Аптека Доброго Дня

Аптека Доброго Дня

VN:F [1.9.22_1171]
3.3 из 5 (голосов: 116)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«Аптека Доброго Дня» — новый для нашего рынка формат аптек, обеспечивающий качественное обслуживание населения за счет предложения широкого ассортимента медикаментов, парафармации, средств гигиены в открытой торговой зоне. Свободный доступ позволяет покупателю рассмотреть товар, ознакомиться с инструкциями.

Отзывы о работе в Аптека Доброго Дня, зарплаты

1 9 10 11
 1. 11 июля 2024

  Настав і мій час розповісти про весь цей жах, який я терпіла.. Працювала 3 роки, є що розповісти. Почнемо з планів, КОСМІЧНИХ планів, вам дають план продажів на кожного співробітника, який, якщо ви не виконуєте на 95% і більше, то просто НІЧОГО не отримаєте, лише голу ставку. А плани нереальні, коли виторг в основному дає сайт «таблетка.юа» та дуже малий % людей приходить за «живими» покупками. І звичайно ж, якщо ти їх не виконуєш, то ти «херовий» працівник, починають принижувати і давити морально. Кожен день ти повинен впихувати їх СТМ, а це продукція НУ ДУЖЕ ПОГАНОЇ ЯКОСТІ, замість нормальних препаратів. А що?? Хочеш зп? Принижуйся! Також це стосується косметики жахливої якості, такої як Бабарія, Аградо, і тд. Не раз було таке, що дівчата купували на пару тисяч товару зі своєї зп, аби виконати план на мінімальний %.. Далі — сроки. Багато товару можна повернути, але і також дуже багато ви викупляєте за свої гроші, вслідкувати за термінами дуже тяжко, тому що можуть внаглу напхати сроків з інших аптек, а ти «хавай» і «спробуй продати», а не продаси — купуй. Було не один раз коли змушували продавати препарати за пару днів до закінчення терміну придатності, тому що препарат міг коштувати і не одну тисячу гривень.. Дуже пощастить, якщо у вас складуться нормальні відносини з завідуючою, тому що на офісі сидять одні криси які так і хочуть підставити вас та вліпити якийсь штраф. Таємні покупці є!! Але вони це називають «контрольною закупкою » дуже смішно) Взяти відпустку Майже неможливо, тому що фізично немає кому тебе заміняти, т.к. працює часто лише зав та 2 фармацевти, або навіть 1… Ще дуже дуже багато мінусів, всіх і не перезву. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

 2. 14 июня 2024

  Устроилась туда работать ради опыта, училась еще, моя первая работа «по специальности». ЗП на тот момент вообще не волновала, на карманные расходы более чем хватало (работала на 0,5 ставки). Мне повезло с заведующей, она профессионал своего дела и очень хороший человек. Первое время очень нравилась работа, общение с людьми, консультации по поводу их проблем, а так же с каждым днем я узнавала все больше и больше про препараты, было так интересно, а еще аптека находилась прямо возле моего дома, что тоже немаловажно в общих ощущениях от работы. Не скажу, что я сильно преуспевала в продажах стм, но тем не менее, не осуждаю такую практику. Это большой бизнес, так было раньше, есть сейчас и будет дальше, вас просто наняли на работу, где есть определенные обязаности, и вы должны их выполнять. Да, порой они перегибают палку с контрольными закупками и штрафами, но тут уж как повезет. Плюс и вы от своих продаж тоже получаете относительно немаленькие бонусы. Знаю пример, когда сотрудник на 0,5 ставки получал 20к, в то время когда полная ставка за чистые часы была 14.
  В общем да, собственно, почему же я уволилась, если все так было классно? У нас катастрофически не хватало сотрудников (что в нашей аптеке, что в других), поэтому руководство приняло решение нанимать некомпетентных людей с улицы. Довелось работать с одной такой особью, которая однажды на просьбу мамы посоветовать какие-то медикаменты для ребенка, который получил солнечный удар, предложила Нифуроксазид ….. училась на какой-то там гуманитарной специальности, не помню уже, но никакого отношения к медицине и фармации абсолютно не имела. И в целом была не особо приятной девушкой. Не сработались, короче… Зато стмов она продавала что будь здоров (боюсь представить что она там насоветовала тем бедным людям). Задизморалило меня это очень сильно, плюс в жизни был не самый легкий период, вот и решила уволиться. Рассчитали меня, кстати, по чистоте, со всеми бонусами и отпускными, спасибо огромное за это заведующей. Разошлись на добром.
  Планирую вернуться снова в аптеку, не уверена, что именно в АДД, но вернусь. Должно же быть хоть немного компетентных людей в этой сфере ;)

 3. 14 июня 2024

  Працювала в аптеці доброго дня багато років , повісили сроки і недостачі і не виплатили зарплату при звільненні відмовилась платити , поливають брудом і влаштуватися у аптеки інших великих мереж неможливо таким чином псують все подальше працевлаштування. Нікому не рекомендую скотське відношення . Витрачений час і нерви .

 4. 12 июня 2024

  Сеть дно, зарплаты не выплачивают, вешают сроки , кидают недостачи других аптек. Спасибо офису, что забрали больную на голову регионала казачок-красновид в офис, данная особь пока не сменила весь персонал в регионе так , что было некому работать — не успокоилась

 5. 23 мая 2024

  Ушла в Анц. Не жалею абсолютно. Зарплата копейки. От слова Бабария глаз дёргается до сих пор…единственный был плюс это коллектив

 6. 19 мая 2024

  Плюсую за всі коменти фірма гніль!!!
  Починаючи з керівництва!!!
  І ВТМ їхні також гніль і цвіль!!!
  Думайте хто хоче там працювати!

 7. 18 апреля 2024

  Спочатку ти вчишся 5 років(вимагають майже як з лікарів майбутніх, здаєш Кроки, Прекроки), потім рік проходиш інтернатуру. Приходиш влаштовуватись в аптеку, де тебе ні керівництво ні в що не ставить, ні відвідувачі аптеки.Немає кому працювати, люди масово звільняються, то вже набирають не лише медсестер/фельдшерів, а й колишніх працівників Червоного маркету))Твоя зп залежить від виторгів(ТО, СТМ, ТМ, Дешманська косметика Бабарія за такою ціною як La Roche, Vichy, але якість на рівні Зеленої аптеки, хоча Зелена аптека краща напевно). Чим більше продав тим більше заробив. Але суть ще й в тому, що відчуваєш себе якимось кроликом піддослідним, камери, прослушка, тайники, які фотографують тебе, знімають на відео, записують на диктофон, а потім штрафи , штрафи, штрафи з цієї мізерної зп. Вже до того дійшли, що кожного дня потрібно рахувати міні інвентаризації, і вносити це все в програму. Коли не вистачає препарату, то мінус з зп буде за той препарат. За ці роки, які я проробила тут, дуже багато хамства зустріла, пила заспокійливі, залишила грошей тут(переобліки, збій каси, недостачі), ноги, спина почали боліти. Воно того не варте, певно вже краще в АТБ йти працювати, там хоч нічого не треба нав’язувати клієнтам, і не заучувати акціцні модулі як тут. Зп не відповідає вимогам. Для студенті/ початківців ще ок, для старту, а потім набридає просто.

 8. 15 апреля 2024

  Начиная работать с 2020 было ещё более менее нормально,был СТМ,были требования,но как-то в мерах разумного,а дальше начался полный п****ц.. Принудительно выдавать бонусные карты,любой ценой продавать СТМ, навязывать косметику даже если не надо и не ходят, руководство вообще оторванное от реальности, особенно регионал Алексеева, головой у неё явные проблемы!! Ну и вишинка на торте это постоянные проверки,тайные покупатели,записывают вас на диктофон, видео итд… Если хотите себе испортить нервы и потратить в пустую время,то как говорится welcome!Могу сказать одно,оно того не стоит!!!

 9. 11 февраля 2024

  Хочете штрафи, маніпулюції та жорстоке відношення — вам сюди.) Люди працюють тут тільки за обіцяні гроші, але коли впевнюються що це н***б — йдуть. Текучка кадрів — жахлива. Коли немає кому працювати — заставляють працювати у вихідні та маніпулюють. На***уть клієнтів та молодих працівників. Штрафи, залякування — їх фішка. Пощастило з зав — щасливці. В загальному не рекомендую,бо знаю багатьох (і я в тому числі) хто спортив собі психологічне здоров‘я і тепер жалкує. Тому так.)

 10. 19 января 2024

  Да. АДД это ужас. Работала в Киеве, выжали все соки, сроки закрыла, аптеку вылезала, и мрази забросили зарплату. Регионалов там просто нужно сжечь на костре. Всё конченные. Их как будто с одного инкубатора берут. Никому не пожалеешь, потому что все с друг другом еб……
  Это не фирма, а бардель. Уходите от туда одним днем. Отработайте провально месяц, чтобы небыло что блочить и пускай идут на х…..
  Вот такую марадерскую контору хрен закроют, а маленькие ЧП, которые работают честно, платят достойные зарплаты их закрывают(((

 11. 13 января 2024

  смотрю, за пять лет в этой богадельне не поменялось ничего. :)
  текучка, неадекватные кураторы, штрафы… СБ из бывших ментов ещё осталась или сократили уже?

 12. 30 декабря 2023

  Жахлива мережа. Регіонали ставлять себе вище всіх,відношення до працівників жахливе, одні вимоги,плани-плани, ніяк не нажеруться. Аптеками ніхто не займається все йде своїм шляхом.
  Нікому не рекомендую цю мережу.

 13. 8 декабря 2023

  Працювала в цій компанії більше року. З свого досвіду можу сказати, що це робота більше як тимчасова, для старту кар’єри після університету, чи робота для студентів, так як в таких умовах певно, що студенти й працюватимуть. Опишу основні плюси й мінуси. Почну з плюсів: 1) можливість знайти роботу близько біля дому, так як відкритих вакансій багато завжди в цю компанію. 2) ставка 15000(+1000 доплата за фарм освіту, +1000 за організаційні курси). Це добре тим, що навіть коли не виконуєш план, ти всеодно свої 15 тисяч отримаєш, а не так як в інших аптеках 6-7. Це плюс. 3) Стажери отримують за стажування повну ставку, як і фармацевти, що є приємним вхідним бонусом. 4) позмінний графік роботи. На цьому певно плюси й закінчились. Мінуси: 1) жахливе ставлення керівництва, ти для них не спеціаліст, а торгаш, щоб щось більш менш заробити потрібно впарювати хтозна по якому. 2) знову ж таки, цілий день на ногах, за таку заробітню плату забагато обов’язків, ти мусиш робити усе, розбирати товар, ходити за переміщенням, робити цінники, кожного дня багато переоцінки, протирати полички, під касами, складати в ящиках, в матеріальній, та ще й цінники поділили на білі та жовті, що значно ускладнює процес, самому робити на початку місяця складно, знову ж повторю це все мусиш робити ти, в той час як завідуюча питиме каву, і погрожуватиме штрафами. Збоку здається, що нічого в цьому такого немає, але повірте, коли ти один працюєш 12-14 год, в тебе черги людей, під вечір ти зморений, а тобі ще й виписують, що в тебе десь там не вистачає одного цінничка, за шо ти гроші отримуєш.3) відносно невелика зарплата, з якої крім того вираховуються гроші за переоблік, недостачі, сроки, коли на тебе скарга прийшла..ніхто навіть і розбиратись не буде, хто правий, а хто ні, ти для них ніщо, компенсуєш клієнту з свого кармана гроші, ще й штраф заплатиш в офіс. 4) їхні так звані переробітки, які обіцяють оплатити краще, а в результаті отримуєш ще менше ніж за свій звичайний робочий день. 5) за ці 15 тисяч ти мусиш робити все, з тебе вижмуть всі соки. 6) завишені плани на стм, косметику, то, та й бонуси за виконання не є такими й високими) максимум , що мені вдавалось заробляти це 25к з врахуванням перевиконаних планів.7) незахищеність, відсутність медичного страхування. 8) якщо в тебе не продається косметика, періодично мусиш купувати її за свій рахунок для плюсіка. 9) день на ногах, іноді хамське ставлення клієнтів. Ось і все власне. Від себе додам, що впринципі працювати можна, поки ти студент, коли ти тільки закінчив навчання, і не знаєш куди податись. Але така робота більше для стажу, тимчасова одним словом. Робота на рік, на два роки, поки не знайдеш, щось гідне🤪

 14. 8 декабря 2023

  Пропрацювала рік і пішла щаслива звідти. Плани космічні, відпочинку нуль (ви молоді і енергійні, тому пашіть як коні забувши про своє особисте життя). В компанії нуль поваги до звичайних працівників, але якщо ти торгуєш їх плани як касир в Єві то простять і пересорти, і скандали, і запізнення, і все на світі

 15. 1 декабря 2023

  Зарплата просто смех. Планы просто космос. Работайте сами за копейки. Жрите свой иланфарм с бабарией на закуску .

 16. 25 ноября 2023

  Фармастор і компанії дійшли до ручки: чорну зарплату видають готівкою керівники підрозділів. Хочеш стати рабом маленького царька , тобі саме сюди. Компанія чорною зарплатою позбавляє тебе майбутнього. Царьок за столом поряд позбавляє тебе сьогодення, дивлячись тобі в очі кладе собі в карман твої гроші.

 17. 22 ноября 2023

  Жахлива мережа!Гірше нема куди(постійна течія кардів,завалюють товаром,своїм сміттям,яке ти повинна впарювати людям.Постійний тиск зверху,плани піднімають кожного місяця.Там працюють тільки люди,які ніде не працювали,або медсестри,або єб…ті.Застерігаю всіх,не влаштовуйтесь туди,бо зарплати при звільненні ви не отримаєте !!!!

 18. 21 ноября 2023

  Робота для тих,хто не поважає себе,та чиє життя не має сенсу
  Тай такі справи
  Зарплату вам не виплатять при звільненні,да да, тільки нещасні відпускі,якщо вони будуть
  10000000 раз пожаліла що пішла сюди працювати у свій час
  Хороший був тільки колектив у аптеці,хоча інколи теж були свої нюанси,особливо при звільненні зав показала своє істинне обличчя

 19. 16 ноября 2023

  Дуже цікаво, чому люди які присвятили себе професії, Фармастору, просто уходять,невже керівникам з офісу,керівникам компанії не цікаво чому так відбувається?
  Настане той день, що Ви станете за касси, коли не звернете уваги на нас- простих фармацевтів, яких залишається з кожним днем все меньше і меньше
  Шкода,що професія Фармацевт- зараз і по ЗП і по відношенню, як торгаш на ринку

 20. 26 октября 2023

  Після фармастору одні емоції …зарплата найнижча серед аптек . Надумаєтесь звільнятися,якщо не дай Бог влаштуєтесь туди ,майте на увазі ,що зарплату вам ніхто не заплатить,так сказать місяць безкоштовно на них відпрацюєте . Перевірено на собі

 21. 10 октября 2023

  Кто хочет идти консультантом на косметику не рекомендую,зарплату вы некогда не сможете пощитать,платят с большими задержками на месяц а то и больше,при увольнении вы вообще прилично не дощитаетесь

 22. 4 октября 2023

  @Гость, да, выплатили все. В данном случае это зависит от заведующей аптеки. Она посчитала нужным заблокировать вам выплату до пересчёта. А вот почему его не было, это уже другой вопрос

 23. 16 сентября 2023

  Мне интересно те кто уволился с этой сети хоть кому-то заплатили зарплату????? Или тоже удержали за переучет??? И В итоге не переучета не зарплаты . Ужасная сеть.

 1. 19 августа 2014

  Много букв утомляет. Но вкратце описать нельзя. + -Стабильная з/п -Реальные перспективы карьерного роста(кто за этим охотится) -Постоянные тренинги(что немаловажно для неопытных сотрудников) -Ваша з/п зависит от вашей работы(индивидуальный план+ выполнения «тайного покупателя»(выполнения стандартов обслуживания)) -Есть возможность дополнительного заработка: дополнительные смены в других аптеках. А теперь минусы — -Промахи в планировании месячного плана являются вашими промахами в его выполнении(оф. трактовка офиса), что неизбежно отразится на вашей з/п, -Из за «индивидуального плана» вы не можете позволить себе взять выходной(по семейным причинам на пример. Т.к если не хватит 20грн до своего плана то з/п существенно сократят)И что делает из коллектива озлобленных друг на друга обезьян.(типа это мой клиент был, он у меня спрашивал, у меня просил отложить…а ты пробила на себя..бла бла..) -Тайный покупатель(человек, который оценивает качество обслуживания) проблема в том, что это из инструмента оценки превратилось в инструмент контроля уровня вашей з/п. А именно: оценка является субъективной и не может быть оспорена. тайник может прибежать к вам и с криком дайте гематоген, у меня ребенок на улице, мне некогда ваши акции выслушивать… купить и убежать. А потом придет отчет, что вы завалили тайника. — Непрофессионализм заведующих. Т.к многие из них будучи хорошим первостольником, не могут приспособится к совсем другому профилю работы(бумажки, ответственность за всех и вся на аптеке, а также умения и понимания в плане средств выполнения поставленных задач)И начинают всю вину валить а коллектив. -Непрозрачная система мотивации(з/п) куча переменных, которая ни кому не понятна и на столько запутана, что вы не сможете доказать, на сколько неверно вам насчитали зарплату. Ведомость вам ни кто не покажет, ведь заведующие боятся показать свою з/п. На придачу система постоянно меняется и сами бухгалтера не успевают за ней. Нередки случаи, когда вам придет 1000грн и ни кто не сможет объяснить почему. -Отсутствие охраны в аптеках(в большинстве). Это влияет на к-во краж. Все недостачи ложатся на коллектив. -при увольнении ваша з/п остается в компании до переучета. Так же зав. аптеки может принудительно заставить вас заплатить за недостачу, если обнаружилась до переучета. Что бы не платить самой на переучете. — Служба безопасности отдельный разговор. Постоянные подставы. Если к вам пришел вор, вы вызвали наряд, его задержали. Будьте уверены, его отпустят, т.к фармастор боится писать заявление в милицию. И этот вор придет к вам и будет вам счастье после смены. -Сроки не списываются(сами их выкупаете или платите на переучете) -Постоянно нужно впаривать приоритетный товар(БАДЫ) и невыполнения плана по их продажам влечет штраф. — ПО акциям даже Сильпо отдыхает. Нужно знать их все(ну то понятно) и каждую озвучивать, а это не мало времени и сил. И если не озвучили -штраф. — Если в аптеке грязно на выходных-швабру в руки и в перед, и мусор не забудьте вынести с улицы. Если нет, заведующая вас выживет с аптеки. Не могу рекомендовать Аптеку Доброго Дня как постоянное место работы.

 2. 25 мая 2011

  Мне «Аптека доброго дня» нравится тем, что там можно сделать карьеру.
  Я вот например 5 лет проработала провизором в другой аптеке. так
  сказать служила на благо отечеству верой и правдой не покладая рук. И
  что? Да ничего! Работала бы провизором там до сих пор — никаких
  перспектив роста. ни-ка-ких!!!!! В «Аптеку доброго дня» устроилась
  работать полтора года назад, так мне знаете, что уже сказали? Уже
  через полгода я реально могу стать и.о. заведующей аптеки. Люблю
  «Аптеку доброго дня»!!!!!!

Заведующий аптекой 3
9 500 .. 12 000 грн
Первостольник 1
10 000 грн
Провизор 1
7 500 грн
Фармацевт 9
3 000 .. 20 000 грн

Добавьте зарплату в компании Аптека Доброго Дня

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Аптека Доброго ДняПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Доброго Дня?