JustSchool

JustSchool

, , , ,

Компанія JustSchool — це онлайн школа номер 1 в Україні. JustSchool — це більше 9000 учнів з усіх куточків світу, більше 350 співробітників, більше 900 викладачів.
Ми навчаємо дітей і дорослих за індивідуальною програмою. Наш освітній продукт — унікальний на ринку України, спеціально розроблений нашими методистами для учнів, з урахуванням їх побажань та інтересів.
Наші продукти — це англійська, польська, українська, математика, програмування, а також платформа з безкоштовними домашніми завданнями для учнів загальноосвітніх шкіл — JustClass.
Ми дуже пишаємося тим, що вже протягом декількох місяців успішно співпрацюємо з благодійними фондами «Діти Героїв» та «Рідні». За цей час ми провели понад 900 уроків з математики, української та англійської мов, та понад 700 уроків з програмування для дітей, які втратили батьків під час війни.
Головна цінність компанії — результати наших учнів!

Отзывы о работе в JustSchool, зарплаты

1. 14 февраля 2024

Виникла та ж сама проблема з поверненням коштів.Повернули на 1000 грн меньше ніж повинні були.Ніяких бонуснів уроків не було.Спочатку навчання була незадоволена.Але менеджер уговорив на зміну викладача, запропонував пробний урокз ним.Це єдиний безкоштовний урок, але не повернули гроши за три урока.Дуже прикро за цій поганий досвід.Ннхай він допоможе іншим.

2. 1 февраля 2024

Пройшла співбесіду. Пройшла навчання. Здала успішно. В перший день роботи мала декілька уточнюючих питань до тімлідера. + стався збій в програмі і мені вибило некоректні задачі. Коли я запитала про це, без розбору питання зразу ну то дзвони. Я кажу то по факту не є моїми задачами впринципі на що отримала відповідь » і шо?». А далі претензії, що не по регламенту проставила задачі(хоча якраз по регламенту» і в хамській манері спілкування. Звичайно працювати з таким тімлідом бажання зникло зовсім. Ніхто зі мною не зв’язався. Закрили доступ і «ушлі по-англійски»
    Не дивно, що працівників шукають завжди з таким відношенням.

3. 8 января 2024

Мала дуже не приємний досвід спілкування з Вашим HR менеджером Михайлом. Людина без софт скілів зовсім. Сам створив конфліктну ситуацію відносно мого імені, замість того, щоб спілкуватися по темі співпраці підігрівав конфлікт своїми «експертними знаннями».
    Якщо на початку розмови я була дуже змотивована розпочати співпрацю, то після спілкування з ним з’явилося дуже велике бажання звернутися до менеджменту і попросити провести тренінг з комунікативних навичок та емоційного інтелекту вашим ейчарам.

4. 13 октября 2023

Ця організація незаконним шляхом дістає персональні дані людей, цілодобово тероризуючи їх своїм спам дзвінками. Цьому телефонному тероризму, який триває роками, маємо покласти край.

Ми подаємо до суду на цю псевдо школу і будемо стягувати з них моральну шкоду.
    Приєднуйтесь

1. 19 октября 2023

Добрий день!
      Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про нашу школу. Просимо вибачення і хочемо якнайшвидше допомогти, щоб надалі не було таких неприємних ситуацій.
      Будь ласка, підкажіть Ваш номер телефону, ми зафіксуємо, аби Вас більше не турбували дзвінками.
      Запевняємо, що додатково проведемо роботу з менеджерами задля виправлення недоліків.
      Гарного дня

5. 1 июня 2023

Вирішив записатись на курси англійської мови в цій школі. За пакет занять заплатив 5849грн + 3 заняття були безкоштовними. На протязі 3х занять змінив трох викладачів, не могли підібрати нормального. Після чого запросив свої кошти назад(вони мають гарантію на повернення коштів), чекав неділю повернення, пообіцяли в середу, в середу звичайно ніхто нічого не відправив, хоча нагадував їм в цей день, пообіцяли в четверг, в четверг ледь добився назад коштів назад(дзвонив та писав по сто разів), мало того що витратив купу нервів та часу, так мені відправили не всю сумму, 4752грн замість 5849грн. Не компетентний персонал, повернули не всі гроші. Не рекомендую цю школу. ЖАХЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ!!!

1. 19 октября 2023

Добрий день! Нам дуже прикро, що Ви стикнулись із подібним. Вважаємо описане справді неприпустимим, адже в нашій школі намагаємося знайти підхід до кожного учня і підібрати викладача відповідно до побажань і запиту.
      Просимо вибачення та обіцяємо провести додаткову роботу з менеджерами задля виправлення недоліків. Адже наша клієнтська підтримка направлена на вирішення будь-яких проблемних питань та фіксування побажань учнів.
      Стосовно затримки коштів – очевидно, на жаль, виникли технічні труднощі в системі, а повернена оплата – це сума, з якої була списана вартість 3-х проведених уроків.
      Нам прикро через Ваш неприємний досвід, надалі постараємося виправити недоліки, аби подібні проблеми не повторилися.

Добавьте зарплату в компании JustSchool

Добавить отзыв о работодателе JustSchool

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании JustSchool?