Отзывы о работодателях Дрогобыч

Перша Пекарня Твого Міста

«Перша Пекарня Твого міста» — популярна мережа пекарень, яка розташована в багатьох містах України. Ми цінуємо в людях чесність і бажання розвиватись кожнен день разом з нами, аби бути професіоналами у своїй ніші. Нашій команді потрібні колеги, які здатних працювати в команді, а також проявляти особисту відповідальність в спільній справі.

Obnova Euroshop

Obnova Euroshop — мережа магазинів жіночого, чоловічого, дитячого одягу, взуття, аксесуарів і товарів для дому.

Клевер Сторс

Ми — дружна команда, що з 2012 року розвиває мережу маркетів Сім23 . Команда, що вірить у швидку та смачну їжу, ароматну каву та задоволених гостей. Сім23 — це сучасні невеликі магазини в форматі «conveniencestore», що буквально перекладається як «зручний магазин», і це — найпопулярніший формат роздрібної торгівлі.

Хіт-Трейд

ТОВ «Хіт-Трейд» — підприємство роздрібної торгівлі, що здійснює управління мережею фірмових магазинів glo™ в Україні. glo™ — інноваційний пристрій для нагрівання тютюну, що поєднав в собі прогресивні технології майбутнього та потреби сучасності.

Термопласт Плюс

Виробництво та продаж вікон та дверей.

Берло

Виробництво виробів з деревини.

Науково-виробнича комерційна фірма ДАНІ

Пляц («Доброта»)

Пляц (холдингова компанія «Доброта»)

ДЗАК

ПАО «ДЗАК» — крупнейший в Украине и известный далеко за ее пределами производитель грузоподъемной техники.