики склада

Експрес-Т

«Експрес-Т» транспортна компанія, що вже понад 18 років забезпечує вирішення логістичних та експедиційних завдань будь-якої складності. У нас: 1134 авто в автопарку та 1498 працівників в команді. Ми йдемо шляхом постійного розвитку та вдосконалення, а тому постійно оновлюємо та розширюємо наш автопарк. Наша компанія зацікавлена в посиленні нашої команди, адже розуміємо наскільки важливо мати поруч […]

TurboSTO

TurboSTO — найбільший міжрегіональний автосервіс нового формату з ремонту турбін, двигунів, паливної системи, рульових рейок та сажових фільтрів. Ми — лідер вітчизняного ринку надання спеціалізованих автопослуг — щомісяця ремонтуємо приблизно 3 000 авто по всій країні. Визнані кращими з ремонту турбін по версії Всеукраїнського конкурсу «Автоексперт» в 2020, 2021 роках.

Остров Машин

Мы являемся дистрибьютором дорожно-строительной техники LiuGong (Люгонг) на российском рынке, имеем отличную техническую базу и сервисную службу. Осуществляем поставки оригинальных запасных частей, дополнительного оборудования и расходных материалов от крупнейших мировых производителей.

Логістік Компані

Международная логистика.

Еврошина

Компания Еврошина работает на рынке по продаже шин и дисков более 10 лет и оказывает услуги по шиномонтажу и мелкому ремонту автомобилей.

Смартен транспорт

Транспортна компанія Смартен Транспорт спеціалізується на вантажних перевезеннях за межами України вантажопідйомністю до 22 тонн. Компанія заснована у травні 2010 року та налічує на сьогодні понад 20 одиниць великогабаритних вантажних автомобілів. Місія компанії — доставити все вчасно, безпечно та надійно.

GlassWell

GlassWell — експерти в сфері заміни та ремонту автоскла, тонування автомобілів, та детейлінгу. Наша мережа вже має 3 власні СТО, та понад 100 партнерських СТО по всій Україні! Наша місія — надавати найкращий сервіс з обслуговуванням, вирішуючи всі питання клієнта, пов’язані з автосклом тільки з WOW Effect!

ВольтАвто

Провідна компанія VOLT auto яка займається більше 3-х років імпортом та продажем китайських електромобілів в Україні. Має автосалони в Києві, Львові та Одесі, де клієнти можуть ознайомитись з електромобілями та отримати професійну консультацію від експертів компанії.

Фармвей Трейдінг

Логістична компанія для фармацевтичного сектору

Дарол

Транспортна компанія Магазин квітів

Auto&Company

Авто-площадка «Auto&Company» — одна серед найбільших автомобільних площадок у Львові. Наша авто-площадка знаходиться на кільцевій дорозі м. Львова, с. Сокільники. У нас представлені автомобілі різних марок та моделей. Ми здійснюємо свою діяльність протягом 10 років і готові надати якісні послуги з продажу автомобілів з пробігом. Послуги нашої компанії: «Auto&Company» готова запропонувати вам автомобілі з пробігом […]

ГАЛАРГ

Логістична компанія.

ОТС Логістикс

Компанія OTS LOGISTICS — постачальник автомобілів з американських аукціонів до України з 2016 року. Наша компанія активно розвивається та розширює географію своєї роботи по всій Україні.

ТНД Груп

Надаємо послуги по ремонту вантажних автомобілів Renault, Volvo, DAF, MAN,IVECO, SCANIA та причепів. Ремонт, діагностика ходової частини, комп’ютерна діагностика, діагностика двигунів, КПП, проведення поточного технічного обслуговування. Послуги мийки вантажних авто.

Ktrans

KTRANS Logistics — це компанія, яка спеціалізується на вантажоперевезеннях, забезпечуючи найбільш ефективний та надійний сервіс для своїх клієнтів. Наші послуги охоплюють вантажоперевезення по всій Україні та за її межами. Ми розуміємо, що вантажоперевезення — це складний та відповідальний процес, тому ми працюємо з найкращими спеціалістами та використовуємо найновіші технології та методи, щоб забезпечити найвищу якість […]

StatusStroy LTD

Организация перевозок по Украине.