Ikura

Ikura

VN:F [1.9.22_1171]
2.0 из 5 (голосов: 1)
,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Мережа онлайн ресторанів IKURA в Україні
IKURA зараз невелика, але дружна команда професіоналів. Ми відкрилися 12 вересня 2016 року. І з того часу готуємо для наших клієнтів смачні суші, ароматну піцу, ситні бургери та багато іншого.

Отзывы о работе в Ikura, зарплаты

 1. 2 июня 2024

  Компанія дуже сумнівна. Мені запропонували роботу маркетолога по телефону. Антон представився власником. Це перший червоний прапорець для мене у роботодавців. Робота була запропонована без будь яких умов вакансії, довелось задавати питання на які він не завжди мав відповідь. Це також викликало підозру.
  Антон сформував що хотів би покращити в плані маркетингу в його компанії і у всьому питав як би я це зробила. Під час другого дзвінка ми домовились про умови роботи і час коли потрібно вийти працювати але потім він попросив написати йому кроки(задачі) які будуть зроблені в перший і наступні місяці роботи. Для мене це було ок але також насторожило. Я запропонувала своє бачення на що отримала зустрічну пропозицію зробити таке собі "тестове завдання" і обрати одну з задач на свій розсуд, за яку він окремо заплатить. Я погодилась.
  Обрала задачу, зробила її, відправила на перевірку на що отримала ще додаткове завдання, яке не було частиною цієї задачі. Це також один з червоних прапорців адже в умовах тестового цього не було. Я пішла на зустріч думаючи, що можливо людина не має багатого досвіду в наймі тому відразу не уточнила всіх деталей. Доповнила своє тестове і після цього Антон включив ігнор. Я нагадала про себе на що отримала повідомлення, що йому таке не підходить. На моє прохання про більш повний зворотній зв’язок я отримала ігнор і тим паче ніякої обіцяної оплати.
  Враховуючи всі ці обставини можу зробити висновок, що Антон користується знаннями маркетологів на шару тому ніде немає відкритої вакансії на цю позицію і він не може нгавіть сформувати умови співпраці.
  Бо на питання чи це проектна робота чи постійна людина каже "посмотрим. Вообще мне нужно на постоянно" і на інші питання також немає однозначної відповіді.
  Якщо ви цінуєте свій час то не чекайте, що в цій компанії його також будуть цінувати.

  Ця схема мені нагадала одного підприємця, до якого я багато років тому потрапила на співбесіду. Він також багато чого випитував, а потім виявилось що він просто користується знаннями людей і нікого не наймає.

Добавьте зарплату в компании Ikura

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе IkuraПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ikura?