Эпицентр

Эпицентр

VN:F [1.9.22_1171]
2.1 из 5 (голосов: 1074)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія ЕпіцентрК являє собою потужну національну мережу гіпермаркетів будівельних матеріалів з широким асортиментом товарів. Для покупців існує можливість знайти все необхідне для будівництва та облаштування оселі в одному місці «під одним дахом» та за прийнятними цінами. Стаючи ближче до споживачів, компанія Епицентр відкриває гіпермаркети в регіонах України. Станом на червень 2008 року відкрито шістнадцять магазинів, чотири з яких у Києві, інші в обласних центрах.

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1 134 135 136
 1. 26 сентября 2022

  Щось не зрозумів читаючи відгуки про Роженко то кажуть що ця мавпа руйнує новий магазин К9 ?
  Яка халепа його туди взяла він утік 24-го
  Як дезертир тікає с полю боя
  Ох і Роженко ) хоче є заява на його усунення с посади К8
  А вже вештається на К9 фантастика
  Співчуваю людям які там працюють тікайте

 2. 26 сентября 2022

  Наша новая команда в эпицентре К9
  Мы этот новый магазин строили
  Как рабы строили Пирамиды
  И вопрос 🙋🏼‍♂️ к руководству зачем нужно было брать на эти должности таких как Роженко и всех его прислуг ?
  Каждый день приходя на работу К9 начинаться негатив
  И прискорбие по отношению Крикливого Курицы
  Взять этих переобутых ущербных людей на новый магазин
  Они как Татары кочую с одного магазина на другой
  И все уничтожают на своем пути
  А это коллектив это имидж и это уважения коллектива по отношению к работе

 3. 26 сентября 2022

  Як ви вважаете, чи потрібно залишати на посаді людей які зараз працюють в захвачених маркетах, а саме начальники та вищі посади?
  Продавці які працюють для виживання не рахуються, окрім ідейним.
  Станьте лайки або дизлайки.
  Дякую.

 4. 26 сентября 2022

  К9 єпицентр , хочу розповісти дуже цікаву історію про нашого
  Роженко )
  Я працював на К8 зараз працюю на К9
  По-перше ця людина ніколи не вітається , по друге в перші дні війни він як інші колобораьнти єпиценра втікли та покинули
  Свії робочі місця , та колектив !
  Тимпаче ця людина замішана дуже в цікавих махінаціях
  Таких як Бонусні карточки де він мутився на них
  Мутки з комплектації , мутик з постачальниками , мутки з комерційними )
  І цю брудну людину взяли на наш новий єпицентр К9
  Ви там що зрозуму вийшли ?
  Як Роженко можно булу брати після таких низьких подій
  Він стільк проблем зробив людям
  Він самий настояній Негідник які зустрічалися на єпицентрі
  Також з ним перейшли його другі так самі негідник як і Вин

 5. 22 сентября 2022

  Таких людей як Ратушний і Токова, для яких люди непотріб і «замість вас черги переселенців», давно потрібно гнати. Замість них теж є «черги», а вони нікому не потрібні

 6. 21 сентября 2022

  Нарешті з’явилась людина, яка дійсно закохана в свою роботу, я чула про це раніше але зараз бачу, людина яка не боїться «забруднити руки».Спокійний та врівноважений- наш новий начальник доставки. Дякую хлопче що ти з нами, та продовжуй у тому ж дусі.

 7. 21 сентября 2022

  @Гость, По такій логіці, якщо маркет працює до 22, то додому треба йти в 23. Не потрібно тоді робити графіки з вказаними робочими годинами. Тільки чомусь за запізнення на 1хв штрафують, а за перепрацювання не сильно преміюють.

 8. 20 сентября 2022

  Коли вже нарешті проведуть аудит нарахування зар.плати у Кропивницькому??? чому маркет торгує як у найкращі місяці року, а заробітна плата як у найгірші? Чому керує маркетом алкоголік та навіжена істеричка з психічними проблемами? Куди дивиться вище керівницьтво??? Як можна довіряти увесь фонд зар плати лише 1 людині, особливо неадекватній, яка як писали раніше краде кошти у компанії через уцінку товарів? Де шукати відповіді?

 9. 20 сентября 2022

  Роженко вештається на новому магазині ?
  Він К8 зруйнував тепер вірнішів наш К9 зруйнувати ?
  Він як той паразит , що псує комфорт та спокій
  Якщо він там буде працювати він зніжчить все зо там було
  В першу чергу колектив а потів саму репутацію К9

 10. 20 сентября 2022

  @Гость,
  Чому маразм? А як повинно бути? Покупці в залі, а продавці ще півгодини злазяться на свої робочі місця? Або при закритті покупці в залі, а продавці саалили додому?

 11. 19 сентября 2022

  А я думав це тільки в нас треба на роботута скануватись на вхід на 5 хв раніше,а з роботи на вихід на 5 хв пізніше. Міжгалактичний маразм)

 12. 18 сентября 2022

  Кропивницький маркет своїх правил і законів. Всі співробітники повинні приходити на працю і скануватися на прохідній за 5 хвилин до початку робочого часу. Тобто якщо ти на першій зміні то повинен відскануватись о 7.55, якщо на хвилину пізніше то штраф — 100 грн. І ось як цікаво виходить, якщо співробітник на протязі місяця буде скануватися о 7.56, то за 22 робочі дня він отримає — 2 200 грн. штрафу, при цьому перепрацює 22 дня по 4 хвилини майже півтори години! Якось так… А взагалі то цікаво наскільки це законо? І це все під час військового стану, мізерної заробітної плати, і неймовірної інфляції …Країна повинна знати своїх героїв Ратушний А.Г.!!!

 13. 18 сентября 2022

  Після кількох публікацій на цьому сайті відбулись деякі зміни. По перше комерційна Токова разом з директором Ратушним почали вітатися з усіма, що дуже всіх здивувало))) Але нажаль як Токова орала на підлеглих не скупуючись на матерні вирази так і продовжує((( Будемо надіятись що це якась із стадій змін (Заперечення; Злість; Торг; Депресія; Прийняття). По друге було дозволено персоналу виходити під час тривоги. І не потрібно тепер ідти через прохідну, скануючись на вихід і стоячи в черзі хвилин 10…. Але нажаль надія співробітників отримати більше заробітної плати якщо не будеш виходити на тривоги не виправдалася, всі отримали як звичайно…. Нажаль це всі зміни які відбулись. Ой, ледь не забули…. Для співробітників були проведені показні збори на яких Ратушний намагався пояснити колективу що все добре …. Ось декілька його перлів… Ви отримуєте те що вам положено, все інше це фонд директора, не маркета, не співробітників які своєю працею це заробляли, а лише директора… Це ТОРТ, а директор іменинник для якого спекли цей торт, і він нарізає кусочки ….для своєї дружини, для співробітників які йому віддають відкати, для мертвих душ які оформлені але на справді не працюють, для комерційної Токової щоб не поносила його і його жінку як це було під час перебудови… А всі інші не варті і не заслуговують бути присутніми на цьому святі глюкози!

 14. 18 сентября 2022

  Директор К1
  вкрав генератора та втік у перші дні війни
  Тарясюк де генератор а ну бігом інвентаризацію
  А бо у Турцію слід за Гончаровим бігом заяву писати
  Негіднику вийди я сказав

 15. 18 сентября 2022

  Директор нового магазину єпицентр К9
  На відкриття відділу мілітарі виводив людей у нічні зміни
  Та порушував комендантську години , та законодавство о праці !

 16. 15 сентября 2022

  доброго дня колеги, як там вам зп на нашому к10? ще на зборах сказали що буде все гірше і гірше. Це жах просто. Нехай собі так закривають. Сушко, ти же це читаеш, невже тобі все одно так на люддей? Ти знаеш шо тобі хочу по лисині настукати добряче? І повірь, це буде)))

 17. 14 сентября 2022

  К-10, как Вам зарплата? Довольны? НЕ уважаемое руководство, не удивляйтесь что сотрудники начнут воровать из-за такой зарплаты. Ведь вам норм, а на сотрудников вообще плевать. «План ведь не выполнили» — скажите вы на всеобщем собрании, но может чтобы план делался и покупатель шел в маркет, то нужно его раскручивать, а не вечно говорить что продавцы недорабатывают.

 18. 14 сентября 2022

  У нас в городе тоже самое!! Человек 30 левых. А на отделах — персонал

 19. 14 сентября 2022

  ХЕЛОУ ЕРИБАДИ — хочу сообщить руководству компании пусть обратит внимание на действия Ратушного А.Г. сколько не существующих сотрудников работает и которые получают зарплату, а эти карточки находятся у ратушки, такое этот гусь уже очень давно практикует, и это не один вид доп зароботка этого гуся на компании Епицентр

 20. 14 сентября 2022

  Бабки наши где ? А денежки 💰 отправили на стройку К9
  Эпицентр как всегда вытягивает деньги с кармана продавьцов
  На стройку своих гнилых магазинов 😂

 21. 11 сентября 2022

  Бородулін відслужівся своїм як наймет і далі пішов на К8
  Чекати свого зоряного часу , так що чикай знову відкриття а бо закриття нової Собачої буди для таких собак як апарат управління

 22. 11 сентября 2022

  И снова Каменское.
  ушлепан,то есть директор. задрал своими нравами: и не понять то ли он директор или коммерческий или с какого он отдела. Или рейкой когдато дало по кателку и стало 🌲 Дерево.
  Делай работу директора, а не коммерческого уборщика. На словах одно хвастовство про регионального, типа крыша его. А на деле один мусор в голове… Задрот полтавский давай вкл в работу директора, а коммерческий пусть штаны меньше просижует и делает свою работу. Ато ты бедный не знаешь до кого придраться уже.
  Ждите новостей.

 23. 11 сентября 2022

  Всю нашу заробітню плату віддали цим лайдакам
  Єпіцентр дуже дякую за новий магазин із старими трусами

 24. 10 сентября 2022

  Народ, ждём освобождения. Правда что скидки для сотрудников не работают по бейджу?

 25. 10 сентября 2022

  Який діапазон зарплат в касира торговельного залу?

 26. 10 сентября 2022

  к 10, когда там зп? или вообще получать не будем? Там вообще говорят будет просто слёзы, скоро доиграются что реально будут сами с Сушко торговать. А начальницу сада и огорода Любу наверное скоро ногами отпинают за ТЦ за её проделки с зарплатами для своих сотрудников. Толковых выжила, а двоих гусей каких-то взяла. Её вообще в начальники курилки надо, а то вечно только там её видно или на инфо хомячит сидит.

 27. 10 сентября 2022

  Був присутнім, дотичним, а до того причетним до будівництва і відкриття сьогодні інноваційного ТРЦ у Львові….
  Хочу особисто подякувати відкриваючому директорові Онуфраку А І. за професійність і адекватність ….
  Семеняку Руслану — за скурпульозність і виваженість рішень в процесі будівництва, КД Кнейчуку В В. за його офігенність і професійність. (людина реально на своєму місці)…
  Курило Л.Є. — це взагалі керівник з великої букви….
  Особливі враження від управляючої Фудмаркетом — Пахомової О.М.
  Завжди на позитиві, завжди усміхнена, завжди красива……
  Сьогодні для всіх нас великий день — день народження нашого ТРЦ!
  Всім успіхів інатхнення!!!!!!
  Слава нації!
  Смерть ворогам!

Украина

Агент по продажам 1
15 000 грн
Администратор рецепции 1
10 000 грн
Водитель 2
3 230 .. 8 000 грн
Водитель погрузчика 1
13 000 грн
Водитель штабелера 1
13 000 грн
Водитель-экспедитор 1
8 000 грн
Грузчик 3
8 000 .. 10 000 грн
Директор 1
81 000 грн
Директор филиала 2
80 000 грн
Диспетчер 1
9 000 грн
Диспетчер транспортного отдела 2
7 000 .. 8 000 грн
Заведующий секцией 5
7 500 .. 16 000 грн
Зам. руководителя отдела 1
15 000 грн
Заместитель финансового директора 1
20 000 грн
Инженер АСУ 4
6 800 .. 10 000 грн
Кассир 11
5 000 .. 9 500 грн
Кассир в ломбард 1
7 000 грн
Кассир кафе штат 1
5 500 грн
Кассир-сканировщик 1
5 500 грн
Кладовщик 2
8 400 .. 15 000 грн
Комплектовщик 2
9 500 грн
Консультант 3
2 600 .. 7 000 грн
Логист 27.ua 1
8 000 грн
Начальник отдела информационных технологий 1
21 000 грн
Начальник отдела охраны 1
30 000 грн
Начальник склада 1
25 000 грн
Начальник склада 27.ua 1
15 000 грн
Начальник торгового отдела 1
30 000 грн
Оператор склада 2
4 700 .. 5 900 грн
Охрана 3
8 000 .. 15 000 грн
Охранник 6
6 000 .. 12 000 грн
Помощник продавца 1
7 000 грн
Продавец 10
3 500 .. 15 000 грн
Продавец 3 категории 5
6 000 .. 8 000 грн
Продавец-кассир 1
10 000 грн
Продавец-консультант 19
2 000 .. 16 000 грн
Продавец-консультант (2/2) 1
4 800 грн
Продавец-консультант (Эпицентр) 1
8 000 грн
Сантехник 1
7 000 грн
Стажер продавец-консультант 2
1 500 .. 7 000 грн
Станочник Д/Р (столяр) 1
6 000 грн
Станочник деревообрабатывающих станков 1
6 000 грн
Старший кассир 2
5 000 .. 6 500 грн
Старший продавец 16
7 000 .. 16 000 грн
Уборщик территории 1
6 500 грн
Финансист 4
7 000 .. 16 000 грн
Художник-оформитель 5
3 900 .. 10 000 грн
Электромонтер 1
7 500 грн
Электромонтер 6 разряда 1
8 000 грн
Юрисконсульт 2
14 000 .. 19 000 грн

Россия

Кассир 1
12 000 руб
Кассир ЦК 1
25 000 руб
Старший продавец 1
10 000 руб

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ЭпицентрПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?