Овостар Юнион

Овостар Юнион

Ovostar Union PCL (Група компаній «Овостар Юніон») — вертикально інтегрований публічний холдинг, один із провідних виробників та експортерів курячого яйця і яєчних продуктів. В Україні продукція компанії відома під торговими марками «Ясенсвіт» і «Ovostar».
У 2018 році на птахофабриках «Овостар Юніон» було зібрано 1,6 млрд яєць, а поголів’я курки-несучки склало 6,4 млн.
Компанія є піонером і драйвером розвитку українського ринку яйця і яєчних продуктів, зокрема вона першою брендувала яйце (під ТМ Ovostar) і започаткувала виготовлення рідких і сухих яєчних продуктів.
Сьогодні продукція «Овостар Юніон» користується попитом у споживачів 55 країн світу — на ринках ЄС, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Африки. Управління експортними продажами компанія здійснює через власні торгові представництва в Латвії та ОАЕ.
За нашими плечима понад 20 років досвіду, лідерства та інновацій.
«Овостар Юніон» послідовно виступає за соціально відповідальний бізнес, забезпечуючи понад 1600 робочих місць. Консолідована професійна команда і сприятливе робоче середовище — пріоритети корпоративної культури «Овостар Юніон».
Наша місія:
Ми працюємо і вдосконалюємось, щоб виробляти якісні, екологічно чисті і здорові продукти харчування для зростаючого населення планети.

Отзывы о работе в Овостар Юнион, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Овостар Юнион

Добавить отзыв о работодателе Овостар Юнион

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Овостар Юнион?