Отзывы о работодателях Васильков

Овостар Юнион

Ovostar Union PCL (Група компаній «Овостар Юніон») — вертикально інтегрований публічний холдинг, один із провідних виробників та експортерів курячого яйця і яєчних продуктів. В Україні продукція компанії відома під торговими марками «Ясенсвіт» і «Ovostar». У 2018 році на птахофабриках «Овостар Юніон» було зібрано 1,6 млрд яєць, а поголів’я курки-несучки склало 6,4 млн. Компанія є піонером […]

LaLa Vape

Оптово-розничный магазин по продаже ароматических добавок и прочих компонентов для Эл.сиг, Кальянного табака, мыловарения и в целом — пищевой промышленности.

Сими

Виробничо-торговельна компанія «СІМІ» — виробник господарських товарів та лідер продажу непродовольчої групи товарів, яка працює на ринку з 2008 року. У нашій особі клієнт бачить стабільного та надійного постачальника. Колектив компанії — це головний її ресурс та двигун розвитку, а також це молода та енергійна команда професіоналів відкритих до всього нового та нестандартного.

Вент Устрий

Компанія спеціалізується на виготовленні труб для димоходів, та котлів.

Біла ромашка

Місія компанії Ми допомагаємо бути здоровими і привабливими за допомогою професійних рішень, ретельно підібраного асортименту і високого рівня сервісу, формуючи довгострокові відносини з Гостем. «Біла ромашка» — мережа фармацевтичних супермаркетів, орієнтованих на комфорт і приємну атмосферу для здійснення покупок, які знаходяться в Києві, Львові, Василькові, Одесі, с. Гатному, Херсоні, Черкасах, с. Ходосіївці та інших населених […]

RetailGroup

Retail Group — мультибрендова міжнародна компанія, управляє торговими мережами «Велмарт», «Велика Кишеня», «ВК Експрес» в Україні, а також мережами супермаркетів «Green Hills Market» та «Velmart» в Молдові. До складу бізнесу також входить регіональна мережа ТРЦ «Екватор», охоронна компанія «Баярд 9», боулінг клуби «Турбіна» та дитячий розважальний центр «Мультипарк».

Укрвтор

Сміттєсортувальний завод, сортування вторинної сировини

Hopfen

За понад 20 років успішної роботи на ринку України команда HOPFEN стала лідером серед компаній, що займаються виробництвом та продажем світлодіодного освітлення.

KMK Group Ukraine

Строительство.

Типография Парус

СКС Групп

Фабрика дверей AXIOMA

Астра Бразерс

Аква Косметикс Групп

Аква Косметикс Групп

ООО «Аква Косметикс Групп» — одна из крупнейших украинских компаний по производству и реализации средств для принятия ванн, которая первой на Украине в 1999 году начала производство морской натуральной соли.

Бабай Садиба

Паб «Бабай Садиба» (Садыба)

Инвестбудремсервис

ООО «Инвестбудремсервис»