Отзывы о работодателях Одесса

AB 2016

Одна из самых успешных компаний концерна по показателям прибыльности и динамики развития на строительном рынке Украины Розничная продажа строительных материалов

МВМ

15 років успіху у сфері імпорту та виробництва товарів для дому, дверної фурнітури, меблевої фурнітури, дверей. Вся наша продукція представлена у відомих мережах «Епіцентр», «Нова лінія», «Oldi». В наявності 10 представництв по Україні та дилерська мережа більше 100 партнерів. З 2021 року розвиваємо роздрібну мережу «MВM my home» (магазини товарів для дому). Зараз у нас […]

STADA

STADA — міжнародна компанія, світовий виробник фармацевтичних препаратів. Головний офіс компанії знаходиться у місті Бад-Фільбель (Німеччина). Понад 12000 співробітників по всьому світу утворюють команду ONE STADA. Вже 125 років наша місія — дбати про здоров’я людей як довірений партнер.

Globy.com

Globy is a global platform for businesses that engage in foreign trade.

Kims

Компанія KIMS — всеукраїнська мережа хімчисток, що надає послуги найвищої якості. Ми є експертами у своїй сфері та постійно підвищуємо свій професіоналізм. Компанія пройшла довгий шлях від першої хімчистки в Одесі до відкриття виробничих цехів та приймальних пунктів по всій Україні. Сьогодні KIMS це: 18 міст 20 хімчисток понад 100 приймальних пунктів Основні напрямки діяльності: […]

Е-боші

Е-боші швидка доставка суші

Merry Berry

На сьогодні Merry Berry — це 26 кафе, що діють. Наші співробітники — амбітні, відповідальні, ініціативні професіонали. Прийшовши до Merry Berry, ти з перших кроків відчуєш турботу та комфорт.

Південьагропереробка

Підприємство СГ ТОВ «Південьагропереробка» спеціалізується на вирощуванні плодів, овочів, зернових і технічних культур, консервації

Трубадур

Крафтова броварня Troubadour. Варимо пиво класичних стилів, постійно шукаємо нові смаки та пробуємо нові рецепти. Використовуємо різні методи та технології виробництва. Кожен із нас не тільки варить пиво, а й бере участь у всіх процесах функціонування пивоварні.

Альфа Сервіс Плюс

Наш автосервіс виконує всі види діагностичних та ремонтних робіт для автомобілів будь-яких моделей та марок. Ми проводимо навіть складні відновлювальні заходи, за які не беруться фахівці інших техцентрів. У нас працюють кваліфіковані майстри з профільною освітою та багаторічним досвідом. Тож для нас немає нічого неможливого!

Uberem

Ми найбільший сервіс на замовлення прибирання в Україні. Наша команда цінує самостійність, сміливість, вміння приймати нетривіальні рішення і швидко реагувати на зміни. Бажання розвиватися і ділитися своїми знаннями, підтримувати один одного і разом генерувати яскраві ідеї! Ми зібрали найкрутішу, дружню команду, але відчуваємо, що когось не вистачає, може саме тебе?

Черномор-Косметикс

Черномор-косметикс — обслуживание парикмахерских и салонов красоты, оптовые и розничные продажи профессиональной косметики для волос. Черномор косметикс является не только компанией с широчайшим ассортиментом косметических средств для волос, но и вашим «ориентиром» в разнообразии современных предложений, новинок, технологий салонных и домашних процедур. При этом отдается предпочтение максимально доверительным, дружеским и информативным отношениям со своими клиентами. […]

DeFacto

DeFacto — відомий міжнародний бренд одягу, магазини якого відкриті у багатьох країнах світу, розпочав свою діяльність у Туреччині у 2003 році. DeFacto — це понад 500 магазинів у більш ніж 30 країнах світу. Стратегія DeFacto — Ми будемо світовим модним брендом, який змусить вас сказати WOW. Місія DeFacto — Зробимо розкіш доступною для щастя.

Інтмакс

Інтмакс нараховує 15 років плідної праці в галузі промислового нагріву. Наша компанія займається реалізацією нагрівачів промислового призначення у сегменті В2В. Вже понад 15 років ми вирішуємо будь-які виробничі завдання для нагрівання для наших клієнтів!

Авенсі

Розничная торговля,

Maestro Hotel Managment

Керуюча компанія Maestro Hotel Management є незалежною компанією, яка спеціалізується на послугах управління, розвитку, будівництва готелів, ресторанів та готельних комплексів. В наш бізнес-портфель входять такі об’єкти: M1 Club Hotel, Il Decameron Luxury Design Hotel, Wall Street Hotel, Готель Villa Le Premier, Alexandrovskiy Hotel, Aparthotel Mykonos, P1 Prosecco Bar, Cellini Restaurant, Eclectic Gastro Bar та інші.

Ортонет

Холдинг, в который входят компании: Центр протезно-ортопедичної допомоги «Тellus» «Nertus» мережа ортопедичних салонів«Оrthokraine»

Трансмет ЮА

Оптова і роздрібна торгівля металопрокатом.

Sales Wave

Колл центр, по роботі з інтернет магазинами. Група товарів (для дому — каструлі, ножі, грилі, дитячі іграшки, товарка тощо)

Юкрейн бьюти групп

Клиника аппаратной косметологии.