Отзывы о работодателях Кременчуг

Теплоенерго, КП

Основною виробничою діяльністю підприємства є постачання теплової енергії та гарячої води мешканцям та підприємствам Кременчука.

RiverSoft

RiverSoft — это продуктовая IT-компания и дружный коллектив, состоящий из более 100 профессионалов!

Малена

Швейная фабрика детской одежды «Малена» — детские трикотажные изделий оптом от производителя.

Теплокерамик

Мы хотим, что бы в Ваших домах было тепло и уютно. Поэтому, мы разрабатываем и производим на заводе ТЕПЛОКЕРАМИК лучшие керамические обогреватели и полотенцесушители.

Галактика, ПП

Компанія з 20-ти річною історією — ПП Галактика, один з лідерів дистрибуційних та логістичних послуг України на ринку FMCG. Багаторазовий «Кращий Дистриб’ютор України» згідно оцінки «Програми Дистрибуційної Майстерності» AB InBev

Салекс Абсолют

ТМ «САЛЕКС» з 1995 року — це широкий асортимент найсмачніших кондитерських виробів (більше ніж 150 найменувань), що випускаються по унікальним технологіям та власним рецептурам з використанням лише натуральної сировини.

Наши Двери, cалон

Стройсталь, ВКП

Компания СТРОЙСТАЛЬ — производство профиля и крепежа для гипсокартона.

ФЛП Биденко Руслан Владимирович

Запятая

Запятая, центр подключения к интернет

ЧП Ляшенко А.В.

Аромо Плюс

Кременьпропангаз

Океан и К

ЕВ.РО.Финанс Ломбард

Головний ресурс і надбання нашої компанії Ломбард Ев.Ро.Фінанс —це компетентний та клієнтоорієнтований персонал. Для наших співробітників Клієнтський сервіс на першому місці. На другому місці він же, і на третьому — теж. Все інше не має великого значення, бо клієнтський сервіс — одне слово, але в ньому двісті маленьких аспектів. Зараз в нашій команді працює близько […]

ФОП Федосюк А.О.