Укрнафта

Укрнафта

ПАТ «Укрнафта» — найбільша нафтогазовидобувна компанія України.

Отзывы о работе в Укрнафта, зарплаты

1. 5 марта 2024

Андрій Володимирович З днем народження вас!! Бажаємо вам легкої роботи і добрих людей більш поруч!! Дякую що завжди віддані своїй роботі. дуже за вами сумуємо)

2. 13 февраля 2024

В Криворізькому відділені таке саме.
    За зарплатну плату дізналися,тепер стали ворогом для майстра. То йому слава Україні,то за додаток кричить.

3. 12 февраля 2024

@Молодший оператор,
    Ніколи,нічого з того що ви пишете НЕБУЛО!Павленко хороший мастер і порядна людина! Навіщо писати БРЕХНЮ?! Не пачкайте нормальних людей своїм брудом!!!

4. 6 февраля 2024

@Молодший оператор, Танька, ну ти й брехло.Треба було менше красти, тебе б і не вигнали. Навіщо ти оббріхуєш людей? Чи тобі за це премії виплачують?

5. 3 февраля 2024

Павленко король це персона головна бензовози та газовози це його вкрасти 100 л мінімум завдання оператори можемо всі підтвердити хто щось скаже його відповідь я тут директор і вас звільню! Напишіть всі підтвердження

6. 3 февраля 2024

Бровченко це ворюга& його син не ходить на роботу а зарплатню отримає це всі знають ₽як може працювати на одному державному підприємстві син та батько& який його прикриває ₽ що це у нас коїться в державному підприємстві де прокуратура та контролюючі органи

7. 2 февраля 2024

Божко може достатньо красти та обманювати людей операторів@виписувати премії на своїх знайомих операторів та потім їх собі забирати через директора АЗС @ заставляти операторів робити роботу бухгалтерів.директору АЗС красти під бензовози паливо@керівництво Корецького зверніть увагу та прийміть негайні міри по їх звільненню

8. 2 февраля 2024

Заярного м в ще не набрався сміливості піти захищати рідну землю чи він і продовжуе рахувати сам себе незамінним?Він глибоко помиляеться,фахові військові зараз конче потрібно на фронті а він фаховий військовий який ховаеться за спини Кіровоградців!Слава ЗСУ!

9. 13 ноября 2023

Аби паливовозам вирішити перепустки на рух по містах країни в нічний час, було б ефективніше, звісно рішення потрібне на столичному рівні

10. 13 октября 2023

До поки будуть такі як заярний м нічого на краще непоміняеться,тому що правельно як каже заярний м всі інші думки неправельні.Цей персонаж за фахом військовий і на даний час повинен бути там де повинен бути за фвхом,на війні,а не видумувати неадекватні ідеї і рахувати себе незамінним..Далі буде,,

11. 27 сентября 2023

Згодна! Змін ніяких! Все на працівниках,навіть документація що ведуть майстри,- тому що нічого не тямлять, при Авіасі вони цього не робили, і зараз при Укрнафті не збираються.
    На зарплатах обманюють! Бухгалтерія то зовсім царство, не для холопів. Хамовиті. Дізнатися про те що нарахували, це як піти по лезу ножа. І толку немає з цього. А не подобається- «до побачення». Жах.

12. 16 сентября 2023

Бачу по в сих Укрнафтах оде й те саме не якими змінами і не пахне ,та й ще набирають майстрів які давно вже на пенсії і нічого не тямлять як працювати з людьми ,едине що вміють це тільки волати та матюкати, нічого з канцелярі не видають, мишей не хто нетраве ,клієнти та працівники для них як лайно. Дуже багато роботи на одного касира праця дуже не рівномірно розподілена .

13. 10 сентября 2023

Івано-Франківськ начальник дурак, нічого не дає на заправках навіть касового паперу не дають і папір а4(купляємо за свій рахунок) зарплата взагалі п***ц… а про робочих взагалі не думають мають як тих рабів

В Кіровоградські обл такий самий дурень як і у вас,дуже рідкісний душі чулувік,давним давно потрібно відправити в сізо до свого недохазяїна бородатого..

14. 7 сентября 2023

Івано-Франківськ начальник дурак, нічого не дає на заправках навіть касового паперу не дають і папір а4(купляємо за свій рахунок) зарплата взагалі піздєц… а про робочих взагалі не думають мають як тих рабів

15. 30 июля 2023

І чому ніхто не реагує.Теж Волинська область ,змінили керуючого але це родич Чишия жінки.І знімаються дальше махінаціями.Хоть жінка Чишія Юрія в Декреті Анна Чишій але вона щ ним кирує,звільняє людей.Чому,чому ніхто з ними не розбирається .І чому новий керуючий з ними в долі.Скільки це буде продовжуватися і куди звертатися???

16. 17 июля 2023

Хто мае думку йти працювати на агзс в Кіровоградські обл де е регіональним директором заярний м подумайте 100разів.
    На даній мережі anp під керівництвом заярного м вас банально використають,будуть заставляти виконувати неадекватні бажання заярного вічно погрожувати звільненням за невиконання,тут недорожать кадрами як би ви непрацювали,рано чи пізно вас викинуть на вулицю і цим будуть пишатися.Будуть заставляти робити все що народиться в голові заярного а там кожних 30хв народження неадекватних ідей,коротко-пожують і бистро безсовісно виплюнуть.Я що ви себе неповажаете,то вам до заярного

17. 7 июня 2023

Укрнафта,просто сборіще бандюганов!!!!! Зарплата 4.800,аванс 2000!!!! При Коломойському, ми більше отримували, зарплатні!!!! У нього відібрали,щоб собі набити кармани!!!!

18. 24 мая 2023

Скільки зараз коштує година праці ст.оператора і молодшого.?

19. 24 мая 2023

Волинська обл змінились,але всерівно як Чишій і його дружина Анна Чишій розвозили талони свої по заправках так і розвозять.І керують що відношення не мають .Тьощу Чишия вигнали за те що пробивала талони і через дві неділі повернули назад.Ось такий бардак.Таких людей треба виганяти зовсім.Коли це все закінчиться,чому ніхто не реагує.

20. 23 мая 2023

Той хто надумав працювати молодшим оператором на азс anp в Кіровоградські обл де е так званий директор заярний м в то подумайте 100 разів.Постійно будуть приниження,постійно будуть лякати звільненням за невиконання маразматичних ідей заярного,по факту ващі обовязки на азс це виконання маразматичних ідей заярного і затикання вами всіх дірок,не м.оператор а чорнороб і телепень за якого вас буде рахувати заярний і його безхрибетні так звані майстри які тільки і дивляться як щось вкрасти.

Все вірно написано!Доповню що безхребетні майстри заярного бояться,але красти неперестають,але бояться неадеквата заярного військового по профілю а по факту неадекватного чулувіка який повірив в себе і правельно тільки як каже він.І він заярний думае що його безхрибетні майстри виконують всі його неадекватні забаганки.Виконують,але і розкрадають все що неправельно лежить і звинувачують в крадіжках персонали АЗС.А обналічувати свої топлевні карти чи талони то для них СВЯТЕ!По хорошому їх майстрів розігнати всих до одного і позбутися ціеї посади раз і назавжди,ця посада це посада дармоїда яка неприносить ніякої користі навіть навпаки,тільки дармоїдство і крадіжки

21. 17 мая 2023

22. 30 апреля 2023

Кому то на Укрнафте дают корешки ,(расчетные листы)?

23. 24 апреля 2023

За такого так званого (керівника) як заярний м в я перестав заправлятись на даній мережі азс щоб недавати заробити.До поки будуть такі як заярний нічого на краще непоміняеться на анп,тільки зашквари будуть

24. 12 марта 2023

Я не знаю за Кировоградскую область. И я писала про Укрнафту. Погуглите кто Корецкий.
    По закону погодинна оплата з 2023- не меньше 40грн. Якого вони рахують по 27?! Закони не писані нікому?!

25. 4 марта 2023

@Гость, за ниціоналвзацію ви не чули? Нове керівництво ,це пан Корецький! І всі інші,що змінилися. Чи ви і за Корецького не чули? Якщо у вас інший директор, то ви скоріше з самого Авіаса.

На Авиас в Кіровоградські обл хто на зараз директор,був заярний,зарах хто?

26. 27 февраля 2023

27. 25 февраля 2023

Якщо прийшло нове керівництво то дай бог щоб заярного вигнали як омога бистріше

28. 25 февраля 2023

Нове керівництво прийшло, а за працівників так і не думае! Що це за зарплати по 27 грн година, і 0.08 коп літр?! В простое краще тоді стояти, теж саме заробиш, чим працюещь всю зміну. Якщо ж стали державними, так може по закону і зарплату треба рахувати? Що це за 22 години, и де плата за переработку?

Коли і куди прийшло нове керівництво і в яку область,і коли стали АЗС державними??Розкажіть будьласка?

1. 19 декабря 2015

Руслан Сергеевич отличный мастер, таких как он ещё поискать нужно, и не трындите лишнего, собака тоже кое что делает, когда ей нечего делать.Да, и «кое-кого» трогать не надо, то человек хороший,и вы, судя по всему лично не знакомы, короче не ***те!!!

2. 23 декабря 2015

СТА***СКИЙ падла редкасная, подерживал Таню воровку, а теперь ее нет вот досада

Зам. начальника 1
Машинист 1
Оператор 1
Оператор 2 разряда 4
Оператор 3 разряда 1

Охрана 1

Добавьте зарплату в компании Укрнафта

Добавить отзыв о работодателе Укрнафта

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрнафта?