Отзывы о работодателях Мукачево

Легіон-Трейд

Гуртова торгівля мінеральними водами, алкогольними напоями.

Фишер-Мукачево

Підприємство УАП ТОВ «Фішер-Мукачево» створено в 1995 році на базі капіталу двох співзасновників — Акціонерного товариства закритого типу «Лижна фабрика «Тиса» та австрійської фірми «Фішер ГМБХ» м. Рід. Розташовано в місті Мукачево Закарпатської області і займає територію 14,03 га. Працюючих на підприємстві 700 чоловік. Як виробники лижної продукції, завод «Фішер-Мукачево» є найбільшим у Європі. Фабрика […]

Ядзакі Україна

Yazaki — міжнародна корпорація з широким спектром продукції у всесвітньому автомобілебудівному секторі та секторі захисту довкілля. Корпорація Yazaki є світовим лідером з виготовлення схемних джгутів для автомобілів з 160-ма представництвами (заводи, інженерні та логістичні центи) у 40 країнах світу. В компанії працюють близько 200 000 працівників. Корпорація є найбільшим всесвітнім виробником автомобільної електропроводки, з часткою ринку […]

Долфі-Україна

«Долфі-Україна» — одна з найбільших дистрибуторських компаній в Україні. Входить до складу швейцарської торгово-промислової корпорації МедПак Свіс Груп. За 10 років роботи компанія досягла найвищої позиції серед постачальників товарів мед призначення. Долфі-Україна — компанія з багаторічною історією, бездоганною репутацією, доброзичливою атмосферою, сформованим корпоративним етикетом і устояними принципами роботи з клієнтами. Проте ми відчуваємо необхідність по-новому, […]

DS Group

Керівна компанія (великий холдинг: птахівництво, ж/д-перевезення, виробництво будівельного піску і кормової ракушки, продуктова IT компанія)

Точприлад

ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад» є одним з перспективних та широкомасштабних проектів у виробництві кабельної продукції, до автомобілів іноземних замовників. Є також швейний цех, де вишиваемо все необхідне для автомобілів. На ринку праці підприємство — з 1967 року, розташоване за адресою: м. Мукачево, вул. Берегівська, 110. ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад» запрошує в команду відповідальних та працьовитих, енергійних та кваліфікованих працівників, бажаючих працювати на позитивний результат.

Ено Меблі

ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» створене 1995 року в Україні. ЕНО — це меблеве підприємство, що виготовляло меблі з букової та березової сировини. Потужності нашого виробництва були розташовані у трьох містах — Мукачево, Ужгород та Довге.

Frezer, сервіс-центр

Основним видом діяльності компанії «Фрезер» є виробництво меблів, дверей і вікон, якими ми займаємося з 1993 р на території Закарпатської обл. Також, ми займаємося оптовими і роздрібними продажами ЛФМ, дверної та віконної фурнітури, є своя багетна майстерня і столярний цех.

Мукачівський машинобудівний завод

ТДВ «Мукачівський Машинобудівний Завод» — український виробник зварних металоконструкцій для машинобудування.

Закарпатгаз

АТ «Закарпатгаз» — це підприємство з понад 60-річною історією, яке займається постачанням та розподілом природного газу споживачам Закарпатської області, будівництвом газопроводів і газифікацією об’єктів.