Отзывы о работодателях Львов

Рошен-Гранд

Офіційний дистриб’ютор лідера кондитерського ринку Roshen

Керама Маркет

«Керама Маркет» – один из крупнейших салонов в Украине с территорией 5 тыс.м². Земельный участок компании во Львове составляет 55 тыс.м² с складом на 15 тыс.м² и автостоянкой на 65 паркомест. Наш ассортимент – более 20 тыс. товаров! Это около 230 производителей, 1500 коллекций плитки, 1000 серий сантехники в наличии на складе. Более 15 лет […]

Прома Захід

«ProAirZahid» — специілізованний сервісний центр і дилер провідних виробників компресорного та холодильного обладнання від визнаних світових лідерів Renner Gmbh Kompressoren, ING. ENEA MATTEI S.P.A., Bitzer, Frascold, Copeland, Danfoss та інших.

Українська Меблева Марка

Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта.

West Fit Group

Навчимо заробляти, торгуючи на міжнародних фінансових ринках.

ASG

«Авто Стандард Груп» (Auto Standard Group) — група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 15 років.

Muesli Mania

Компания Muesli Mania (Бісат Груп) создана в 2017 году в культурной столице Украины городе Львов, именно здесь находятся производственные мощности предприятия. Специализация компании — это производство натуральных сухих завтраков и других полезных вкусностей.

Укренергопром

ТОВ «Укренергопром» — інжинірингова компанія, що займається впровадженням сучасних теплотехнічних рішень вже понад 15 років. Ми пропонуємо комплексне рішення інженерних задач від проектування до сервісного обслуговування.

Smart Systems Development

King Star Alliance

King Star Alliance — больше чем рекрутинговое агентство. Мы обеспечиваем компании специалистами в необходимой сфере деятельности. Наша главная цель — найти талантливых, надежных и заслуживающих доверия технических кадров, которые в полной мере применили бы свои навыки и знания для развития вашего бизнеса.

Black Gold Company

Мы работаем в сфере маркетинга и нуждаемся в активных и амбициозных сотрудниках, для которых каждый новый челлендж – трамплин на пути к большой цели. Компания придерживается 2-х ключевых принципов: Комфорт и Развитие.

Vector Capital

Маркетинг, PR

Львівські Круасани

Кав’ярня-пекарня «Львівські Круасани» це місце роботи для молодих людей які мають бажання працювати в легкій, повітряній, як свіжоспечений круасан, атмосфері нашого закладу.

Краса та здоров’я

Медичний центр «Краса та здоров’я» — Вирішимо питання зайвої/малої ваги БЕЗ дієт Без таблеток шлунково-кишкових розладів гормональних, шкірних проблем.

Intellias

Cмартова та комфортна ІТ компанія з офісами у Львові, Києві та Одесі.

MakeIT

MakeIT is a young and friendly team of professionals. For us, work isn’t only development, but also a friendly atmosphere with fun and productivity.

Raketa, доставка еды

Raketa — сервис доставки еды, который доставляет еду из ближайших ресторанов.

Рітейл Україна

«Свій Маркет» — мережа локально доступних магазинів, що забезпечує товарами щоденного вжитку та додатковими послугами наших клієнтів. Ми постійно розвиваємось, будуючи альтернативну стандартизовану мережу маркетів, яка економить час клієнтам при здійсненні покупок, завдяки зручному розташуванню та кваліфікованому персоналу. В 2019 році ми активно запустили програму лояльності для наших працівників «Своя Команда».

ENGLISH TORCHOK

Наша школа ENGLISH TORCHOK – це не просто школа доступного навчання іноземної мови за допомогою програми Skype, це особливе місце, в якому панує професіоналізм, співпраця та гарний настрій. Наші викладачі – реальні торчки своєї справи.

Профіцентр Квітка

КВІТКА — компанія з 17-ти річним досвідом торгівлі витратними матеріалами, садовою технікою та електроінстументами; один з найпотужніших дилерів в Україні.