Techsvit

Techsvit

Techsvit – это команда экспертов, обеспечивающая клиентов цифровыми инструментами для победы над их бизнес-вызовами

Отзывы о работе в Techsvit, зарплаты

1. 22 февраля 2023

Пропрацювала у компанії близько півтора роки, звільнитися хотіла ще на етапі проходження випробувального терміну, але не дивлячись на те, що на момент мого звільнення вже йшло повномасштабне вторгнення — я звільнилася і ні на секунду не пожалкувала.
    Із плюсів у компанії:
    + У мирний час не було затримок зарплати
    + Платили чітко обмовлену суму ДО початку повномасштабного вторгнення
    + Дійсно цікаві проєкти

Тепер до мінусів:
    — Страшенний рівень стресу вам забезпечений, як через клієнтів, так і через керівництво
    — Неможливо не перепрацьовувати через обсяг роботи
    — Відсутність виплат бонусів (я працювала взагалі без них, моїй колезі з боєм доводилося їх вибивати, в середньому цей цирк у неї продовдувавався що 3 місяці)
    — «Мьі всє бальшая сємья», ага. Сім’я, де кидають на зарплату під час великої війни
    — Приготуйтеся до того, що ви ніколи не будете правими. Права тільки ДВ і АН, всі інші нічого не знають.
    — Компанія маленька, коли я там працювала було в районі 20 людей але пи цьому керівництво себе позиціонує як недосяжних богів і якщо в тебе виникає якесь питання, то будь ласкавий, спочтаку спробуй вирішити проблему самостійно, потім з тим, хто може тобі в цьому допомогти,якщо не вийшло, то записуйся через секретаря, але не запізнюйся, богоподібна ДВ може і на годину запізнитися, а ти чекай.
    — Будь готовий до того, що ні похворіти, ні у відпустку сходити так, щоб забути про роботу тобі не дадуть. Маєш бути в доступі 24/7
    — Штрафів немає, але якщо компанія через те, що це твій клієнт і не налагоджені процеси втрачає гроші — то плати зі свого гаманця.
    — 25.02.2022 нам виплатили зп за лютий і березень. Дякую за це, але потім, виявилося, що і гроші були дані в борг і мені, для того, щоб не платити борг у 8к з копійками довелося звертатися до юриста, хоча я працювала і березень, і квітень, але то вже інша історія, яка нікого у комапнії не цікавила.

Тож підсумую: хочете поламати психіку, але потім на співбесідах хизуватися з якими компаніями працювали — велкам, тут вам дадуть сповна стресу якими вам треба закрити цікаву задачу, щоб потім і не відчувати, що ти зробив щось прикольне.
    Хочете жити на роботі — велкам. При графіку 9-18, я о 18 йшла з офісу тільки під час стажування, коли ти за цілий день тільки кілька мануалів читаєш.

2. 8 сентября 2022

а це нормально, що компанія вже скільки часу порушує закон України про державну мову в вакансіях та спілкуванні з клієнтами?
    це не компанія, а цирк на дроті, де керівники роблять вигляд бурної діяльності, а якщо ти вказуєш на їх помилки, то тебе просто кенселять усюди.

Якщо ви маєте хоч якусь повагу до себе, ні в якому разі не рекомендую йти сюди.

3. 9 марта 2021

Прошел 2 этапа собеседования с HR-директором и директором.
    Обещали дать обратную связь при любом результате рассмотрения моей кандидатуры.
    Сначала назвали граничную дату 11 января, позже HR написала в месседжере на 15 января, потом на 22 января. Потом я, не дождавшись ответа и 22 января написал сам и получил ответ, что ответ директор в командировке и я получу ответ до 29-го. Как не сложно догадаться, ответа до 29-го и позже я также не получил.
    Не рекомендую проходить собеседование в данной компании.

Добавьте зарплату в компании Techsvit

Добавить отзыв о работодателе Techsvit

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Techsvit?