Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1. 15 апреля 2024

Жахлива мережа, нікому не рекомендую!!
    Штрафи просто за все, відпрацюєш 260 годин, але аптека не виконує план, і -3000 тис від зарплати.
    Мережа не може розщедритися навіть на банальні речі, починаючи від туалетного паперу і закінчуючи канцелярією, працівники повинні купувати все за власні гроші. За те на рекламу від блогерів подорожнику не шкода жодних грошей….
    В РІВНОМУ керівництво лишилося НЕАДЕКВАТНЕ, таке враження, що там ніхто з головою не дружить
    Хочеш звільнитися, нормально піти не дадуть, заморозять зарплату, по навішують повно не існуючих мінусів і тільки тоді скажуть, допобачення, успіхів вам .
    Хочете зберегти нерви, працювати в норм умовах та отримувати відповідну ЗП, ідіть в будь яку іншу мережу !

2. 14 апреля 2024

В загалі «шарашніна кантора» , керівництво вміє тільки обіцяти і казати що ти погано працюєш , взагалі не маж поваги , великі плани , мізерні зарплати , відробити понад 200 часів и заробити навіть не середню зарплатню , про яку мотивацію йде мова ??? Не раджу взагалі пробувати себе у цій мережі , скупі власники навіть не виділяють засоби особистої гігієни )) А при звільнені можуть залишити вас без зарплатні 🥳

3. 14 апреля 2024

Працюю у даній аптечній мережі фармацевтом, і вся сфера моєї роботи мене не влаштовує. Від нешанобливого ставлення компанії, встановлення високих планів, до смішних зарплат. Нещодавно вони ввели логування (що це взагалі таке, а?). План у нашому регіоні був спеціально завищений, щоб не платити зарплату. Я пропрацювала понад 200 годин і нічого не отримала. Останньою краплею стало те, як завідувачка посміхнулася і сказала: «Зекономили цього місяця на зарплаті». Як так можна? На фармацевтів повішено стільки обов’язків, а завідувачка прогулюється. У неї план виконано, голди йдуть від того, що МИ продали, а вона сидить. Всі відгуки правдиві, я підтверджую кожне написане про цю компанію слово. Колись з поважної професії зробили з нас просто продавців, обслугу, у цьому винні компанії, які називаються на псевдо клієнтоорієнтованості. Команда не працює разом, кожен за себе, фірмі легше найняти людину, яка не задає питань, і продає те, що кажуть продавати. Більше не хочу бути пов’язана з цією сферою та компанією взагалі. Хочу гідну зарплату, хочу ходити на роботу з радістю, хочу жити з задоволенням. Не хочу обманювати людей псевдо «Турботою про клієнта», не хочу продавати ВТМ. Чи хтось взагалі знає, що це за виробник Баум Фарм? Де знаходиться виробництво? Куди може поскаржитися людина, якщо у неї будуть побічні від цих «диво-ліків»? Я дуже вас прошу, люди, змінюйте своє життя, не терпіть це, натовп завжди вирішує. Не бійтеся втратити роботу, бійтеся втратити повагу до себе!

4. 8 апреля 2024

@Гость, по Березані вам відгуків не дам, але в цілому скажу, що компанія Подорожник — велика брехня,з якої течуть великі гроші безсовісному керівництву цього «царства». Як думаєте, чому так стрімко щодня відкриваються їхні аптеки, за чиї кошти?? Правильно, за наші і за гроші простих пацієнтів, простих людей. Вони, як і ми, віддають останні гроші за ці діки, а подорожник ціни не може собі скласти і штампують ці аптеки де треба і не треба. Скотське відношення до фармацевта — не новина, але тут копнули ще нижче дна: встановили лічильник при вході в аптеку, щоб «статисти» офісні мали з/п піднебесну, хоча страждають херньою просто.А інші мережі, як-от «оптові ціни» з радістю перехопили й собі естафету: теж встановлюють таку ж херню. Сроки за свої рідненькі гроші будете вибивати.
    Відробиш кілька днів по 13 годин — жити не хочеться, бо мало того, що пацієнти зараз стали жахливі просто, бо ти для них обслуга, так ще і керівництво колупає мізки за втм.Боже, доколи це буде тривати? Що ще придумає подорожник, щоб вгробити чимпобільше людей?
    Отож, не раджу вам взагалі хоч якимось чином пов’язувати себе з цим «підприємством». Якщо маєте «підвішений язик, водійські права, фарм освіту(не обов’язково вищу) і хоч якесь бажання працювати — йдіть мед.представником. там теж не солодко,як куди потрапиш, але зоч сам собв режисер, не те що тут(((

5. 5 апреля 2024

Скоро в Рівному не залишиться ні нормальних завідувачів ні фармацевтів, з таким відношенням керівництва. Підняли зарплату, як кинули кістку, але ніхто тебе не слухає. Відношення з кожним днем просто гірше і гірше. Бажання ходити на роботу просто немає.

6. 3 апреля 2024

@Гость, таких як Ви пишете РД з’їдають, звільняють при першій можливості. Їх кредо, стервозність і хамство

1. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

2. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 21

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?