Отзывы о работодателях Тернополь

Pronto Pizza

Ми — це мережа закладів формату піца+суші, яка працює в декількох областях України (Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька)Активно відкриваємо нові заклади, з амбіціями для масштабування по всій Україні. Готуємо піцу та суші з якісних продуктів і за доступною ціною. Працюємо над тим, щоб доставляти замовлення за 29 хвилин всюди, де маємо заклади.

NuSho

Ми в «Ну шо?» займаємось продажем одягу та аксесуарів через мережу інтернет. Наша команда — це молоді та амбітні люди, які налаштовані працювати та досягати нових вершин. Інтернет-магазин.

Джерела здоров’я

Аптека «Джерела здоров’я» — аптечная сеть г. Хмельницкий, которая предлагает населению огромный перечень лекарственных препаратов и других товаров медицинского предназначения зарубежных и отечественных фармакологических компаний-производителей по лояльным ценам.

Элит Пласт

Компания ООО «Элит-Пласт», созданная в 2007 г. в Херсоне, является одной из ведущих предприятий, которое изготавливает экструдированный пенополистирол по европейским стандартам. Предприятие находится на территории 20.000м2. Площадь производственных и вспомогательных помещений составляет 5.000м2.

Тернопільхлібпром

ТОВ Тернопільхлібпром — стабільно діюче сучасне підприємство з виробництва хлібобулочних виробів. Наш завод вже 40 років успішно функціонує та щодня годує свіжим хлібом тисячі жителів м. Тернопіль та Тернопільської області. Виробляє понад 70 найменувань хліба та хлібобулочних виробів.

Сталь

Тернопільський Завод Металоклнструкцій «Сталь» спеціалізується на виготовлені та монтажі металоконструкцій будь-якої складності.

Лісма

Фабрика меблів «Лісма» — успішний український бренд, який виготовляє винятково якісні за надійністю і дизайном м’які меблі, ліжка, кухонні кутки, столи і стільці з натурального дерева. А також провадить власну лінію виробництва дерев’яних дверей і дубової паркетної дошки.Компанія заснована у 1986 році у Тернопільській області (Україна).

Ковгер

Компанія KOVGER — виробник металопластикових світлопрозорих конструкцій з профілю REHAU. Наша компанія є сертифікованим партнером світового лідера з виробництва ПВХ профілю компанії REHAU. Наш колектив складається з фахівців з досвідом роботи понад 15 років в нашій галузі. Високий рівень корпоративної етики та дружній колектив — це запорука нашої дружньої компанії.

Етера Пласт

ETERA PLAST — виробник меблевої фурнітури, лідер меблевої промисловості, ефективний партнер, надійний роботодевець.

Де-Ваш

Продаж та виробництво обладнання для автомобільних мийок самообслуговування.

Staff

Staff — это украинский бренд молодежной одежды. Все вещи фирмы Staff производятся ограниченными тиражами, что дает возможность тем, кто носит одежду нашей фирмы одеваться качественно и оставаться уникальным!

Profi-M

Profi-M завод з профілювання. Основні напрямки діяльності це виробництво металопофілю, металочерепиці, профілів для гіпсокартонних конструкцій, а також комплектуючих.Підприємство займається реалізацією продукції власного виробництва в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Волинській та Рівенській областях.

Little angel

Пошиття дитячого одягу.

Grimax

Компанія Grimax має зварювальний та фарбувальний цехи і великі площі для виробництва будь-яких зварювальних робіт. — Виконуємо роботи будь-якої складності з будівельною технікою. — Виконуємо монтажні роботи без наявності напруги. — Повний технічний супровід об`єку — Використовуємо тільки якісні перевірені розхідні матеріали, та маємо великий досвід роботи з металом, більше 15 років.

Yantos

YANTOS — національний виробник метизної продукції, виробів з металевого дроту, цвяхів та секційної огорожі.

Eleyus

Національний виробник вбудованої техніки, професійний колектив у сфері виробництва. Свою діяльність компанія веде близько 20 років. Протягом цього часу безперервно відбувається процес розвитку виробничих потужностей, проектування і виготовлення нових та сучасних моделей техніки. Ми займаємося продажем вбудованої техніки для кухні: витяжок, варильних поверхонь, духових шаф та посудомийних машин, а також товарів для відпочинку: мангалів, наметів та спальних мішків.

Тернопільський кар’єр

ПрАТ «Тернопільський кар’єр» належить до провідних компаній України на ринку вапняку, яка займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші види матеріалів. Активний розвиток ПрАТ «Тернопільський кар’єр» дозволив збільшити річні потужності видобутку до 2,8 млн. т продукції на рік.

Agatastal

AGATASTAL входить до числа найкращих підприємств України, що займається виготовленням вхідних металевих дверей та виробів з металу, має великі виробничі потужності та випускає сертифіковану якісну продукцію, що користується попитом не тільки на батьківщині, а й закордоном.

Бондіолі і Павезі Україна

Виробництво компонентів машин, імпорт, експорт, торгівля.

Pragmatec

Предприятие «PRAGMATEC» (ранее «ТА-НО Трейлерз Україна») более пятнадцати лет успешно работает на территории Европейского Союза в сфере оснащения и переоборудования грузовых автомобилей под различное функциональное использование согласно специфических требований заказчиков. Кроме того, фирма является известным производителем автомобильных прицепов общей массой до 3500 кг серийного и индивидуального исполнения. Модельные ряды включают в себя одно-, двух- и трехосные фургоны, универсальные бортовые, а также специализированные прицепы, предназначенные […]