Отзывы о работодателях Телекоммуникации

Промоция-1

Вітання! Тебе, мабуть, зацікавило питання: чому компанія в Україні працює з Ізраїльським ринком? Ми контакт-центр «Promotsiya», є постійним партнером великої ізраїльської компанії. Менеджери нашого контакт-центру допомагають клієнтам отримати інформацію про пропозиції по телефону російською мовою, послуги компанії — партнера. Клієнти, з якими ми працюємо, — це переважно люди, які репатріювалися з країн колишнього СНД. Зі […]

Еколл

Контакт-центр Ecall створений у 2005 році, надає послуги аутсорсингу взаємодії з клієнтами на базі власного Контакт Центру. Сьогодні на майданчиках у Чернігові, Рівному, Конотопі та Ромнах, обладнано понад 600 робочих місць, на яких у режимі 24/7 працюють понад 800 мультимовних операторів, що обслуговують найбільші компанії, що працюють у галузях фінансів, телекомунікації, інтернет комерції, виробництві. товарів […]

Сервіснет

Інтернет провайдер «Копійка» більше 15 років надає високоякісні телекомунікаційні послуги у м. Львові та області через сучасну оптоволоконну мережу. Наша компанія 2 роки поспіль отримувала нагороду «Вибір Країни». Більше 25 тис. задоволених клієнтів. Надаємо послуги: телебачення, IP-домофонія, відеоспостереження, сигналізація. Постійно розширюємся і вдосконалюємся.

Магиком

Подключение услуги Интернет

Sales Wave

Колл центр, по роботі з інтернет магазинами. Група товарів (для дому — каструлі, ножі, грилі, дитячі іграшки, товарка тощо)

SPPFarm

Call-центр SPPFARM — молода та перспективна команда професіоналів, яких поєднує бажання створювати новий вид сервісу телефонного продажу. Ми розриваємо усталені шаблони підходу до клієнтів та співробітників — це робить SPPFARM привабливим та перспективним роботодавцем. Ми вітаємо ініціативу, цілеспрямованість та комунікабельність, заохочуємо та сприяємо розвитку активних співробітників. Вакансії контакт-центру SPPFARM — це чудова нагода отримати унікальні […]

S.L.K.

S.L.K. is an outsource company providing support and development for the biggest locksmith and security company — Sure Lock & Key LLC in the United States. We proudly provide services for our clients and workers across the USA with offices in Connecticut, New York, Illinois, Rhode Island, Texas, Florida and Arizona, specializing in all commercial, […]

Max-call

Крупний віддалений контакт-центр, що займається реалізацією товарів пов’язаних з красою, здоров’ям та комфортним життям наших клієнтів! Допоможемо реалізувати твої амбіції, розкрити й доповнити потенціал у сфері продажів. Приєднуйтеся до нашої команди! Ми відкриті для співпраці!

VIP call center

Vip Call-center — колл-центр, який працює вже більше 6-ти років та постійно розвивається. Ми працюємо по Україні, Молдові та Польщі, у нас є офіси по україні ми дуже швидко розвиваємося та набираємо шалених обертів. Так також ми являємося логістичною команією яка займається доставкою товарів.

Ін-Торг

Телемаркетинг — продаж товарів та послуг. Послуги аутсорсінгового колл-центра. Наша ціль — максимально задовольнити потреби клієнтів у товарах та послугах у різних куточках нашої Країни. Ми цінуємо кожного співробітника та здатні гідно оцінить результати праці. Тому створили відмінні умови для работи!

Інтеллі

IT-компания, спутниковые системы слежения за объектами. Предоставление услуг по спутниковому слежению за транспортом, разработка и производство оборудования, продажа ПО.

Тенет

В 1992 в Одессе основан узел TENET. С тех пор специалисты телекоммуникационной компании TENET создает новые сервисы для домашних и бизнес-абонентов. Именно в Одессе впервые в Украине в 2004 г. появилась первая публичная Wi-Fi Zone. Сейчас в Одессе действует крупнейшая в Украине сеть бесплатного Wi-Fi под открытым небом от TENET. Абоненты компании TENET одними из […]

Briz

Провайдер BRIZ — це компанія, яка забезпечує високошвидкісним інтернетом, цифровим та кабельним телебаченням. Завдяки багаторічному досвіду і новітнім технологіям, вдосконалюємо якість послуг та впроваджуємо інноваційні рішення у сервіс. Широка карта покриття надає можливість підключати мешканців Одеси та області, співпрацювати з підприємствами малого, середнього та великого бізнесу за оптимальними умовами та індивідуальними пропозиціями.

WinService

На рынке аутсорсинга телекоммуникаций услуг «WinService» с2017 года, однако фирма развивается очень стремительно благодаря доверию клиентов. Менее чем за два года появилось 38 филиалов по Украине. Кроме того, компания предлагает сотрудничество другим организация, тем самым формируя прочную партнерскую систему.

Brainstore

Колл-центр Brainstore — це команда висококваліфікованих професіоналів, які забезпечують високоякісне обслуговування клієнтів. Ми допомагаємо нашим клієнтам з різних галузей знайти рішення на будь-які запитання або проблеми, з якими вони зіткнулися. Наш колл-центр пропонує широкий спектр послуг, включаючи підтримку клієнтів, відповіді на запитання, надання консультацій, розв’язання проблем, обробку замовлень та багато іншого. Ми завжди готові надати […]

Direct Call

Direct Call — контакт-центр специализирующийся на проведении исходящего и входящего телемаркетинга, обслуживание горячих и информационных линий, проведении опросов, разработки и тестирования сценариев, проработка легенд коммуникаций.

Таврида Электрик Днепр

Основные виды деятельности: продажа вакуумной коммутационной техники монтаж внешних и внутренних систем электроснабжения

UniTalk

UniTalk — это платформа для бизнес-коммуникаций. Идея разработки собственного продукта зародилась еще в 2014 году. Сама компания была создана и вышла на рынок в 2017 году под ТМ Nextel. В 2022 году компания провела ребрендинг и теперь известна во всем мире под названием UniTalk.

Mstream.com.ua

Интернет магазин по продаже беспроводного сетевого оборудования Ubiquiti, Cambium, Mikrotik, D-Link, Cisco Nexus и другое. Мстрим- это системный интегратор IP видеонаблюдения и СКУД в Одессе и области.

Индико Трейд

Компания «Индико Трейд» является универсальным поставщиком, как в рамках ведения и сопровождения проектов систем отображения информации (AV решения) и смежных систем (системы управления, освещения и другие), а также поставки оборудования широкого спектра.