Отзывы о работодателях Мукачево

DS Group

Керівна компанія (великий холдинг: птахівництво, ж/д-перевезення, виробництво будівельного піску і кормової ракушки, продуктова IT компанія)

Точприлад

ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад» є одним з перспективних та широкомасштабних проектів у виробництві кабельної продукції, до автомобілів іноземних замовників. Є також швейний цех, де вишиваемо все необхідне для автомобілів. На ринку праці підприємство — з 1967 року, розташоване за адресою: м. Мукачево, вул. Берегівська, 110. ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад» запрошує в команду відповідальних та працьовитих, енергійних та кваліфікованих працівників, бажаючих працювати на позитивний результат.

Ено Меблі

ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» створене 1995 року в Україні. ЕНО — це меблеве підприємство, що виготовляло меблі з букової та березової сировини. Потужності нашого виробництва були розташовані у трьох містах — Мукачево, Ужгород та Довге.

Frezer, сервіс-центр

Основним видом діяльності компанії «Фрезер» є виробництво меблів, дверей і вікон, якими ми займаємося з 1993 р на території Закарпатської обл. Також, ми займаємося оптовими і роздрібними продажами ЛФМ, дверної та віконної фурнітури, є своя багетна майстерня і столярний цех.

Мукачівський машинобудівний завод

ТДВ «Мукачівський Машинобудівний Завод» — український виробник зварних металоконструкцій для машинобудування.

Закарпатгаз

АТ «Закарпатгаз» — це підприємство з понад 60-річною історією, яке займається постачанням та розподілом природного газу споживачам Закарпатської області, будівництвом газопроводів і газифікацією об’єктів.