Отзывы о работодателях Полтава

Хімагростеп

Компанія ТОВ «ХімАгроСтеп» заснована в 2014 р. Виходячи з досвіду роботи в сільському господарстві, основною метою компанії є — надання повного спектру високоякісних добрив, який би задовольняв усі потреби господарства, починаючи від макроелементних базових підкормок, закінчуючи монохелатніми мікродобривами для точкових коригувань дефіциту. Для вирішення цих завдань були обрані компанії: ANOREL (Бельгія), GREEN HAS ITALIA (Італія), […]

ОТС Логістикс

Компанія OTS LOGISTICS — постачальник автомобілів з американських аукціонів до України з 2016 року. Наша компанія активно розвивається та розширює географію своєї роботи по всій Україні.

Chemical-Service LLC

Багатопрофільна сервісна компанія. Сервісні послуги у нафтогазовій галузі.

Політек Імпекс

Компания «Политек Импэкс» была основана в 2009 году в г.Киеве и за время своей работы зарекомендовала себя надежным поставщиком крановой и подъемной техники. Кроме продажи строительной техники компания также уделяет большое значение развитию сервисного и ремонтного направления. В 2014 году была открыта сервисная база по ремонту и обслуживанию автокранов и подъемников импортного и отечественного производства.

Ваці

Вирощування свиней.

Новий підхід

ПП «Новий Підхід» — агенція з розвитку Вашого бізнесу. Консалтинг, навчання, розвиток персоналу.

Луксор Украина

Оптовая и розничная торговля продуктами питания

Premier Socks LLC

«Premier Socks» LLC: молода, динамічна компанія, яка працює в сфері виробництва панчішно — шкарпеткових виробів. Продукція нашого виробництва широко представлена в національних мережах, як під нашою маркою, так і під брендом наших партнерів. Гарний та дружній колектив професіоналів заберзпечує ріст та впевненість в майбутньому нашої компанії. Запршуємо Вас в нашу команду, з повагою, колектив «Premier […]

Коллект Центр

ТОВ КОЛЛЕКТ ЦЕНТР — велика фінансова компанія. Штат компанії складає 350 фахівців різних напрямків, з них 70% співробітників працюють протягом 4 — 10 років. Професіоналізм вузьких фахівців компанії дозволяє забезпечити найбільш вигідне рішення для погашення боргу клієнтом в максимально короткі терміни на вигідних умовах для обох сторін! Ми навчимо , побудуємо план розвитку, змотивуємо, надихнемо, […]

Вайз серсис

Мы создаем разработки, которые облегчают и упрощают технологические процессы оконных предприятий и требуют минимальной квалификации операторов для работы с ними. Мы актуально следим за происходящими событиями, новыми тенденциями и разработками на рынке. Все наши действия направлены на модернизацию и автоматизацию оконного производства и всех его процессов, на снижение издержек и повышение прибыльности

DDS+

Ми — стабільна дистриб’юторська компанія алкогольних напоїв «ДДС+» , яка входить до складу Корпорації LOGOS . За 20-річний період діяльності ми завоювали солідний авторитет і бездоганну ділову репутацію. Наша місія — задовольнити потреби населення України в якісній алкогольній продукції. Ми пропонуємо чесну конкуренцію, партнерські відносини і професійний підхід до вирішення будь-яких завдань.

Сантехдеталь плюс

Наше предприятие существует на рынке уже более 15 лет.Занимаемся оптово-розничной продажей сантехники.Рады приветствовать в рядах своих новых сотрудников — специалистов.

Юніколл Сервіс

Телемаркетинг — продаж товарів та послуг.Послуги аутсорсінгового колл-центра. Наша ціль — максимально задовольнити потреби клієнтів у товарах та послугах у різних куточках нашої Країни. На ринку України ми працюємо білше 9 років. Ми цінуємо кожного співробітника та здатні гідно оцінить результати праці. Тому створили відмінні умови для работи!

Генекс Рітейл

Підрозділ Транс національної компанії Генекс в Україні це одна з провідних компаній світу одним із напрямків якої є сільське господарство, а саме продаж гібридів кукурудзи, соняшника та ріпака.

Полтава Банк

Політика АБ „Полтава-банк” спрямована на забезпечення приросту прибутку, обумовленого інтенсивними факторами розвитку, у тому числі за рахунок впровадження нових банківських послуг, оптимального формування портфеля активів, підвищення їх якості, оптимізації ресурсної бази і збалансованого розвитку філій.

Антарекс

ЧП «Антарекс»

Виола Медтехника

Это динамично развивающееся предприятие осуществляющее производство и продажу широкого спектра медицинских товаров и оборудования.

Медпромсервис

Научно-производственное частное предприятие «Медпромсервис», является производителем медицинской техники. Центральный офис находится в г. Полтава. Компания имеет региональные представительства во всех областных городах Украины.

Укрнафтагазсервіс

Укрнефтегазсервис — украинская сервисная компания, предоставляющая производственно-технологические услуги при бурении и капитальном ремонте нефтяных и газовых скважин, а также услуги наклонно-направленного бурения на всей территории Украины.

Укролия

«УКРОЛІЯ» представлена торговими марками традиційної соняшникової олії «ДИКАНЬКА», а також професійною високоолеїновою олією EFFO і органічною соняшниковою під брендом GARNA ORGANICA. Компанія займає близько 12% українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції «УКРОЛІЇ» здійснюється у понад 50 країн світу.