Акварель-Н

Акварель-Н

«Akvarel» — это не просто сеть магазинов канцелярии. Наша главная задача — сделать жизнь человека более яркой и эмоциональной, добавить в нее радужных и веселых красок, разнообразить досуг, помочь в учебе и работе.

Отзывы о работе в Акварель-Н, зарплаты

1. 14 мая 2022

Работал в офисе, бардак полный:много работы делается вручную, руководство вообще никак не реагирует и не помогает,зарплата копеечная,работать за 4-ых а зарплата за одного платится,программу учёта поставили новую:работайте методом «тыка»,все спущено на самотёк,Работа полное г..но!!!Не советую!!!обходите Мимо эту шаражкину контору!!!))

2. 4 февраля 2022

@ Гость , враньё про зп полное, я работаю 3й год нас не обделяли, возможно где-то задерживали, но платили столько, сколько в файле. Если что-то расходится — можно открыть свой рот(пошевелить немножечко мозгом для этого придётся)и задать вопрос директору магазина, если он у вас адекватный посчитает и расскажет хоть за каждый день. В нашем магазе за 20 рабочих смен по 9!!часов меньше 15 не получают, и по 12 часов я не работала никогда, исключение запара в сезон, и то всё оплачивали. Штрафов нет давно. Про работу касиром — говорят ещё на собеседование (нужно слушать). Работу управляющей доверить тебе вряд ли могли, для этого есть админы. Так что харош пи*деть

3. 30 января 2022

Нарешті знайшла сайт де можна написати про свій досвід роботи в цій компанії, бо повірте розповідати тут буде багато про що, не знаю з чого почати. Багато у яких місцях працювала але такого жахіття ще не бачила, мені страшно навіть подумати про те що тут працюють живі люди.
    1. Заробітня плата
    Коли приходиш на співбесіду тобі дуже гарно розповідають про те як тут люди заробляють золоті гори, але насправді це все повна брехня. Мало того що вона значно меньше, так ще коли її вчасно платять це справжнісіньке диво. Одного разу мені затримували зарплату на цілих півтори місяці постійно перекладуючи дату. Добре, на карту приходить близько двох тисяч за два тижні але ви розумієте чотири тисячі в місяць ЦЕ НІЩО в реаліях нашої країни тим паче коли робота настільки тяжка. Отримавши зарплату вперше навіть не зважала на те як мало заробила (змін у мене було більше 20 на місяць), бо була рада просто тому факту що вона є, але порахувавши гроші через деякий час збагнула що мені платили 35 (!!!) гривень в годину, на хвилинку в Макдональдсі платять 70, а в кфц 50. Переробки не оплачуються а якщо і оплачуються то копійками які того не варті при тому що переробки тут постійно, в сезон так взагалі.
    2. Умови
    Умови жахливі, від тебе вимагають максимум усього без ніяких поблажок. Навіть якщо ти працюєш більше тижня по 12 годин(ТАК те коли ставлять обіцяні 9 це щастя яке буває не завжди)навіть якщо ти виконуєш на самоті роботу за трьох людей(що через постійний недобір персоналу завжди!!!!). Оператори слідкують за кожним подихом працівників придовбуючись до кожної маленької деталі, що дратує і напружує як мінімум, а як максимум… Про це я напишу у графі «штрафи» пізніше. Одного разу нам сказали що ми колективом надто часто ХОДИМО В ТУАЛЕТ погрожуючи тим що будуть списувати час проведений в туалеті з часу який нам відведений на перерву і взагалі працівники повинні ходити в туалет ТІЛЬКИ на перерві яка на хвилинку йде годину з 12 робочих. Хоча я навіть скажу, що працюєш ти не 12 годин а всі 13, бо начальство завжди вимагає тебе приїхати на пів години раніше щоб прибрати(інакше скандал), а ввечері ти залишаєшся ще на пів години щоб закрити касу. Сидіти також не можна, навіть якщо ти працюєш 60+ годин на тиждень, перерву також не подовжують в таких умовах. Працю не цінують, якщо фізично не витягуєш працювати 7-14 днів без вихідних 12 годин то для керуючих ти не виснажений, а просто лінивий ну ви знаєте будь-який біль це просто відмазка і взагалі людське тіло ніколи не може втомлюватись і хворіти. Нормального місця для обіду немає, їж у засміченій комірчині і дай боже буде вільний стілець, а якщо ні то удачі тобі шукати місце десь в тц! Багато людей звільняється і це велике щастя якщо в магазині є хтось зі старших який пояснить тобі про товар. Немає? Ну що ж щастя тобі з’ясовувати все самостійно! Багато хто з покупців скаржиться за відсутність нормальної консультації і я скажу що то не є провиною продавців бо їх ніхто не вчить через постійну тікучку. Недобором персоналу ніхто толком не займається, людям зверху просто байдуже на страждання власних працівників. Вас півтори чоловіка в колективі? Ну чекайте тижнями і то не факт що зібравши достатньо людей у вас буде меньше навантаження. Лікарняні не оплачуються, відпрошуватись також дуже тяжко.
    3. Штрафи
    Штрафи це окрема пісня. Коли ти на співбесіді тобі розповідають що вони за відсутність форми/бейджику, а потім ти знаходиш дива відкриваючи конверт з зп. І справа у тому що вони є і їх повно але НІХТО конкретно тобі не скаже їх весь перелік, що складає враження наче оператори тебе штрафують просто по настрою. Не знаєш які є конкретні штрафи? Нічого про них тобі будуть розповідати вже після зарплати зтягнувши з тебе гроші. Так і дізнаєшся. Зручно що ж.
    4. Інше
    Начальство хоче дружній колектив, але за розмову на 5 хвилин при порожньому магазині тобі і колегам влаштують скандал. Відходити разом навіть на 5 хвилин заборонено спілкуйтесь тільки поза роботою (навіть коли немає часу ні на що з цією роботою). Написавши заяву на звільнення мене чекав той ще цирк. Всі два тижні відробки тільки те й робили що мене намагалися переконати що я зробила дурне рішення що у них не так погано є і гірше, а взагалі хто ще мене прийме на роботу і не обійшлось без класичного «вєздєтак» і «а в сєті ___ похуже»(начебто це автоматом зробило умови тут краще). Звільнилась не слухаючи нікого і до цих пір не шкодую.
    5. Висновки в цілому
    Якщо вам хочеться роботу в скажених умовах де весь день бігаєш і щось тягаєш краще влаштуватись у Макдональдс чи в якийсь інший відомий фастфуд. Та ж сама метушня і тяжко фізично зате лікарняні дають, зарплату вчасно платять і переробки оплачують.
    Таке враження наче начальство це іншопланетяни які до цього ніколи не бачили людей і не знають що ті можуть виснажуватися, можуть хворіти, що у них є сім’я з якою треба проводити час, діти, домашні тварини, друзі. Звільнившись в мене було враження наче мене випустили з в’язниці і всі місяці мого життя були втрачені. Мені не подобається це писати, я не люблю писати погано про старих роботодавців, всяке бачила. Але тут просто не можу залишатися у стороні. НЕ ПРАЦЮЙТЕ НА ЦИХ ЛЮДЕЙ.
    ТТ

4. 24 января 2022

Благодарим за отзывы, вы помогаете нам стать лучше.
    Компания Акварель дорожит своей репутацией и готова работать над ошибками при наличии таковых.
    Обратили внимание, что последние отклики опубликованы по конкретному региону, принимаем информацию к сведению.

5. 17 января 2022

Собственник магазина полный [вырезано] не хотят, а роботу и обязанности добавляет такое чувство что ежедневно! Принят на работу как продавец-консультант, а выполняешь работу кассира, продавца и даже управляющей!
    Если есть желание работать бесплатно, то вам именно в этот магазин, потому что зарплаты смешные, а работаешь по 10 часов и переработку тебе никто не оплачивает, так ещё и обманывают по выплатам, во время зарплату не дождёшься, правила оплаты труда тоже меняются еженедельно, сегодня решили так посчитать, на следующий раз по другому, в ведомостях пишут что зарплату у тебя 14000, а по факту даже 10000 нет!Задумайтесь, прежде чем идти работать к этому работодателю, ужасней работы не встречали ещё!

6. 15 января 2022

Работала полгода. Где конкретно – говорить не буду. Всю команду кинули на произвол судьбы, никто ничего не понимал и все только учились на ошибках. Пару раз хорошо зарабатывали, но деньги не покрывали усталость(мало сказано) от вечных переработок.
    Сказали смена 9 часов, а по факту 12.
    Работаешь и продавцом, и охранником, и уборщиком, и кассиром. Короче, куча профессий, но платят за одну.
    Ставят невыполнимые нормативы.
    Высшее начальство, а именно помощница собственника, б*дло. Как и сам собственник.
    Хотите школу жизни – идите в акварель, там вас научат многим профессиям за копейки.
    А, кстати, задержка зарплаты — это нормально. Вовремя не ждите.

7. 13 января 2022

Не советую,обещают одно получаешь ни..уя.Руководство полное Г

8. 21 ноября 2021

Работала продавщицей-консультанткой. Работа адская, 12 часов смена, в туалет выходили по одному, за 12 часов только раза два можно присесть, и то на обед. Даже если заняться абсолютно нечем — стой и создавай видимость работы. Время обеда зависит от старшей, её любимицы всегда обедают первыми, остальные — как повезёт. Смены на выходных — самые выгодные, их разбирают первыми. В новогодние праздники просто аврал, даже обедать было некогда, но зарплата хоть это частично оправдывала.
    После этой работы с сочувствием отношусь ко всем работницам сферы услуг.

9. 11 августа 2021

Возрастная дискриминация, хотите с ней столкнуться вам сюда ! Если тебе меньше 40 то с тобой будут говорить не как с личностью, а как с ребёнком вычитывать, кричать, унижать. Что такое воспитание, тактичность и адекватность поведения админ не знает!

Работая на пр. Науки тебе говорят, что график будет 4/2 , но по факту может быть и 5/1 и 2/1 -как захочет админ магазина, ты не можешь запланировать поход ни к врачу никуда, больничного оплачиваемого нет, оплачиваемого отпуска нет. О том какой план на месяц ты сам выпытываешь потому что в твоих интересах его выполнить, чтоб получить нормально зп, о том что пришла ведомость и ты получишь зп тебе не сообщают, могут продавцы между собой слухи пускать только что сегодня.
    Часть сотрудников ушла без полной оплаты труда, админ говорит ты завтра на работу не выходишь,сама говорит даты которые писать в заявлении и в итоге все ушли отработав бесплатно неделю и больше , хоть не волонтёрами пришли сюда. И тебе при устройстве на работу не говорят о штрафах, лишь когда получая зп ты можешь возле своей фамилии увидеть штраф!

Продавец 1

Добавьте зарплату в компании Акварель-Н

Добавить отзыв о работодателе Акварель-Н

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Акварель-Н?