Отзывы о работодателях Львов

Укренергопром

ТОВ «Укренергопром» — інжинірингова компанія, що займається впровадженням сучасних теплотехнічних рішень вже понад 15 років. Ми пропонуємо комплексне рішення інженерних задач від проектування до сервісного обслуговування.

Smart Systems Development

King Star Alliance

King Star Alliance — больше чем рекрутинговое агентство. Мы обеспечиваем компании специалистами в необходимой сфере деятельности. Наша главная цель — найти талантливых, надежных и заслуживающих доверия технических кадров, которые в полной мере применили бы свои навыки и знания для развития вашего бизнеса.

Black Gold Company

Мы работаем в сфере маркетинга и нуждаемся в активных и амбициозных сотрудниках, для которых каждый новый челлендж – трамплин на пути к большой цели. Компания придерживается 2-х ключевых принципов: Комфорт и Развитие.

Vector Capital

Маркетинг, PR

Львівські Круасани

Кав’ярня-пекарня «Львівські Круасани» це місце роботи для молодих людей які мають бажання працювати в легкій, повітряній, як свіжоспечений круасан, атмосфері нашого закладу.

Краса та здоров’я

Медичний центр «Краса та здоров’я» — Вирішимо питання зайвої/малої ваги БЕЗ дієт Без таблеток шлунково-кишкових розладів гормональних, шкірних проблем.

Intellias

Cмартова та комфортна ІТ компанія з офісами у Львові, Києві та Одесі.

MakeIT

MakeIT is a young and friendly team of professionals. For us, work isn’t only development, but also a friendly atmosphere with fun and productivity.

Raketa, доставка еды

Raketa — сервис доставки еды, который доставляет еду из ближайших ресторанов.

Рітейл Україна

«Свій Маркет» — мережа локально доступних магазинів, що забезпечує товарами щоденного вжитку та додатковими послугами наших клієнтів. Ми постійно розвиваємось, будуючи альтернативну стандартизовану мережу маркетів, яка економить час клієнтам при здійсненні покупок, завдяки зручному розташуванню та кваліфікованому персоналу. В 2019 році ми активно запустили програму лояльності для наших працівників «Своя Команда».

ENGLISH TORCHOK

Наша школа ENGLISH TORCHOK – це не просто школа доступного навчання іноземної мови за допомогою програми Skype, це особливе місце, в якому панує професіоналізм, співпраця та гарний настрій. Наші викладачі – реальні торчки своєї справи.

Профіцентр Квітка

КВІТКА — компанія з 17-ти річним досвідом торгівлі витратними матеріалами, садовою технікою та електроінстументами; один з найпотужніших дилерів в Україні.

Арс-Кераміка

Оптова та роздрібна торгівля будматеріалами та меблями. Заснована як ТОВ «Апейрон» у 1994 році. Територія поширення — Західна Україна.

Укри, охоронна компанія

Фізична охорона об`єктів, відеоспостереження, охорона заходів, юридичні послуги, приватна охоронна діяльність, проведення розслідувань.

2 BE HUB

Estel Lviv Studio

ESTEL Studio — це грандіозний освітній проект як для майстрів початківців, так і для досвідчених фахівців. Двері ESTEL Lviv Studio завжди відкриті для тих, хто сповнений енергії і бажання змінюватися і вчитися, для тих, хто щиро відданий перукарського мистецтва і любить ESTEL.

Бей-Транс

Бей-Транс – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних перевезень.

Sigma Software

Sigma Software — шведская ИТ компания с украинскими корнями. Более 16 лет компания занимается поставкой передовых технологических решений и услуг в сфере ИТ консалтинга для клиентов в таких областях как автомобилестроение и авиаперевозки, телекоммуникации, медиа и реклама, индустрия игр и пр.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів

ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», завод виробник кабельних джгутів для автомобілів.