Нутримед

Нутримед

Производство диетических добавок растительного происхождения

Отзывы о работе в Нутримед, зарплаты

1. 14 сентября 2022

В компанію Нутрімед я прийшла майже 3 роки назад. За цей час зі звичайного аналітика я виросла до начальника відділу аналітики, заробітна плата збільшилась вдвічі, при цьому зростання відбувалось постійно.
    Нутрімед має комфортний офіс зі зручним місцерозташуванням: в центрі міста та біля метро.
    За час роботи в мене склались дуже дружні відносини з керівництвом і співробітниками. Каталізатором цих відносин стала війна. Такої підтримки від усіх я ніколи раніше не відчувала: керівництво платило постійно, як і до війни, навіть, більше, колеги висилали необхідні речі (техніку, побутові товари та їжу). При цьому, завдяки генеральному директору, була налагоджена безперебійна віддалена робота, щоб підтримувати не тільки функціонування компанії, а й моральний та матеріальний стан співробітників, і, звичайно, економіку країни яка воює за свою незалежність. Коли небезпека трохи відступила, повернулись в офіс, розширили штат і, навіть, модернізували робочі місця новітньою технікою.
    Ще одним з аспектів гордості є постійна допомога керівництвом нашим ЗСУ всім, чим тільки можливо, від військової амуніції до автомобілів, і, звичайно ж коштами.
    В такій компанії дуже приємно працювати.

Аналитик 1
Менеджер закупок 1

Добавьте зарплату в компании Нутримед

Добавить отзыв о работодателе Нутримед

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нутримед?