TurboSTO

TurboSTO

TurboSTO — найбільший міжрегіональний автосервіс нового формату з ремонту турбін, двигунів, паливної системи, рульових рейок та сажових фільтрів.
Ми — лідер вітчизняного ринку надання спеціалізованих автопослуг — щомісяця ремонтуємо приблизно 3 000 авто по всій країні.
Визнані кращими з ремонту турбін по версії Всеукраїнського конкурсу «Автоексперт» в 2020, 2021 роках.

Отзывы о работе в TurboSTO, зарплаты

1. 29 февраля 2024

Ходив два рази на співбесіду з інтервалом в рік. Після першої бесіди відправили на станцію і там керівник відразу сказав, що не підходжу. Навіщо я проходив співбесуду в офісі? Витратив два дні просто ні на що. Зробив висновок, що це шарашкіна контора.

Потім чув про них також багато неприємного і це лише доповнювало мій висновок.

І от знову доля звела. Дав шанс, можливо того разу мені здалось шо вони притрушені. А, ні, так і є. Самі мене набрали по резюме і запропонували вакансію. Співбесіду вела якась жіночка, яка думає що вона велике начальство. Зверхнє ставлення до працівників це там норма. Не раджу туди йти, якщо маєте хоч якусь самоповагу.

Звернув увагу на атмосіеру в офісі, всі якісь пригнічені, на стрьомі… там відбір по принципу "тєрпіла має терпіти".

Добавьте зарплату в компании TurboSTO

Добавить отзыв о работодателе TurboSTO

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании TurboSTO?