АВРОРА, розничная сеть

АВРОРА, розничная сеть

, , , ,

«АВРОРА Мультимаркет» — всеукраїнська мережа соціальних магазинів.
Ми покращуємо повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими.
Треба робота? Чекаємо саме на тебе!

Отзывы о работе в АВРОРА, розничная сеть, зарплаты

1. 2 марта 2024

@гость, Все зависит от администратора и ТМ.Если не учат,значит сами ничего не знают.Это точно,проверено уже.Я работала в Аврое Днепр,Зарплата маленькая для такой работы,но в остальных сетях не намного больше,и ещё подбор админов в торговые точки иногда напоминает как кастинг из зк.Дамы понятия не имеют,что такое сфера обслуживания,такт ,литературные слова,ПК и торговля в целом.Треш и дно.Может и не на всех точках ,но на многих.

2. 2 марта 2024

@гость, так я теж попрацювала в Аврорі в ІФ аж 2 дні )))сама пішла ,але ЗП на диво заплатили.Там ужас сташна текучка кадрів.постійно нові продавці молодняк беруть неопитних,бо люди з досвідом і розумом там довго не затримуються.

3. 2 марта 2024

Люди не йдіть туди працювати попрацюєте там 3 дні потім вам скажуть що вас скорочують і виженуть, колектив жахливий тобі нічого не пояснюють та ще і огризаються коли щось питаєш, мене в перший же день поклали на касу хоч в мене і не було досвіду роботи касиром, я обслуговувала людей вони залишали залишки 2-3 гривні, а в кінці робочого дня мені не дали здавати касу, адмін та зам самі порахували та ще і сказали що недостача 15 гривень, добре це не така велика сума але ситуація повторилася на другий день поклали на одну касу двох касирів, а в кінці робочого дня взяли з мене 300 гривень, це як взагалі розуміти, чому я мала сплачувати всю суму сама? Як потім я дізналася що інша касирша кума адміна, тоді все стало на свої місця, працювала я у Аврорі Хуст Льва, Толстого 2, зам адмін Валентина та адмін Інна скористалися мною ці 3 дні я в них безкоштовно попрацювала, а потім мені в середині робочого дня повідомляють що мене нібито скорочують, питання навіщо мені взяли попрацювати ці 3 дні? Вони думають що вони захватили систему та будуть робити що їм вздумається і дурити людей як хочуть, я подзвонила в гарячу лінію тому наразі жду дзвінка сподіваюся що мене виплатять хоч за ці 3 дні. Це рабство люди не йдіть туди працювати лише заплатите та нічого не заробите ще із вас гроші витягнуть. До речі ці адміни взагалі не виконують свою роботу кожні 30 хвилин йдуть на «перекур» разом з іншою касиршою кумасею, я одна мусіла обслуговувати чергу, та ще потім по телефону скаржилися начальниці що я нічого не робила.

4. 22 февраля 2024

Найгірша робота на якій я працювала,при тому що і працювала за кордоном було легше і відповідно не за копійки,а тут помий,позамітай,сміття винеси…от такий ти продавець консультант…все в одному.Без обіду,давишся бігом тим пиріжком бо куча товару через день….

5. 21 февраля 2024

Добрий вечір. Хочу сказати, що магазин Аврора досить крутий, але консультанти (не всі) там не дуже хороші, м’яко сказати. По-перше немає бейджиків з іменами, по-друге, не продають енергетичні БЕЗАЛКОГОЛЬНІ напої особам молодше 18 років. (Консультант навіть не знає, чому їх не можна продавати).

6. 19 февраля 2024

Пропрацювала 2 ревізії. Це ті нібито стажировочні: що сказати 48 годин разом з дорогою ( по 16-20 годин в самому магазині) на стажуванні нічого не розповідають , крім того, що потрібно пікати товар і рахувати кількість. Що таке перевірка залу, і що там я маю шукати по поличкам — не казали, навіть коли спитала. Говорили лиш пропікувати все уважно, не дивлячись на вигляд товару, оскільки може бути під однаковим на вигляд товаром різні коди. Тож пропікувала я це нормально — реально дивлячись на все. Це звичайно займає більше часу, але оскільки з асортиментом Аврори я не знайома, а це таки стажування я вирішила робити це більш вдумливо. Не зважаючи уваги на те, що моя співстажерка так сказати пікала навіть не дивлячись на товар , просто рахувала кількість , коли навіть я бачила, що там стоїть зовсім інший товар просто схожий. Може ця сумлінність і зіграла зі мною поганий дарт, оскільки за 2 години до виїзду мені повідомили що «надали перевагу більш досвідченому кандидату» , що вибачте являється повною нісенітницею. З моєї команди ревізорів лише 2 людини працювали там досить довго: це старша по ревізії —3 роки. І ревізор — 6 міс. Інші в і стажери. І вже це говорить про саму компанію. Сама робота нескладна, але якщо у вас в житті немає нічого окрім роботи. Бо з таким графіком коли ти на роботі по 20 годин а потім через 16-19 тоді знову на роботу — нема часу на будь що

7. 17 февраля 2024

І я нікому не рекомендую іти працювати в Аврору,хіба життя заставить …там рабство а не робота,така робота має оплачуватись в рази більше,а як ні то і вимоги мають бути менші….а не закидати тоннами товару і розтаскуйте як хочете,це дурдом а не магазин

8. 13 февраля 2024

Повністю згодна. Нажаль поки життєві обставини змушують тут працювати, але вже шукаю інші варіанти
    Якщо в тебе зміна до 19:00
    То ти не підеш в свій час додому, бо поки всі наговоряттся… порахують касу.
    Таке враження ніби адмінам подобається бути на роботі 24/7
    Я не готова бути в години які не сплачуються
    Те саме якщо зміна до 21:00
    Ми поки попідмітаємо, миємо підлогу, сміття прибрати, ще й чекай поки ту довбану касу порахують не дуже поспішаючи
    То з магазину виходиш вже майже в 22:00
    Ніби мені немає що робити цілу годину вдома
    Одна справа якби рахувався цей час, а так вибачайте. Я не розумію такого. Обіду дійсно немає, все дуже швидко треба робити. Хоча по закону година повинна бути! Але в Аврорі пофіг на співробітників! Не рекомендую тут працювати, за 12 тис в місяць, це дуже смішно

9. 11 февраля 2024

Робота в Аврорі це просто тріндєц.Зарплата не відповідає вимогам.Товар через день в великих кількостях фізично надто важко.Працювала за кордоном чесно так важко не було і зарплатня відповідна….Ти касир,продавець і прибиральниця.Сором власнику маючи такі виручки за день і опуститись до такого рівня що немає прибиральниці в магазині.Обідньої перерви немає,що встиг вкусити за хвилин 5 те твоє.Ми теж люди цілий день на ногах на роботі хіба не можна хоча б півгодини обіду дати по черзі кожному.Нікому не рекомендую іти працювати в Аврорі там вас за людей не мають там ви раби….

10. 5 февраля 2024

Працюю в магазині який за площею один з великих. Співбесіда була дуже швидка, майже нічого не запитували. Сама робота дуже проста і зрозуміла, але є дуже багато моментів які змушують задуматися чи варто продовжувати працювати.
    Починається робочий день з 07:30
    Якщо прийдеш на 7:35… то тобі вже будуть зауваження
    Зрозуміло що потрібно приходити завчасно, щоб переодягатись
    Але в мене це займає рівно три хвилини, курити не виходжу,тому не бачу сенсу приходити настільки завчасно.
    Далі вирізання цінників і виставлення їх на місяця. Скажу що мене нічому не вчили, в компанії немає шаблону роботи для новачків, робиш що скажуть. Касовій дисципліні також не навчають. Все дізнаєшся по ходу роботи. Потрібно ще пройти 350..варіантів тестів, хоча по факту якщо все дійсно читали і проходити тести, то на це піде рівно два дні. Графік не 8:00-21:00
    Після 21:00 ти замітаєш, потім миєш підлогу
    Туалет фіг знає де, обід дозволяється тільки 30хвилин і не більше
    Хоча по закону він повинен бути 1 годину!!!
    И можливість два рази вийти по 10 хв.
    Обідала я дуже швидко, за 5 хвилин, але адміністрацію це не влаштовує, це дуже довго
    І виходити також не можна без дозволу, навіть в туалет
    Це якась каторга
    Поставки через день, товару дуже багато на таку кількість співробітників
    Колектив жахливий, є звісно декілька людей хороших, але є люди яких дуже багато
    Додому повертаєшся в 22:00+-
    Не розумію в чому проблема найняти прибиральницю
    За ці години не платять що ми прибираємо після 21:00
    Також не платять за те що приходимо раніше
    Не розумію чому я повинна це робити просто так?!
    Думаю що варто писати скаргу на цю компанію. Скоріше за все цим і займусь найближчим часом.

11. 4 февраля 2024

5 дней назад устроилась в Аврору проработала 3 дня на этой каторге, на собесе сказали что работа тяжелая, график 3/2, но придется иногда выходить и по 4-5 дней, сначала админ и заместитель были очень добренькие но после моего трудоустройства это поменялось, в первый день мне дали задание сделать уборку на полках, то бишь разложить все красиво и ровно, от большого до меньшего, стеллаж состоит из 5-6 полок, и очень сильно болела спина уже после 2 часов, как они написали в анкете что научат, так хрен там, ничему они не учат, категории все тебе мельком показали и разбирайся как хочешь, а в моем городе этот магазин был один из самых больших и там 3 работника и админ, то есть на поесть уходило 10 минут не более, в туалет туда и назад и все, остальные 10 часов ты должен пахать пахать и еще раз пахать, под вечер перед закрытием мы начинаем поправлять товары и подметать зал, затем подметать еще и ступеньки и выносить мусор бак для которого находится за три пи***, компания вроде работает для людей но людей которые там работают она убивает напрочь, хотите угробить себе спину + желудок тогда советую

12. 3 февраля 2024

Не понимаю,это у них прикол такой,вызывать людей на собеседование,а потом присылать смс о том что эта вакансия уже не действительна. И при этом объявление о том что набирают работников,продолжает висеть,и все время обновляется. Если я им не подхожу,то могли бы хотя бы сообщить что именно их не устраивает,вместо того что бы гонять человека по городу,в разные магазины,на собеседование.

13. 31 января 2024

Проработала в 2477, меньше месяца, по поанаграмме никто ничего не обьясняет, дали листок и думай, что с ним делать. На кассе как устроилась стояла всю смену, с перерывом в 15 мин., сколько в кассе денег, ра открытия дня никто не говорит, z — отчет, н кто не показывает, администраторы когда захотели сделали себе пеиерыв, а продавец-консультант,болжен его выпрашивать. Администратор своих обязанностей не знает и не выполняет. Ходит только говорит, что кому надр делать, по планограмме на весь отдел дается 1,5, а она меняется, чуть ли не каждый день. Мне работать нравилось, но когда я начала поднимать вопросы по работе, на меня все взьелись.Запись в трудовую, делается через три месяца после работы. Короче требований много у админа и менеджера, а сами ничего не знают и не обьясняют.

14. 27 января 2024

@Гість, я звісно перепрошую, але судячи з того, що ви тут розписали, то загальна проблема була насамперед в людях, які оточували вас на роботі. На сьогоднішній день я працюю в цій мережі, підправок по ЗП ніколи не було, жодного разу! Всі премії та додаткові нарахування за проходження перевірки завжди чесно нараховуються. Коли проблема безпосередньо постає з керівництвом вашого регіону, краще звертатись до вищого начальства. Так робота не з легких і саме для цього потрібний хороший колектив, який любить працювати і впливати на свою ЗП своїми діями, а не просто відбути зміну і піти. Нарахунок того, що старші співробітники до вас погано ставились це так само обговорюється з керівництвом. Мені шкода що Вам непощастило з колективом і начальством але не потрібно виливати стільки буруду на мережу яка дає багато робочих місць, працюють для людей. В нас ніколи не було проблем з персоналом, навіть коли хтось звільнявся, є багато людей шукаючих роботу, їхні фізичні проблеми (спина, ноги) це їхні проблеми і вони повинні розуміти, що така робота не для них, а вам не варто сприймати все так близько до себе! Бажаю вам знайти роботу він якої ви будете отримувати щастя і не буде нарікань.

15. 24 января 2024

Работа [вырезано], людей за крепостных держат ! При расчете платят копейки! Короче козлы! А когда надо выйти на работу вне урочно, ведут себя так как будто ты им должен больше жизни! Если себя уважаете и любите, не идите туда никогда!!! Выручки более 100000 а платят 44 грн в час, обед 15 минут, ни присесть, ни чая попить за 13 часов работы! Сволочи! И отпуск берешь 10 дней а оплачуют всего шесть ! Чтоб вы сдохли [вырезано] работодатели хреновы!

16. 22 января 2024

А в чем прикол приглашать на собеседование, а потом присылать отказ в смс ???с учётом того что вакансия на новый магазин ,где нужны сотрудники !!!!!лишняя трата личного времени

17. 22 января 2024

Ще такого магазину не зустрічала…одним словом дурдом,товару через день тоннами пруть не встигаєм нічого,дійсно працюєм як в Польщі а зарплати як в Україні..ще й БО знімає з/п бо ціник бачите не той і не там.Рейтинг магазину має бути в очах людей щоб порядок був в магазині і цінники під товаром відповідали.А не міняти кожного вівторка і понеділка стелажі хіт і розпродаж….людям все одно де вони той товар візьмуть з якої полки а працівникам заморозка….Зарплата не відповідає тому труду і вимогам….
    Працювала в Польщі було набагато легше і з/п в рази більша

18. 19 января 2024

Прийшов час і мені написати про цей прекрасний розпрекрасний магазин Аврора, значить побачила я вакансію на зам адміністратора , прийшла на співбесіду нібе все добре, адмін хороший , персонал ніби непоганий жіночка поза 50 , і ще одна жінка, уточню мені 20 років, і значить влаштувалася я на роботу в Аврору , не буду казати в яку, спочатку все було добре, але коли ти робиш зауваження жінкам , тобто продавцям вони не ставлять тебе ні за що, огризаються, і нічо не роблять, тобто весь магазин на собі тягнула я та адмін , пропрацювавши там місяць часу мене ці продавці хочуть скинути з посади , раз довели до нервового зриву , другий раз, пишу я значить до Тм, що я буду звільнятися що я не витримую, вона мені пише ти не будеш звільнятися швидше підуть вони, приїжджає вона на магазин починає кричати на дівчат ,вийшло так що звільнилися вони, мені звичайно стало не по собі. Лишилися значить зам та адмін , ми там і до пів першої ночі лишалися і до 12 год ночі місяць без вихідних, працювали як могли щоб хоть якось встигати, товар приїжджає що другий день, і вчасно він не приїжджав , завжди із запізненням тобто в нас було день щоб виставити цей товар , нас двоє великий потік людей, і виставляйте товар а він приїджав тонами, присилали нам допомогу жіночку на аутсорф (уточню місцеву наркоманку, що люди ходили питали чого вона у вас працює) вона ходила курити , викладала товар як хотіла кароч , в результаті вона не витримала цього всього, потім прислали ще одну жінку( місцеву алкоголічку) яка ходила курити що 40 хв і в неї спина болить щоб носити коробки або підносити важкий товар , за дві години вона так і нічого не виставила, і я до неї підходжу і кажу що треба виносити коробки з підсобного приміщення і виставляти той товар вона до мене , я не буду носити коробки, і що вона йде додому, я не можу людину тримати хоч йди, ну це дійсно важка робота.
    Вона справді пішла додому , і написала скаргу на нас , що ми її вигнали, а що вона хотіла робити, при тому що на камерах зафіксовано як вона робила і що вона робила, що ми їй працювати не давали. Дзвонить до нас наш Тм , мене в цей час не було на роботі як не як я працювала без вихідних і без обіду тому я вийшла пообідати, починає кричати на адміна , що яку вам поміч не давай, всеодно її вам не треба, пишіть пояснюючу , у вас є 5 хв щоб її написати, адмін не могла написати оскільки великий потік людей, і я була відсутня, дзвонить наш Тм до мене на особистий номер , і починає кричати на мене «» я не знаю де ти там ходиш , щоб мені була пояяснююча,» і вибила . я перепрошую в мене є законна перерва , де я є я не зобов’язана звітувати, я вже прийшла на магазин щоб написати ту пояяснюючу , значить написала я її, але було досить обідно що Тм почала кричати не вияснивши причини, дзвоню я значить на пряму до директора і розказую їй всю ситуацію за ту жінку, вона каже що все добре, і каже дівчата набирайте персонал під себе бо вам з ним працювати,я кажу не хочеться взяти людину а потім через тиждень звільняти. На тому все і закінчилося. А це якщо дзвониш напряму до директора, ти трошки принижуєш Тм… що я так розумію вона обілилася, пройшов день і дзвонить Ти на робочий до вас їде «допомога» , як потім виявилося що це приїхала перевірка, перевіряти нас, значить приїхали вони і я питаю напряму ви хто перевірка чи допомога, одна почала вознікати, а друга сказала що перевірка, і нас прислала наш же Тм. Я кажу якщо так то я звільняюся, і адмін пише до Тм що я звільняюся а вона хай звільняється , всеодно міняємо весь колектив, стало обідно бо ти вложувалася в цей магазин, старалася а в результаті хай звільняється. Мало того та перевірка обісрала наш магазин що все не так , а як ви працюєте, курять в підсобному приміщення, ніфіга не роблять. А ще був випадок там де Тм нас тупо підставляла, в них є таке як щомісячна перевірка , вона сказала що можеш поставити той і той товар разом ніби це норм, як при перевірці виявилося що це так не може бути. Також приїжджали адміни з інших магазинів , обсирали що ми все не так робимо. За місяць часу так і нікого не знайшли,приходили на співбесіду жіночки яким по 50 років і в яких проблеми з ногам. Ще одне зарплату підправляють , я сама замічала що один день вища зп, а вже на наступний менша, так що в тій аврорі добре намахують , і працювати треба як в Польщі, а получати як в Україні . Значить тільки я написала заяву на звільнення, прийшла додому до мене дзвонить менеджер чи я не шукаю роботу, це вже смішно, я кажу я тільки від вас звільнилася. Не знаю чи прийде мені вся зп чи ні побачу

19. 17 января 2024

@Гость, в мене таке саме була на співбесіді так і не подзвонили я зв»язалася з ними кажуть вже не треба не підходите ( без причини ) при тому шо знову кинули вакансію.
    ЯКІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ НЕ ЗРОЗУМІЛО
    Для чого кликати на співбесіду якшо не планують брати?? Брєд…

20. 16 января 2024

@Роман Таргариен, поработайте в магазинах, а не на складах. Это действительно слишком разные вещи, чтобы даже пытаться «понять», пока сам среди всего этого не окажешься.

21. 16 января 2024

Работал ревизором (специалист инвентаризационной комиссии) в июле 2023 года.

Могу сказать что вакансия почти соответствует своему описанию, работы конечно дофига, но, но и зарплата в районе 600+ долларов, как для вакансии куда вас берут без опыта и образования…
    Где вы ещё найдете такие заплаты в Украине?
    А теперь подробнее.
    Ждал я примерно полмесяца, потом меня вызвала старшая группы, и мы уехали из Хмельницкого в Закарпатье, где я провёл ещё полмесяца, выполняя ревизии с командой. Проживание в отелях и проезд за счёт компании. Первые три магазина стажировочные, то есть вам меньше за них заплатят, но это ерунда.
    Коллектив был хороший, молодой, постоянно вместе шутили.
    Вынужден был уволиться, поскольку график не позволял мне находится часто в родном Хмельницком, да, это единственная причина. Расчет мне скинули на карту 15 числа, как и обещали.

Почитал здесь отзывы, складывается ощущение, что мы будто в разных Аврорах работали.

22. 9 января 2024

@Гость , Неправда. Я работала помощником продавца, обязанности те же: выкладка товара, касса, ценники. Просто рабочий день фиксированный(т. е. строго 8 часов).

1. 4 июня 2018

Почему никто не пишет про откаты которые платятся менеджерам от поставщиков? Все так прозрачно? Менеджера сами решают и за это берут большие деньги.

2. 5 июня 2018

Всем привет. Я Тарас, ген.директор компании Аврора. Интересный сайт, где можно инкогнито писать что угодно, и мнения формируют те, у кого больше мотивации что-то написать, и больше на это времени.
    1) Если здесь есть реальные поставщики, которые платят откаты — пишите на почту [email protected] с конкретной информацией. У нас порядка 400-а активных поставщиков, и ежедневно более 1-го подают заявку, чтоб стать поставщиками. К сожалению, и интриг среди постващиков хватает. Бывают подставляют друг друга, или подставляют неугодного менеджера. Такое тоже проходили.
    Гарантирую, что тот, кто сейчас платит откаты и сообщит об этом, платить их больше не будет, и как и раньше продолжит работать с компанией. У нас более чем достойная оплата у менеджеров, но и за любые махинации увольнение приходит сразу же, безоговорочно. И наоборот, если вы платите откаты, и об этом мы узнаем из других источников (случаи были не единожды, в Украине живем), то так же само гарантирую, что на этом сотрудничество с Вами прекратится навсегда. 099-022-02-41 Мой номер.

2) Для сотрудников, бывших, действующих.
    Из прочитанного, жалобы на ЗП.
    Мы их подняли 3 месяца как. Они теперь более чем конкурентны(если без залетов). За все годы существования компании мы не задержали ЗП ни разу, не на день. А 80% менеджмента компании — это бывшие продавцы, или линейные сотрудники компании. Рост среди своих — приоритет.
    Недостачи на магазинах. Систему поменяли. Теперь, если магазин вкладывается в отведенную норму — недостача не платится!(магазинов, которые совсем не платят недостачу, на сейчас примерно половина). По опыту, магазины, где порядок с персоналом, и сотудники отвественно подходят к работе — недостачи минимальные, текучесть так же минимальная. Зачастую, высокая недостача, это следствие — или разгильдяйского отношения к работе, или воровства персоналом. Кстати в последнее время случаи воровтсва в последнее время все документируются и передаются в полицию.
    Допускаю, что вы попали в разгилдяйский коллектив, и/или не дай Бог кто-то злоупотребляет своим служебным положением. Дайте знать. Наши принципы- это коммуникация, трудолюбие и семейное отношение к покупателям и сотрудникам. И я за них буду бороться.
    Будьте конструктивными, и добро пожаловать в самую быстроразвивающуюся торговую сеть в Украине.
    Я искренне рад, когда к нам в команду приходят сотрудники с намерениями развиваться, достигать чего-то. Мы даем такую возможность. Или просто порядочно и ответсвенно делать свое дело.

Администратор 1
Заместитель администратора 3
Кассир 2
Охрана 1
Продавец 6
Продавец зала 1

Добавьте зарплату в компании АВРОРА, розничная сеть

Добавить отзыв о работодателе АВРОРА, розничная сеть

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АВРОРА, розничная сеть?