Отзывы о работодателях Львов

Simat

Приватне підприємство «СІМАТ» вже понад 10 років успішно веде свою діяльність на українському ринку. Протягом цього періоду команда висококфаліфікованих фахівців продовжує вдосконалюватися для наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що є одними з провідних дистриб’юторів в Україні продукції автоматизації таких фірм як SIEMENS, ABB, FESTO, Phoenix Contact і інших.

Артика

Компания «Артика» предлагает наиболее полный ассортимент солнцезащитных систем собственного производства. Для экспозиции всех видов систем, мы открыли офис, где мы обустроили один из крупнейших в Львове выставочный зал.

Trium

Trium — компанія, що працює з 2004 року на українському оптовому і роздрібному ринку комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо комп’ютери, монітори, ноутбуки та принтери, які відпрацювані по договору лізингу в Європейських країнах

Клуб Кераміки

«КЛУБ КЕРАМІКИ» пропонує будівельні матеріали тільки найвищої якості, провідних світових виробників. Ми ретельно підходимо до вибору постачальників і працюємо тільки з лідерами галузі — законодавцями моди у світі керамічної плитки, сантехніки і меблів для ванних кімнат.

Медиостар

«Медіостар» — клініки лазерної та естетичної косметології з інноваційним підходом у сфері краси, які знаходяться у Львові та Києві.

Palamare

Studio Palamar style&health hair studio -це студія краси бізнес класу, яка надає послуги: стрижки, фарбування, укладки, зачіски

Fullhouse

Ремонтно-строительная компания FULLHOUSE — мы предоставляем полный цикл работ, от реализации плана строительства до полной сдачи объекта с нужным интерьером. Мы имеем все необходимые ресурсы и большой опыт работи с ремонтом квартир под ключ, и строительством разного плана коттеджей. Обратившись к нам можете быть уверены в качестве нашей работы.

Рубікон Груп

Інвестиційно будівельна компанія.

Комфортбуд

Інститут проектування «Комфортбуд» існує на ринку понад 15 років та надає повний спектр послуг з комплексного проектування, інжинірингових робіт, 3D-візуалізації та дизайну, розробки спеціальних розділів проектів.

Varenycia Manufacture

Українська мануфактура меблів та столярних виробів з безкомпромісним підходом та необмеженими можливостями. Усе, що можна тільки уявити ми втілюємо у реальність руками наших майстрів. Ми сильні там, де інші здаються.

Овертранс

ТзОВ “Овертранс”- це компанія з багатолітнім досвідом роботи у сфері логістики та вантажних перевезень, заснована 10 листопада 1999 року. 3 квітня 2000 року є дійсним членом АсМАП України. Пріоритетним напрямом діяльності нашої компанії є здійснення вантажних автоперевезень по країнах Європи, СНД та України, а також надання послуг дистрибуційним компаніям. Окрім вищезазначених послуг, компанія “Овертранс”, надає […]

Рошен-Гранд

Офіційний дистриб’ютор лідера кондитерського ринку Roshen

Керама Маркет

«Керама Маркет» – один из крупнейших салонов в Украине с территорией 5 тыс.м². Земельный участок компании во Львове составляет 55 тыс.м² с складом на 15 тыс.м² и автостоянкой на 65 паркомест. Наш ассортимент – более 20 тыс. товаров! Это около 230 производителей, 1500 коллекций плитки, 1000 серий сантехники в наличии на складе. Более 15 лет […]

Прома Захід

«ProAirZahid» — специілізованний сервісний центр і дилер провідних виробників компресорного та холодильного обладнання від визнаних світових лідерів Renner Gmbh Kompressoren, ING. ENEA MATTEI S.P.A., Bitzer, Frascold, Copeland, Danfoss та інших.

Українська Меблева Марка

Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта.

West Fit Group

Навчимо заробляти, торгуючи на міжнародних фінансових ринках.

ASG

«Авто Стандард Груп» (Auto Standard Group) — група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 15 років.

Muesli Mania

Компания Muesli Mania (Бісат Груп) создана в 2017 году в культурной столице Украины городе Львов, именно здесь находятся производственные мощности предприятия. Специализация компании — это производство натуральных сухих завтраков и других полезных вкусностей.

Укренергопром

ТОВ «Укренергопром» — інжинірингова компанія, що займається впровадженням сучасних теплотехнічних рішень вже понад 15 років. Ми пропонуємо комплексне рішення інженерних задач від проектування до сервісного обслуговування.

Smart Systems Development