Отзывы о работодателях Ужгород

Pronto Pizza

Ми — це мережа закладів формату піца+суші, яка працює в декількох областях України (Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька)Активно відкриваємо нові заклади, з амбіціями для масштабування по всій Україні. Готуємо піцу та суші з якісних продуктів і за доступною ціною. Працюємо над тим, щоб доставляти замовлення за 29 хвилин всюди, де маємо заклади.

Соленсі

«Соленсі» – це компанія, що спеціалізується на впровадженні енергоефективних рішень на основі ВДЕ та систем кліматизації (кондиціювання, вентиляція та обігрів тепловими насосами).

Podosker Enterprises Limited

Крупная иностранная компания, которая специализируется на дистрибьюции медицинского оборудования, а также косметологического оборудования. Мы представляем около двадцати поставщиков медицинского оборудования по всему миру, сертифицированных в странах ЕС. Наше портфолио превышает полтысячи различных продуктов. Мы также занимаемся починкой и поддержкой самого разнообразного оборудования по всему миру.

Kochut

Ми створюємо прикраси ручного виготовлення по індивідальному замовленню. Розвиваємось і вдосконалюємось в дизайні прикрас, в технології виготовлення і в роботі з клієнтами. У нас можна реалізувати свій понтенціал на 100%. В даний період компанія націлена на вихід на світовий ринок.

Валько

Національна торгово-виробнича компанія, 18 років на ринку. Добросовісність, чесність, інноваційність, увага до клієнта, безперервне навчання та вдосконалення виробничих процесів — основні принципи, на яких базується філософія та діяльність компанії.

Перечинський лісохімічний комбінат

ТДВ «Перечинський лісохімкомбінат»

А.М.В.-Карпати

Производство и продажа бутилированной Натуральной Минеральной Воды.

Закарпатгаз

АТ «Закарпатгаз» — це підприємство з понад 60-річною історією, яке займається постачанням та розподілом природного газу споживачам Закарпатської області, будівництвом газопроводів і газифікацією об’єктів.

QFM

QFM — національна компанія з надання послуг фасіліті менеджменту, № 1 на ринку України.

Get JOB LTD

GetJOB — агенція працевлаштування за кордоном.

Boost Solutions

Boost Solutions is a mobile/web development & consulting company with a global reach.

Инфоком Плюс

Интерфил

UNGWIRE

«УНГВАЙЕР» — виробництво електричного устаткування для транспортних засобів.

Jabil

Триоптика. City Vision