Tiens

Tiens

Корпорация «Тяньши» «Tiens Group Co. Ltd» — транснациональная компания, основана в Китае в 1995 году. Основной продукцией являются биологически активные пищевые добавки. Реализация товаров происходит через систему многоуровневого маркетинга.

Отзывы о работе в Tiens, зарплаты

1. 13 марта 2024

м.Дніпро. Теж зателефонували з приводу роботи, запросили на співбесіду по вул.Пастера,10. Запропонували 3-х денне стажування. Консультант сказав що в них буде якась нарада і вона мені зателефонує, як що моя кандидатура пройде і запросить на лекцію, з собою мати ручку зошит та 2-ві фотокартки. У вечері зателефонувала та запросила на 10:30 ранку.
    На лекції все взагалі про економіку та бізнес, далі ці 50-ть цілей та100грн якби залог за книжечку на 20 аркушів. Я зараз без коштів, активно шукаю роботу, від залогу відмовилась знайшла в інтернеті, жаль що на ваш сайт не натрапила.
    Вже після першого дня стало зрозуміло, що щось з ними не те. Офіс без ремонту, у кімнаті тільки стільці да столи, ще в інший кімнаті старий ТВ та дошка та десь 8 стільців, ніяких співробітників. Їх всього в цьому офісі було 5-ть людин. Ладно дійду до кінця, цікаво скільки з мене будуть грошей «вимагати». До речі на першому занятті було 4-ро, потім 3 людини, на останньому тільки я. У суботу куратор запросила мене на брифінг, що потім мов підписати контракт з фірмою як бізнес партнер.
    Брифінг виявився нарешті, в мої обов’язки, але щоб вспупити треба заплатити (купити) товару на 15000грн. Коли я відмовилась і нагадала, що я шукаю роботу, щоб отримувати зарплату, а не платити з ще не отриманої, моя наставниця зовсім втратила на собою рівновагу і почала переходити на особистість та принижувати мене. Добре що це сталося до того як я б ще й безкоштовно попрацювала на них. Все це з 6-9 березня.

2. 12 марта 2024

Харьків вул.Потебні 4. На дверях надпись «Status». Приветливые люди в недорогих костюмах предлагают вам заработок от 15000( низший уровень) и выше. Предлагают работу в китайской продвинутой компании «TIENS» корпорации «Тяньши». По сути сетевой маркетинг (типа Гербалайф или Амвэй ), для тех кто не знает или позабыл напомню — это финансовая пирамида. Лохотрон. Советую после первого дня стажировки в качестве выполнения их домашнего задания и «написания 50 жизненных целей» — поставить себе цель №1 и узнать все о ваших работодателях и о этой компании «TIENS» продукцию которой вам придется покупать самим (это обязательное условие для работы в компании- купить товара минимум 15000 грн- вы станете сотрудником 4*-офисный персонал),а после вам придется уговаривать подписаться в эту финансовую пирамиду- других (наивных) которым вы будите впаривать мечты о тех мифических заработках и о финансовой независимости.
    А теперь!- Думайте сами — Решайте сами- ИМЕТЬ ИМ Вас или НЕ ИМЕТЬ!

3. 2 марта 2024

Ул. Антоновича 48 (Киев), Тиенс.
    Принцип работы этой компашки:
    1.вы покупаете на 15000 грн бады (иначе вы будете работать бесплатно)
    2.делаете звонки с личного телефона (60-100, больше не сможете физически) и приглашаете на собеседование соискателей работы. Придёт 3-6 человек из 100 (это статистика). За них возьмутся «обрабатывать» более опытные сотрудники компании.
    3.если соискатели «клюнут»(что не факт), то принесут свои 15000 грн. С которых вы и стоящие над вами (те,которые заманили вас) получат свой % и таких должно быть не менее трёх, или вы сами купите продукт уже на 1200 у.е. — по этой формуле вы зарабатываете 2000 грн.
    4.так вы должны заманивать всё больше и больше «сотрудников» и «подниматься по карьерной лестнице».
    5.вы должны не только делать обзвон (не меньше 100), но и делать рассылки по различным соцсетям, группам и т.д. давая рекламу о предоставлении «работы». Расклеивать листовки.
    6. Вы станете зарабатывать более менее нормальные деньги (50-60, ну может быть 70 т грн.), когда уже «под вами» будет человек 100. Т.е. вам вместе со своей пирамидой надо делать товарооборот (продавать бады).
    Если вы сделаете т/о на 100 000 у.е. и вы стоите на вершине пирамиды, то заработаете 50-60-70 тысяч.(года 2-3 понадобится «работать»)
    Это получится у лицемеров и прохвостов.
    Предупреждение для нормальных людей — вам придётся врать и обманывать других ПОСТОЯННО.

4. 1 марта 2024

Сегодня позвонили мне в лайфовского номера. Так как я сижу в больным ребёнком мне нужна работа хотя бы там полдня чтобы был какой-то заработок. Ну он говорит типа Михаил Александрович Острижкий вроде… Голос такой пожилого мужчины. Короче он сказал что приезжайте на улицу Потебни 4, проходите шлагбаум там будет написано статус зайдёте туда ваш там примет девушка и скажете что вы ко мне. Ну я такая обрадовалась он мне сказал что я буду сидеть там принимать звонки. Работа неполный день так как мне такая работа нужна. Ну и всё же я решила узнать что на этой улице находится, как туда пройти ведь я там училась очень давно и улицу поменяли недавно. По карте пробивалась что это было спа отель, Но я всё же помню слово статус. и ближе к вечеру я нашла наконец-то ваш сайт где вы все описали что это шарлатаны

5. 1 марта 2024

Одесса, ул. Екатерининская 27, бизнес центр Кадор, второй этаж, офис 151. Центр города, крутой Бизнес центр.
    Доценко Владимир Александрович. Эта фамилия уже звучала в комментариях ранее, в других городах. Молодой парень, худощавый, все лицо в красных прыщах.
    Конвеер людей разных статусов и возрастов. Насторожило еще на собеседовании.
    Никакой конкретики на собеседовании. Ни о фирме, ни о продукте, ни о функциях работы.
    СРАЗУ УХОДИТЕ.
    Плохая мебель, как-будто на скорую руку стряпали интерьер. Только столы, стулья, доска и телевизор. Все завуалировано и непонятно. Выдали бланк анкеты и ручку (и на анкете отметку сделали, что ручку выдали, чтоб потом забрать)))
    Пошла на первый день стажировки, чтоб разобраться.
    Схема одна и та же, как описали ниже. Тетрадь, ручка, бейдж, две фото. Полтора часа текст-вода. Ни о чем. Какие крутые. 200 грн выманили за журнал, на личную карту.
    Спасибо, мне достаточно. Похороню 200 грн. Больше не пойду. Спасибо, есть такой прекрасный сайт с отзывами. Да и в Ютубе много чего можно найти.
    А это Доценко Владимир Александрович, в Гетконтакте как ВИТЯХА.
    И ФОП Гончаренко Л. Г. -это единственное, что смогла узнать в первом звонке. Ниче не понятно.

6. 29 февраля 2024

Вирішив для себе з’ясувати всю схему розводняка, на що витратив 4 дні. Скажу одразу: не витрачайте даремно свій час. 4 дні вам вносять у вухи, що всі ви успішні люди і будете заробляти шалені кошти і нічого не треба нікому продавати, з товаром і людьми не треба працювати. І тільки на четвертий день, на останньому занятті вам скажуть, що вхідний квиток у їх мережу коштує всього-навсього 15000 грн, які на зараз не варті нічого. Якщо почати із моральної складової цього питання, то їм абсолютно однаково хто перед ними: чи то людина, яка звільнилася з однієї роботи і пішла шукати іншу, чи ВПО, яка залишилася взагалі ні з чим і шукає засобів для існування, чи то пенсіонери за 70 (а були і такі). Головна задача — ВИМАНИТИ з вас 15000 грн, а далі їх вже нічого не цікавить. Відношення як до людей другого сорту, зневажливо дивляться, хоча самі зовсім нікого не вразили ні своїм зовнішнім виглядом, ні харизмою. Їх девіз: «Без лоха и жизнь плоха».

7. 29 февраля 2024

Как хорошо, что есть на свете Интернет, чтоб раньше распознали люди бред!
    Была в Киеве, Антоновича 48,код на двери 5, 3-й этаж, вывеска ,ІКЦ».
    Зачем так врать? Tiens — международная компания, с развернутой торговлей более, чем в 234 странах, работает под прикрытием? И в интернете полно похожих объявлений по поиску работы ,по разным адресам Киева, но,во многих , как под копирку, что можно работать неполный рабочий день — или с 9 до 14 или с 14 до 20, но зарплата, для человека без опыта на вакансию помощник администратора 20 тысяч + премии каждую неделю от 2000( если хорошо будешь работать))). И в объявлениях по работе указаны разные кампании,но,это всё тот жеTIENS. Она же — Анна Кацнельбоген,она же — Валентина Понеяд…. Место встречи изменить нельзя!!!))))

8. 24 февраля 2024

Львів, Лазаренка 1а, Фірма Статут – шарашкіна контора, аферисти і шахраї!
    Розповідають про успішний успіх, багато грошей та розкіш. Прикріпляють до розповідей невдало відфотошоплені фото їхніх «топів» в ОАЕ, заставлять тебе написати дохреніще цілей на життя, щоб скласти твій психологічний портрет, визначити слабкі місця людини і в подальшому давити та маніпулювати нею. Тому спеціально спочатку дізнаються інформацію про вас, а тільки через декілька днів розповідають про компанію.
    Книжечка за 200грн заставила усміхнутись. Я попросила, щоб скинули мені посилання на друковану версію, бо в мене немає коштів, так, як, я без роботи, то вони почали мямлити про те що книга не доступна онлайн, і що таке зараз 200грн, коли вже за місяць мене чекає стрімкий кар’єрний ріст. Також коли, я сказала, що вже декілька років п’ю вітаміни однієї фірми, вони почали на мене давити, що то все недієве, що треба спробувати їхнє, таким чином, знову, хотіли мене розвести на немаленькі гроші. Я тільки в маршрутці додому загуглила відгуки і дізналась, які людям біди зі здоров’ям наробили бади від Тяньши
    Одним словом—клоуни, які думають, що генії. Але їхній фальшивий успіх видає задрипаний офіс (без будь якої офісної техніки та ноутбуків) і працівники, які, ну ніяк, не виглядають, як люди, котрі заробляють вище середнього.
    Мені досі цікаво, чи ті жіночки які проводять співбесіди самі вірять в те що говорять, чи свідомо вішають макарони на вуха, щоб розвести побільше наївних лохів?
    Просто тримайтеся, як омога, дальше від цієї секти вселічущих бадів за всі гроші

9. 20 февраля 2024

https://www.tiktok.com/@inna_gaviy Ось ссилка на одну із бариг цього лохотрона. Усе точно так як описано у попередніх ситуаціях. Вінниця. Данила галицького, 23 2 поверх, 120 кабінет.

063 328 36 29 гавій інна

10. 17 февраля 2024

Компанія Tiens. Шарлатани. Це фінансова піраміда.

Запрошують на співбесіду,

м.Хмельницький, вул.Проскурівська 74а,619 офіс

Я приїхала. В кімнаті сидить жінка, офіс порожній немає нічого, стіл, 5 стільців, кулер з водою, кімната порожня.

Дає анкету заповнити. В анкеті половина запитань про особисте життя, де хочеш працювати, де не хочеш, яка ціль роботи, напиши свої цілі і т.д. Я заповнила анкету.

Запрошують в іншу кімнату. Менеджер запитує 5-7 питань, навіщо тобі гроші, які якості в людей Ви любите, чи не любите, скажи мені свої цілі в житті .

А сам менеджер про роботу нічого не каже, ні назви компанії нічого. Лише сказав тут ми нічого не продаємо лише робота з документами. Сказав що дасть відповідь сьогодні до 20.00 вечора.

Перезвонив через годину. Сказав що він мене запрошує на навчання на 3 дні, взяти з собою ручку, зошит, 2 фото

Перший день навчання з 9.30-13.00.

Тiens -це шарлатани, продають біо добавки, таблетки.
    Це фінансова піраміда

11. 14 февраля 2024

@

Той самий Доценко про якого я говорив. Ну коли він мене зустрів я вже настільки засумнівався, а і ше, перепутав раз скрипт😂😂😂, коли був після 1 дня навчання почав говорити Мене звати Доценко а їмʼя того дебіла не знаю і перепутав всьо😂😂😂😂

12. 14 февраля 2024

Добрий день, був на співбесіді в тій херні, прийняв мене якийсь дебіл Доценко
    Все як завжди шукав роботу по своєму напрямку, подзвонив якийсь дєд непонятний і каже давай до нас на роботу вул Потебні 4, перше сказав прийдеш на рецепцію скажеш до Острижського, я прийшов кажу до що я до такої людини, вийшов той Доценко, ну додік з додіків.
    Всьо йому розказав чим займаюсь, він завалив свою храпу і не знав шо мені ше говорити, сказав тільки одне, ми передзвонимо вам з 19:00-20:00. подзвонив він мені, сказав що я класний кандидат в понеділок на 11:00 на навчання і взяти з собою ручку зошит і бейджик, думаю ну всьо як завжди
    Найбільше відразу що смутило, це все знаходиться в підвалі якийсь а4 листок прикріплений, думаю ладно нехай буде
    Замітив що на мою посаду потрібен компютер і гарнітура якась, в всьому офісі такого не було взагалі. Просидів 3 дні навчання, і відразу після першого дня в мене мільярд питаннь але не хочу задавати, хочу послухати що будуть говорити і втирати. Було друге заннятя у вівторок і вони напевне просто спеціально хлопали, бо тоді «видавали премію» і розказували за систему оплати, і сумніви було багато коли називались такі суми, шо думаєш от я тут запрацюю і заживу, а по факту один лохотрон, на 3 заняття не хотів йти, але пішов чисто послухати що буде казати, на 3 занятті було людей 3, коли на першому людей 12, а на 3 троє, задумуєшся дуже над тим, і коли вже почали говорити та в інтернеті дуже багато відгуків про нас але це хейтери, я вже поняв шо до чого
    Не ведіться на то всьо, м.Харків вул. Потебні 4
    ЗАПАМʼЯТАЙТЕ!!!

13. 9 февраля 2024

Я переселенка,мешкаю у Києві з червня 2022р. Моя історія роботи в тієнс. Деякий час вони працювали біля метро Дарниця, що мені і зайшло, бо біля дому. Пройшла всю «базову підготовку» 4 дні по 2-3 години, але так і не зрозуміла своїх обов’язків, хоча 36 років пропрацювала фахівцем по роботі з персоналом у великому холдингу і сама приймала та звільняла тисячи людей. Моя,так сказати, наставниця запросила мене та мого чоловіка ще на одну лекцію для клієнтів у суботу, яку читала дійсно лікарка. Вже у понеділок я повинна була приступити до своїх обов’язків. Але все одно була якась недовіра і я написала своїй кураторші, що, зважив усі за та проти, вирішила відмовитися. Але через декілька днів передзвонив керівник і став наївно питати: я тут приїхав з Харкова, а вас в офісі не бачу, що трапилося? Я як фахівець своєї справи розказую йому як треба приймати людей на роботу, про посадові інструкції, про права та обов’язки, про пільги та колективні договори, про графік роботи та відпочинку згідно з законодавством України. Але він якимось чином мене вмовив (монолог на пів години). Думаю: добре, все одно нічим не зайнята, спробую. А от тепер настає саме цікаве. Вся робота полягає в тому, що ви дзвоните та запрошуєте на «роботу» всіх пошукачів зі всіх сайтів про роботу. Спочатку я старанно це робила. По 60-100 дзвінків на день і як папуга шпаріш +- один текст. Через три дні в мене трохи дах не поїхав. Але це все квіточки. Навчальні лекції були кожного дня, а ще треба купити блокнот, папку, файли, зошити(а грошей нема, бо я безробітна, живемо на пенсію чоловіка). І тут я дізнаюся, що я працюю задарма, бо щоб хоч трохи отримувати свій відсоток треба купити продукт у компанії на 15 тисяч гривень. А вони ж там на лекціях вихваляються, яких висот досягли, які в них долорові пенсії,які вони вже всі стали багаті, по Дубаях їздять( навіть фотки демонстрували ). І я собі думаю: я що дурніша за цих пенсів. Зайняла грошей у дочки, щось у мене було назбиране та купила бади в надії, що ось тепер буду щось заробляти. Ага, щас. Наївна ворона. Це тільки початок. Тепер треба або зробити товарообіг на 1200 у.о.,або самій купити на цю суму бадів. А це приблизно 50 тисяч. Може кому це не гроші, але для переселенця, або іншого якогось безробітнього сума недосяжна. А ще бігаєш з листівками, даєш рекламу в усіх соцмережах. В офісі, як у мурашнику, у вбиральню ти повинен пропускати всіх, хто вище тебе за рангом. Поїсти тільки крадькома, щоб їжа не пахла. Всі дзвонять з одним і тим же текстом — дурдом! Це і є сенс у роботі. Але головне з чим я не могла ніяк змиритися — це ж я обдурюю людей, які в скрутному положенні, у яких теж мабуть немає грошей. Я на аркані тягла себе кожен день на цю «роботу». Я так промучалася 15 днів. Знаючи, як вони вміють вмовляти, я сьогодні написала наставнику, що я, нібито, захворіла, більше туди не піду. І я тепер щаслива.
    PS. А ще від хвилювань (дзвонити людям не так то і просто) я схудла за ці дні на 4 кг. А ще хочу зробить акцію — знаючи коли проходять співбесіди, розказувати пошукачам правду.
    ЛЮДИ, КОЛИ ВАМ ЩОСЬ НЕ ЗРОЗУМІЛО, тікайте звідти. Є інтернет — будь ласка, користуйтеся ним.

14. 9 февраля 2024

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ будьте пильні
    Проскурівська 74а
    6 поверх
    619 каб.
    Шпілова Вікторія Вікторівна.директор🤣
    Після того,як кинула резюме на робота ю.а зателефонував Іван Іванович і запропонував роботу,сказав що,розширяються,гнучкий графік,від уточнень відмахувався.Записав на співбесіду за даною адресою.Там був пустий кабінет,зі мною поговорив сам директор,анкета,ніякої конкретики,все так як ви пишете(схема один в один)
    Я,пробила їх телефони і прочитала відгуки.
    ДЯКУЮЮЮЮ ВАМ ЛЮДИ ЗА ІНФУ🥰

15. 9 февраля 2024

Дружина теж потрапила на співбесіду до цих шарлатанчиків. Вінниця. Хм.Шоссе 23 офіс 120.
    На другий день взнав інфу компанії, знайшов деталі, прочитав відгуки і зрозумів шо все йде по тому самому шаблону. Ми гарно послали на всі сторони подібну пропозицію. Не ведіться, завжди перевіряйте майбутні місця роботи через інтернет.

16. 5 февраля 2024

+380 95 283 3693/+380 98 568 0793 Антоновича 48 3 поверх,Татаркін.
    Я шукала роботу 01.02.24 мені надійшов дзвінок від цього Татаркіна пізно ввечері десь 19:00 що вони розширяють фірму, та набирають людей на роботу, я запитала назву фірми але він назвав її не чітко, коли я запитала чим займається фірма він сказав продажом товару з Китаю я запитала що вони сами продають він сказав що в них асортимент більше 20000 одиниць.(Я зразу зрозуміла що щось не так ) Він запросив на співбесіду на понеділок на 10:00 я йому перетелефонувала щоб запитати де вони знаходяться,так як номерів Антоновича 48 декілька, його майже не було чути але з цікавості я туди зайшла, на рецепції зустрічала худорлява, перелякана, жіночка в віці, я її сказала що я до Татаркіна вона запитала до якого саме так як в них 2 Татаркіна по номеру телефону вона визначила до якого.(Дивно) Вона сказала зайти з залу де проводять тренінги я туди зайшла і Тільки почала гуглити що це за компанія Tiens інша жіноча яка контролює біля входу відразу сказала що вас чекають на співбесіду, я навіть не встигла нічого прочитати ,лише що це Бади.Зайшла я в кабінет А там співбесіди як в вулику 8 столів і багато людей , до мене підійшла приємна жіночка здається Ольга Григорівна з виду дуже приємна жіночка (шкода що в піраміді,могла б досягти висот в іншій фірмі)Про роботу майже нічого не розповідала сказала що потрібний адміністратор на рецепцію і що займаються продажем постільною білизною та подушками з Китаю( вже тоді було зрозуміло що це брехня) я намагалася зрозуміти яким чином в них їде бізнес ,відповідей я не отримала, сказала що передзвонять пізно ввечері, о 19:00 вони мені передзвонили сказали що беруть мене і щоб 07.02.24 прийшла на навчання з блокнотом ,ручкою ,та двома фото і бейджиком.Ввечері я зайшла почитати відгуки про цю компанію що підтвердили мої догадки що це піраміда.Моя знайома також шукала роботу і її вони також телефонували вона малась до них їти на 16:00 але вона не пішла туди перенесла зустріч на завтра . Ввечері я її позвонила і кажу що це.піраміда а вона говорить що її донька там була за іншою адресою по цьому ж сценарію то на 3 день там вимагають кошти .Краще ніколи не звязуйтися з цими аферистами, будуть здерати з вас гроші, і змусять купувати їхні Бади . Бережіть себе і не зв’язується з цими аферистами.

17. 30 января 2024

Київ. Антоновича 48, 3 поверх . Нічого не зрозуміло, назви компанії ніхто не каже , діяльність не зрозуміла, тільки все випитують , дві дві години часу марно.

18. 29 января 2024

АФЕРИСТИ.Вінниця Хмельницьке шосе 23! Розповідь про те, як можна шукати роботу, а потрапити у фінансову ПІРАМІДУ!!!Нещодавно розмістив своє резюме на workua, шукав вакансію пов’язану з офісною працею (хоча потім дізнався, що деяких знаходили через вайбер і запрошували на співбесіду). Відправив декілька відгуків на різні вакансії (до речі шукав вакансії без досвіду, де могли навчити, бо хочу змінити сферу діяльності). Десь на другий день мого пошуку мені передзвонили та запросили на співбесіду ( є на 10.00 і на 16.00), дуже чітко повідомили місце розташування, хоча спочатку сказали, що це район книжки, але загугливши на карті ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ 23, я б назвав це район Палацу дітей та юнацтва. Отже, як вони диктують місце: «прохід в арку біля АТБ ( вже можна подумати де біля книжки є АТБ???), другі пластикові двері, другий поверх, кабінет 120». Приходиш у великий кабінет, тебе зустрічає типу адміністратор з посмішкую на всі 132, приємно вітається і говорить: «Доброго дня! У вас є з собою роздруковане резюме?». Всі відповідають : «Ні». Тоді вам дають анкету і кажуть заповняти те, що ви вважаєте за потрібним ( Класична анкета : іпп, дата народження, телефон(viber), адреса проживання ( на співбесіді уточнюють чи постійна адреса), освіта, організації де працювали, рівень володіння іноземними мовами, знання програм, дохід, бажаний дохід, риси характеру, посада, скільки годин можете витратити на роботу, чи є закордонний паспорт (що дивно), де дізналися про вакансію, що очікуєте від роботи). Потім ви сідаєте навпроти дошки, над якою висить телевізор (який постійно, щось показує, наприклад: корпорація на відпочинку, музику, фільми…). Потім в кабінет заходить якась людина (це постійно різні менеджери) і викликають вас в інший кабінет поспілкуватися. Щоб було зрозуміло, в кабінеті десь 8 парт, на кожній по папці, і за кожним проходить співбесіда. Там буде такий гул стояти, що ви як порядна людина, будете включати всю свою увагу на вашого менеджера і будетее намагатися зрозуміти та запам’ятати те що він каже ( часу оглянутися і подумати просто не буде). Вас спочатку опитають по анкеті, а потім будуть говорити про компанію. Якщо ти захочеш щось уточнити, або задати якесь питання про компанію – у вас це не вийде. Менеджер не зупиниться, і ви, якщо ні разу не були на співбесіді, притихнете і подумаєте, що це ви якась недотепа, яка неуважно слухала. Саме цікаво, що назву компанії вони будуть казати швидко та не чітко. Тому в перший день ви навіть не зможете загуглити, що то за компанія. Потім вам кажуть, що сьогодні ввечері з 19-20 вам повідомлять результати співбесіди. Вже близько восьмої подзвонили та сказали, що я проходжу на стажування ( яке буде 4 дні – тільки будні), і кажуть прийти завтра на 10-ту годину, на ввідне заняття, мати при собі бейдж ( для подальшої перепустки), два фото (можна навіть старі, для бейджу та для анкети), зошит, ручку, та гарний настрій))).
    Другий день. Зранку приходиш, на вході записуєшся хто ти і до кого, так само як завжди чекаєш перед телевізором, приходить менеджер, ідеш з ним він тобі оформлює перепустку, наклеює фото на твою анкету, дає розклад занять на 4-ри дні стажування, каже, що спілкуватися тільки з нею, з «конкурентами» краще не говорити. Потім ти ідеш на ввідний курс про компанію, з вами всіма багато балакають, уточнюють, як важко знайти роботу в стабільній компанії, показують презентацію про їхню корпорацію, навіть відео їхнього величезного головного офісу в Китаї (розміром в ціле міто), вже кажуть назву компанії TIENS, розказують які вони круті та тримаються на ринку Укріїни з 2001 року, що свідчить про їхню стабільність. [На рахунок БАДІВ Тянши не можу сказати, які вони, але там також цікава схема продажу та завлікаловки – типу мед центр масажу та іншого, де немає жодної людини з медичною освітою.] Але зараз про мережевий маркетинг. Короче, на презентації розкажуть яка це класна дистриб’юторська компанія, розкажуть, що вони співпрацюють зі всіма кращими брендами від побутової техніки до миючих засобів, постільної білизни, меддобавок… Покажуть, якесь відео десятирічної давнини, де їхній голова китайський Лі Цзіньюань приїжджав в Україну. Дадуть номер ЄДРПОУ, хоча ніколи на співбесіді цієї інфи не дають.(дійсно, компанія бадів зареєстрована, ура. І ЦЕ ВСЕ. про масштаб, чим займається, магазини – нічого не скажуть). Дають дз – написати 50 цілей вашого життя, терміни їх втілення в життя та скільки коштів, ви готові на них витратити. І це потрібно віддати менеджеру з яким ви працюєте, таким чином вони зберуть про вас весь психологічний портрет і будуть маніпулювати цим. Потім вас знову по черзі викличуть в кабінет, дадуть журнальчик за заставу в 200 грн. І кажуть, що кинуть вам сайти де про них можна почитати правду, бо якщо самому гуглити, ви можете наткнутися на неякісну інформацію. Все говорять настільки швидко та навколо такий шум, що неможливо аналізувати інформацію вчасно.
    Якщо в гугл написати запит «tiens відгуки», можна буде знайти історії інших людей про цю компанію -ПІРАМІДУ ( деякі, нажаль, дуже жорстко вляпались). Вони діють по Україні. Схема просто шикарна, ви будете і покупцем, який купить їхню продукцію щоб отримати якусь категорію, та будете таким ж менеджером, який буде шукати людей на роботу і втирати їм те саме, що і вам.
    В цілому, цікавий досвід, але шкода витраченого часу, на щастя це всього два дні. Я розумію, що прикрити їхню лавочку не вийде, але сподіваюсь, що за допомогою цієї інформації хтось зможе уникнути цих брехунів.

19. 27 января 2024

Дзвонили, одразу як тільки кинула резюме в Work.ua. Внятно не можуть розповісти чим займаються, щось продають. А що саме, все підряд, техніка, продукти. Яка зарплата, а яку б ви хотіли. Говориш 20000 буде. Розводять 100%. Записали на співбесіду. Не піду щоб і не марнувати час. Адреса, вул. Данила Галицького, 23 офіс. 120 Шахов Ігор

20. 24 января 2024

Ніколи не пишу таких відгуків, але сама повелася на цей лохотрон. Отже: подзвонили мені з ТМ «Статус» м. Львів і запросили на співбесіду помічником менеджера по продажам різного товару (хімія, косметика, текстиль, продукти), робота в офісі, відповідати на дзвінки, продавати нічого не треба, на них працює реклама, тому потрібно лише приймати замовлення. Співбесіда проходила по вул. Лазаренко 1а. От приїхала я , а там повно людей,різного віку, навіть пенсіонери. Дали анкету для заповнення своїх даних. Потім кожного викликають на очну співбесіду, в мене була Денисова Наталя, пообіцяли золоті гори, і сказала, що вечером повідомить і скаже чи проходжу я далі. Написала десь о 19 год, що чекають мене завтра на навчання, яке триває 4 дні по 2-3 год, а далі вони побачать чи я їм підходжу. Перед тим я шукала в неті цю фірму під назвою «тм» статус, але нічого не змогла знайти, що дуже мене здивувало. От приїхала я на навчання,а там таких як я з 20 людей, сидять як в кінотеатрі з телевізором. Лектор говорив як добре заробляють в цій компанії, і всі дружно записували цю фігню,і аж в кінці сказав назву tiens. Але весь час вони повторяли що їм так багато людей не потрібно, що кожного разу їх ставатиме все менше і менше, тепер зрозуміло чому. Дякую всім хто написав про них, завдяки вам і я дізналася чим пахне ця афера. Тому ще раз наголошую що ТМ » Status» то їхнє прикриття під назвою тянши. Львів вул. Лазаренка 1а 13 кабінет

21. 24 января 2024

Метро Олімпійська. Вул Антоновича 48,
    « Метро Олімпійська вул Антоновича 48 етаж 3 кнопка виклику на домофоні 5 (перед вивіскою масаж) керівник Марущак тел 0 (50) 754 88 79, 0 (98) 979 28 33. Мошенники! Тиенз!!!

22. 22 января 2024

Розвод! Не ведіться на це!!!!
    Хмельницьке шосе 23,каб 120, Ольга Володимирівна

23. 19 января 2024

Вже тричі запрошували на співбесіду в цю контору. Двічі ходила, а третій вже в розмові зрозуміла, що знову те саме. Історії співбесід такі ж як у всіх. На другій співбесіді ( Антоновича 48) у Дзюби Оксани Валеріївна одразу уточнила назву компанії (ФОП Таран)… коли перепитала чи не Тієнс це часом,то її трохи перекосило. А коли сказала, що мені це нецікаво і витрачати свій час далі я не маю бажання, то тон розмови різко змінився. Також була на співбесіді на вул.Шолуденка 3 — Андрій Островський. Після мого повідомлення про те, що я переглянула відео і мені не підходить їх пропозиція, написав, що він дуже радий.
    Ну а до Ілони ( про неї тут вже писали) я не ходила. Відмовилася на етапі першого дзвінка.

24. 17 января 2024

Сьогодні зателефонували з номеру 099 613 34 31
    ВІТАЮ!
    Адреса співбесіди
    м. Вокзальна, (будинок побуту) вул. С.Петлюри, 28, 6 поверх, офіс 604, до Устименко Ілони Григорівни, сьогодні 17.01.2024 на 15.30
    Мирного неба🇺🇦
    В їх компанію резюме не подавала .Спочатку компанія займається продажем автозапчастин.Пані швидко розповіла все,я навіть не збагнула про що вона .Записала на співбесіду.На питання що за компанія та скільки зп,які вакансії відповіла тільки під натиском,коли я почала завалювати питаннями.Дякую інтернету та людям які залишають відгуки,що не повелась на це.

25. 17 января 2024

Інфоцигани зʼявилися у Львові. Офіс знаходиться вул. Академіка Лазаренка 1A . Не гайте свій час !!! Не рекомендую дану компанію. Резюме не було в загальному доступі, яким чином вони мають контактну інформацію, залишається загадкою. Всі попередні відгуки співпадають, аналогічна схема!

26. 16 января 2024

Ещё один адрес в Киеве: С.Петлюры 28, 6 этаж. Сначала при первом звонке представляются как ФОП Коханович Ю.В., а когда пришла на собеседование говорят, что это, оказывается, Tiens.ua. Почему сразу не сказать, как есть, а то через какие-то ФОПы, кстати этот ФОП, я пробила в интернете, ликвидирован. Контора весьма обшарпаная,как и их представители, что идёт в разрез с их успехом, как они говорят.

27. 12 января 2024

Пані та панове!
    Унікальні 90-ті роки повертаються!
    Пройдіть навчання в одній з «найкращих» компаній нашої держави де офіс виглядає наче «хтось кудись скоро переїде».
    Про компанію Вам розкажуть тільки на навчанні і саме цікаве, що потрібно залишити кошти за журнали наче вже мільйон людей їх поносило. Цікавим є те, що потім Вам розкажуть про мережевий маркетинг і що Вам потрібно купити продукцію на солідну суму щоб отримати «статусні зірочки».
    Питання полягає за офіційне працевлаштування? Цікаво чи Пенсійний Фонд України знає про велику кількість працівників цієї «компанії»?
    Люди, на стажуванні з Вами точно психологічно пропрацюють і Ви будете думати, що це робота мрії АЛЕ! ЦЕ ПІРАМІДА але за рахунок товарообороту де Ви також по факту будете клієнтами які будуть купувати продукцію. Продукт (БАДИ) може й бути корисним, але його продаж ставить питання про ЛЕГАЛЬНІСТЬ ТОВАРОЗБУТУ!
    Думайте головою та не бійтеся задавати логічні питання на стажуванні щоб трішки було весело!
    МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ
    P.s.: здається компанія ТЯНЬШИ TIENS працює в росії !!!
    Вінниця Хмельницьке Шосе 23, кабінет 120 — дно пробите

28. 10 января 2024

Вінниця. Хмельницьке шосе 23, сьогодні була на першому дні «навчання», такого жаху я ще не чула 😂 розхвалюють свою компанію, як можна круто заробляти «при цьому сидять в задрипаному офісі», та ще й впарюють якусь методичку за 200 гривень. Не ведіться, це лохотрон, там вимагають гроші

29. 9 января 2024

Сегодня 09.01.24 тоже попала в эту контору в Киеве на Антоновича 48. Все, как вы и пишите, происходило. Название организации ни при первом звонке, ни при собеседовании не говорили, ни должность, на какую берут.
    В конце я спросила все-таки о названии их фирмы, и сказали скороговоркой, еле расслышала — оказалось, какой-то Tiens.ua. Естественно, я о них ничего не слышала, зашла на отзывы и просто прозрела. Спасибо, добрые люди, что оставляете отзывы! Не пойду завтра ни на какое обучение.

1. 27 сентября 2012

У меня тоже нет слов… В объявлении вакансия регионального представителя. Звоню. В трубке мужской голос вежливо интересуется «Как Вас зовут, На какую вакансию претендуете. Какое образование.» и все в том же духе, на что я (кстати, тоже вежливо) говорю, что если это сетевой маркетинг, то «я прошу не тратить мое и его время, т.к. МЕНЯ ЭТО НЕ ИНТЕРЕСУЕТ!» На что этот…№№№%%% говорит «Нет, что Вы, мы оптовая компания, которая не занимается продажами и распространением и мы ищем руководителя для работы в офисе. Вас записать на собеседование на 18.00?». Меня как-то смутило время собеседования (конец рабочего дня), при том, что на мой вопрос о графике работы, был ответ: с 10.00 до 18,00. Неужели со мной собираются встретиться в нерабочее время? Странно. На собеседование не пошла. Каково же было мое удивление, когда в 18,30 мне звонит этот же голос и спрашивает, ничего ли не случилось, ведь меня ждут на собеседование. Т.к. я человек обязательный и совестливый, то долго извинялась, придумала непредвиденное обстоятельство, и, конечно же, на следующий день была в назначенное время (10,00) на «собеседовании». Когда я вошла в офисный центр, у меня уже начали появляться смутные сомнения. Но когда я подошла к офису и увидела 15 человек с бейджиками, роящихся вокруг вновь прибывших, записывая их координаты и приглашая в зал подождать, пока их вызовет «работодатель». Когда меня спросили «А вы, собственно к кому?», я была, мягко скажем, сбита с толку. На мой ответ: «Я на вакансию руководителя», девушка, которая сидела на входе за столом, вопросительно взглянула на меня и еще раз настойчиво спросила как фамилия человека, который приглашал меня на собеседование. Ситуация комичная (А у вас часто спрашивают фамилию человека, с которым вы разговаривали по телефону, когда вы приходите устраиваться на работу?)
    Дальше все развивалось по стандартной схеме сетевого маркетинга (собеседование ни о чем, звонок вечером того же дня и восторженный голос «руководителя»: «Как ваше настроение?» я, слегка иронично:»Прекрасное». Он: «Мы Вас поздравляем, Вы нам подходите!» Мое молчание.. Он: «Ну?» Я, с трудом сдерживая смех: «Я просто счастлива!» Он: «Тогда мы приглашаем Вас на бесплатное обучение!Согласны? Когда? Прямо с завтрашнего дня!» Перед тем как я собиралась положить трубку. Он: «Да, и с собой нужно взять 50 грн на книги и диск.» О-па. Уже началось.)
    На этом я хотела остановиться. Но мне всегда очень жалко, когда кто-то разрушает мои надежды и бездарно тратит мое время. А я его предупреждала! Я пришла на первую лекцию, и даже культурно досидела до конца. Первые вспышки праведного гнева начались, когда на мою реплику в конце лекции: «У меня остались кое-какие вопросы» мне ответили: «У меня уже нет времени отвечать на ваши вопросы. Я спешу.» Когда я высказала свою претензию по поводу того, что обучение это диалог и наличие вопросов у слушателей предполагает ответы лектора, то девочка, которая, получив порцию вопросов в ходе лекции, просто пыталась побыстрее убежать, сказала, что на все вопросы должен отвечать руководитель. И тут, о, чудо! ни о чем не подозревая, появляется мой «руководитель». У меня, как в анекдоте, одна мысль: «Теперь ты мой!» , а он, ничего не подозревая, приглашает меня на очередную беседу-развод. Беседы и собеседования проходят непрерывно в одной аудитории на 15 столов, за которыми сидят «сотрудники» и проводят собеседования со своими личными соискателями одновременно. Пользуясь таким скоплением соискателей, я громко и четко попросила «руководителя» ответить на 3 конкретных вопроса. Когда он мне начал подсовывать какие-то бумажки и анкеты, и говорить, что все ответы я получу на последней лекции, я перешла в наступление. 3 ясных конкретных вопроса, которые слышали все, кто там находился (и, наверное, даже в коридоре, т.к. тихое шушуканье сетевиков-разводил меня выводит из себя за пол-секунды): «Перед обучением я хочу получить конкретные ответы на конкретные вопросы
    1. Покажите мне мое рабочее место
    2. Четко сформулируйте должность, на которую вы меня так настойчиво пытаетесь обучить
    3. Какая система оплаты моего труда — ставка +%, просто % (если просто %, то от чего) и нужно ли что-то вкладывать, чтобы начать работу»
    На эти вопросы мой «зеленый руководитель» блеял заученные фразы, типа «Все узнаете на последней лекции, Должность и уровень зарплаты по конкурсу после обучения» и всякую подобную муть. Когда он понял, что так просто я с него не слезу, он попытался мне что-то промямлить, типа: «Вы у меня отнимаете столько времени, а меня еще ждет столько людей». Тут я его готова была порвать на части. Очень громко, так, чтобы слышали все слушатели, «сотрудники» и просто мимо проходящие, я сказала то, что хотелось бы молотком забить в голову каждого сетевика: «Когда я еще по телефону просила не тратить мое и ваше время, я не шутила и не преувеличивала. Я действительно очень ценю свое и ваше время и очень хочу, чтобы и Вы его ценили так же.» Я потратила бездарно два дня на %%%% сетевой маркетинг, и теперь этот «сосунок» будет говорить, что он тратит на меня свое время. Когда этот «новоиспеченный руководитель» стал говорить, что я ему не подхожу, и он вызовет охрану, если я не покину их «фирму», мне стало просто весело, и мне ничего не оставалось, как пообещать, что в таком случае мне придется вызывать милицию и более того, письмо в прокуратуру я начну писать тут же. Я очень надеюсь, что моя «выходка» сэкономила время тем соискателям, которые попали на данное «представление» и, может, хоть как-то напрягла этих разводил.

БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА К СЕТЕВИКАМ! ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК ПРЯМЫМ ТЕКСТОМ ВАМ ГОВОРИТ ЧТО ЕМУ НЕИНТЕРЕСЕН СЕТЕВОЙ МАРКЕТИНГ, НЕ ТРАТЬТЕ ЕГО ВРЕМЯ, ПОТОМУ ЧТО НАЙДУТСЯ ТАКИЕ КАК Я И ПОТРАТЯТ МАССУ ВАШИХ НЕРВОВ, Я ВАМ ЭТО ОБЕЩАЮ!

ВСЕМ ПРОТИВНИКАМ СЕТЕВОГО МАРКЕТИНГА! ДАВАЙТЕ БОРОТЬСЯ ВМЕСТЕ!

2. 5 июня 2012

все что здесь на писано про компанию Тяньши «плохо» это все ерунда,я работаю в этой фирме уже 9 лет,и я очень довольна.А если вы глупые и ленивые сидите дома со своими грошами ирадуйтесь что имеете.ч

Добавьте зарплату в компании Tiens

Добавить отзыв о работодателе Tiens

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Tiens?