UNIVERSALNA, страхова компанія

UNIVERSALNA, страхова компанія

UNIVERSALNA — це міжнародна страхова компанія, яка заснована у 1991 році та стабільно входить у ТОП-10 страхових компаній України.
Основними акціонерами є Fairfax (Сanada, Toronto) і European Bank for Reconstruction and Development (EBRD, the UK, London).
Мережа продажів компанії налічує більше 100 офісів і охоплює всі регіони країни.
Фінансова стабільність UNIVERSALNA вже більше 10 років поспіль підтверджується однією з аудиторських компаній «Великої четвірки»: Deloitte, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young.
Страховій компанії UNIVERSALNA також присвоєно високий рейтинг фінансової надійності uaAA +, що свідчить про дуже високу фінансову стійкість.
Запорука нашого успіху — це турбота про наших клієнтів та співробітників! Ми дбаємо про професійний розвиток та соціальний захист, забезпечуємо найкращі умови для реалізації найкращих здібностей кожної людини!

Отзывы о работе в UNIVERSALNA, страхова компанія, зарплаты

1. 22 октября 2023

При працевлаштуванні в відділ мед врегулювання ніхто не казав про норматив справ, хоча я питала… Як потім вияснилось це 500 та майже 1000 в день фіксаціц в аналітиці, а якщо це справи з питаннями — ніхто не враховує, ні час на листування.з/п 15000 запити на асистанс просто ігноруються ним, велика кількість рахунків тримісячної давнини. Керівниця диктує свої порядки інших рахунків менших за об’ємом не бери- сама розподіляє, в мене всі великі і проблемні чогось… в подальшому контракт не подовжили.. рахунки перекидаються в 1С на іншого співробітника які майже готові до оплати- тим самим знижуючи статистику … Весь час рахунки перевіряються за тобою, після чого вони не сходяться і все заново необхідно переробляти. Не зацікавлені в постійному колективі, всі прості фахівці, напевно влаштовує плинність кадрів, да і страхувати не потрібно…

Добавьте зарплату в компании UNIVERSALNA, страхова компанія

Добавить отзыв о работодателе UNIVERSALNA, страхова компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании UNIVERSALNA, страхова компанія?