Аптека Бажаемо Здоровья

Аптека Бажаемо Здоровья

Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»

Отзывы о работе в Аптека Бажаемо Здоровья, зарплаты

1. 18 марта 2024

Запрошують працювати у Бажайку, але чула багато негативних відгуків. А рекрутер обіцяє зарплату більше 20 тисяч.
    Хотілося б почути реальні відгуки щодо зарплати, яка офіційна ставка, скільки і за що можна заробити та за що штрафують.

2. 21 февраля 2024

@Гость, да и то правда,как к не людям обращаются на людей вешают все что только можно огромные недостачи ,позорят по всей сети потому что им так нравится,а еще рассказывают что заведующие в зарплате сотрудников общитывает предоставляя совсем другие данные чтоб коллег настроить против вот это мерзко,подло,для того чтоб убрать человека на него вешают недостачи(((

3. 16 февраля 2024

Клас в здоровій родині ставка 15тис ,і вони получили 23тис за місяць .А*нно друзі ,що в нас з колегою з здорової родини рівна кількість годин ,а в мене більший набагато ТО і я за цей січень маю 19 ,а вона 23!Дякую бажайка. Ідіть ви в [вырезано] !

4. 15 февраля 2024

Гарної днини!
    Працюю здесь понад 5 років але досі не можу второпати як нараховується зарплатня по яких відсотках
    Дайте обратную связь

5. 12 февраля 2024

@Гость, в общий товарооборот входять только первые две колонки. Сумма промо и промо+ просто отдельно вынесены, чтобы вы знали на какие суммы продали промо и промо +, но они уже входят в сумму, которая находится в первой колонке

6. 6 февраля 2024

Добрый день .Может я упустила что-то но при новой формуле зарплаты , скажем так, когда объясняли говорили что в общий товарооборот входят все колонки ( сайты, промо, промо +) . Но последние две я так понимаю не считают все таки?
    На конференции зум мы переспрашивали специально и нам говорили что это все суммы . Доходит время до зарплаты и говорят что не дотянули .. Хотя в колонке есть цифра 100 процентов . Как все это понимать и принимать?

7. 5 февраля 2024

Жахлива неповага до співробітників в Донецькій області , просто знущання з людей .
    З графіком роботи до 5-6 вечора , через відсутність транспорту ,але ж це нікого не хвилює, ви повинні відпрацювати 180 годин , не залежно від місяця.
    Люди живуть на роботі вже, але можно не хвилюватися ,адже всім байдуже і вам за це навіть не заплатять .

8. 29 января 2024

Навіщо ображати такого керівника як наш Гранковський В.О.,це не гарно і не етично…Кращого,уважнішого і лояльнішого керівника не зустрічала,а пропрацювала,повірте, вже багато років…Завжди підскаже,вислухає,допоможе.Респект такому керівнику!

9. 1 января 2024

27 тысяч промо . С Новым годом , господа фармацевты )
    Спасибо ,фирма ! Вы с каждым годом катитесь всё ниже ниже …

10. 1 января 2024

@Гость, ви маєте на увазі , коли йдеш в декрет, чи виплачують декретні? якщо ви про це , то так виплачують. Термін 2-4тижні.

11. 20 декабря 2023

@Світлана, до працівників відноситись треба краще . ніж до самого себе.Мережа дійсно стала паскудна. А видно ви набрали нездарних, самозакоханних керівників. НЕ подобається, йди далі. А все від того, що засновники хапають свої бариші, і не думають ні про українців, ні про те, що скоро Не буде покупців з такою політикою. А я все думаю, чому така хороща аптека. Перетворилася на таку собі шолудиву непотріб? Думала працівників поганих набирають!!! А яка людина знаюча, яка поважає себе буде працювати в цьому гадюшнику? Де ображають, не платять (прочитала коментарі працівників)

12. 18 декабря 2023

Мережа котиться в пріврву. Відношення до працівників просто свиняче. Думають як тільки надурити з зарплотою і більше продади гівняного промо+.
    Прямим текстом кажуть що ви ніхто. Тому хто ще думає чи йти сюди працювати, навіть не думайте.

13. 17 декабря 2023

Я одна не розумію ,чого я маю стояти відпускати. І ще бронювати ліки ,і нікого не колише що черга стоїть .Але я маю забронювати через наш сайт або таблетки.
    Це відколи входить в обовʼязки фармацевта ?

14. 16 декабря 2023

Колеги, підкажіть будь ласка хто був в декреті чи виплачують відпускні? якщо так то на скільки довго їх чекати?

15. 14 декабря 2023

Три періоцінки за 20 днів,при цьому треба переробити цінник,нема вже аптек де іх взагалі ліплять,просто нема слів…це просто знущання над персоналом,я вже не кажу на що похожі ті обідрані упаковки

16. 7 декабря 2023

Вы не поверили что после ухода Екатерины Сергеевны мы многие будут уходить. Вы поставили нам эту выскочку в итоге что….? Коммерческая стоит на кассе, в большенство аптек Днепра нужны сотрудники нужны сотрудники. Так что дальше будет еще хуже. Возвращайте Екатерину Сергеевну и мы начнем возвращаться в сеть.

17. 6 декабря 2023

Я навіть здогадуюся,що це про Гранковського. Ка.ка ще та. Завдяки йому і його чуйному керівництво ох як багато ображених

18. 5 декабря 2023

Зверніть увагу на неадекватних завідувачів-працювала з такою в місті Глухов,Сумська область.Так вона всіх гарніших і молодших за себе зжирала.Їй тільки старих тіток ставити в змену,як мама .Перешла від неї до іншої аптеки нашої-рай на землі.

19. 4 декабря 2023

@Відповідь ПРАВДі, Теперішні аптеки, будь-які, напроч відбивають працювати по спеціальності. Вкрай шкода втраченого часу на навчання. Всі мережі на даний час нікудишні. Немає якоїсь кращої за бажайку.

20. 3 декабря 2023

@Правда,якщо зав згонить злість — обов’язково треба реагувати: або куратору повідомляти про перевищення повноважень зава, якщо ж не допомагає — звертатись до вищого керівництва; ні — тоді звільнятись, але не терпіти цю паскуду. Не одна-єдина, на щастя, ця аптека, є повно інших і мереж, і аптек. Сама пережила приниження від зав аптеки, дійшло до панічних атак і постійного тремору м’язів всього тіла… звільнилась — відновлююсь і зараз взагалі працювати фармацевтом не хочу. Але це мине, сподіваюсь.

21. 30 ноября 2023

Працюю тут вже майже 2 роки. НА початку було все супер не було ні промо не змушували щось робити. а тепер на мені зганяє злість нова завідуюча обзиває хамить за те чому я погано продю промо. А що робити коли у тебе аптека 70% чеків це резерви через інтернет. просто немає кому продавати ці грьобані промо. да і це моє маю бути право продавати їх чи ні це моя з/п. Керівництву пофіг. Комерційні змініються за 2 роки вже 5 штук було. Ця нова приїжала 1 раз за 3 місяці навіть в очі не бачив ….

22. 20 ноября 2023

Нас тупо примушують парити промо+ , інакше ти просто в кінці місяця отримаєш голу ставку . Наші дівчата тепер не йдуть обідати , бояться не виконати план ! Ну як так можна закріпити за кожним план , а не загальний , один клієнт купить пластинку валідолу інший прийде із списком на 3000 грн., де ваша совість і логіка … В аптеках почалися суперечки і конфлікти хто кого відпустить ….Хочеш заробити виходь понаднормово , забудь про особисте життя , живи в аптеці! Офіс на день фармацевта має скорочений день,мають всі святкові,стабільні зарплати, а ми працювати безперервно і понаднормово !!! Багато хто із знайомих звільнився з бажайки і не жалкують …(((

23. 17 ноября 2023

Чому хами працюють комерційними директорами в бз? Я говорю за директора Черкаської області. Нахамив, та ще й з аптеки вигнав. А спочатку такий ввічливий був(ср*ку лизав). Я взагалі не розумію де ви таких берете?!

24. 13 ноября 2023

Колеги ,як вам нові умови нарахування з/п.
    Ми в шоці🤯. Працюю в цій мережі вже багато років ,але зараз дуже відчутно ,що мережа йде на дно . Як можна рекомендувати людям ці БаДи,ну як ???

1. 14 июля 2019

Ох…
    Вы не представляете как сейчас тяжело работникам города Каменское.
    Во многих аптеках ставки сократили, нагрузки ужасные, работаешь за себя и за того парня…
    Интернет заказы прими, товар разнеси, людей отпусти, на телефонный звонок ответь…
    Хотя,да-это наша работа…
    А заведущие вообще загнанные…
    Зачем человек учился, ведь высшее образование-это постоянно стоять за кассой, при этом быть системным администратором, санитаркой, строителем, психологом(чтобы коллектив не сбежал от бешеной нагрузки), вымагателем ( а то видите ли нужный товар дают с натяжкой), бухгалтером…
    Вообщем рабы, что первостольники, что заведущие.
    При чём — переработку не оплачивают, зачастую на месте остается Один первостольник за кассой,при этом аптеку закрывать Нельзя (нужды в стороны — мы же роботы), люди стоят в очереди, при чем очередь иногда очень большая. Защиты никакой нет, иногда приходится целовать покупателя который не прав прям в опу…
    Фирма очень испортилась.
    Планы не реальные.
    Ну да-да незаменимых людей нет.
    Есть только лошади и идиоты.
    А да и ещё калькулятор на ножках.
    Всё, устала писать…
    ИМХО

2. 31 июля 2018

Работаю в данной сети несколько лет. Условия работы адекватные, хороший коллектив, стабильность. График работы хороший 2\2, отпуск оплачиваемый. За продажу промогруппы дополнительно получаешь деньги. Твоё желание и возможности, твоё умение и можно зарабатывать. Нет никакого прессинга. По работе сталкивалась с коммерческими директорами Еленой Анатольевной и Ангелиной Андреевной. Замечательные, хорошие руководители, дружелюбные, грамотные, нимфа у них я не увидела. Всегда можно с ними посоветоваться. Сеть хорошая по сравнению с другими. Одна из лучших сетей!

Зав. аптекой 2
Заведующий аптекой 1
Ночной фармацевт 1
Фармацевт 9

Добавьте зарплату в компании Аптека Бажаемо Здоровья

Добавить отзыв о работодателе Аптека Бажаемо Здоровья

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Бажаемо Здоровья?