Укртелеком

Укртелеком

Отзывы о работе в Укртелеком, зарплаты

1. 2 марта 2024

Мій досвід,в січні пропонують звільнення, отримати два оклади. Не обрав та допрацював до травня включно, після звільнення отримав за відпустку додатково кошти . Останні 4 місяці працював виключно на підрядника. Перейшов до них повністю влітку. Хто ввагається той пенсіонер 60+. На сьогодні зп у 6 розряду за мідні і оптичні кабелі складає 10000 , навіть якщо чистими. Оренда в місті коштує 9000 додатково комунальні. Нажаль розвиток як і відношення до працівників зупинилось десь 15 років тому. Хай щастить!

2. 7 февраля 2024

Вони будуть пропонувати скоротитися, ти напишеш заяву, а потім тобі скажуть, що скорочення відміняється, бо компанія порахувала, що платити по скороченню не весело

3. 7 февраля 2024

Кажуть абонмясо перестало відключатись і після ісхода танькі в металургі мінімум пів ляма економії ФОТа в місяц як кажут — наліццо, тіко на її зряплаті і тачці з прислугою. А ще ж відпали В2захуєенко і В2дівідєнко, а це теж намінутку лямчик економії. Так тихим сапом дивись і вспливе наш тітанік без баласту, а потім як попливе, бо воно ж не тоне

4. 23 января 2024

А чого в квітні запропонують звільнитися???Що знову чергова оптимізація?Хто щось знає в Києві напишіть!!!!

Не вона перша, не вона остання. Яка різниця? Слухав нараду нашого керівнтся може місяц назад, там прямим текстом казали что скорочення будуть и будуть. По цьому не преживайте, рано чи піздно всіх вигонять. Зараз приколи с модемами та роутерами пойдуть. В общем, там де хозяїн в керівниках сидить буде ще не так, а там де хапуга на откатах там буду фіниш.

5. 17 января 2024

Хочется рассказать о «незабываемом» опыте работы в этой шарашкиной конторе.
    Работала в 2017 году,в Татарбунарском районном отделении Одесского филиала.
    Отношение — скотское. За 3500 гривен и 3 месяца выжали все соки. Мало того, что я была одна на всё отделение — ни обеда нормального, ни в туалет даже спокойно нельзя было сходить, так ещё и была там за охранника. Приходили всякие лица в пьяном угаре и «рассказывали» как и что мне говорить. Это, извините, на слове, [вырезано] какой-то.
    Региональный менеджер — обнаглевший сынок начальника, который только то и делал, что хамил и самоуверждался.[вырезано] с раздутым чувством собственной важности, который пороху не нюхал в этой жизни.Никакой помощи в процессе работы, а тем более объяснений по рабочим вопросам вообще не было.
    Во время проведения так называемой инвентаризации ещё и руки свои грязные ко мне тянул. Жалею, что пощёчину не влепила за это.
    Одним словом — фуфло полное, а не работа.
    «Державна компанія», принадлежащая господину ахметову и этим многое сказано. Люди — расходный материал, работающий за копейки и терпящий разного вида унижения от разных пид#расов.
    У меня всё. Спасибо за внимание.

6. 16 января 2024

7. 12 января 2024

@Гость, Бронювання 50% від кількості військовозобов’язаних керівні посади входять в ці 50%. Не всі попадають у список на бронювання, мабуть треба домовлятись та доводити, який ти цінний кадр для Укртелекому. Ну зрозуміли. Але наскільки відомо то списки на бронювання вже сформовані, бронювання надається на 6 місяців.

Броні немаю,нагадували в 2021 році про необхідність піти до військомату. Наявних причин для відстрочки теж немаю. На будь-які виклик на 102 заяви не підписую та не підписуюсь в якості свідку — немає в посадовій і крапка. Передав керівнику з бронею — або він сам викликає і мерзне або роблять самозвернення. Більше не виконую роботу іншого бувшого мєнта який зараз отримав бронь ,сидить в теплому кабінеті і іноді їздить по судах якщо не подав клопотання про розгляд справи без участі. Якщо запропонують звільнитися в квітні, одразу пишу заяву , немає бажання вмовляти робити бронь,яку тобі ніколи не запропонують як і санітарно-курортну путівку з 2018 року й досі чекаю. Індексації в 10грн на місяць ще ні про що.

8. 11 января 2024

9. 8 января 2024

Кажуть, що з квітня нова мінімалка — зросте аж до 8 тисяч, тобто знову будуть скорочувати людей за давньою менеджарською традицією?

10. 6 января 2024

А хто підкаже як в телекомі на рахунок броні? Кому її надають? По яких критеріях йде відбір? Кажуть що керівникам усім поробили,а про інженерів, механіків та кабельників що обслуговують лінії забули

11. 27 декабря 2023

@Гость, пишите заяву на ім’я Директора,що в зв’язку з відсутністю з боку роботодавця забезпечення належних умов праці ви вимагаєте надання сертифікатів для віддаленого доступу, також якщо згідно вашої посадової інструкції ви не маєте права віддалено працювати, через приказ надати таку можливість або забезпечити гідні умови праці. Бажано реєструвати через канцелярію і отримати штампік з датою. Ми ж розуміємо якщо у такого оператора немає центра обслуговування клієнтів які платять гроші,то робітникам якім оператор платить гроші глубоко на внутрішні питання. Зараз нажаль скрутна ситуація і навіть зп в Укртелеком надає змогу оплатити комунал та поїсти,про оренду житла речі не має.

Ще є гаряча лінія СКМ, можна і туди також набрати — нехай знають більше про всіх оцих ефективних менеджерів на місцях

12. 17 декабря 2023

@Кабель споювальщік, Спрашивали по зарплатам раньше. Кабельщик добавили 1000 грн. Сейчас 6680 на руки. Доплат за транспорт нет.

13. 10 декабря 2023

@Гость, 3000! Це що багато для вас ? На сьогодні менше,за доплатою це до начальника, неодноразово казали що електромеханікам,інженерам,начальникам дільниць доплата не розповсюджується, насправді це не так. Кого обманули і не сплачували, можуть і надалі виконувати безкоштовно додатково роботу. Таким працівникам можна також виходити безкоштовно по вихідних і очікувати коли подадуть на скорочення

14. 8 декабря 2023

@Гость, це піздж, доплата за авто була до 39 процентів, в залежності від кількості виїздів. 3000 доплата це з яким окладом?

15. 7 декабря 2023

@Кабель споювальщік, якщо ви колись,поки не було брендованих авто отримували додатково за водія ще 3000-3500 грн ,то з переходом на лізинг ви відповідальні за авто і доплата 10% від окладу.

16. 7 декабря 2023

У як жьостко на***лі. Аванс дали більш на 10 проц- думав офігеть зарп віросло!!! А воно те що добавіло 22-го отмінусовало 7-го… Сіжу-ржу)))

17. 6 декабря 2023

приветствую от службы технический поддержки корпоративного сегмента.Ну мы такого не говорим.Просто люди когда у них профайл что-нибудь типа 6,4 вх 1,8 исх говорят так:.»В 21 веке за 300 грн такая скорость»Когда им начинаешь объяснять что это нормально,что особенность адсл.что Асинхрон будет.Натыкаешься на бурю не понимания.
    Другое дело,что люди не понимают технологию и рассказывают что линия плохая .
    В понимании абонента хорошая 100 мб за 100 грн.
    Расскажу смешную историю,когда нам звонил ФОП еще 2018 году и сказал,что он подключить интертелеком и никогда больше на нашу » мерзкую линию » не обратиться.И вот после того как интертелеком приказал долго жить он выходит и именно на меня ..Как же мне хотелось сказать » ВЫ ЖЕ МНЕ ОБЕЩАЛИ..Абон из Киевской обл

18. 4 декабря 2023

@Гость, ніхто нікуди вже не дивиться,на двох звільнених набирають одного менеджера. Все заради прибутку. Абоненту продадуть адсл навіть коли з’їли миши кабель шість років тому назад під час міграцій на хуавей. Доречі в нових арш там де стоп кабель з гідрофобним заповнювачем — плінти зламані. Всі знають але всім на це начхати. ЗП платять,що ще треба. Коли закінчиться військовий стан ,може щось і зміниться

19. 1 декабря 2023

Дорогі колеги, особливо оператори які приймають заявки. Не треба говорити що лінія погана пока не подивитесь хоча б в метролог. Дуже важко людині потім доказувати, що с лінією все в нормі, а проблема в другому.

20. 29 ноября 2023

Або просто подзвоніть в урядовий контактцентр, повідомляйте їм цю жесть, приїде перевірка і чпокне омєлю і всіх оцих дєятєлєй

21. 28 ноября 2023

22. 23 ноября 2023

@Гость, до чого писати про туалети і інши господарчі питання? В компанії нема ніякої стратегії. Включати по 5 клієнтів в тиждень,та відключати сотню ,тому що кабель ТГ має більшу привабливість. Доки переключали абонентів до альтернативної телефонії та оптичного інтернету, минуло пару років. Це питання про Київ. В центрі працює підрядник і самостійно демонтує кабель. Жодного працівника біля них не треба — керівництво вже в курсі і в долі. Для кого щось роблять не зрозуміло. Зараз на одного кабельника дивиться і контролює інженер,далі начальник дільниці, начальник відділу,начальник цеху, начальник центру і вішенка на торті технічний директор. Друзі з Нашнет,які мають більшу платню і та більше вмотивовані не мають такої дивної структури,які для абонентів не працює взагалі.

Тому що в Дніпропетровську туалети та опалення це великі проблеми. Завдяки Писаренко працюємо без опалення та з туалетом, що затопив декілька етажів. Гроші на ці безкінечні ремонти не з карману Писаренко, ось такі кадри ставить на хлібні місця Омельченко. Попрацюйте в кабінеті де +12 без обігрівача.

1. 4 мая 2015

Уважаемая наглядова рада, чем вы наглядаете — …опами, чтоли?
    Уважаемые СКМы, у вас, как я погляжу, тоже повылазило.

2. 29 апреля 2012

Хочу развенчать грязные мифы о компании «Укртелеком».

Администратор 1
Тренер по обучению 1
Электромонтер 1

Добавьте зарплату в компании Укртелеком

Добавить отзыв о работодателе Укртелеком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укртелеком?