Столичная Ювелирная Фабрика

Столичная Ювелирная Фабрика

«СТОЛИЧНАЯ ЮВЕЛИРНАЯ ФАБРИКА» занимается серийным изготовлением ювелирных изделий из драгоценных металлов классического современного и индивидуального дизайна с вставками из искусственных и всех видов полудрагоценных и драгоценных камней.

Отзывы о работе в Столичная Ювелирная Фабрика, зарплаты

1. 4 апреля 2024

Якщо цінуєте свій час,нервові клітини,моєте до себе повагу,проходьте повз цих убогих,неповноцінних недолюдей.
    І не вірте в казочки про гігантську зарплату.То все закідаловки.Повиламують руки 2-3 тижні а потім викинуть без разрахунку.Праця за похльобку

2. 1 апреля 2024

Що ж.. Пропрацювавши в СЮФ майже рік продавцем, я можу розповісти всі плюси і мінуси саме цієї вакансії.
    Ось ви дивитесь на вакансію продавця-консультанта. Пройдемося по тому, що обіцяє компанія:
    1. «Офіційне оформлення з першого дня». Ну після стажування так, не повний соц пакет,офіційна зп буде близько 6 тисяч, зрозуміло, що ніякого оплачуваного лікарняного чи відпустки немає.
    2. «Стажування 3 дні». Стажування може бути як швидше так і довше ніж 3 дні. Якщо швиденько все вивчите, то все добре з цим. Зрозуміло , що ніхто за нього не заплатить, потім іспит і на магазин.
    3. «Висока чесна та вчасна оплата праці 20 — 25 000…» ставка в день 650 грн + %. Тобто зп ви робите самі. Ну тут все від везіння. Дивлячись в який магазин ви попадете. Якщо в ТЦ в якому великий оберт людей — то так. А якщо ні, то буде максимум 17 тисяч. Із зп дійсно проблем немає. Ніколи не чула, що обманюють чи не доплачують.
    «Мотиваційні конкурси» і вони також є!
    4 і 5. «Запропонуємо магазин поруч з вами» ну так, але думайте перед тим як погодитись чи вдала це точка.
    6. « Допомога та підтримка» Моє улюблене. Забудьте про «допомогу 24/7» як тільки прочитали це. Нічого такого, аж смішно стало в цей момент). Значить, у вас буде папка на пк. Там типу є всі інструкції та правила, це як Конституція )). Тільки от правила бува міняються на ходу, але про те пізніше.) В цій папці все розписано і якщо вам не пощастить з колегами і вас не навчатимуть, а відправлять в папку, не панікуйте. Значить офіс працює пн-пт з 9 до 18. І не дай боже, ви зателефонуєте після 18 без поважної причини! Постійно шлють тексти «НЕ ДЗВОНІТЬ НАМ НЕ В РОБОЧИЙ ЧАС» а якже допога 24/7?(( Вони скажуть є гаряча лінія та обща папка! Гаряча лінія мало допоможе, але буває виручає і вона. Тех підтримка теж працює до конкретного часу. Тобто в якийсь момент ви залишаєтесь самі, і бувають ситуації, які не можете вирішити самостійно, а офіс скаже «дівчата, може мені за вас і зарплату получіть? У мене вихіний.» І ще трішки про допомогу офісу: якщо, ви втратите щось, можете не сподіватися, що хтось проникне вашою бідою і буде шукати) потрібно буде просити і задовбувати їх. Потрібно просто видалити цей пунтк, якщо він не підлягає виконанню.
    7. «Можливість змін в графіку». Ну так. І тут, скоріше, йдеться не про ваші заміни), а заміни інших дівчат. На вашому вихідному можуть зателефонувати і сказати «завтра вам туди і туди, потрібно виручити дівчат!». І за вас не факт, що знайдуть заміну, точніше ви самі.. не факт, що знайдете собі заміну. Ну це ще таке.
    8. «Навчання та вдосконалення». Раз в місяць проводять якісь тренінги. Не знаю, що там. Карʼєрного росту, зрозуміло що, немає.
    9. «Знижки працівникам». Ну це у них як динозавр. Хтось наче чув про цю знижку, але ніхто на ділі не бачив. Потрібно комусь писати і просити. Але всіх кого я знаю купують просто у себе на зміні, щоб пішло в план.
    Тепер трішки ще.
    1. Колектив. Тут як і всюди пощастить / не пощастить. Є дійсно класні колеги, з якими будеш працювати в гарному настрої. А є і інші). Сюф це одна з небагатьох ювелірок, де план ділять на дівчат в зміні, а не в кожної своя каса. З одного боку це класно, не сваритесь, нічого. А з другого) у моєї знайомої колега гуляє. Постійно на робочому місці немає, а вона стоїть на магазині сама, а в магазині не тільки продавати треба, офіс завалює різними завданнями і вона робить все сама. Але зп однакова). Дівчата розказували, як їхні колеги і вії нарощували під час робочого дня) просто пішли і все. А ти стій, терпи і в туалет і поїсти, бо магазин закрити не маєш права, вас двох для чого поставили? Бувають і такі колеги, що виходять замість тебе тільки «за ставку(650 грн)))». Буває різне)
    2. Відеонагляд. Скільки людей звільнилося через нього і продовжує звільнятися, але нічого ніхто не міняє. Довбуть. Конкретно довбуть. А якщо ще почнеш спорити чи щось довотити, то взагалі капець. Зацькують. Телефон не можна — штраф. Білі носки не можна — заставлять знять на місці. Нігті фотографувати з лінійкою. Постійний пучок, від якого ви попрощаєтесь з волоссям. І щось постійно не так з вашим одягом. Ви здивуєтесь, але буває таке, що на різних магазинах різні правила) До тих правил, що є в папці, вони вигадують ще й свої, щоб докопатися.Ну короче, ніякої справедливості. А коли стається біда і тебе звинувачують в поломці чи втраті виробу, то будьте готові, до того, що відеонагляд скаже, що то ви, навіть не дивившись камери) бо так їм офіс сказав. На когось повісити треба ж. Взято з розповідей дівчат з інших магазинів.
    3. Про план дівчата нижче писали правду. План ставлять посеред місяця)) Бо тут як рахується, якщо план виконали, то є типу премія і твій відсоток від зп піднімають на 0,5%.
    4. Оці кляті перезмінки за які ніхто не платить. Постійні сварки, хто прийде у свій вихідний і прийме зміну. Або ввечері ви маєте забрати ключі і перерахувати весь магазин, або зранку ваша колега має прийти і передати вам зміну.
    Висновок: хоч в компанії є і світлі сторони, у мене залишилось погане враження. Тікала звідти тільки так. Багато несправедливості. Не розумію, як деякі дівчата сидять по 15+ років тут..

3. 19 марта 2024

Працювала до недавна в цій компанії, прочитавши всі відгуки попередніх років, для себе багато чого відкрила, але в більшості написане — правда. Щодо співбесід, незнаю хто на кого як дивився, фотографував, але для мене це перша була робота саме в ювелірній торгівлі, співбесіда як співбесіда. Хочу відмітити плюсом, що беруть з 18, а не з 21 року, що не може не бути привітним, дійсно круто, специфіку відбору я незнаю, це вже діло кожної компанії, три дні стажування і після здачі вже в графік. Пишуть за уніформу, тут вже як подивитись, є дрес-код, це нормально, люди, це правильно, добре, що не кожен день в одному й тому ж, як на мене тут все добре. Тепер тема консультанцій та контролю якості надання, я про відеонагляд, круто, коли це є, коли є поради дійсно доречними і ситуації по вирішенню, але відношення як до «раба» та фігового консультанта, коли тебе гноблять, це не норм, не нормально, чому ніхто не телефонує, коли отримуємо позитивні відгуки та продаємо на такі суми, чому пані Оля з відеонагляду думає, що вона має право так себе поводити, мені як працівнику, яка вибачте сама собі зарплату робе (про ставочні та суми не говорю з поваги, бо я така людина) це не ок, одні телефонують як люди, інші — хочеться написати заяву одразу, по мережі говорять, що це просто травля, можливо- незнаю.
    Те, що пишуть економія на всьому, це діло компанії, чесно, в нас ставка та процент, це нас обходити не повинно, але згідна, коли проходиш по інших виробниках побачивши оборудовання і ті дзеркала,виглядає вражаюче.
    Трошки про графік, 7/7 в кого як, це 12 годинний робочий день і будьте готові до того, що зп ви робите самі, якщо точка не дуже, сенсу залишатись немає, плюсом величезним є те, що % від продажів між консультантами не діляться, це круто, зараз таке ніде не побачиш
    З офісом також все просто, які б там люди не сиділи, вони над нами займають вищу ланку, так що ж ви хотіли, щоб з вами хороводи водили, нічого не можу сказати
    Але от відділ замовлень та інтернет/менеджери , в тому відділі явно щось не так, є нормальні адекватні люди, а є таке відношення, як з відеонагляду Юля)
    Мовчу про те що пакуємо і продаємо їхні замовлення, добре, що з недавна й ми якийсь % маємо, а то непонятно виходить.
    За зп нічого говорити не буду, якщо оформлення на мінімалку офіційне вам підходить, то ок, ніяких лікарняних, оплачувальних відпусток, а також карʼєрного росту

4. 8 ноября 2023

Работала в СЮФе в далеком 2017 году и вижу что нечего не изменилось))) В ЦО как сидели совковые жабы — так и сидят. Донос на доносе, прослушка и гнобление продаванов.
    На собеседование мне тогда сразу сказали что работа не официально. Первые 2 месяца работаешь за ставку, потом если компания решит тебя оставить +%. На тот момент если я правильно помню 6500+2% от личных продаж. На собеседовании куча вопросов, психологических и стресс тестов ( я когда в милицию после института устраивалась на практику меньше было). А есть ли у ТЕБЯ кредиты, семья, своя квартира, кем работают бабушки, родители, дяди, тети??? ЦО весь разваливается, ремонта нет, мебель как в сельской школе. Пока ждала собеседования видела продавцов которые пришли поговорить с кадровичкой В ФОРМЕ! и тряслись. Нужно было уже тогда бежать. Стажировку проводит старший продавец -никаких тренингов. На стажировке будешь делать всю грязную работу слушая угрозы «Я тебя по иконам завалю» ахаха, смешные.
    Работали 7/7 по 3-4 человека на смене. На первом выходном утром выходишь делать переучет. В ультимативной форме «просят» выйти вместо заболевшего, можно работать вообще без выходных где-то в другом конце Киева, откуда хрен домой доберешься.
    Видеонаблюдение отдельная тема. Из формы выдают только зеленый бант Леопольда который должен стоять весь день, плотная прическа на голове, один единственный подходящий по их мнению оттенок помады на всю сетку, а белую рубашку, юбку, штаны, жилетку покупаешь сам строго по их стандартам. А иначе штраф 500 грн. Могут звонить и хамить просто так «мне кажется у вас оттенок помады не тот» или «рубашка не достаточно белая», «шарф не стоит», «с гульки невидимка вылезла, как вы можете быть такой расхлябаной на работе». с учетом того что эти 7/7 ты работаешь по 13-14 часов и целый день на ногах получаешь гроши. Сидеть может только старший продавец у компа ставя на приход товары или выполняя квесты от ЦО. От усталости я подыхала, правда. приняла лом неправильно одна — платят все, даже стажер) Уволили вообще интересно. Я заметила что на браслете нет декоративной детали — сказала старшему продавцу. Она об это не сказала в ЦО. Пока я была выходная браслет успешно продали) Покупатели пожаловались заметив расхождение в граммах на бирке и по факте, предъявили СЮФу. Вот они и уволили меня и это недоразумение которое решило схитрить по доброму без половины ЗП)). И спасибо им за это, счастливо работаю в другой ювелирке по сей день.
    Колектив там тоже классный, как думаете кто соглашается и остается на такой работе, в такой атмосфере? Такие девченки как я после института (работа. 1-4мес), ущемленные без чувства собственного достоинства, приезжие и дамочки в возрасте(обычно пытаются после приобретённого опыта найти нормальную компанию). Чаще вторые.
    Секта эта выжмет из вас все силы и не заплатит.

5. 24 октября 2023

Положительные отзывы здесь оставлены HR-менеджерами, это даже по датам размещения видно))) А теперь несколько реальных фактов!! Уже на собеседование в офис вас встретить высокомерная HR-директор, которая будет вести с вами, как с мусором! Если вы ей понравитесь, тогда пройдете на второй этап общения з директором отдела (естественно, сколько придётся ждать второго этапа никто не предупреждает!) Если вы понравитесь директору, вас сфотографируют и отправят фото финансовой директрисе (которая по видимому отбирает людей по внешности, хотя сама далека от идеала красоты)). Если ваша внешность подойдет ей, с вами она соизволит пообщаться)) но снова ж таки, придется ее подождать (как вы понимаете, всем плевать на ваше время!). Если вы ей тоже понравитесь, будет потом собеседование с начальником службы безопасности, который будет распаршивать все о вашей семье!! Потом вы выходите на БЕСОПЛАТНУЮ стажировку 2 ДНЯ!! На которой вам дадут задачи, за которые явно нужно заплатить!! Но информацию о компании, никто никакую в итоге не даст!! А потом на третий день вам просто никто не перезвонит!! Вот и решайте, нужно ли вам, специалисту, тратить свое время на эту контору? К стати, оформления здесь нету, отпуст только 14 дней вгоду, естественно больничные только за свой счет. Обед строго с 13 по 14. Опаздывать строго нельзя и выходить на перекуры тоже. Техника старая, в туалете бумага обухов и нет салфеток)) про кофе и чай вообще молчу))

6. 21 октября 2023

Народ,не слушайте негативные отзывы.Я сама продавец,в этой компании.Киев.Зарплата официальная,я не знаю кто пишет негативные отзывы,но в офисе работают профессионалы,самые простые,понимающие люди.Никто никого не штрафует,если придерживаетесь инструкции,по работе,никто слова не скажет плохого.Как раз эта компания,думает о персонале.Не знаю,откуда столько Г вы проливаете…и где вы его берете.Адекватные все.Единственное,что бывает-это недоразумения,в женском коллективе,потому что он женский;)а женщины все склонны к гормональным колебаниям.И даже это руководство понимает.Сейчас мы все работаем,во время войны,у многих,родные на передовой,всех клинит,сложно….Но не повод писать гадости,тем более не обоснованные.

7. 20 октября 2023

Пропрацювала в цій організації 2 роки ще до війни. Зайшла подивитись відгуки, чи щось там змінилось, як і очікувано — ні. Для тих хто шукає роботу ПОПЕРЕДЖЕННЯ- ні в якому разі, ідіть де інде, хоч касиром у супермаркет (гроші ті самі, але свою психіку збережете). ВСІ негативні відгуги про цю контору абсолютна правда, тому не буду їх повторювати, але може когось застережу, бо сама свого часу пішла працювати, а відгуки не почитала (після Столічки уже таких помилок не роблю). Не побачила головного у відгуках, це те, що риба гниє з голови, а первопричина саме в цьому. Була там така наймана директриса Оксана (не пам,ятаю фамілії і не знаю, чи ще там керує), ця дамочка з якоїсь тьмутаракані по головам здобула цю посаду і зробила цю компанію своєю феодальною вотчиною. Оточила себе тільки людьми з комплексом меншовартості,які ладні на все, щоб десь у люди вибитись. Вся її верхівка — це спеціально відібрані люди, такі собі гієни, які вірно служать.Що цікаво, що цих шавочок директриса все рівно періодично викидає, бо має як і всі недодиктатори параноїдний розлад та й ще ускладнений психопатичним розладом особистості, не довіряє нікому, зневажає і ненавидить усіх. Не знаю, кому належить цей бізнес, поговорюють, що якомусь проросійському політику (так що все ж таки будемо мати надію, що і до них черга дійде) Наївно колись думала, може цей власник не знає, що ця Оксаночка витворяє у ввіреному їй бізнесі, але впевнилась,що все знає, бо сам такий. Була там ще адвокатка товстенька фарбована блондинка, неохайна, з завжди не митим волоссям, яка навіть, вибачте, в туалеті після себе не змивала, менеджери по персоналу теж окрема тема. Всю цю свору об,єднувало тільки одне -підлабузництво основній персоні, гноблення підлеглих, заохочування до склок, патологічна брехливість і бажання на приниженні працівників підняти свою значимість. Єдине, що втішало, що ця Оксаночка в своїй параної їх все рівно періодично вишвирює. Так що їм їх підлабузництво в перспективі нічого не дає.
    Резюме:всим тим хто має самоповагу — ні в якому разі, ні на якій посаді. Там можуть працювати тільки люди з якимось вродженим рабським менталітетом, які не реагують на зневагу, беззаперечно, бездумно виконують всі розпорядження.

8. 7 сентября 2023

Директору з персоналу варто навчитися працювати з цим самим персоналом. Дивовижно, як вона взагалі обіймає дану посаду, абсолютно не вміючи адекватно спілкуватися з людьми та не володіючи професійними та людськими якостями. А все, що може, — за спиною керівництва «прибирати» людей, які не сподобалися особисто, без пояснення. Досі невпевнена, що керівництво компанії знає та підтримує такі дії, як вона про те розповідає.
    Загалом, здорової комунікації та діалогу не чекайте від цієї особи, там таких слів не знають.

П.С. До керівництва, до речі питань немає. Було приємно з ними працювати, хоч і недовго.

9. 6 сентября 2023

Самый худший работодатель. Форма отсутввует, за то рассказывают что то обувь не такая, то юбка не 5 см от колена. Условия работы так себе, ставят план в середине месяца чтобы лишнего не заплатить сотрудникам, а самое главное суммы планов заоблачные, работала у магазине, где ну максимум 1,5млн вытягивает, а ставят 2, откуда такие цифры не понятно. А некоторые «главные» базарят как будто нормальных слов не знают. На результаты сотрудников не смотрят, за то татуировки открытые из смущают, хотя 21 век на дворе, всем пофиг на них, главное чтобы продавец хорошо продавал и нормальный был. Кароче не советую. Зп налом платят, от налогов скрываются . Кстати, к вам давно ходила налоговая в гости? Товар вообще сомнительного качества, в руках рассыпаються серьги. Покушать места нет, сидишь за витриной как бомж, погреть тоже нельзя ибо «нельзя чтобы пахло едой» я извиняюсь, а за врачей вы будете платить при возникновении с проблемами ЖКТ? Из плюсов только коллектив, и то вечно трясущийся по любой ошибке. Столичная Ювелирная, акститесь, к вам на работу люди приходят а не рабы

1. 23 марта 2020

Це не робота, а справжнє гестапо! До працівників відносяться як до якогось бидла,а себе вважають царями!

2. 14 марта 2015

Дуже б хотілося працювати у Вашій команді, у м.Черкаси. Маю досвід роботи з ювелірними прикрасами, відзнаки за продуктивну працю. Завжди продивляюсь Ваш сайт, та на жаль немає вільних вакансій, буду надіятись, що все ж таки пощастить. Тож, дівчатка — це дуже хороша робота!!!

Менеджер (управитель) з постачання 1
Разнорабочий 1

Добавьте зарплату в компании Столичная Ювелирная Фабрика

Добавить отзыв о работодателе Столичная Ювелирная Фабрика

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Столичная Ювелирная Фабрика?