Новая Почта

Новая Почта

«Нова Пошта» розпочала свою діяльність з 2001 року. Компанія пропонує своїм клієнтам зручну, доступну та якісну послугу – доставка вантажів і кореспонденції по Україні.

Отзывы о работе в Новая Почта, зарплаты

1. 4 февраля 2023

Маю скаргу на територіального менеджера Києва. Прошу компанію приділити увагу, що один з територіальних менеджерів ЗМУСИВ керівника відділення кинути своє відділення та працювати на іншому без офіційного переведення та без інвентаризації. Два тижні мого чоловіка не було на робочому місці, бо ТМ погрозами та диким прессінгом змушував працювати на іншому. Коли мій чоловік прийшов на інвентаризацію свого відділення,то виявилося що співробітники РОЗІКРАЛИ відділення на 15 тисяч гривень, ці гроші змусили виплачувати мого чоловіка, тому що офіційно він був МВО, хоча за розпорядженням та по фіксації два тижні не мав доступу до відділення. Що в вас коїться??? Чому якийсь конь педальний з вашої верхівки має право погрожувати члену моєї родини та перикривати нашим сімейним бюджетом РОЗКРАДАННЯ в вашій пошті. Походу ваш ТМ там в долі. Що це таке взагалі??? Дякую богові, що чоловік звільнився. В момент виникнення ситуації не могла написати комент, знову ж таки через ПРЯМІ ПОГРОЗИ в адрес моєї родини!!! Ви що з глузду з’їхали??? Чи вам все можна??? Гроші зняли,я з дитиною була в дикому стресі декілька тижнів, бо не знали скільки грошей в ітозі отримає наш годувальник родини, бо не знали чи реально ваш ТМ має можливості повісити на мого чоловіка ще більше, якщо він насмілиться відкрити рота! Там все мазано, всі куми брати, бо ПО ФІКСАЦІЇ БУЛО ВИДНО ДЕ І СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗНАХОДИВСЯ МІЙ ЧОЛОВІК, але всім було начхати, а може цей ваш ТМ Віталій з усіма ділиться. Бажаю, щоб в вашій компанії з’яаилася людина, яка розбереться та прикриє цю лавочку. А вашому ТМ Чорнобривченко Віталію, щоб його родина і його дитина відчула те, що завдяки його діям відчула я та моя родина. І мені глибоко начхати на ваші погрози, Віталію!!!! Ви моральний терорист,
    і на щастя, більше не маєте жодного впливу на наш фінансовий стан та мою нервову систему.

2. 3 февраля 2023

@Гость, дорошенчиха працює і в вус не дує, *** знайшла своє болото і чудово себе в ньому почуває

3. 3 февраля 2023

Ще працює ця ст.єрва Дорошенко, з ЦО, це рідкісна ***
    Гнобити людей це її призвання, звідки у такого страшного опудала, така ненависть до людей, може через те що сама не вдалась ні вродою ні умом?
    Лише хвастатись, та кічітись сама про себе, яка вона супер крута, а всі зі сторони дивляться на це страшко як на прибиту!
    Звідки ***на у людини не зрозуміло, чепез неї така текучість у відділі була, воно по трупам йде і пофіг!
    Людина ноль!

4. 27 января 2023

слышал что НП г..вно, но не думал , что настолько!! а послушать ихние заманухи-так это мечта всей жизни, устроиться на такую работу!

5. 10 января 2023

@Гость, тепер зрозумів, через кого мені по шапці прилітало😂
    А якщо серйозно, то що, дійсно якось впливав розмір стікера чи довжина найменшої сторони на якість сканування?

6. 10 января 2023

@Ex-NP, ну я как раз и мерил рулеткой посылки на терминале. И со мной ещё банда с 10-15 человек была

7. 9 января 2023

Звільнився півтора роки тому, працював з 2016. Думав і не писати цей відгук, все ж часи ДУЖЕ змінились, і багато з того, що я напишу, могло бути вже неактуальним. Але бачу, що НП пробиває дно навіть у найскладніші для нашої країни часи, тому можливо і написане мною комусь стане у пригоді. Отже, почнемо з самого початку, коли я в кінці 2016 року влаштувався на НП на посаду приймальника відділення на пів-ставки. Відразу можна сказати, що робота на НП тоді і в момент мого звільнення (2021) — просто небо і земля. Перш за все справа у мотивації. Була можливість спокійно відпрацьовувати свої 4 години і йти додому, але і переробіток на пару годин непогано оплачувався та обертався «плюсиками у карму». Колектив був досить непоганий, дружній, швидко навчили всім важливим процесам, ще й закріпили за процесом, який особисто мені найбільше сподобався. ТМ також був адекватним, що, як потім з’ясується, просто-таки викопна рідкість. Так можна було б і працювати, але через півтора роки я закінчив навчання і з’явилась можливість працювати повний день, а на моєму відділення на той момент таких місць не було. Так я опинився на іншому вантажному відділенні у тому ж районі міста. І тут починається найцікавіше. За умовами праці відділення було просто жахливе — при вантажообороті мало не найбільшому в Києві склад був просто крихітним, більшість процесів (наприклад, завантаження авто) виконувалась на вулиці. Так, під дощем, снігом, у люті морози і в спеку вище +30. Але ще гірше було те, що на протязі дня немала частина вантажу також стояла на вулиці, оскільки все просто не влізало в склад. Це звичайно «радувало» клієнтів і виливалось у постійні скарги і претензії, що їхній товар намок, присипало снігом чи щось подібне. Весь цей дурдом до якогось часу компенсувався чудовим керівництвом, яке в таких умовах все одно могло мотивувати колектив і якось утримувати його від масового звільнення. Та і з/п тоді ще залишалась адекватною. Але наступив момент, коли послідовно прибрали керівника відділення і ТМа, і ось тут починається треш. Новий ТМ був просто помішаний на прибиранні, міг у ранковий чи вечірній «пік» просто зняти всіх співробітників з процесів і відправити махати мітлами (а потім, звичайно, всі отримували штрафи за «завалені» показники) або в суботу за чверть години до закриття прийти і обшарювати весь склад у пошуках пилу а-ля «інспектор Фреймут». Апофеозом цього дикунства стала вимога ТМ вийти в неділю всім без винятку співробітникам відділення на цілий день для того ж прибирання території (звісно ж, без фіксації). Більшість колективу, звичайно ж, не стала миритись з такою поведінкою керівництва і подала на переведення, але майже нікому його не погодили, заявивши, що відтепер з цього відділення можна піти лише через заяву на звільнення за власним бажанням. КЗпП? Ні, не чули. А я транзитом через посаду оператора відділення одержав нарешті посаду керівника відділення. Це було моєю метою з самого початку співробітництва з НП, і тоді я вважав, що ось тепер нарешті можна буде видихнути і працювати спокійно. Ага, два рази. Моє переведення на КВ сталося майже одночасно з введенням купи додаткових і на мою думку абсолютно ідіотських показників. По порядку: 1. Продуктивність. Сенс показника наче і зрозумілий відразу, але НП, як це в них часто буває, підійшла до реалізації цієї ідеї за принципом «заставь дурака богу молиться». Суть у тому, що керівник відділення повинен вивести на роботу одночасно не просто мінімальну, а КРИТИЧНО мінімальну кількість співробітників (на поштовому відділенні — 1-2 особи), і кожен з них має працювати за касира, вантажника, пакувальника, прибиральника, консультанта і т.д.. На практиці з цього мало що виходить, і КВ доводиться примушувати співробітників працювати без фіксації (фактично безкоштовно), і звичайно виходити так на роботу самому. З цього виходить, що у середньостатистичного працівника НП просто немає ні вільного часу, ні особистого життя — все забирає «улюблена» робота. 2. Стандарт швидкості. В один прекрасний момент «мудрі голови» на НП вирішили, що співробітники працюють аж занадто повільно, а це завдає збитків компанії. І запровадили такі ось часові обмеження на вивантаження (а фактично — на сканування кожної посилки, що прибула). Починалося все із 40 хвилин, потім стало 27, а в 2022, за моєю інформацією, стало вже 20. Причому відлік часу йде не від сканування клітки чи бокса,як було раніше, а від часу в’їзду машини з посилками у так звану «геозону» відділення, яка виставлена як попало (ще одне геніальне ноу-хау НП). По факту виходить, що за 20 хвилин ти повинен витягти з машини всі клітки і бокси, дотягти їх до складу і відсканувати ВСІ посилки, що у них були, на вивантаження. В деяких випадках це потрібно робити, не відриваючись від обслуговування клієнтів. Ах так, при в’їзді авто в «геозону» всім клієнтам, чиї посилки везе авто, приходить СМС, що посилка «вже у відділенні» і багато з них через пару хвилин прибігає з вимогою негайно видати цю посилку, хоча фактично вона може бути ще в тарі, а тара в машині. Клієнтів це в основному не хвилює, і тому на будь-якому відділенні немає жодного ранку без скандалів і дзвінків на «гарячу лінію», про яку трохи нижче. Найменше відхилення від ліміту часу — штраф, те ж саме стосується і виїзду авто з «геозони» — затримка на секунду (!) — і також штраф для відділення. 3. Стандарт якості. Цю вимогу ще на якісь 20% можна зрозуміти (я маю на увазі посилки з пласким дном, щоб не скочувались з транспортувальної стрічки). Але який мудрагель придумав оцю мінімальну довжину сторони і мінімальний розмір стікера (11 см)?!! Чув багато разів, що на терміналах стоять спеціально навчені люди з лінійками і виміряють ці 11 см. Особливо це актуально при роботі з клієнтами, які самостійно створюють через особистий кабінет по 50-100 накладних і самостійно їх маркують. Тільки при мені така система нормально працювала 5 років, але НП зрозуміла, що і за це можна рубати штрафи, і тепер замість виконання вище- і нижчевказаних стандартів ти щовечора повинен стояти і переклеювати на всі ці 100, 200, 300 посилок «правильні» наклейки, лиш би не вислуховувати дикі крики розлюченого ТМ і не віддавати частину своєї вистражданої ЗП мудрим дядькам з головного офісу. 4. Стандарт сканування. Всім відомо, що на багатьох заводських коробках, в які пакуються різні товари (побутова техніка, господарські товари) є безліч різних штрих-кодів, в яких зашифрована різна інформація. Так ось НП і тут знайшла спосіб трохи підрізати зарплату — тепер за випадкове сканування такого штрих-коду (тобто зачеплення його променем сканера) співробітник також позбудеться частини ЗП! Навіть чув таку байку (не знаю, наскільки реальна, але цілком могла статись), що співробітника оштрафували за те, що він випадково відсканував штрих-код з пляшки Кока-коли. Нагадаю, ці всі недостандарти вигадують люди, які стверджують, що персонал є однією з чотирьох цінностей НП. Цирк, та й годі! Якщо хтось вважає, що на цьому маразм закінчився, то поспішу його розчарувати. Отже, знайомтесь — НоваПей, він же колишній Пост Фінанс. Компашка, яка паразитує на НП, а фактично на тих же співробітниках відділень, накидаючи їм на голови ще безліч ідіотських показників. Це і славнозвісний фінпродукт (сплата комуналки та інших платежів з ВЕЛИЧЕЗНОЮ комісією), і автосписання, і поповнення картки (теж з немалою комісією), і онлайн-оплата (хоча тут задум більш-менш адекватний, просто реалізація підвела), а вже в 2022 додалась нова «чудова» послуга — посилка у кредит (це вже нагадує якісь Швидкогроші). Все це вимагають буквально «впарювати» клієнтам, що також викликає конфлікти, але за невиконання даних показників спокійно можуть звільнити, та і самому мені лише дивом вдалось цього уникнути. НоваПей має ще безліч «приємних» для співробітників речей, але на закінчення свого довгого відгуку напишу пару слів про «гарячу лінію». Склалося стійке враження, що там сидять люди, які і близько не знають стандартів НП, а керуються лише принципом «клієнт завжди правий». Дуже часто після дзвінка клієнта на «гарячку» співробітник залишається «між двох вогнів» — або порушити стандарт на вимогу клієнта (бо «гарячка» розповіла клієнту, що так можна), або настояти на своєму і спровокувати новий виток конфлікту. Якщо співробітник вибере перше, то в 90% випадків отримає штраф, якщо друге — також може бути якось покараний, якщо ТМ неадекват, що також часто буває. Якось так. Відразу скажу — я чудово розумію, що відбувається в країні, але це не тупо скарга, це в якійсь мірі роз’яснення для тих, кому недавно «пощастило» приєднатися до НП, що так було і раніше, і так відбувається тепер — під час страшної кровопролитної війни НП також не перестає цю кров смоктати, як в клієнтів, так і у власних співробітників. Бажаю всім мирного неба над головою, найскорішої нашої перемоги і старатись не зв’язуватись з даною конторою. А хто вже зв’язався — тим бажаю у майбутньому знайти гідну роботу.

8. 9 января 2023

@Гость, дхахахах 25-27к, ой не могу 10 лет в этой шараге, у кв если выполняет все показатели и то не всегда такая зп, зп будет 12тыс по 10-12ч 6 дней

9. 3 января 2023

@Гость, парнишка, ты очевидно переработал в новогоднюю ночь или скорее всего полка с клетки на голову упала, что тебе приснилась ЗП 25-27К🤣 обычным сотрудником НП на отделении или на терминале. Будь по внимательней , а то ты многих сейчас за мотивировал 25-27К

10. 29 декабря 2022

Работаю на НП пол года, в среднем по 6 дней в неделю. ЗП доходила до 25-27, но это с «левыми» и боевыми. А так херачить за 11-13т в других областях смысла не вижу, работа еще та. На терминале у нас в городе пацаны мантулят по 11-13ч за 12-15т, я бы так не стал, оно того не стоит.

11. 11 декабря 2022

Кто работал диспетчером? Какая зп, от чего зависит? Какие должностные
    обязанности, график работы?

12. 10 декабря 2022

Мені дуже сподобалось працювати на Новій Пошті , але за місяць до Нового Року і військовий час мене уволили бо по їх словах в мене автівка застара . Дуже прикро а так працював би далі , роботу свою любив . Посада (кур’єр)

13. 3 декабря 2022

Люди, що працюють на півставки у депо, за кожну перепрацьовану годину доплачують? чи в день отримання зп можна очікувати неприємний сюрприз?
    А так, недовго працював колись по найму.
    +: була погодинна оплата, що приходила наступного дня.
    -: пил стовбом, шалений темп(при погрузці з «лєнти»; закінчив одну машину — йдеш до 2,3, після чого одразу тебе забирають на іншу ділянку), обід до 20хв(у період коли нема роботи), в причепах зламані полки падають на голову, ніде було помити руки, на територію депо не пропускали з телефоном/годинником.

14. 2 декабря 2022

@Гость, если есть работа ! В Запорожье люди сидят на работе с 7 до 19 а по факту закрывают 6-8 часов

15. 23 ноября 2022

@Бывший сотрудник, что бы на следующей смене пришло на 2 часа раньше, ибо кроме тебя некому выгружать машины !

16. 22 ноября 2022

Добрый день, подскажите пожалуйста кто работал на терминале
    (основном ) большом , грузчиком , как вообще зарплата ? Говорят график 2/2, ЗП 12 к . это реально или пи***жь ?

17. 19 ноября 2022

Устраивался работать на терминал специалистом отделения. Прошел медкомиссию и принес все нужные бумаги, после чего мне дали на подписание трудовой договор в котором было прописано что я буду работать 4 часа. Началось обучение в первый же день меня держали там 6 часов за инструкциями, на второй же мне выдали форму и сказали что сегодня будешь «***шить» и отправили в сам терминал где я отработал уже 7 часов без единой минуты отдыха и также обещаного обеда у меня все так же не было, после того как я пошел к главному смены с вопросами что за херня, почему у меня прописано 4 часа рабочих, а я работаю почти полную смену (8),на что он мне ответил «Вот мы должны тебя держать 4 часа так как ты на 0.5 ставки, но часы тебе проставляют как полную смену», бред бредом после чего он мне сказал чтобы я приходил на следуюший день еще раньше чем до этого. На этой ноте и закончилось мое знакомство с новой почтой, работа ужасная, условия труда еще хуже. Работа для людей которых просто больше никуда уже не берут

Аптечный курьер 1
Управляющий отделением 1
Экспортный логист 1

Добавьте зарплату в компании Новая Почта

Добавить отзыв о работодателе Новая Почта

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Новая Почта?