Sisters Aroma

Sisters Aroma

Компания Систерс Арома, оптовая и розничная продажа ароматов для дома.

Отзывы о работе в Sisters Aroma, зарплаты

1. 21 сентября 2023

Знаю эту продукцию и когда-то проходила собеседование на ТОПа в компанию, но выбрала другую.
    Вас никто не заставляет выбирать их. Почему не потребовали свою помощь от государства выдать, а жалуетесь, что вас обворовали? Почему соглашаетесь дать свой ФОП в распоряжение кому-то за 12К в год. Это чисто выбор каждого, а потом жертву из себя строят. Сори, не хочу обижать но немного уже надоело читать, как плохо но сижу и жалуюсь. Не нравится-иди и найди лучше, крепостное право отменили.
    Очень мне нравится постоянный хейт в сторону СЕО, это как мужики из троллейбуса обсуждают девушку на мерсе. Напиши стратегию, просчитай риски приди к сестрам и обоснуй что ты сделаешь лучше! Как предложение? Не должно яйцо критиковать курицу. Если считаешь, что дорос до позиции выше…вперед!
    Я работала много лет с производством косметики и скажу, что тот же Китай делает круче французских заводов (не весь, но много), у них оборудование лучше а местами и сырье, это любителям поплакать , что Китай не нравится, если что топовые мировые дома моды тоже там заказывают а разливают под своим брендом 😉 и что??? Им можно а украинкам нет???
    Теперь товар . Для меня некоторые продукты ок, парфюм нет и никогда, свечи нет…за те деньги есть действительно крутой продукт а у них очень классно прорекламирован.
    А и про маркетинг писали, да он у них бешеный!!! Ребята они миллионы приносят в фирму, пусть хоть на голове ходят. Начните приносить деньги и вы так сможете.
    Поймите уже наконец-то вам зп платят за то что вы приносите в компанию а не потому что вы приходите и делаете видимость работы или просто отвечаете на смс.
    А и еще рассмешило! Просто огонь 🔥 Обидеться на руководителя что он увольняет людей которые ему не подходят:) ну извините его что возле каждого не танцуют с бубнами 😂

2. 6 сентября 2023

1) при штаті 150 чоловік жодного співробітника офіційно влаштованого.
    2) компанія пропонує оформити вам ФОП і надати його в розпорядження компанії для зменшення податкового навантаження завдяки чому ви отримаєте проблеми з податковою. За це в конверт докладають додатково 1000грн
    3) компанія повноцінно не забезпечує співробітників робочими інструментами і ще зробить вас винними якщо ви не виконаєте якісь завдання бо кожна заявка на оплату коштів погоджується недалеким сео в якого з досягнень це 1) перестали бити після школи 2) запуск бітрікса за добу
    4) в будь-який момент вас просто звільнять замість того щоб переглянути обов’язки. За час моєї роботи кожен другий співробітник був саме звільнений, а ті хто не не були звільнені були «в захваті» і висловлювали окреме «дякую» Ігорю соколу (сео) і/або відділу маркетингу з максимально токсичним контингентом який пхає носа усюди де треба і не треба
    5) в кожній вакансії обіцяють ринкову зп або ж її регулярний перегляд. Фактично система перегляду була запроваджена тільки місяць назад і передбачає що ви будет плясати на голові протягом 3-6 місяців заради підвищення на 10% у гривні. При тому ринкова зп — не аргумент.
    Резюмуючи: будь-які домовленності з цим роботодавцем не мають ніякого сенсу і сили. В будь-який момент вас далеко відправлять, а якщо звільниться вирішите ви, то будете зрадником в очах засновниць і топ менеджменту. І ще матеріальна допомога на початку війни від держави (єпідтримка) була присвоєна компанією. Бо ж ви памʼятаєте, ви ж надали свої рахунки в користування фін відділу ?)

3. 27 июля 2023

Продають саморозлив по захмарних цінах, дивує рівень тупізни покупців, невже подобається коли розводять ?

4. 23 июля 2023

Придбала крем від Сістерс, в принципі не так і дорого але пахне хімією і дуже погано розтирається, більше не поведусь на рекламу. Взагалі на острівцях не потрібно купувати, за якістю в брендовий магазин.

5. 15 июля 2023

Продукція дійсно сміття.Дешеве сміття.Не протестована. Чула офіси змінюють постійно,директор дурник без освіти в Києві з нього вже давно сміються, кажуть що він представляється співвласником бренду.Всі профі самі пішли або їх вижили. Печально. Не компанія а непорозуміння

6. 24 июня 2023

@Гость, Никакого соц пакета нет. Работала в компании полтора года и каждый день кормили завтраками что оформят официально, так и не сложилось.

7. 14 октября 2022

@HR Sisters Aroma, а нащо все так складно ? В мене немає доступа до файлу, ділитися поштою бажання не маю. Ця інформація має бути у вільному доступі для покупців, більш того, Гугл Документи дають можливість відкриття доступу на просмотр всім по посиланню. Я не хочу «танцювати з бубном», щоб перевірити , чи безпечна ваша продукція, це неправильно. Відмазки про технічні налаштування сайту звучать якось дико — викласти туди сертифікати — це макс 1 день роботи розробника, більш того, сайт у вас вже є досить давно, і про це треба було піклуватись з самого початку. Якщо не можете на сайті, то хоч в Інстаграмі опублікуйте у вільному доступі. Довіри до вас взагалі ніякої після такого.

8. 23 сентября 2022

@HR Sisters Aroma, Так а де сертифікати якості на вашу продукцію? Де їх можна подивитись ? На сайті Sisters Aroma нічого такого взагалі немає!!!

1. 8 октября 2022

Добрий день!
      Цінуємо Ваш інтерес до нашого бренду та продукту.
      З сертифікатами якості Ви можете ознайомитись на кожній нашій торговій точці та за цим посиланням
      [ https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_F9Q55wp9oitEi95-fvXYlKimzMEdHjl3SRrVuDUeUE/edit?usp=sharing ]
      Так як в нас проходить переформатування сайту, то публікація сертифікатів на ньому буде після офіційно закінченої роботи над ним.
      Якщо не виходить за ним перейти, напишіть, будь ласка, свою пошту, куди зможемо надіслати активне посилання на базу з сертифікатами якості нашої продукції.

9. 23 сентября 2022

@HR Sisters Aroma, Тобто обійшовши у відповіді звинувачення про те, що співробітники у компанії Sisters Aroma офіційно не оформлені, ви підтверджуєте те, що ваші співробітники дійсно не мають трудового договору, а отже ви не платите податки за співробітників і ще і лишаєте їх без років офіційного стажу?

1. 7 октября 2022

Дякую за увагу до цього питання!
      Наша компанія офіційно сплачує податки, а працівники мають трудовий договір.
      Більш детальну інформацію з цих питань потенційні співробітники можуть отримати одразу на співбесіді

10. 4 сентября 2022

Працювала кілька місяців влітку.

Продукція насправді найдешевша з можливих.
    Компоненти Китай або у кращому разі Турція, все приходить у бочках/відрах і лише заміщується та фасується в Україні.
    Жодних медичних сертифікатів не існує, жодних клінічних досліджень ніколи не проводилося.
    Всі існуючи сертифікати то роздруковані папірці зроблені дизайнером у фотошоп.
    Націнка Sisters Aroma на продукції 800-2000% і може кому важко у таке повірити, але це правда!
    Перш ніж обмазувати себе цією китайською хімією трохи замислиться ЯК «казкові за властивостями продукти медичноого призначення» виробляють дві дівчини з кривого рога які не мають навіть повноцінної освіти?)
    Чому гіганти як, наприклад, Лореаль не можуть дати таку низьку ціну як Систерс Арома?
    Чому ви ніколи не бачили то «казкове» виробництво Сістерс Арома?) Тому що цех з китайськими бочками і лінією фасування виглядає не дуже!
    Побачимо яка карма та які Божі «подарунки» вони отримають за таку жорстку брехню і що спіткатиме Бурковських.

1. 19 сентября 2022

Дякуємо вам за такий емоційний відгук, на жаль він не містить інформації про умови роботи в нашій компанії.
      Звертаємо увагу, що наш бренд веде абсолютно прозору політику відносно країн виробництва нашої продукції: Україна, Корея і Туреччина.
      А обов’язкове отримання санітарних сертифікатів та сертифікатів відповідності передбачене законодавством, і видати їх можуть лише спеціальні служби на фірмових бланках.
      Щодо іншого: Ілон Маск вивчав фізику та бізнес, а став засновником PayPal, Tesla та SpaceX, саме тому місія нашої компанії: «Надихай. Все можливо», особливо якщо в тебе крута команда)

11. 4 сентября 2022

@Сотрудник отдела продаж, опт,
    Подтверждаю — Все так как рассказал автор!

А на Россию продукция уезжает напрямую из Китая а в росии просто формуется в упаковки как и в Киеве!

12. 15 августа 2022

Бурковські кожен день хизуються тим скільки вони нібито перерахували у фонд притули, але кожен день вони публікують загальну суму яка незначно збільшується — мабуть їм просто подобаються великі цифри.
    Так от про цифри: машина кожної з цих сестер коштує більше 200000 Євро = 8.000.000 грн.
    Дюобидві машини сестер це 16.000.000 грн. і це лише машини цих московських зозуль з російськими паспортами (вони нічого не коментували про відсутність російського громадянства — чи на так?)
    Вони заробили сотні мільйонів на російському бізнесі та у білорусі, а копійками втирають українцям лайно у очі про свій «патріотизм».
    І тут не в тому справа шоб рахувати грощі в чужих кішенях, просто найпростіша логіка і ти бачіш ті маніпуляції які Бурковськи втирають в очі суспільству під час війни. Це як ті, що добровільно і радістю лягали під сепарів у окупації, бухали з ними, а як все змінилось то почали співати «Батько мій Бандера»

Купуєш Sisters Aroma — чекай ракету у свій дім яку вони проспонсорували!

1. 22 августа 2022

Стефаніє, вітаємо
      Хоч Ви обрали для коммунікації майданчик для відгуків про свій досвід роботи в різних компаніях, а Ваше повідомлення цього ніяк не стосується — ми також змушені відповісти тут.
      Оскільки бренд взяв на себе публічну відповідальність перераховувати 15% з продажів у фонд Сергія Притули, то автоматично — публічно звітувати перед своїми клієнтами.
      Будь-яка сучасна компанія зараз має змогу відслідковувати свої продажі у режимі реального часу, тому абсолютного логічно, що бренд може підрахувати суму, яку він відрахує у кінці місяця у будь-який момент часу.
      Стосовно Вашого подальшого емоційного спіча — нам дуже прикро, що у вас склалося таке враження, зараз дійсно дуже непростий емоційний момент для всієй країни. І ми з розумінням ставимость до того, що людям необхідно злити свій ірраціональний негатив не підкріпленний жодними перевіреними фактами.
      З боку компанії (власниці та вся команда) — ми обрали шлях докладати всіх необхідних зусиль для нашого мирного процвітаючого українського майбутнього, одним з кроків до чого і є підтримка ЗСУ. А після перемоги обов’язково спрямуємо сили на відбудовування нашої країни!

13. 10 августа 2022

Какой соц.пакет?какой отпуск?люди официально не устроены,заболел иди домой за свой счёт !это не компания это просто красивая упаковка а внутри [вырезано]

1. 23 августа 2022

Добрий день!
      Відповідаю на Ваше питання про соц. пакет
      В нас надається оплачувана відпустка кожному працівнику, та є за потребою лікарняні (теж оплачувані, які в кінці року виплачуються, якщо їх не використали)
      Тому в наш соц. пакет входить
      •оплачувана відпустка
      •лікарняні
      •вихідні згідно законодавства
      •корпоративні знижки на продукцію
      •заходи за рахунок компанії
      •speaking club.
      Також запит від працівника по відпустці чи лікарняному обробляється та вирішується дуже швидко
      Надіюсь, відповіли на Ваше питання
      Ви завжди можете звернутись до нас [email protected], якщо вважаєте умови не справедливими

14. 9 августа 2022

@HR Sisters Aroma, У вас калькулятор сломался, статистика не соответствует действительности))

15. 5 августа 2022

@Ольга, бывший сотрудник отдела опта., ми можемо пишатись тим, що 95% наших працівників рекомендують компанію друзям та бачать свій розвиток всередині неї, а 100% вважають свою роботу та колег і напрям компанії ефективними
    Якщо у Вас є питання до компанії Ви завжди можете звернутись — ми відкриті до конструктивного діалогу
    Успіхів та миру?

16. 5 августа 2022

Из приятного: симпатичный офис, который каждый 3-4 месяца новый и это не связано с «расширением штата» и я работала в симпатичном ))есть пару нормальных ребят, зп вовремя
    А теперь всё остальное:
    — ищут хороших продажников и обещают лучшие условия, а сталкиваешься с тем, что тебя не слышат и даже не помогают вначале, тебя кидают на других сотрудников, которые могли прийти в компанию два дня назад и те тебя «обучают», вопрос только чему?
    — HR проводит действительно с каждым переговоры, а потом всё сливает и ничего не меняется в лучшую сторону
    — СЕО имеет кучу интересных(нет) историй, но они все с ютуба, знаете, вот эти примитивные: чтоб стать профи — нужно усердно работать. Спасибо, кэп) ну истории про его опыт работы ранее- это отдельная хохма)
    Так и хочется задать вопрос сёстрам : вы серьезно ? Он слишком монотонный и скучный чтоб вообще занимать эту должность. Но они им так восхищаются, что закрались сомнения в адекватности
    — РОП Никитина не понимает для чего клиентам сертификаты качества, действительно ничего ответить на вопросы как и СЕО не может, на планерке пересказывает ролик с ютуба
    — продукция действительно очень дешевая, но преподносят её достаточно громко и люди это едят, ну и пусть)

И напоследок как СЕО отвечает на вопросы сотрудников :
    Я: — Игорь, клиенты спрашивают разницу состава Ейфель и Систерс и просят объяснить разницу в цене. Что ответить ?
    СЕО: — ну да, это одно и то же. (И вышел с кабинета)
    Парапапа)

А поработать можете просто чтоб знать как быть не должно;)

1. 19 сентября 2022

Дякуємо вам за відгук, Sister’s Aroma — молодий бренд, який знаходиться в режимі постійного розвитку
      Тому нам дійсно важливо, щоб в команді були люди, які можуть привнести в роботу власний досвід і знання, вміють працювати і навчатися самостійно. Та не бояться, а беруть на себе відповідальність за нові напрямки і проекти, не очікуючи постійних вказівок та завдань «зверху». А зі сторони керівників максимальна довіра, допомогу у вирішенні проблем та відкриті стосунки.
      Можливо вам не підійшла така модель роботи, тому склалося не зовсім позитивне враження Бажаємо Вам успіху в подальшому та миру

17. 27 июля 2022

Работала в отделе продаж, думала к этому моменту многое поменялось и компания учла ошибки, судя по отзывам — воз и ныне там.
    Заказы делят хаотично, Тим Лидам — заказы покрупнее, остальным — что останется, Отсюда и большая разница в зарплатах — некоторые уде давно расслабились и просто хватали крупные оплаченные заказы. Если ты новенький — на поддержку не рассчитывай, тебя захотят быстрее выжить, чем помочь. Девочки которые работают долго — не все работают честно, некоторые с удовольствием тебя подставят, но это все под видом «общей благой цели», типа работай хорошо и будешь хорошо зарабатывать. Лицемерие поражает. Из плюсов — действительно много интересных людей, удаленка, зп вовремя.

18. 26 июля 2022

Читаю иногда отзывы о компании как юмористические заметки))
    Особенно веселят положительные, очень понравился от сотрудника, который занимает «керівну посаду в одному з напрямків опту».
    Ребята, не идите в эту компанию если себя уважаете. Говорю только за менеджеров по продажам.
    Все негативные отзывы правда, возможно иногда с поднятым градусом, но посыл верен.
    Из плюсов — есть супер крутые и адекватные сотрудники (были, сейчас не знаю); зп без задержек (сумма может быть очень разная); возможность испытать себя на стрессоустойчивость.
    Всем добра.

19. 26 июля 2022

@HR Sisters Aroma,
    Почту, номер, адрес — дать не могу. С вами связываться — у меня желания нет, мне одного раза хватило, поверьте если бы была необходимость в этом, способ связаться бы нашелся.

Если нечего делать, советую меньше обсуждать, а заняться трудоустройством сотрудников — что бы платить налоги государству/стране в которой работает ваша компания.

20. 25 июля 2022

@Бывший сотрудник, Добрий день!
    Дякую за зворотній зв’язок
    Шкода, що у Вас залишились такі враження. Ми лояльні до всіх наших працівників, тому хочемо розібратися в даній ситуації. Можете дати свою пошту чи будь-який контакт для зв’язку з нами для уточнення негативних деталей?
    З нами можна зв’язатись за цими посиланнями телеграм @hr_sistersaroma або на пошту [email protected]

21. 19 июля 2022

Такого идиотизма ещё не видела. Компания руководителей — только никто ничего не знает и работать не умеет. Зато РУКОВОДИТЬ это каждый!
    Сео — чувак который раньше бегал с карточкой в колл центре на 9 утра . И по всей видимости это его единственный опыт работы. Но! Зато в этой компании его основная компетенция — мотивирующие ролики на ютуб — он отлично их пересказывает.
    Наталья Никитова компетентный человек который на все вопросы отвечает — «вот» это основной аргумент и ответ, поэтому вопросы лучше не задавать — смысла нет.
    Отдел маркетинга — люди которые ни одну задачу не сделали самостоятельно, во всем нужны помощники или новые работники.
    Встречи one to one с HR нужны не для того что бы улучшить условия работы и разобраться в каких то моментах — а что бы эйчар настучал руководителю что ты думаешь обо всем.
    В вакансии пишут «мы открыты к предложениям» но по факту надо закрыть рот. Потому что лучше быть «удобным». Если вдруг ты начнёшь зарабатывать больше чем планировали — хвалить за результаты не будут, но зп постараются урезать. Кучу отчетов из которых самим людям которые эти отчеты составляют — ничего не понятно. Но видимость создать надо!
    Больничный? Не дай бог остаться хоть на день дома.Уволить могут одним днём — почему? Потому что! Устраивать официально и платить налоги — не, не слышали
    В отделе опта считалось нормальным — когда клиент не может связаться через прекрасный Битрикс по 2 недели. Руководитель отдела сказала — кто хочет тот свяжется — ну наверное компании не нужны деньги клиентов. По ночам вам будут скидывать диалоги из битрикса. Домой прийдется ездить с ноутбуком
    По факту вы будете зарабатывать на юбки ЛВ и сумки сестёр которые они накундалинили. А вообще компания замечательная — больше похожа на цирк!

22. 18 июля 2022

Після стількох огидних коментів ще більше захотілося написати свій.
    Я працюю в компанії вже майже рік, займаю керівну посаду в одному з напрямків продажів. Звичайно у компанії є відпустка та лікарняні, а окрім них мільйон різних плюшок від скороченого робочого дня до сніданків з командою) Якщо почну все перераховувати, то це займе більше години)

У компанії завжди чують співробітників, всі ідеї завжди втілюються в життя. І сама команда сістерс — це просто любов ❤️

І найголовніше — позиція бренду. Мене дуже обурюють коментарі про те, що ми працюємо з рашкою. Повірте, я, як людина, з активною громадянською позицією і дня би не працювала у такій компанії. І супер вдячна сестрам та команді, що маю змогу заробляти під час війни. А частину своєї зп я виділяю на донати моїм друзям в ЗСУ)

Тому дуже прошу перевіряйте інфо і не несіть дурниці)

23. 16 июля 2022

@Ліда,

Заказними текстом смердить.
    Дуже багато подробиць, ніби-то прям розслідування проводили, що, де, коли робили, мабудь навіть співробітники і не пам’ятають в який час пости робили.
    А автору скоріше всього компанія як кістка в горлі, тому що забирають клієнтів, бо купляють не у автора а у Sisters aroma.
    Звичайна людина покупець, на це точно не буде втрачати час, написанням таких текстів.
    Тому, автор, а ви точно будете читати, займіться творенням чогось нового і успішного, те що буде прославляли нашу країну, хоча…зі слів тексту сумніваюсь, та не робіть дурниць коли будете виманювати гроші у компанії за відалення цього свого наклепу.
    Дуже жаль, що в нас багато людей таким займаються, особливо під час війни

1. 17 июня 2021

@ Максим HR , Да, Максим ждём когда вы уже уволитесь и напишете такие же посты как и все тут «гости» — правду и только правду ???

2. 19 сентября 2022

Добавьте зарплату в компании Sisters Aroma

Добавить отзыв о работодателе Sisters Aroma

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Sisters Aroma?