Группа компаний Автострада

Группа компаний Автострада

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Отзывы о работе в Группа компаний Автострада, зарплаты

1. 20 января 2024

@Гость, Харчування за свої кошти а за спецодяг вираховують із зарплати….Проживання в вагончику. Зарплата в 2023 р вчасно, відношення до людей ,м*яко кажучи, ніяке

2. 18 сентября 2023

@Гость, ну это же ложь!За 4 года ни разу не было ни задержек зарплаты(немного 02-03.2022г.задержали,так война вообще-то в стране),ни скотского отношения.Работайте хорошо,не крадите и будет хорошее отношение!

3. 24 августа 2023

Если вы хотите чтобы вам врали,кидали на зарплату,относились как к скоту! Велком!автострада вас ждёт!

4. 11 июля 2023

Почему при трудоустройстве все говорят то что если нет работы на катке тебя в обязательном порядке ставят на лопату.

5. 21 июня 2023

@Кто то, Ну это же не правда!Наглая ложь!Зарплата выплачивается стабильно,спецодеждой,обувью работников обеспечивают,питание,проживание тоже.

6. 19 июня 2023

***та полная, если вы хотите что бы вас на***ли на бабки, работали за спецовку и в целом вас ни в [вырезано] ни ставили — Автострада именно для вас

7. 19 мая 2023

@Гость, я хочу на роботу у вашу фірму тільки не має вакансій для мене. Автонавантажувач (досвід роботи є офіційним) ескаваторщика досвіду нема офіційного. Може хто порекомендує 0992600286

8. 19 февраля 2023

За 4місяці праці не можна отримати робочі рукавички все повинно бути своє спец одяг також

9. 12 декабря 2022

А що на даний момент по зарплаті? По добово платять чи як? Яка зарплатня у водія самосвала або бензовоза, наприклад? Бо наче людей потребують але не беруть. Певно, чекають на перемогу

10. 11 декабря 2022

Устроился недавно в эту компанию, прошел комиссию сказали ждать до 20 ноября, подождал, звоню, сказали ждать до 1 декабря, теперь до 15….Какае то несерьёзные люди

11. 10 декабря 2022

@Гость, шановний, не всім виплатили і це правда, про затримки заробітної плати правда. За лютий місяць ще відрядження не виплатили і всю заробітну плату, у відпустки піти немає можливості.

12. 6 декабря 2022

Колегі, підскажіть, то що зараз з фірмою? Працює, чи нє? Бо наче людей набирають, але морозяться…

13. 19 сентября 2022

HR відділ просто ганьбить враження від компанії (Вінниця)
    Візьміть на роботу людину, яка буде відповідати на дзвінки і давати зворотній зв’язок
    Вперше зустрічаю таке некомпетентне відношення

14. 22 августа 2022

Працював в компанії на посаді виконроба.По якості виконаних робіт хотілось би краще,адже будуємо для себе,але схоже що девіз компанії-«соьгодні багато,а завтра -ще більше».По факту маємо великі обсяги робіт при мінімумі працівників,отже на деякі аспекти якості мусиш закривати очі.По зарплаті та вчасності виплат-все було на належному рівні до війни,а війна розставила всі крапки над «і».З березня місяця частина працівників залишилась працювати на компанію,а підприємство не платить за своїх людей такий важливий особливо зараз ЄСВ,працюючі працівники втрачають страховий стаж і не тільки…Репутація та довіра до компанії,яку заробляли всі працівники роками-втрачена

15. 29 июля 2022

@Гость с другой планеты, отчет за второй квартал подаётся до 9 августа

16. 28 июля 2022

@Гость с другой планеты, абсолютная ложь!Зарплату всегда платили вовремя,без задержек до начала войны.Действительно людей уволили и все выплатили.А по некоторым высказываниям,видно что вы и не работаете в Автостраде,потому что знали бы,кто работает в бухгалтерии и когда был сдан отчет.Вы явно «с другой планеты»…

17. 27 июля 2022

Зарплату начали задерживать с конца 21го года.По словам с начала 22го,подняли командировку,но за январь и февраль не оплатили по сей день.Сказали увольнение по соглашению сторон из за войны.Так не выплатили то что полагается!!!Испортилась очень фирма!По сей день не подали отчёт за 2й квартал в налоговую,и биржа говорит что платить будем когда фирма все бумаги подаст!!Бухгалтерия-сидят молодёжи и друг на друга пинают когда спрашиваешь касательно выплат!!!Не советую туда идти работать если в начальстве нет родственников!!!

18. 23 июня 2022

Толку з того відділу персоналу, 3 тижні трубки не беруть

19. 10 июня 2022

Компанія всі роки, які я в ній працюю платила справно, дійсно зараз у відпустці за власний, але причину то ми всі знаємо!!!!

20. 9 июня 2022

Та як це мовчать, може ви не там працюєте?! все доступно пояснили. да, є затримки з зарплатою, що ви хотіли? Війна в країні!

21. 12 мая 2022

Люди 3 місяці сидять в невідомості. Ні грошей ні торби!! Взагалі нічого не кажуть, мо вже позвільняли заднім числом.

22. 6 мая 2022

@Гость, тож заплатили. просто з затримкою.

23. 3 мая 2022

Компанія кінула всіх своїх робочих по зарплаті за лютий березень квітень місяць як не стидно все таки програма призедента України

24. 30 марта 2022

А що з камандіровкой кинула нас фірма за лютий місяць як вам не стидно Людмила вірили вам

25. 20 марта 2022

Просто кинули людей, дітей!!!після перемоги треба гуртом до суду подавати. А божий і людський суд вы вже отримали! С***и!!!

26. 18 марта 2022

Видаляють коменти. Де зарплата за лютий?! Цікаво на них можна зібратися і подати до суду.

27. 18 марта 2022

Незнаю як там у всіх все шикарно і класно і смачно. Часто крадуть часи, командирочні постійно майже затримують. За поїсти (смачно) це вже напевно як кому повезе, тому стараємся якось самі готувати. За лютий досі зарплати не має, відвіз гроші за дорого, пітаніє, а зарплату не дали. Забрали захищати нашу Україну,дома жінка з двома дітьми без грошей. Супер компанія, надіюсь вам це вернеться.

28. 18 марта 2022

За лютий зарплату досі не виплатили. Де совість. Комусь дали комусь ні, не вже ми не такі люди як остальні.

29. 17 марта 2022

Компанія скажіть будь ласка а зп то буде чи ні за лютий місяць

Тепер мені просто здається що компанії на робочий клас насрати вони вкрали всі гроші і свалилитза кордон

30. 17 марта 2022

Компанія скажіть будь ласка а зп то буде чи ні за лютий місяць

31. 10 марта 2022

Війна. А організація тупо мовчить!! У людей родини!!

32. 9 марта 2022

А коли буде зарплата за лютий місяць 2022року вже 9 число а зарплати не має і камандіровку теж не виплачують

33. 4 января 2022

@ Гость , звертайтесь у відділ персоналу 050 490 94 55 або 050 655 50 57.

34. 17 декабря 2021

Какустроится к вам на работу? Знакомый в другой области уже год работает и по рассказам очень доволен, я бы тоже сюда хотел

35. 15 декабря 2021

Всегда найдутся те кому все не нравится и вечно не довольніе. Можете спокойно ити сюда на работу, к работникам относятся лучше чем во многих других строительных конторах, платят хорошо, еда, роба бесплатно, начальство как везде

36. 14 декабря 2021

@ Віталій , Ви,мабуть,посаду диспетчера путаєте з посадою начальника дільниці)))Чи ця людина і обовязки начальника дільниці виконує? Ви,шановний,чогось наплутали.

37. 14 декабря 2021

Працюю другий рік,дорожній робітник,все нічого,є плюси,є мінуси-як всюди…але!діспетчер(раденськ)Євген,хто стикався,давайте на чистоту!!!!це хто?царя і бог автостради???чому нема управи?чому не приймаються заходи?чому всім зрізають часи?а щоб не зрізали,потрібно знайти підхід до пана Євгена Григоровича?за майже 2роки праці,я таке бачу вперше!

38. 13 декабря 2021

Умеют роботать, уважают робочий персонал. Всегда оперативно помогут в решение проблем, ценят труд, оплата всегда чесная, только офицалка, премии, больничные, страховка платится без проблем

39. 9 декабря 2021

В Автостраде стабильная официальная заработная плата, возможность профессионального роста, если ты работаешь качественно и в тебе не гаснет оптимизм

40. 8 декабря 2021

@ Гость , Тут в перший раз затримали виплату за рік роботи, бо державний замовник довго розраховувся. Зарплата біла офіційна, що дуже важливо, і вища за ринок десь на 30%. Так що то не привід для паніки, хлопці

41. 6 декабря 2021

@ Дима , @ Гость , Коли це звільнили?Я прийшов в компанію на роботу, нас було в 2 рази менше. Зараз дуже багато народу робить. Спеціалістів ще два роки тому дуже не хватало да. А тут я вже сам вчу молодих як правильно укладать асфальт

42. 23 ноября 2021

@ Євген , Повністю підтримую. Працюю майже 2 роки, перша затримка і то трохи більше тиждня.Умови праці відміні все нове техніка,обладнання.Підняти паніку просто, але компанія до нас ставиться гідно. Це був наш час гідно віднестись до неї!!!

43. 19 ноября 2021

Все виплачено. Маємо надію що це просто прикрий випадок

44. 18 ноября 2021

Я тут працюю працюю вже 3 роки і за всі 3 сезони небуло затримок по заробітній платі навіть на один день, і Автострада не винна що держава невчасно виконує свої обов’язки, а саме нерозраховується за виконану роботу з Автострадою. Також хочу сказати що Автострада завжди виплачує матеріальні допомоги і йде на зустріч кожному, тому непотрібно підіймати кіпіш, а трохи потерпіти…

45. 17 ноября 2021

@ Микола , тобто почекати півроку? людям могли б хоча б щось пояснити!

46. 17 ноября 2021

Несвоєчасно платять зарплату!!нічого не пояснюють!

47. 16 ноября 2021

Люди, ви взагалі совість маєте? Де на Україні ще такі гроші платять як в Автостраді? Все на картку!
    Майте совість!
    Людей мають за Людей! Всюди бувають затримки зарплати. Лікарняні з держави не платять по півроку

48. 16 ноября 2021

Не выплатили ни зарплату, ни командировочные, некоторым ребятам даже не за что купить обеды

49. 16 ноября 2021

Це правда,вже більше тижня затримка зп. Тільки обіцянки,нічого конкретно не кажуть. До цього,працюю 4 міс,було все супер.

50. 16 ноября 2021

@ Гость , До 15 числа ОБЕЩАЛИ и ни копейки до сих пор не заплатили)))Позорники

1. 22 апреля 2024

Хтось знає коли буде зарплата за березень?
    Кого не спитаю ніхто нічого не знає.Усі лиш знизують плечима.Хотілось би чітко розуміти до чого готуватись

2. 5 февраля 2021

Здраствуйте хмельныцький с.Копыстин колектив норм.Но еда г*вно.Поварихи продают торгують самогоном прям в столови.Робочые постоянно у них на кухне то бухают то в карты играют.Все что остается домой забирают.А в друг ктото еще кушать захочнт.Сделайте что то а то позор для вашей фирмы.Есь и такое сто сами предлагают водку бо им не скем випить.Посуда грязная,полы не витирают.Для чего их взяли на роботу Работает их трое.Мама и дочки…………

Арматурщик 1
Водитель 1
Грейдерист 1
Дорожный рабочий 3
Оператор БСУ 1
Сварщик 1

Добавьте зарплату в компании Группа компаний Автострада

Добавить отзыв о работодателе Группа компаний Автострада

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Группа компаний Автострада?