Авангард, агрохолдинг

Авангард, агрохолдинг

Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.

Отзывы о работе в Авангард, агрохолдинг, зарплаты

1. 10 мая 2022

Доброго дня, Вас турбує колишній працівник Філії » Городищенської» ПНВК Інтербізнес. Фахівець з якості Короп Мирослава.
    З моменту мого звільнення минуло майже три місяці, виплати по розрахунку досі не здійснені.
    У мене маленька дитина, яка хоче їсти. Борги за комунальні послуги ростуть. Керівництво філії мовчить з приводу розрахункових.
    Входили в положення філії всі ці дні, але зараз доведені до відчаю
    У всіх звільнених працівників є діти, особисті потреби, на які просто немає коштів.
    Я розумію що, в країні важка ситуація. У нашому регіоні бойових дій немає. Філія працює. Яйце продається . Тоді чому ме можуть розрахуватись з звільненими.??? В час коли іншим людям не можуть виплатити борги , керівництво купує посудомийну машину на філію.
    Багато звільнених готують позовні заяви до суду.

2. 2 мая 2022

Цікаво,навіщо керівництво заставляє робітників фабрик відкривати ФОПи? Ще й погрожують,що робітники отримають зарплатню тільки після відкриття ФОПа! Це під час війни,тяжкого часу для України,вони хочуть ухилитись від податків?

3. 1 мая 2022

Доброго дня. Керівництво компанії зверніть будь ласка увагу ше на одного «керівника» на те чим займається і як працює Снозовий. Бездарний керівник який знищує компанію, ніякої допомоги як по телефону так і при візиті. Я не знаю, я не хочу, відчуття що він завжди зайнятий і не бажає працювати. Ніколи не розбирався в питанні одна відповідь, не подобається звільняйтеся. Розвитку з таким керівником в компанії не буде.

4. 28 апреля 2022

Хочу спитать у цього менеджера що нічого не знає. Зімін, де заробітна плата? Спочатку влаштуй так щоб твої люди були забезпечені та вмативовані. Бо знову від тебе те саме не знаю, спитай у того, спитай у цього. В мене питання ти компанії навіщо? Який з тебе прибуток в цю важку годину для авангарду. Нахіба тебе тримати, яка цінність від тебе, відповіси собі сам, якщо зможеш.
    Керівництво, дайте комерції менеджера який може і хоче працювать, який консолідує інформацію та вміє з нею робить, а не просто пересилать таблиці з поясненнями.
    p.s. роби що робиш так щоб не переробляти

5. 11 апреля 2022

Доброго дня. Хочу звернути увагу керівництва компанії на співробітника РМ Зімін, бо зовсім не відомо за що він відповідає? На мій погляд це не професійна людина яка шкодить роботі комерційних служб компанії, бо на будь які запити до цього РМа відповіді дві «не знаю» або «не маю на це часу». Підписання договорів на його рівні це суцільна проблема, затримується на місяці, на запитання коли буде підписано, відповіді не дає. В загалі складається враження що Зімін це ланцюг який ні за що не відповідає та не на що не впливає, жодного разу не отримав ні допомоги ні поради, завжди одне й те саме, не маю часу та не знаю. Скоріш за все виконання планів на такому рівні, бо з таким керівником як Зімін це не те що не можливо (бо він не може організувати, спланувати, замотивувати, згуртувати людей навколо себе), він сам себе не може організувати, під його керівництвом втрачаєш бажання щось робити, після розмови з ним складається враження що він навмисно шкодить роботі щоб розвитку продажів не було зовсім.
    Звірніть на Зіміна увагу, це не передвзяте відношення до нього, це реально співробітник компанії який паразитує і намагається як то кажуть «петлять» і в цьому він фахівець!
    Бажаю всім Миру і здоров’я!
    Слава Богу та ЗСУ!

Оператор производственной линии 1
Специалист по хассп 1
Торговый представитель 1
Укладчик-упаковщик 4

Добавьте зарплату в компании Авангард, агрохолдинг

Добавить отзыв о работодателе Авангард, агрохолдинг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Авангард, агрохолдинг?