Отзывы о работодателях Кривой Рог

Premier Food

Дистриб’юція Premier FOOD — надійний та досвідчений бізнес-партнер, эксперт з надання послуг на ресторанному та street food ринку. Ми започаткували культуру споживання якісних хотдогів та бургерів зі справжнього м’яса на АЗК та прагнемо розвинути ії в усіх куточках країни. Компанія розпочала свою діяльність у 2007 році як постачальник м’ясо-молочної продукції для кафе та ресторанів, а […]

Юніон Трейд Плюс

ЧП «Юнион Трейд Плюс» является крупной торговой компанией, охватывающей Одесскую, Николаевскую, Херсонскую, Кировоградскую, Днепропетровскую и Запорожскую области путем прямой дистрибуции. Основной профиль торговли — продукты питания, корма для животных, непродовольственная группа товаров.

Ecotech

Ecotech — відновлювана енергетика Підприємство працює з 2014 року. Будівництво та реалізація обладнання для об’єктів альтернативної енергетики. Ми є будівельною компанією повного циклу з великою цікавою командою. Втілюємо ідею клієнта від її народження і до першого кіловату електричної енергії. Виконуємо повний комплекс робіт: технічна оцінка, проектування, монтажно-будівельні роботи, введення об’єкта в експлуатацію, юридичний супровід. Підтримуємо […]

NatLine

NatLine — компанія, що розвивається в сфері інтернет-маркетингу та продажів. Хто ми такі? Ми компанія, яка працює з 2016 року у сфері Health and Beauty. Ми швидко розвиваємось та не стоїмо на місці. У нас згуртований колектив, де кожен співробітник може досягти максимальних результатів, та мати ту заробітну плату, яку дійсно заслуговує. Ми навчаємо та […]

Oleta

Компанія Oleta — Виробництво поліетиленових труб. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво поліетиленових труб марки ПЕ — 80, ПЕ — 100 діаметром від 110 мм до 315 мм.

Информтрейдком

Криворожский национальный университет

Криворізький національний університет було засновано 4 жовтня 1922 року як Криворізький вечірній робітничий технікум. У 1929 р. технікум було перетворено у вечірній робітничий інститут, а з 1931 р. – у Криворізький гірничорудний інститут. З 1994 р. інститут набув статусу технічного університету. 2011 р. створено Криворізький державний університет, якому надано статус національного.

Тріо-Трейд

Підприємство «Тріо-Трейд» являється провідним українським виробником сучасних систем димовидалення з нержавіючої сталі. Найсучасніше європейське обладнання дозволяє виробляти димоходи діаметром від 80 до 1500 мм, товщиною 0.5мм, 0.8мм, 1.0мм. Виробництво має міжнародний сертифікат якості ISO-9001:2015 року, вся виробляєма продукція має український сертифікат відповідності.

Промфактор

PROMFACTOR — международная компания с 20-летним опытом производства и продаж низковольтного электротехнического оборудования торговой марки PF. Основные направления деятельности компании: производство и продажа автоматических выключателей, магнитных пускателей, тепловых реле, концевых и путевых выключателей, НКУ и другой электротехнической продукции.

Криворожпромтехсервис

ООО «Криворожпромтехсервис» было создано в 2007 году, объединив специалистов с большим опытом работы в производственном секторе Криворожского бассейна. Применяя накопленный опыт, используя современное технологическое оборудование и квалифицированный персонал, предприятие предоставляет услуги сборочно-сварочных работ, механической обработки, восстановительных ремонтов.

Бластко

Коломоевский карьер по производству щебня.

Промгрупп

Литейно-производственная компания «ПРОМГРУПП» ООО занимается изготовлением и поставкой запасных частей для горно-рудных, обогатительных и металлургических предприятий Кривбасса и Украины, а также ближнего и дальнего зарубежья их ремонтом и техническим обслуживанием. Область специализации предприятия включает ремонт и изготовление конвейерного, дробильного оборудования, карьерных экскаваторов, СБШ, прочего технологического и нестандартного оборудования.

Агенство инноваций

Агенство інновацій — надає послуги консультування з питань комерційної діяльності й керування, організування конгресів і торговельних виставок. Компанія також займається обробленням даних, розміщенням інформації на веб-вузлах і пов’язаною з ними діяльністю і наданням інших інформаційних послуг.

Inwire

INWIRE — завод із виробництва нішевої продукції для металургійної галузі, загальною виробничою потужністю понад 10 тис. тонн на рік.

Криворіжгаз

Разом із наданням послуг з розподілу природного газу компанія Криворіжгаз перебуває «на хвилі» трансформації та постійного вдосконалення, долучаючись до впровадження глобальних проектів в галузі та орієнтуючись на європейський досвід.

Центральна енергетична компанія

Приватне акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» — енергопередавальна компанія, що забезпечує передачу й розподіл електроенергії споживачам Дніпропетровська й Дніпропетровської області. Загальна площа регіону обслуговування 20 070 кв. км.

CityGolf

Сity Golf & Neomania — сеть неоновых развлекательных клубов нового поколения! Мы Apple в мире развлечений.

Dark Call

Компания Dark Call это приватная СРА сеть которая занимается созданием и продажей товаров на рынок СНГ.

Diverse

Европейский бренд одежды DIVERSE (Польша).Мужская, женская, детская одежда, обувь, аксессуары.

IBG Group (Rise Up)