АТБ маркет

АТБ маркет

ООО «АТБ-маркет» — один из лидеров розничной торговли Украины. Компания основана в 1993 году. Дискаунтеры АТБ зарекомендовали себя как магазины, где можно приобрести качественный товар и при этом сэкономить семейный бюджет. Персонал «АТБ маркет» насчитывает более 15000 человек.

Отзывы о работе в АТБ маркет, зарплаты

1. 16 сентября 2022

Мені подобається, працюєш, ріст цін на товари збільшується, а зарплата стоїть на місці. Бідна корпорація… І смішно та грустно

2. 9 сентября 2022

Вчора 8 вересня в м. Рівне Атб 1340, що знаходиться за адресою вул. Відінська 39 А, в 15.00 стали з свідками безжалісного самосуду персоналу АТБ над молодим хлопцем. Мабуть, щось вкрав він.
    Але хто дав їм повноваження, завдавати болю і фізичних тортур до покупця, чи просто людини??? То виглядало страшно, охоронець Сергій так шарпав його що в того повелітали речі з кишень, а вантажник який в два рази більший і ширший наніс декілька ударів кулаком в живіт. Щоб ви розуміли різницю то як 11класник проти 2 класника в школі. Вантажник десь 120кг і ріст 190, а тей хлопчина кого він тримав і бив десь 60кг зі зростом 160, юнак кричав не бий, а той всерівно бив безжалісно. І це все спостерігала адміністрація закладу і ні слова не сказала. Якщо не помиляюсь то там стояла і керуюча Власік. Тепер нам з родиною страшно заходити в цей торговий заклад, де до покупця, чи будь кого хто може ненароком щось забути оплатити може бути без суда здійснено самосуд!!!Куди дивляться правоохоронні органи?! Чи вони одобрюють таку поведінку співробітників АТБ, чи корпорації в цілому? Соромно таке бачити у себе в країні і страшно тепер відпускати свою дитину одну в цей заклад за покупками, де отака громила накинеться і почне бити мою дитину! На фронт кулаками махати! Надіюсь, я більше тих катів не побачю!!!Є відеонагляд в закладі де все мабуть є записано. Хочю спокійно ходити в магазин. Небайдужі громадські організації надіюсь на вас, і надіюсь, що це беззаконня не лишиться без уваги відповідних структур!!!

3. 1 сентября 2022

Відберуть частково премію при звільненні. Краще звільнятися з відпустки

4. 21 августа 2022

@Гість, Кременчуг охранник 8000 по 13 часов если по 6 то 4000 у кассира также где то но работа адская

5. 20 августа 2022

А що виплачують при звiльненi, повнiстю зарплату Чи нi?

6. 20 августа 2022

В Черкассах 8800 у продавцiв-касирiв? Але такий труд коштує бiльше. У охорони 9200?А що платять коли звiльняєшься? Напишiть хто-небудь. Треба зараз двi недiлi вiдпрацьовувати?

7. 18 августа 2022

кассир 9000ть 9500 то самая верхняя планка и все кто там работал и работает знает что те гривни отработани с верхом в двойне!!!така работа стоит в два раза больше но час такой и руководство то знает и тем пользуеться!!очень тяжолая работа очень очень!!!они в кассу заганяют на 4-5 часов а бивает и больше они не подерживаються графика скоко кассир должен сидеть в кассе!!бивает сидишь в кассе в глазах темно аж!!віходишь с касси за 4-5 часов на 15 минут и обратно,то вообще ни кто не контролирует,можишь сидеть пока сознания не потеряешь!!

8. 12 августа 2022

Не выходите,укажите причину,я например в комендантский час и в военное положение в ночные переучеты не выхожу.заставить не могут.бесятся и все.мне с их злости не холодно и не жарко

9. 12 августа 2022

Почему в атб харькова проходят переучеты и мойки по ночам когда это не безопасно магазин во время тревоги не закрываете кассиров не хватает подумайте хоть немножко о людях и о сотрудниках у них тоже есть семьи

10. 11 августа 2022

Про оплату все брехня столько не платят ещё сократили на 0.5 ставки и хотят чтобы ночью выходили считать и мыть. Уважаемая администрация и директора сети войдите в положение сотрудников и отмените ночные смены очень страшно работать когда летают ракеты у вас тоже есть дети и родители. С уважением Харьков.

11. 8 августа 2022

@Максим, 😂😂 як знайомо. В нас в Полтаві таких одразу виганяють, обично того, хто по посаді нижче. Ну та Атб вже скільки всього понарушувало. Слава Богу не роблю вже там. Там як не будеш доносить начальству про проколи других — так і не виживеш. А якщо ти віддаєшся роботі і хочеш справедливості — то тобі там по думці «УМ і РУп» не місце. Хоть і роблять хуже для магазину…

12. 6 августа 2022

Хочу поинтересоваться, почему Неман все магазины сети Атб распространённый закон о том, что муж жена, сестра брат и тд. Не могут работать в одном магазине ?! И в то же время проворачивать свои темные делишки. Имеется ввиду магазин 664?? Приехали сюда с Харькова (у нас вроде такого нету)
    А тут стоят и целуються обнимаются возле входа. Очень мерзко и не красиво. Правда. Был с ребёнком на кассе, аж захотелось глаза Емилии закрыть. Прекратите пожалуйста это. Всем нельзя — значит — ВСЕМ НЕЛЬЗЯ! Спасибо большое.

13. 6 августа 2022

@Гость, як і була. Касир 12500. Охорона 13500. Товарознавець 14000. Адмін 16000. Зам і керуючий по різному,від результату роботи

14. 4 августа 2022

Хочу поділитися своїм досвідом роботи, у якості керуючого. Нажаль у цій компанії, якщо ти не гнида, та відносишся нормально до працівників магазину, ти тут довго не будеш працювати. Я пропрацював тут більше 6 років. Починав з низів, так би мовити. Нажаль, коли дійшло до керуючого, виникли певні непорозуміння. Керівництво АТБ не виконує свої обов’язки, але питає як з хорошого. Більше того, якщо в тебе не буде штрафів, та ти не будеш кричати на працівників, ти зійдеш за поганого керівника. В свою чергу керівництво дозволяє собі лаятися, та лякати тебе штрафами за будь-яку нагоду. А одна з іх головних начальників, яка приїзжає раз на пів року може навіть кинути тобі в лице товар, якийу їй не сподобався. Те взагалі законно?

15. 26 июля 2022

Скажите пожалуйста какая на данный момент зарплата АТБ Киев (Троещина)

16. 25 июля 2022

Ваша правда!!! Це ще дуже м’яко ви описали. Варто ще згадати про районного Братасюка, котрий крім матів іншої мови не знає,хамло рідкісне….людей має за ніщо, а як когось оштрафує, це йому як бальзам на душу. Пропрацювала в АТБ 3 роки, з приємного нічого не залишилося…. Нікому не рекомендую працювати в цій канторі, тут вас чекає рабство і приниження.

17. 20 июля 2022

@Гість, в Кременчуці охорона 10000,касири 9500,це ставка за 15 змін

18. 18 июля 2022

Скажіть будь ласка, яка ЗП у продавців та охорони в Києві Кременчуці, Львові та Черкасах?

19. 11 июля 2022

Добрий вечір. Хто мав досвід здачі психологічного тесту на роботу в АТБ? Поділіться будь-ласка своїми враженнями. Дякую.

20. 8 июля 2022

@Служба безопасности АТБ, вот и получается, что сначала сотрудник выкупает просрочку, потом по итогам переучета получает минус в зп , и финально ещё и штраф за просрочку… удобно.

21. 8 июля 2022

@Гость, не списывается, а заставляют сотрудников же выкупать всю просрочку…

22. 8 июля 2022

@Гость, Это нельзя так делать ведь в сомой структуре АТБ снимут то что надо если в минус магазин уйдет

23. 7 июля 2022

Працювала в АТБ спочатку адміністратором ,потім продавцем-консультантом ,всього разом десь рік!Під час початку війни виїхала з дітьми за кордон, повернувшись хотіла назад працювати, звільнили як кажуть «добровільно — примусово»без якогось чіткого пояснення чому звільнена ,на підставі якого закону без можливості працювати в АТБ.

24. 29 июня 2022

Почему не закривають магазини під час тривоги? Ми сидимо на касі і не знаєм шо там нащі діти, і боємось за свої жизні також. А магазини працюють і ніхто не закривається. Кременчуг тоже не закрився і от маєм ризультат. Піднімайте цей вопрос у своїх управляючих, не мовчіть

25. 10 июня 2022

Управляющий 1
Фасовщик 7
Фасовщица 3

Младший приемщик товара 1

Добавьте зарплату в компании АТБ маркет

Добавить отзыв о работодателе АТБ маркет

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АТБ маркет?