Группа компаний Автострада

Группа компаний Автострада

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Отзывы о работе в Группа компаний Автострада, зарплаты

1. 23 апреля 2021

@Гость, пришол в том году и пока что доволен на 100%. зарплата высокая и полностью офицально, выше чем на прошлой. в карантин смены не вылитали и ни урезалось зп

2. 20 апреля 2021

робота нравится тому що робим вахтами 15 на 15, я з іншої області і це мені подхлдить, зарплату на карту після вахти, видавали аванс і навіть премію

3. 13 апреля 2021

Огромная благодарность собственнику за возможность работать «в удовольствие»,хороший уровень заработной платы,организация труда,отношение руководства.Несмотря на трудоемкость,работать интересно-учишься и набираешься опыта.

4. 11 апреля 2021

@Гость, Вначали роботи обіцяли високу білу зарплату і не збрехали, платяь в кінці кожного місяця

5. 11 апреля 2021

не знаю хто там чім недовольний, у мене всепрекрсно. зарплата висока, битовуха, медичне, годують дуже добре в столовій, поставки зап.частей до техніки, повернення грошей за проїзд

6. 16 февраля 2021

Я працюю тут не перший рік. Харчуються в сезон в столовій більше 100 чол.
    Їжа смачна, завжди свіжа, дівчата усміхнені. Це нарікання. Не підтримую.

7. 5 февраля 2021

Здраствуйте хмельныцький с.Копыстин колектив норм.Но еда г*вно.Поварихи продают торгують самогоном прям в столови.Робочые постоянно у них на кухне то бухают то в карты играют.Все что остается домой забирают.А в друг ктото еще кушать захочнт.Сделайте что то а то позор для вашей фирмы.Есь и такое сто сами предлагают водку бо им не скем випить.Посуда грязная,полы не витирают.Для чего их взяли на роботу Работает их трое.Мама и дочки…………

8. 10 декабря 2020

Работаю в компании чуть больше года и могу сказать определенно-если ты действительно работаешь и «вкладываешь душу»в общее дело,то и результат есть и отношение к тебе соответсвующее.Довольна и условиями труда и оплатой труда,работы много и от этого интересно ее выполнять,совершенствуя свои навыки каждый день.

9. 13 августа 2020

Нормальна, серьйозна фірма, нормальні професійні робочі та керівники, приємна робоча атмфосфера, бригада разом працює вже по декілька років. Для України умови одні з кращих, хоча робота не з легких фізично, нагрузки бувають сильні. Зарплата висока, платять без затримок!

10. 10 августа 2020

Шукаю роботу в будівельній компанії. Хто що може підказати за цю фірму?

11. 7 августа 2020

Толковий бригадир, збитий колектив. Найскладнішим був демонтаж старого покриття, бо знімали до глини. Причому керівник завжди з розумінням ставиться до робітників ну і звичайно приємно завжди отримувати бонуси і премії за виконану роботу вчасно по сроках

12. 6 августа 2020

Ходив на співбесіду на менеджера у відділ маркетингу, поки не знаю пройшов чи ні. Дівчина на ресепшні привітна, одразу запропонувала чай-каву, офіс показала.
    Офіс просторий, світлий, місця багато.
    Колектив досить молодий, всі дуже прикольні і доброзичливі.
    Співбесіду проводила молода ейчар Катерина.
    Всі питання чіткі і по справі, видно що хлопці шарять в темі. Хотілося б отримати досвід роботи в такому колективі, перше враження поверхневе, але мені сподобалося.

13. 3 августа 2020

Хорошие условия труда, достаточно высокие требования к безопасности на объектах, материально-техническое обеспечение действительно на высшем уровне.

14. 31 июля 2020

В Автостраду следует идти за хорошим опытом. Задачи местами интересные, иногда очень нетривиальные. Творческий подход приветствуется, но редко реализуется на практике.
    Коллектив очень приятный в инженерии, в маркетинге немного хуже. Сильная дифференциация сотрудников и руководства: есть безумно умные и увлеченные спецы, но также присутствуют откровенные профаны.

15. 29 июля 2020

Я пришел год назад устраиваться на вакантное место старшего техника в Виннице. На тот момент уже имел шестилетний опыт на аналогичной работе. Ничего нового не узнал на обязательной стажировке. Зато оформили на работу без заминки. Всё остальное — получше прежнего места. Порядок, дисциплина, грамотное руководство и регулярная оплата.

16. 21 июля 2020

Ніколи не залишав відгуків про компанії в яких працюю/працював, хоча деякі варті серйозної критики. Але тут напишу пару добрих слів. Працюю в компанії вже більше року. В цілому всим задоволений, усе на гідному рівні, інколи навіть більше ніж.

17. 16 июля 2020

Дуже професійні та приємні люди! Раніше я ніколи не був на таких приємних співбесідах.Склалося дуже гарне враження про команду під час спілкування з HR, але це підтвердилося вже після спілкування з безпосереднім курівником.

18. 16 июля 2020

Працюю в компанії Автострада вже три місяці, чому безумовно дуже радий. Чудовий колектив і команда професіоналів допомогли швидко включитися в проектну роботу. Це сучасна, сильна і стабільна компанія, яка дбає про своїх співробітників і дозволяє їм рости і розвиватися професійно.

19. 12 июля 2020

Працюю у Автостраді, будуєм зараз окружну в Золотоноші. Кажу від себе що умови для такої роботи найкращі що я бачив і зарплата висока 2 раза на місяць

20. 7 июля 2020

Зарплата немаленькая и условия работы очень хорошие, как для Украины. Техническое обеспечение на высшем уровне.

21. 17 июня 2020

Та нормальна компанія.Всі працюють багато, тому не встигли може. По собі знаю

22. 2 декабря 2019

Довго не брали трубку на третій день відповіли (перезвоніть через 5 — 10 хвилин) далі знову не беруть трубку.

1. 5 февраля 2021

Добавьте зарплату в компании Группа компаний Автострада

Добавить отзыв о работодателе Группа компаний Автострада

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Группа компаний Автострада?