Группа компаний Автострада

Группа компаний Автострада

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Отзывы о работе в Группа компаний Автострада, зарплаты

1. 15 ноября 2021

@ Дима , подробней, что не правда?

2. 15 ноября 2021

@ Витя , Здравствуйте а что слышно когда будет зарплата

3. 15 ноября 2021

@ Витя , здравствуй, подскажите что слышно на счёт зарплаты кода она будет

4. 14 ноября 2021

Читаю отзывы и вижу как фейковые редакторы врут … Не верьте ни одному хорошему отзиву… Это фейк

5. 11 ноября 2021

Зарплату задерживают уже неделю … Командировочные тоже ещё не пришли ..200 ч. Уже уволилось … Хорошие отзывы пишут фейки … Часы срезают … Те кто дома не вкусно питается то … Для них та дерть вкусная … ребята это розрекламированая шарагина контора … Ни эта ни автомагистраль не советую

6. 11 ноября 2021

@ Віктор , да что вы говорите …фейк … 200 человек уволилось зарплату уже на неделю задерживают командировочные ещё не получили … Часы сризают

7. 10 ноября 2021

Працюю в Автостраді 1,5 роки.
    Зі своєї сторони можу поділитись тільки позитивними враженнями та не мало важливими чинниками, як для компанії такого рівня:
    1. Великий та дружній колектив
    2. Досить високий/конкурентний рівень заробітної плати (офіційна та своєчасна)
    3. Компанія часто долучається до соціальних проектів
    4. Компанія за свій рахунок надає можливість співробітникам навчатися у ВНЗ та підвищувати свою кваліфікацію
    5. Протягом року, кожен співробітник за свою професійність, може розраховувати на преміювання

Окремо можу виділити корпоративні пільги:
    1. Щорічна, оплачувана відпустка
    2. Медичне страхування, що дуже актуально в цей час
    3. Допомога від компанії при не стандартних особистих/робочих ситуаціях співробітників

P.S.
    Далеко не кожна Компанія може надати такі умови праці

8. 10 ноября 2021

@ Гость , так. 2 рази в місяць на картку + відрядні.

9. 10 ноября 2021

Це просто бред!працюю на дорозі вже другий сезон і все мені платять, умови гарні по проживанню і дівчата готують смачно.а то шо хтось на баб гроші спускає то його проблема. І не треба плакатись. Краще б так робив. Бо коли посеред робочого дня сидиш в телефоні. Всьо понятно!

10. 10 ноября 2021

Випадково потрапив на відгуки про компанію і хочу сказати, що дуже багато брехні. Довго прагнув працювати в такій компанії, отримавши потрібний досвід — влітку влаштувався на коток. Таких маштабних компаній одиниці! По оплаті, відпрацьованих годинах, відрядних завжди все оплачують! ЗП 2 рази в місяць, а мені вже є з чим порівняти! Подобається, зо оплата вся офіційна! Дуже пишаюсь, що тут працюю.

11. 10 ноября 2021

@ Гость , Більше місяця не виплачують на харчування!!!А люди не біля дому працюють.Вчора мені вагітна жінка на поїсти гроші відправляла.

12. 9 ноября 2021

@ Гость , останнім часом ні

13. 9 ноября 2021

@ Иван , @ макс , здравствуйте у меня вопрос а зарплату вовремя дают?

14. 7 ноября 2021

@ макс , потому что дорожный рабочий на лопате весь день, а механизаторы тупо спят в машинах

15. 5 ноября 2021

@ Гость , 050-490-94-55 Відділ персоналу.

16. 1 ноября 2021

чесное слово если вы ишете роботу на постоянку то вам не сюда… постояно воруют зарплату то 1000-2000 нагреют и кто тебе часы срезал ты не розберешь… ребеята на лопате зарабатывают больше чем механизаторы .. и кто бы не говорил а это мусорка а не фирма

17. 30 октября 2021

В цілому-плюсую,але….щоб нормально закрити часів за місяць,диспетчер повинен отримати хабаря(соляра,презент інше),не кажу за всіх,але Швед Є.Г. у нас такій,а хто не задоволений-їдь до дому(звільняють)

18. 18 октября 2021

@ Саша , Мало понятен текст и в каждом слове ошибка.Если вы так сильно недовольны,почему не уволитесь?Поэтому не пишите бред этот.Я работаю 4 года-все отлично!

19. 3 октября 2021

если водителем то 400 доларов … нада на лапу дать и за это ты будешь зарабатывать 20 000грн кучя штрафов

20. 3 октября 2021

в краце ребят это розрекламированая шарашкина контора …. колектив и в правду гдето 90% это хорошие и дружние ребята и да работать можно я работаю но не думайте что тут мед …банк пивденый это банк (это мое мнение ) банк для отмывание денег …дороги мы бы могли делать качественно но начальство в этом не заинтирисовано сризают зарплаты особено если начальник не нашей словянской нацыональности и полофина коментов сто пудов фейк

21. 2 августа 2021

Працюю в дружній команді вже третій рік?І навіть немаю сумнівів що пропрацюю до кінця існування підприємства,тому що дружній колектив це одне а коли любиш свою роботу,тобі на робочому місці комфортно знаходитись це друге,а третє найголовніше коли ти боїшся підвести своїх колег,за те і отримуєш хороші девіденди???

22. 24 июля 2021

@ Гость , вітьок це тільки ти можеш так плакатись то тобі мало кинули то ще щось не так навіщо людей обмовляти там завжди порядок чистота і їжа смачна а посуд в кожного індивідуальний якщо грязний то просто сходи помий!!!!

23. 15 июля 2021

@ Саша , як потрапити на роботу в Автостраду, дзвоню ніхто не відповідає

24. 19 мая 2021

Здраствуйте хмельныцький с.Копыстин колектив норм.Но еда г*вно.Поварихи продают торгують самогоном прям в столови.Робочые постоянно у них на кухне то бухают то в карты играют.Все что остается домой забирают.А в друг ктото еще кушать захочнт.Сделайте что то а то позор для вашей фирмы.Есь и такое сто сами предлагают водку бо им не скем випить.Посуда грязная,полы не витирают.Для чего их взяли на роботу Работает их трое.Мама и дочки…………

У вісім, хто пише не правдутут і розказує всяке хочу сказати — це брехня!
    Фірма краща с тих деробив! Вся зарплата на карточку, висока, проживання надають
    Тільки працюй!

25. 18 мая 2021

Советую всем,кто сомневается,пробовать и не боятся идти работать в Автостраду!Зарплата выплачивается вовремя,объемы есть,всем нужным для работы обеспечивают,хорошое отношение руководства,новая техника,не знаешь-подскажут,научат.

26. 17 мая 2021

@ Гость , По зарплате подняли с 2018 точно уже. За последние два года задержек ЗП на вахте не было при мне ни разу. И в локдауны все отлично работали и работаем, без сокращений, с межвахты все почти возвращались назад, объемы держатся.

27. 17 мая 2021

@ Гость , Зарплату выплачивают во время.Всем для работы обеспечивают.

28. 11 мая 2021

скажіть що зараз по зарплаті? немає затримок? працював під Золотоношею у 2018 році було все добре, але як після карантину зараз із цим справи? збираюся туди на вахту

29. 23 апреля 2021

@Гость, пришол в том году и пока что доволен на 100%. зарплата высокая и полностью офицально, выше чем на прошлой. в карантин смены не вылитали и ни урезалось зп

30. 20 апреля 2021

робота нравится тому що робим вахтами 15 на 15, я з іншої області і це мені подхлдить, зарплату на карту після вахти, видавали аванс і навіть премію

31. 13 апреля 2021

Огромная благодарность собственнику за возможность работать «в удовольствие»,хороший уровень заработной платы,организация труда,отношение руководства.Несмотря на трудоемкость,работать интересно-учишься и набираешься опыта.

32. 11 апреля 2021

@Гость, Вначали роботи обіцяли високу білу зарплату і не збрехали, платяь в кінці кожного місяця

33. 11 апреля 2021

не знаю хто там чім недовольний, у мене всепрекрсно. зарплата висока, битовуха, медичне, годують дуже добре в столовій, поставки зап.частей до техніки, повернення грошей за проїзд

34. 16 февраля 2021

Я працюю тут не перший рік. Харчуються в сезон в столовій більше 100 чол.
    Їжа смачна, завжди свіжа, дівчата усміхнені. Це нарікання. Не підтримую.

35. 5 февраля 2021

36. 10 декабря 2020

Работаю в компании чуть больше года и могу сказать определенно-если ты действительно работаешь и «вкладываешь душу»в общее дело,то и результат есть и отношение к тебе соответсвующее.Довольна и условиями труда и оплатой труда,работы много и от этого интересно ее выполнять,совершенствуя свои навыки каждый день.

37. 13 августа 2020

Нормальна, серьйозна фірма, нормальні професійні робочі та керівники, приємна робоча атмфосфера, бригада разом працює вже по декілька років. Для України умови одні з кращих, хоча робота не з легких фізично, нагрузки бувають сильні. Зарплата висока, платять без затримок!

38. 10 августа 2020

Шукаю роботу в будівельній компанії. Хто що може підказати за цю фірму?

39. 7 августа 2020

Толковий бригадир, збитий колектив. Найскладнішим був демонтаж старого покриття, бо знімали до глини. Причому керівник завжди з розумінням ставиться до робітників ну і звичайно приємно завжди отримувати бонуси і премії за виконану роботу вчасно по сроках

40. 6 августа 2020

Ходив на співбесіду на менеджера у відділ маркетингу, поки не знаю пройшов чи ні. Дівчина на ресепшні привітна, одразу запропонувала чай-каву, офіс показала.
    Офіс просторий, світлий, місця багато.
    Колектив досить молодий, всі дуже прикольні і доброзичливі.
    Співбесіду проводила молода ейчар Катерина.
    Всі питання чіткі і по справі, видно що хлопці шарять в темі. Хотілося б отримати досвід роботи в такому колективі, перше враження поверхневе, але мені сподобалося.

41. 3 августа 2020

Хорошие условия труда, достаточно высокие требования к безопасности на объектах, материально-техническое обеспечение действительно на высшем уровне.

42. 31 июля 2020

В Автостраду следует идти за хорошим опытом. Задачи местами интересные, иногда очень нетривиальные. Творческий подход приветствуется, но редко реализуется на практике.
    Коллектив очень приятный в инженерии, в маркетинге немного хуже. Сильная дифференциация сотрудников и руководства: есть безумно умные и увлеченные спецы, но также присутствуют откровенные профаны.

43. 29 июля 2020

Я пришел год назад устраиваться на вакантное место старшего техника в Виннице. На тот момент уже имел шестилетний опыт на аналогичной работе. Ничего нового не узнал на обязательной стажировке. Зато оформили на работу без заминки. Всё остальное — получше прежнего места. Порядок, дисциплина, грамотное руководство и регулярная оплата.

44. 21 июля 2020

Ніколи не залишав відгуків про компанії в яких працюю/працював, хоча деякі варті серйозної критики. Але тут напишу пару добрих слів. Працюю в компанії вже більше року. В цілому всим задоволений, усе на гідному рівні, інколи навіть більше ніж.

45. 16 июля 2020

Дуже професійні та приємні люди! Раніше я ніколи не був на таких приємних співбесідах.Склалося дуже гарне враження про команду під час спілкування з HR, але це підтвердилося вже після спілкування з безпосереднім курівником.

46. 16 июля 2020

Працюю в компанії Автострада вже три місяці, чому безумовно дуже радий. Чудовий колектив і команда професіоналів допомогли швидко включитися в проектну роботу. Це сучасна, сильна і стабільна компанія, яка дбає про своїх співробітників і дозволяє їм рости і розвиватися професійно.

47. 12 июля 2020

Працюю у Автостраді, будуєм зараз окружну в Золотоноші. Кажу від себе що умови для такої роботи найкращі що я бачив і зарплата висока 2 раза на місяць

48. 7 июля 2020

Зарплата немаленькая и условия работы очень хорошие, как для Украины. Техническое обеспечение на высшем уровне.

49. 17 июня 2020

Та нормальна компанія.Всі працюють багато, тому не встигли може. По собі знаю

50. 2 декабря 2019

Довго не брали трубку на третій день відповіли (перезвоніть через 5 — 10 хвилин) далі знову не беруть трубку.

1. 22 апреля 2024

Хтось знає коли буде зарплата за березень?
    Кого не спитаю ніхто нічого не знає.Усі лиш знизують плечима.Хотілось би чітко розуміти до чого готуватись

2. 5 февраля 2021

Оператор БСУ 1
Сварщик 1

Добавьте зарплату в компании Группа компаний Автострада

Добавить отзыв о работодателе Группа компаний Автострада

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Группа компаний Автострада?