БРСМ-Нафта

БРСМ-Нафта

VN:F [1.9.22_1171]
3.6 из 5 (голосов: 251)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Датою заснування автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» вважається 7 лютого 1992 року, коли український підприємець Андрій Біба відпустив клієнту перший літр бензину з паливно-роздавальної колонки автозаправної станції у місті Києві. Аналізуючи клієнтський досвід, підприємець поступово удосконалював стандарти обслуговування, які в подальшому склали основу сервісної культури мережі «БРСМ-Нафта».
У 1994-1995 роках бізнес торгової марки «БРСМ-Нафта» розширюється за рахунок оренди автозаправних станцій у Київській області. Зокрема, 7 січня 1995 року розпочала господарську діяльність автозаправна станція у селі Таценки. Весь прибуток від діяльності орендованих об’єктів було реінвестовано у розвиток бізнесу, завдяки чому вже 6 травня 1995 року відбулось придбання першої автозаправної станції. Тоді ж було прийняте рішення про реєстрацію торгової марки «БРСМ-Нафта». Протягом наступних років запроваджуються єдині європейські стандарти обслуговування клієнтів у мережі «БРСМ-Нафта». Було залучено провідних управлінців, які вбачали у торговій марці «БРСМ-Нафта» потужний потенціал розвитку паливного бізнесу..

ТОП-менеджмент мережі на чолі із засновником Андрієм Бібою застосовував до розвитку бізнесу два основні підходи: розширення географії ринкової присутності за рахунок оренди автозаправних станцій у фізичних та юридичних осіб та реінвестування 100% прибутків від їхньої діяльності у покращення сервісу та стандартів обслуговування клієнтів. Це забезпечило швидкі темпи зростання мережі та значне збільшення кількості клієнтів.

У першій половині 2000-х років мережа нараховувала вже понад 20 автозаправних комплексів. У розпал світової фінансової кризи, який негативно вплинув і на паливний ринок України, відбулося знецінення великої кількості поодиноких, не мережевих автозаправних об’єктів, які не мали системного підходу до управління, більшість з яких припинили свою діяльність. Команда мережі «БРСМ-Нафта» орендувала такі об’єкти, здійснювала модернізацію, перебудовуючи їх у комплекси за європейським зразком відповідно до стандартів мережі. В результаті вони перетворилися на рентабельні автозаправні комплекси, що дозволило власнику торгової марки «БРСМ-Нафта» здійснювати подальше розширення мережі та вдосконалювати рівень надання послуг.

У 2010 році по Україні працює вже 34 автозаправні комплекси бренду «БРСМ-Нафта» за єдиними корпоративними стандартами. Менеджмент мережі не припиняє докладати зусиль до подальшого її розширення. За рік почали роботу ще 7 АЗК у Харківській області та 3 – у Полтавській. Крім кількісних показників розвитку мережа продовжує вдосконалювати якість сервісу: при автозаправних комплексах відкриваються міні-маркети супутніх товарів, що на той час було новим трендом паливного рітейлу.

У 2012 році успіх паливного бренду було відзначено у Списку 200 найбільших компаній за версією журналу Forbes, у якому мережа «БРСМ-Нафта» посіла 98 місце. Це підштовхнуло засновника та ідеолога торгової марки до розробки і впровадження єдиного корпоративного стилю, згідно якого почали оформлюватися усі об’єкти мережі.

У 2012-2013 роках «БРСМ-Нафта» стала мережею сучасних клієнторієнтованих автозаправних комплексів з рівнем сервісу європейського зразку. Окрім покупки супутніх товарів, автовласники мають змогу приготувати кавові напої та вживати якісні гарячі страви швидкого приготування у спеціальних зонах на автозаправних комплексах. Додатковими перевагами сервісу для клієнтів «БРСМ-Нафта» стають: програма лояльності, систематичні дисконтні акції, безкоштовні послуги безпровідного Інтернету Wi-Fi, термінали для зарядки мобільних пристроїв.

У цей період в мережі було запроваджено дві новації, покликані вивести бренд «БРСМ-Нафта» у лідери ринку. Перше, це виведення на ринок нового для України бензину с додаванням біоетанолу, який отримується в процесі переробки рослинної сировини (кукурудзи, цукрової тростини) для зменшення шкідливості викидів у повітря. І, друге — унікальна на тогочасному ринку паливного рітейлу програма лояльності під назвою «PLUS», автором ідеї та концепції якої був засновник торгової марки «БРСМ-Нафта». Завдяки програмі клієнти мережі мають можливість отримувати реальну фіксовану знижку на пальне у грошовому еквіваленті. Ця програма визнана найкращою на українському ринку, як експертами, так і автовласниками.

Підтвердженням правильності обраної стратегії просування на ринку та її втілення командою мережі став показник її бізнес-розвитку на кінець 2014 року: 140 автозаправних комплексів під торговою маркою «БРСМ-Нафта». У 2015 році управлінська політика мережі не змінилась, а ключовим її досягненням залишалася здатність утримувати доступні ціни на всі види пального, незважаючи на кон’юнктурні цінові коливання на нафтопродукти у світі. І протягом 2015-2017 років на фоні інших гравців паливного ринку мережа «БРСМ-Нафта» утримує реально ринкові ціни. За фінансовими показниками її операційної компанії на цей період припадає найактивніша фаза бізнес-розвитку мережі. Це було відмічено у рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків за сумою сплати податкових платежів до зведеного бюджету України», у якому станом на 1 липня 2016 року мережа «БРСМ-Нафта» посіла 77 місце.

Станом на перше півріччя 2019 року мережа складається вже з 150 автозаправних комплексів, 146 з яких мають магазини з продажу супутніх товарів широко вжитку. За цими показниками мережа замикає п’ятірку лідерів вітчизняного ринку роздрібного продажу автомобільного пального.

Засновником торгової марки «БРСМ-Нафта» є громадянин України Андрій Біба. Оператором господарської діяльності автозаправних комплексів під брендом «БРСМ-Нафта» є ТОВ «ІНТЕРГЕОКОМ».

Отзывы о работе в БРСМ-Нафта, зарплаты

1 44 45 46
 1. 24 февраля 2024

  @Бикус Бикус бикус, так Бикус не работает в компании БРСМ.
  Поднимайте вопрос с региональным в своём регионе и может уберут охрану. В некоторых областях их уже нет

 2. 21 января 2024

  Знаю азс брсмы на которых охраник пол дня спят в подобных помещениях просто персонал молчит и не более того. А ещё знаю азс на которых охраники могут уехать по делам своим личным и при этом он числится на работе

 3. 21 января 2024

  Вопрос для Бикуса. Скажи нам для чего ты пропустил охранников в компанию для азс или азк? Охраники ничего не делают тол ко гуляют весь день по магазину, кушают, чаи гоняют, получают зп не плохую. Это лишние затраты для компании. Зачем удерживать ту должность которая не приносит безопасность, помощь для компании, и вообще чем-то помогает для продвижения компании. Они тянут только для компании одни расходники, а толку и какую-то прибыль не приносят…… Задумайтесь для чего тратить лишние деньги. Ведь деньги лишние никогда не бывают. Либо уже сделайте с охранников какой-то толк. Чтобы помогали для развития компании, а её чаи и кофе в местах для курения проводили. Пускай выполняют какие-то задачи. И надо за ними какой нибудь контроль.

 4. 21 января 2024

  Почему меня заставляют фотографироваться по утрам как заступаю на смену? Я против того да и закон ук. есть такой. На брсм мне сказали что закон в задний проход запихни, если не нравиться что фотографируют, тогда пиши заявление на увольнение. Я не хочу с чтобы меня фотографировали те люди которые мне ни кем не являются. И тот кто придумал семья брсм.какая семья. Вы что там в детство упали. Вы мне посторонние люди совсем. Не больше чем коллега по работе. И все. Мне на все остальное на плевать. Пришёл, сделал работу и ушёл домой. За данную работу получил вознаграждение в виде денежного эквавалента. И все. Остальное меня не волнует. Так как и не волнуется компания за меня.

 5. 19 января 2024

  @Гость, Вы знаете, я конечно всё понимаю, только больничные платят не из фонда!!!! А когда что-то случается, то ещё никому из нашей АЗС за много лет моей работы не отказали!!! Мы только за!!!!

 6. 19 января 2024

  Чому с зп враховують в фонд брсм без згоди співробітників???? Я не хочу здавати на народження, лікарняні і тд. Чому не питають згоди ????? Хто вирішує за ці кошти кому вони потрібні і на них заслуговує хто ні?

 7. 9 января 2024

  5 лет и 3 машины заправлял в 99 % случаев на азс Киев Светлая 1 бензин, спиртовой, газ, ДТ+, проблем не замечал, до этого момента . 6.01.24 заправил полный бак, 8 числа выехал на работу по пути через 3 км замёрз дизель . Фильтр наглухо забит парафином , с бака дизель идёт цвета молока и это зимний дизель замёрз при -11 . Отлично не правда ли? Написал в Фейсбук , отморозились, оставил обращение на сайте , тоже самое. Видимо настало время прощаться с данной сетью азс и больше не рекомендовать ! «Спасибо» за отличное отношение к клиентам, и за то что сломали мой автомобиль

 8. 6 января 2024

  Шановні власники та керівники ВСІХ АЗК України, який ДУРЕНЬ вирішив, що працівники весь робочий час були на ногах? Ви порушуєте ЗУ «Про охорону праці» Через скільки років вони будуть лікувати ноги та спину, через скільки років перестануть ходити зовсім?
  Ви працюєте в офісах, в комфортних кріслах. Підніміть свої зади й постійте, хочаб 8 годин
  ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ АЗК УКРАЇНИ

 9. 5 января 2024

  @Світлана, ганьба такій компанії, яка так робить. Я ніколи не повірю, що у них не має коштів на подарунки дітям. Весь час були, а що трапилось зараз? Війна? Може меньше собі в карман класти треба?

 10. 1 января 2024

  @Гость, в очко их еще поцелуй.На Овисе реализация 2-4 куба,зарплата 1500 смена и не покупают вино,омыватель. На бдсм 1800 смена при реализации 10 кубов+купи омыватель и вино.И еще приедет куча проверок которые все равно в***ут.

 11. 21 декабря 2023

  Компанія БРСМ «зажала»чи «урізала» новорічні подарунки для дітей співробітниць перебуваючих в декретній відпустці. До відома компанії — інші компанії подарунки » декретницям» видають, дзвонять кожного разу коли потрібні документи на діток, для оформлення допомог або подарунків, але для БРСМ, декретниці не люди, або непотрібні люди. З вашим відношенням, у вас співробітників скоро не залишиться.

 12. 20 декабря 2023

  @Гость, Всі лікарняні оплачуються вчасно, з першого дня хвороби, після їх опрацювання Пенсійним фондом. Для більше детальної інформації зверніться через додаток Мій БРСМ до відділу кадрів або бухгалтерії.

 13. 20 декабря 2023

  Що значить у кожного працівника різна з/пл? Скажіть яка оплата за годину, всі ходили в школу і вчили математику зможуть помножить кількість відпрацьованих годин на оплату праці. І не треба придумувати велосипед з додатками брсм. Чи так легше лохами робить?

 14. 19 декабря 2023

  @Гость, Працівники,питання ЗП КОНФІДЕНЦІЙНІ!!!! Кожен працівник отримує за відпрацьовані години, а вони у кожного різні. Тому,»Мій БРСМ» і питання у відповідний відділ, і всі відповіді Ви отримуєте особисто.

 15. 18 декабря 2023

  Андрей Васильевич, огромное спасибо Вам за поднятие з/п-мы будем стараться ещё лучше))) А Вам здоровья и Благополучия желаем)))

 16. 9 декабря 2023

  Добрий вечір. Підкажіть, а як зараз фірма нараховує лікарняний за минулий місяць за 5 днів? Окремо повинен бути переказ чи разом з зп на карту?

 1. 5 сентября 2016

  Здравствуйте, товарищи сплетники, а также наше любимое руководство, которое “делает нашу жизнь лучше”. На протяжении всего периода работы в компании БРСМ читал отзывы на этом сайте и вот наконец-то решился оставить пару строчек. Накопилось…
  Своим отзывом я выдам себя перед многими людьми и тем не менее обо всем по порядку:
  1. Ув. Валентин Саенко, если Вы действительно хотите улучшить сервис –наймите себе в команду более квалифицированный персонал, который сможет более эффективно выявлять потребности клиентов, а не просто отчитываться перед Вами о сделанных бестолковых видео просмотров. Для примера рассмотрим сеть АЗК “WOG”, на которой сумасшедшими темпами улучшается сервис с каждым месяцем, несмотря на то, что хозяина нет в живых. Может начнем хотя бы с приложения, о котором наши клиенты так слёзно просят. Ведь клиент всегда прав- не так ли??? Либо можем продолжать наши короткометражки на тему: “Как быстрее уволить персонал, либо лишить зарплаты”. Не к чему хорошему Ваши мультики не приведут, кроме как к текучке кадров, что собственно за последние месяцы и наблюдается. Вы считаете, что персонал держится в компании из-за зарплаты? Смешно! Пока у нас есть возможность зарабатывать “левак”, пока и будет работать нормальный персонал, но как только решите подзатянуть краник, то в компании останутся одни отбросы.
  2. Немножко слов о карьерном росте. На данный момент в интернете есть вакансии: требуется Начальник АЗК в Днепр. Парадокс какой-то, неужели среди персонала, который работает на более, чем 100 АЗК БРСМ нет достойного кандидата на эту должность. Вероятность стать начальником АЗК человеку, который работает в компании равна не более 5%, а чужому соответственно 95%.Круто…
  3. А как Вам, Господа, новое онлайн тестирование? Все вопросы идиентичны, как для пом.оператора, так и для операторов. И снова наверное кто-то зарабатывал себе галочку, похлопаем…
  4. Также очень важно заполнять АКТы приема НП и Газа. Не дай Бог ревизор не обнаружит какого то акта-штраф. Ну а если есть акт, то хорошо полежит немножко и пойдет на черновик.
  5. Обращаюсь к операторам, которые до сих пор не понимают, для чего мы откладываем чеки за наличку в декадный отчет. Может, я ошибаюсь, поправьте… а чеки нужны для того, чтобы руководство компании делало липовые налоговые накладные на подставные фирмы, которые нам делать –нельзя!!! Так что, кто еще откладывает чеки, предлагаю перестать делать это, поскольку Вы(операторы) за это ничего не получите, в то время, как руководство зарабатывает на этом миллионы. Пока распоряжения о штрафе за не отложенный чек не было, но вполне возможно скоро появится, поживем увидим…
  6. Хотел бы обратиться к людям, которые пишут о всевозможных проверках, налоговых по поводу черной кассы- Ребята будьте реалистами. Неважно кто в нашей стране сегодня у власти, деньги любят все. Поэтому пока нужные люди заносят чемоданчики с баблишком в нужные кабинеты, то речи не о каких проверках быть не может.
  Эту цепочку можно продолжать до бесконечности, но я проголодался. Всем удачи)))

 2. 29 августа 2013

  А слабо подписаться под своими строками и назвать свою фамилию? Или только анонимно смелости хватает? Если это все правда, то значит вам не стоит бояться потерять работу в такой плохой компании… Или не так?

Заправщик 1
6 500 грн
Кассир 3
10 000 .. 15 000 грн
Начальник АЗК 1
100 000 грн
Оператор 2
20 000 грн
Оператор АЗС 2
3 300 .. 9 000 грн
Пистолетчик 3
550 .. 10 000 грн
Уборщица 1
8 000 грн

Добавьте зарплату в компании БРСМ-Нафта

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе БРСМ-НафтаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании БРСМ-Нафта?