Эпицентр

Эпицентр

Компанія ЕпіцентрК являє собою потужну національну мережу гіпермаркетів будівельних матеріалів з широким асортиментом товарів. Для покупців існує можливість знайти все необхідне для будівництва та облаштування оселі в одному місці «під одним дахом» та за прийнятними цінами. Стаючи ближче до споживачів, компанія Епицентр відкриває гіпермаркети в регіонах України. Станом на червень 2008 року відкрито шістнадцять магазинів, чотири з яких у Києві, інші в обласних центрах.

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 26 сентября 2022

Щось не зрозумів читаючи відгуки про Роженко то кажуть що ця мавпа руйнує новий магазин К9 ?
    Яка халепа його туди взяла він утік 24-го
    Як дезертир тікає с полю боя
    Ох і Роженко ) хоче є заява на його усунення с посади К8
    А вже вештається на К9 фантастика
    Співчуваю людям які там працюють тікайте

2. 26 сентября 2022

Наша новая команда в эпицентре К9
    Мы этот новый магазин строили
    Как рабы строили Пирамиды
    И вопрос 🙋🏼‍♂️ к руководству зачем нужно было брать на эти должности таких как Роженко и всех его прислуг ?
    Каждый день приходя на работу К9 начинаться негатив
    И прискорбие по отношению Крикливого Курицы
    Взять этих переобутых ущербных людей на новый магазин
    Они как Татары кочую с одного магазина на другой
    И все уничтожают на своем пути
    А это коллектив это имидж и это уважения коллектива по отношению к работе

3. 26 сентября 2022

Як ви вважаете, чи потрібно залишати на посаді людей які зараз працюють в захвачених маркетах, а саме начальники та вищі посади?
    Продавці які працюють для виживання не рахуються, окрім ідейним.
    Станьте лайки або дизлайки.
    Дякую.

4. 26 сентября 2022

К9 єпицентр , хочу розповісти дуже цікаву історію про нашого
    Роженко )
    Я працював на К8 зараз працюю на К9
    По-перше ця людина ніколи не вітається , по друге в перші дні війни він як інші колобораьнти єпиценра втікли та покинули
    Свії робочі місця , та колектив !
    Тимпаче ця людина замішана дуже в цікавих махінаціях
    Таких як Бонусні карточки де він мутився на них
    Мутки з комплектації , мутик з постачальниками , мутки з комерційними )
    І цю брудну людину взяли на наш новий єпицентр К9
    Ви там що зрозуму вийшли ?
    Як Роженко можно булу брати після таких низьких подій
    Він стільк проблем зробив людям
    Він самий настояній Негідник які зустрічалися на єпицентрі
    Також з ним перейшли його другі так самі негідник як і Вин

5. 22 сентября 2022

Таких людей як Ратушний і Токова, для яких люди непотріб і «замість вас черги переселенців», давно потрібно гнати. Замість них теж є «черги», а вони нікому не потрібні

6. 21 сентября 2022

Нарешті з’явилась людина, яка дійсно закохана в свою роботу, я чула про це раніше але зараз бачу, людина яка не боїться «забруднити руки».Спокійний та врівноважений- наш новий начальник доставки. Дякую хлопче що ти з нами, та продовжуй у тому ж дусі.

7. 21 сентября 2022

@Гость, По такій логіці, якщо маркет працює до 22, то додому треба йти в 23. Не потрібно тоді робити графіки з вказаними робочими годинами. Тільки чомусь за запізнення на 1хв штрафують, а за перепрацювання не сильно преміюють.

8. 20 сентября 2022

Коли вже нарешті проведуть аудит нарахування зар.плати у Кропивницькому??? чому маркет торгує як у найкращі місяці року, а заробітна плата як у найгірші? Чому керує маркетом алкоголік та навіжена істеричка з психічними проблемами? Куди дивиться вище керівницьтво??? Як можна довіряти увесь фонд зар плати лише 1 людині, особливо неадекватній, яка як писали раніше краде кошти у компанії через уцінку товарів? Де шукати відповіді?

9. 20 сентября 2022

Роженко вештається на новому магазині ?
    Він К8 зруйнував тепер вірнішів наш К9 зруйнувати ?
    Він як той паразит , що псує комфорт та спокій
    Якщо він там буде працювати він зніжчить все зо там було
    В першу чергу колектив а потів саму репутацію К9

10. 20 сентября 2022

Чому маразм? А як повинно бути? Покупці в залі, а продавці ще півгодини злазяться на свої робочі місця? Або при закритті покупці в залі, а продавці саалили додому?

11. 19 сентября 2022

А я думав це тільки в нас треба на роботута скануватись на вхід на 5 хв раніше,а з роботи на вихід на 5 хв пізніше. Міжгалактичний маразм)

12. 18 сентября 2022

Кропивницький маркет своїх правил і законів. Всі співробітники повинні приходити на працю і скануватися на прохідній за 5 хвилин до початку робочого часу. Тобто якщо ти на першій зміні то повинен відскануватись о 7.55, якщо на хвилину пізніше то штраф — 100 грн. І ось як цікаво виходить, якщо співробітник на протязі місяця буде скануватися о 7.56, то за 22 робочі дня він отримає — 2 200 грн. штрафу, при цьому перепрацює 22 дня по 4 хвилини майже півтори години! Якось так… А взагалі то цікаво наскільки це законо? І це все під час військового стану, мізерної заробітної плати, і неймовірної інфляції …Країна повинна знати своїх героїв Ратушний А.Г.!!!

13. 18 сентября 2022

Після кількох публікацій на цьому сайті відбулись деякі зміни. По перше комерційна Токова разом з директором Ратушним почали вітатися з усіма, що дуже всіх здивувало))) Але нажаль як Токова орала на підлеглих не скупуючись на матерні вирази так і продовжує((( Будемо надіятись що це якась із стадій змін (Заперечення; Злість; Торг; Депресія; Прийняття). По друге було дозволено персоналу виходити під час тривоги. І не потрібно тепер ідти через прохідну, скануючись на вихід і стоячи в черзі хвилин 10…. Але нажаль надія співробітників отримати більше заробітної плати якщо не будеш виходити на тривоги не виправдалася, всі отримали як звичайно…. Нажаль це всі зміни які відбулись. Ой, ледь не забули…. Для співробітників були проведені показні збори на яких Ратушний намагався пояснити колективу що все добре …. Ось декілька його перлів… Ви отримуєте те що вам положено, все інше це фонд директора, не маркета, не співробітників які своєю працею це заробляли, а лише директора… Це ТОРТ, а директор іменинник для якого спекли цей торт, і він нарізає кусочки ….для своєї дружини, для співробітників які йому віддають відкати, для мертвих душ які оформлені але на справді не працюють, для комерційної Токової щоб не поносила його і його жінку як це було під час перебудови… А всі інші не варті і не заслуговують бути присутніми на цьому святі глюкози!

14. 18 сентября 2022

Директор К1
    вкрав генератора та втік у перші дні війни
    Тарясюк де генератор а ну бігом інвентаризацію
    А бо у Турцію слід за Гончаровим бігом заяву писати
    Негіднику вийди я сказав

15. 18 сентября 2022

Директор нового магазину єпицентр К9
    На відкриття відділу мілітарі виводив людей у нічні зміни
    Та порушував комендантську години , та законодавство о праці !

16. 15 сентября 2022

доброго дня колеги, як там вам зп на нашому к10? ще на зборах сказали що буде все гірше і гірше. Це жах просто. Нехай собі так закривають. Сушко, ти же це читаеш, невже тобі все одно так на люддей? Ти знаеш шо тобі хочу по лисині настукати добряче? І повірь, це буде)))

17. 14 сентября 2022

К-10, как Вам зарплата? Довольны? НЕ уважаемое руководство, не удивляйтесь что сотрудники начнут воровать из-за такой зарплаты. Ведь вам норм, а на сотрудников вообще плевать. «План ведь не выполнили» — скажите вы на всеобщем собрании, но может чтобы план делался и покупатель шел в маркет, то нужно его раскручивать, а не вечно говорить что продавцы недорабатывают.

18. 14 сентября 2022

У нас в городе тоже самое!! Человек 30 левых. А на отделах — персонал

19. 14 сентября 2022

ХЕЛОУ ЕРИБАДИ — хочу сообщить руководству компании пусть обратит внимание на действия Ратушного А.Г. сколько не существующих сотрудников работает и которые получают зарплату, а эти карточки находятся у ратушки, такое этот гусь уже очень давно практикует, и это не один вид доп зароботка этого гуся на компании Епицентр

20. 14 сентября 2022

Бабки наши где ? А денежки 💰 отправили на стройку К9
    Эпицентр как всегда вытягивает деньги с кармана продавьцов
    На стройку своих гнилых магазинов 😂

21. 11 сентября 2022

Бородулін відслужівся своїм як наймет і далі пішов на К8
    Чекати свого зоряного часу , так що чикай знову відкриття а бо закриття нової Собачої буди для таких собак як апарат управління

22. 11 сентября 2022

И снова Каменское.
    ушлепан,то есть директор. задрал своими нравами: и не понять то ли он директор или коммерческий или с какого он отдела. Или рейкой когдато дало по кателку и стало 🌲 Дерево.
    Делай работу директора, а не коммерческого уборщика. На словах одно хвастовство про регионального, типа крыша его. А на деле один мусор в голове… Задрот полтавский давай вкл в работу директора, а коммерческий пусть штаны меньше просижует и делает свою работу. Ато ты бедный не знаешь до кого придраться уже.
    Ждите новостей.

23. 11 сентября 2022

Всю нашу заробітню плату віддали цим лайдакам
    Єпіцентр дуже дякую за новий магазин із старими трусами

24. 10 сентября 2022

Народ, ждём освобождения. Правда что скидки для сотрудников не работают по бейджу?

25. 10 сентября 2022

Який діапазон зарплат в касира торговельного залу?

26. 10 сентября 2022

к 10, когда там зп? или вообще получать не будем? Там вообще говорят будет просто слёзы, скоро доиграются что реально будут сами с Сушко торговать. А начальницу сада и огорода Любу наверное скоро ногами отпинают за ТЦ за её проделки с зарплатами для своих сотрудников. Толковых выжила, а двоих гусей каких-то взяла. Её вообще в начальники курилки надо, а то вечно только там её видно или на инфо хомячит сидит.

27. 10 сентября 2022

Був присутнім, дотичним, а до того причетним до будівництва і відкриття сьогодні інноваційного ТРЦ у Львові….
    Хочу особисто подякувати відкриваючому директорові Онуфраку А І. за професійність і адекватність ….
    Семеняку Руслану — за скурпульозність і виваженість рішень в процесі будівництва, КД Кнейчуку В В. за його офігенність і професійність. (людина реально на своєму місці)…
    Курило Л.Є. — це взагалі керівник з великої букви….
    Особливі враження від управляючої Фудмаркетом — Пахомової О.М.
    Завжди на позитиві, завжди усміхнена, завжди красива……
    Сьогодні для всіх нас великий день — день народження нашого ТРЦ!
    Всім успіхів інатхнення!!!!!!

Кассир ЦК 1
Старший продавец 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?