Долфі-Україна

Долфі-Україна

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
, , , ,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«Долфі-Україна» — одна з найбільших дистрибуторських компаній в Україні. Входить до складу швейцарської торгово-промислової корпорації МедПак Свіс Груп. За 10 років роботи компанія досягла найвищої позиції серед постачальників товарів мед призначення.
Долфі-Україна — компанія з багаторічною історією, бездоганною репутацією, доброзичливою атмосферою, сформованим корпоративним етикетом і устояними принципами роботи з клієнтами. Проте ми відчуваємо необхідність по-новому, яскраво і конкретно висловити свою індивідуальність. Ми ясно усвідомлюємо як свої переваги, так і перспективи розвитку, і прагнемо донести це бачення до своїх клієнтів і партнерів. Тому ми оновлюємо фірмовий стиль, розвиваємо контакти з суспільством у формі соціальних програм і заходів.
«Долфі-Україна» та професійна команда компанії має багаторічний досвід роботи на ринку медичної техніки для домашнього і професійного використання, та на ринках споживчих непродовольчих товарів країни.
Завдяки тому, що заводи, які входять до структури компанії «Долфі-Україна», та відповідають вимогам систем управління якістю ISO 9001 та ISO 13485, а також Європейським Директивам 93/42 / EEC Annex II Article 3, а виробничий цикл, впроваджений на заводах, відповідає ISO 4074, компанія забезпечує своїх клієнтів першокласним і своєчасним сервісом.

Отзывы о работе в Долфі-Україна, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Долфі-Україна

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Долфі-УкраїнаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Долфі-Україна?