Отзывы о работодателях Львов

I3 Engineering

i3 Engineering — інноваційна компанія-виробник у галузях Розумний Будинок та автоматизації. Ми — це команда інженерів, об’єднаних метою зробити цей світ кращим, несемо автоматизацію в повсякденне життя кожного.

АЛТУМ КОНСТРАКШИНС УКРАЇНА

Українська будівельна компанія, яка займається будівництвом житлових та комерційних об’єктів на територіях різних країн, зокрема Польщі, а з 2021 року Німеччини, Литви та Норвегії.

Vista plus

VISTA PLUS SP ZOO, Vista, Vista +, Vista up.

Selecto

Since 2014, our company unites bright minds which create unique IT-solutions with the top-notch design that can’t leave anyone indifferent. A professional approach to business, combined with the broad experience of our developers and designers are what help us succeed at bringing clients’ ideas to life in the best way possible. By choosing us you’re […]

ТМАВТО

На рынке Украины, компания работает с 1999 года и является одним из крупнейших поставщиков шиноремонтных материалов, автосервисного и шиномонтажного оборудования, моечных комплексов, профессионального инструмента для автосервиса.

Mirantis

Our mission is to be the world’s most effective vehicle for converting open source innovation into customer value. By providing continuous delivery of open source software via a managed services model, Mirantis enables organizations to easily consume infrastructure, rather than build it themselves. And, with an option to transfer operations control, enterprises can reap the […]

3D Tech ADDtive

3D TECH ADDtive. Найбільша студія 3D друку в Україні. Тобі буде де покреативити на широку ногу — у нас багато унікальних проектів, з якими цікаво і приємно працювати.Тобі буде хотітись розказувати про них захоплюючі історії — своїм друзям і близьким.

Академия статей

Академия статей — это ведущая компания по написанию и публикации научных статей, в которой работают исключительно кандидаты и доктора наук. У нас на первом месте стоит качественное выполнение работы, а также соблюдение ценностей нашей компании.

Перша Кава

ТзОВ «Перша Кава». Інтернет-магазин ekava.com.ua та торгівельна компанія.

CyberCraft

CyberCraft is an international software development, outsourcing and consulting company. We are dynamic and fast growing organization delivering software, quality control and consulting services.

Perfectial

Perfectial is a software development company with a team of 450 professionals in Ukraine and the USA. We maintain a warm and relaxed atmosphere, continuous development, smooth communication, perks and benefits, and unlimited fun.

Копійка

Інтернет провайдер «Копійка»

Львів Сервіс

«Львів Сервіс» займається професійним обслуговуванням комп’ютерів та іншої обчислювальної техніки у Львові. Ми працюємо як з приватними особами, так і з корпоративними клієнтами. Штат співробітників фірми складається тільки з майстрів своєї справи: менеджери знаходять спільну мову і взаєморозуміння з усіма людьми, керівники організації «Львів Сервіс» мають належними управлінськими якостями, майстри по ремонту компетентні у всіх […]

Simat

Приватне підприємство «СІМАТ» вже понад 10 років успішно веде свою діяльність на українському ринку. Протягом цього періоду команда висококфаліфікованих фахівців продовжує вдосконалюватися для наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що є одними з провідних дистриб’юторів в Україні продукції автоматизації таких фірм як SIEMENS, ABB, FESTO, Phoenix Contact і інших.

Артика

Компания «Артика» предлагает наиболее полный ассортимент солнцезащитных систем собственного производства. Для экспозиции всех видов систем, мы открыли офис, где мы обустроили один из крупнейших в Львове выставочный зал.

Trium

Trium — компанія, що працює з 2004 року на українському оптовому і роздрібному ринку комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо комп’ютери, монітори, ноутбуки та принтери, які відпрацювані по договору лізингу в Європейських країнах

Клуб Кераміки

«КЛУБ КЕРАМІКИ» пропонує будівельні матеріали тільки найвищої якості, провідних світових виробників. Ми ретельно підходимо до вибору постачальників і працюємо тільки з лідерами галузі — законодавцями моди у світі керамічної плитки, сантехніки і меблів для ванних кімнат.

Медиостар

«Медіостар» — клініки лазерної та естетичної косметології з інноваційним підходом у сфері краси, які знаходяться у Львові та Києві.

Palamare

Studio Palamar style&health hair studio -це студія краси бізнес класу, яка надає послуги: стрижки, фарбування, укладки, зачіски

Fullhouse

Ремонтно-строительная компания FULLHOUSE — мы предоставляем полный цикл работ, от реализации плана строительства до полной сдачи объекта с нужным интерьером. Мы имеем все необходимые ресурсы и большой опыт работи с ремонтом квартир под ключ, и строительством разного плана коттеджей. Обратившись к нам можете быть уверены в качестве нашей работы.