Оптима фарм

Cпециализированный Медицинский Центр «Оптима-фарм» является частным лечебным учреждением, оказывающим многопрофильные диагностические и лечебные услуги.

Отзывы о работе в Оптима фарм, зарплаты

1. 16 апреля 2021

Продолжим о Винницком филиале…

Почему не проверяют,как стажируются операторы у ТП? Я 2 недели ходила на стажировку и ТОЛЬКО делала «Копировать»-«Вставить» и звонила устняку! Все! Ни дебиторка,ни возвраты ничего не было рассказано! О том,что значат цифра 0,1,2,3,4 в дебиторе я узнала в свою первую рабочую неделю!
    А через 2-3 месяца ТП идёт в отпуск и тут понеслась!!! Топ клиент слетел с условий,как раз в первый день моей замены ТП. Звонит клиент «где мой недовоз?я же с ТП договорилась?!», а ты впервые слышишь, а ТП в отпуске! А тут звонит новая ТТ и говорит «заведите ТТ» ,а ты такая «эээээ,добрый вечер» это где?! Как это делать? Клиенты разбалованы:бросают заказы доставкой по городу за 2-5 мин,до конца времени! Причём кидает целая связка! И вручную им нужно скидывать отказы! Отказы автоматически не настраиваются! И ещё в накладной напиши примечание на какую ТТ вести товар,тк данной связке неудобно делать для себя отчеты!
    Почему такой бардак? И у кого в пик рабочего времени это все спрашивать? Все заняты,у всех работа!

2. 16 апреля 2021

Працюю на Оптімі 6 років. Прийомний сектор Вінницький філіал
    Про Нагорного В.В можу написати що він цілком адекватна людина!!!
    На складі працює більше 50 чоловік. Кожна людина має свій характер, свою думку і своє ставлення до цієї роботи.
    Ті хто можуть і хочуть працювати — працюють і заробляють без проблем. Кого не влаштовує зарплата чи просто хоче виплеснути свої негативні емоції ідуть до Нагорного і «ВИЇДАЮТЬ ЙОМУ МІЗКИ ЧАЙНОЮ ЛОЖКОЮ» як малі діти.
    Мотивація одна для всіх і кожен працює на свою зарплатню.
    Ви самі обрали місце де працювати. І винити потрібно тільки себе самих!!!

3. 15 апреля 2021

Шановний директоре Оптіми, ви не маєте уяви яка у Вас картина з водіями, автомобілі використовують в особистих цілях для перевезення пасажирів через blablakar. В деяких водіїв є свої постійні клієнти-пасажири , як у таксистів, які постійно користуються Вашими машинами. Як можуть водії перевозити у Ваших машинах пасажирів з валізами і одночасно цінні ліки?

4. 15 апреля 2021

Шановні друзі! Хочу Вас проінформувати, якщо хтось на знає, то Дяченко і Нагорний куми, тому Дяченко так щиро захищає свооо кума. З таким відгуком, як у Нагорного можна йти в депутати. Дяченко з Нагорним вербують людей, щоб доносили всю інформацію за винагороду. Якщо ти їм неугодний, тебе з’їдають дуже бистро, через це часто міняються працівники на складі. Вони себе відчувають, як «два князя» Оптіми.

5. 13 апреля 2021

Доброго всім часу доби. Прочитавши попередні відгуки вирішив висловити власну думку. Мене звати Дяченко Максим, я працюю вже більше 8-ми років у компанії Оптима-фарм Вінницького філіалу. Весь цей час я працюю в складі і хочу сказати наступне:
    — Нагорного В.В. знаю ще з першого дня свого стажування у компанії, так як він показував мені процес відбору товару. І працював він зборщиком, таким як і став я, після стажування.
    Характеризую його виключно з позитивної сторони. Бачив і знаю скільки припало на його плечі. Ніколи і ні від кого я не чув і не бачив, щоб він брав гроші. І точно знаю як він там став начальніком.
    — Галушко А.В. в складі Аллою ніколи не називали тому, що Алла Вікторівна: мудрий і розсудливий керівник, до якого приходять за порадами. Це жінка, яка має життєвий досвід за плечима і перш ніж щось сказати добре обміркує.
    — Петренко О.В. — це людина на яку потрібно рівнятись і багато чому у нього вчитись.
    — Тепер хочу звернутись до читачів цієї сторінки ( чи це звичайні перехожі, чи це керівники нашої компанії) тут важко відрізнити біле від чорного. Все це написано, щоб підірвати авторитет та дестабілізувати ситуацію.
    — А «гості» нехай відкриють свої обличчя і тоді все стане на свої місця. Біле буде білим, а чорне — чорним. Тому, що писати всякі дурниці багато розуму не потрібно.

6. 10 апреля 2021

@Гость, @Гость, якщо не чув, то був з ними разом. Я можу Вас усіх на пальцях перерахувати… Хто давав і скільки. Чому не могли більшісь про це говорити, томущо Крисько би зїв би маршрутами і так далі. Думаю не потрібно писати гадості на директора, бо він людина від бога. Да у всіх є свої таракани, але Петренко справедливий, а Крисько корисна криса. Мені на твоєму місці було би стидно писати на персонал чи директора. Да я водій, да я працюю ще зараз я тобі не носив і носити не збирався, але ти зі своєю зграєю переаертнів дістав усіх хто не робить як хочеш цього ти.Ти змусив звільнитись багатьох, але залишились мудріші та сильніші. Те саме і про твою дружину. Якби ви були чудові люди, про Вас би ніхто не писав, але нажаль все навпаки. Я вважаю що писанина Вам нічого не дасть. Хочите щось вирішити вирішуйте як вічливі люди Тет&Тет а не писати єрунду.

7. 10 апреля 2021

@Гость, шановний сіргей крисько не вже ти не думаєш що ні хто не знає що твоя такса була від 300 до 500 грн., в місяць.були ті що добровільно давали але були ті що під тиском. І це в той момент коли держава бореться з корупцією , на 8 році війни, але ж тобі за 40 і ти ні місяця в армії не відслужив. І в тебе є совість з пацанів гроші вибивати.

8. 10 апреля 2021

@Гость, алло гараж. Ти бувший водій.ні ти бувший механік. Ти зовсім не механік.ти за свою каденцію в руках плоскогубців і молотка не тримав. Тобі напомнити що ти робив з газелями з ремонтами. дорогі друзі не портіть собі репутацію в місті бо Вінниця це велике село.і можливо вам тут не найдеться місця. Напишіть відкрито що вам не хватало.зарплати на двох 50000гр.в місяць.чи хабарів на 10000. А може відкатів.дорогий сірожа не механік і дорога Оксана не нач. торг.ви загубили в цьому житті совість і людяность.

9. 9 апреля 2021

@Гость, ти водій? Тоді чого не пишеш хто ти? Бжим бжим? Якщо водій, то звідки знаєш як у нас тут на складі і який Нагорний? Водії до нас не ходять.
    Зараз не можеш мовчати? Не сміши, бо коли песали всякі гадості — міг мовчати і на защіту чогось не став.
    А щоб песати про склад, то треба тут працювати і знати.

10. 8 апреля 2021

Доброго дня, прочитавши отзиви про Вінницький філіал не можу більше мовчати. Я проробив на фірмі майже шість років водієм, за весь цей час не чув про якусь мзду, що нібито хтось платив механіку та начмеду. Якщо розглядати особу Крисько С.В. то це людина яка завжди допомогала вирішувати усі питання стосовно роботи. Це людина яка має багато друзів та знайомих які працювали на фірмі і спілкуються з ним і сьогодні. Да Крисько та його дружина Вознюк працювали разом, Не бачу в цьому нічого поганого, тому, що Оптіма завдяки ім процвітала та розширялась. Чого не скажиш про Петренка. Це керівник який думає тільки як набити кармани. Вже директор двох філіалів, ще мало. В Вінниці поставив начальником склада Нагорного В. який заходить в кабінет задом та носить гроші які він бере з людей котрі хотять влаштуватися на склад, це є Правда. Почитайте отзиви про склад і ви все зрозумієте. Питань дуже багато, наприклад, де поділися гроші які фірма виплачувала водіям так називаємі командировочні? Пояснили що вони в преміі, але перевірити це не можливо, тому що ніхто ніколи не бачив як нараховується ця премія.Отримати розпічатку у бух.Жердєцка І. відповідь одна, бо неможна, пояснюється це тільки тим, що вони крадуть кошти зароблені з премій всіх працівнеків філіалу. Тому якщо хтось думає що на місце механніка прийде людина з вулиці,то ви помиляєтесь. На його місце прийде людина Петренка яка також як і Нагірний буде заходити задом в перший кабінет. Звертаюсь до керівництва в Киів, перевірте інформацію і подумайте, Не тих людей Ви звільнили. Ой не тих! Да і ще питання до СБ чи ви в курсі що жінка Петренка також працює на фірмі, та тільки на папері, отримає зарплату і фірма платить податки. Сергій не засмучуйся у теби чудова родина та добрі друзі, плюнь і забудь як страшний сон.

11. 8 апреля 2021

Кого и нужно было уволить так это всех ТП,явно в отделе крыса завелась!!!

12. 7 апреля 2021

Всі такі розумні,а чому ви це все не писали коли працювали на «Оптіма»!Напевно бжим бжим було чи боялись втратити роботу?

13. 6 апреля 2021

В ремонте не был??? Только шаровые опоры по дороге терял….

14. 6 апреля 2021

@Гость, А на каких я ездил кроме павлика? Он в ремонте толком и не был.

15. 6 апреля 2021

Чесно кажучи я не розумію чому водії ще ще досі працюють. В нас з ними різниця в зарплатні дуже мала, а працюють вони як воли.Не кажу що в нас на експедиції лнгко, але 100%краще бути на експедиції чим водієм. Пацани не ображайтесь но ви реально як ті воли.. Кожен день загрузити 5 машин і поїхати хто зна куди і розгружати 60 точок…

16. 6 апреля 2021

По поводу авто 51 77, которое зазначено заранее, просто приедьте в Винницу и просмотрите на его состояние, ето ужас… Зазначено что один из лучшех авто???? Он врезал много машин винницкого филиала,там просто в страховой денег не хватало на ремонт уже, так как авто на ремонт заежало очень часто, а когда садился на друге авто то делал свое любимое дело, кончал авто компании…

17. 6 апреля 2021

Ну если уже на то пошло, то обратите внимание на склад виинницкого филиала, спросите Александра Валериевича все ли в порядке там??? Или только транспортний и торговий отдел хреновий??? На складе таже ситуация. Обратите внимание на Васю начальника ср*колиза,на Аллу начальницу, там тоже текучка людей которие хотят работать, но через некоторих людей немогут, потом что там зарплату делят на всех, ну только не на роботяг, простих людей. Там тоже взятки и все тоже самое. То может дело совсем не в том что ищете??? Ну Или увольнять всех полностью????? Ну куда там, если Вася свой человек на складе, каждий час в директора филиала доклад пишет, все знают как там он стал начальником…..

18. 4 апреля 2021

Не думала писать. Но прочитала ответ Оптима-фарм по увольнению водителя Журавель. Не знаю как работает служба внутренней безопасности компании, но на месте собственника у меня возникли бы вопросы. Иванов вообще интересуется тем, что пишут люди, или это просто отписки на сайте его помощников? Не все комментарии беспочвенны. Крысько, кроме того что ворует, берет мзду с водителей. И это знают даже грузчики. Вознюк в торговом устроила тотальный режим. Ей ТП тоже платят. Сама ничего не делает. На рабочем месте появляется вовремя только, если из Киева кто должен нагрянуть. На месте СБ я бы ещё мобильный интернет у работников торгового отдела в рабочее время проверяла.Тогда бы было четко видно кто чем в рабочее время занимается (начальник ТО в том числе). И расстановку камер пересмотрите,а то ведущие ТП ухитряются в рабочее время спать, аж похрапывать, и при этом получать одну из самых больших зарплат в Винницком филиале за переработку.А Валерьевич очень хороший администратор. Интриги не для него. А семейство «Адамс» этим пользуется. Не знаю чем они на него давят, но люди увольняются по прихоти семьи Вознюк-Крысько. Неугодные.Одно знания «Бог не Тимошка-видит немножко». А руководству компании есть над чем подумать. Если на людей все равно, то хоть за свое побеспокойтесь.

19. 2 апреля 2021

Работаю в харьковском филиале Оптима фарм. Работа тяжелая, но кто «заносит» может нормально зарабатывать. Главный у нас в смене Вася Епишев. Говорят, ворует все что плохо лежит. Оскорбляет и унижает девушек последними словами в том числе меня. Ходит и корчит жуткие гримасы у себя на лице. Это нужно видеть, жуткое зрелище. Нужно давать ему взятку, что бы стать на хорошее место. Приходится платить… Свою протеже ставит в хорошее денежное место. *** с девушками со склада, а кто отказывается оскорблениями штрафами и унижениями выживает с работы. Мы с девочками думаем, что руководство с ним в доле.
    Девушки, прежде чем приходить, задумайтесь, скорее всего и вы станете жертвой этого маньяка!!!!

Две недели без выходных с пересчетом всех товаров закончились массовыми штрафами сотрудников. Снова домогательства и унижения, взятки со стороны Васи Епишева.

20. 18 марта 2021

@Гость винницкий филиал,
    Я колишній співробітник, але цілком не згоден з висловами про директора. Хто хоть раз стикався з ним, тот розуміє, що перед ним цілком адекватний лідер команди а не директор в класичному сенсі.
    Про механіка теж бред .
    А зараз керівництво в Києві транспортного — це сплошной маразм був, принаймні пів року назад.

21. 13 марта 2021

Да директор Петренко в шорах!!! Он думает что руководит филиалом, а в реале там правит семья начторг-механик Вознюк и Крисько. А директор делает так как они вкладывают ему в уши, а вкладывают они то что им нужно. С их подачи было уволено куча людей, он даже не разбирается ни в чем, никого не слушает кроме них.
    Директор не видит того что делается у него под самым носом. Отстегнеш денег Криську тогда будешь ездить на хорошие маршруты, машину твою будут ремонтировать, отгул дадут. Это все еще на стажировке тебе вкладывают в уши.
    У жены в торговом тоже настроен денежный поток. Хочешь спокойно сидеть и иметь хороших клиентов надо и тут отстегнуть бабло. Умом здесь отличаться не нужно: плати и будет тебе: Кудря, Свиргунена яркий пример. Так что семья греет руки хорошо. И все под носом у Петренка. Сколько человек они сожрали, куда смотрит киев? Никто не спрашивает почему увольняешся. Вы позвоните много интересного узнаете, заберите шоры и откройте глаза на правду.

22. 12 марта 2021

@Гость Винницкий филиал,

Да директор Петренко в шорах!!! Он думает что он руководит филиалом, а в реале правит там семья начторг-механик Вознюк и Крисько, а директор их слушает и делает то что они вложили ему в уши. А вкладывают они ему хорошо, он не слышит никого кроме них. Запашлял денег тогда будешь ездить на хороший маршрут и отгул даст и машину отремонтирует, а не занесеш бабло — то нифига тебе хорошего не светит. Это еще на стажировке тебе говорят. В торговом отделе тот же денежный поток уже к жене механика начторгу. Если хочешь сидеть спокойно то плати, хочешь хороших клиентов -плати.
    Сколько сотрудников уволили и никто не задает вопрос почему. Почему не задают вопросы уволеным, они многое могут расказать. И не подавилась же семья начторга и механика, им все мало и мало.
    А директор в шорах: ничего не вижу, ничего не слышу.

23. 6 марта 2021

@Гость, для своего дела…-царьки! Какое обучение? На металлоломе за ворота выехал…а там е….ь как хочеш. Механик капот открыть не умеет. На вопрос Крыську какую житкость в бачок гидравлики заливать- «Умка» ответил- розовенькую😂. Киев- то что они вам натрусили онлайн — это далеко не правда.

24. 6 марта 2021

@Гость, * -бензин был каждый месяц на завести «газлон»

25. 5 марта 2021

Якісь такі страсті пишете. Як ви з таким настроєм работалі неясно. Не знаю як там робота водітєля але коли я працювала на складі то вроді ніхто з водієв не жалівся. Хоча графік важкий як всюди. Вцілому обична фірма як всі склади. Із плюсів офіційна робота і воврємя зарплата тому я пришла сюда, бо на бувшій роботі постійно задєржкі були. А на оптімі всігда воврємя була і нормальна. Я б досі працювала, але ушла бо так получилось шо графік не підійшов бо діти в школу пішли і далеко на оптіму їздить.

26. 4 марта 2021

Це все добре. Ашо з тим поліграфом? Я чув що нашого старого механіка туда СБ відправляла

27. 3 марта 2021

Шо за брєд? Про який бензин говориш, єслі газелі всю жизнь на газу були! І газелей уже вобше давно там нема. Єслі б ти работав то знавби. Чи може ти хотів красти а тобі не дали? Тогда ясно чого більше тут не работаєш і чого злий на Крисько. Не нравітця шо не дали красти, то рішив всяку х*йню писати.

28. 3 марта 2021

@СП «Оптіма-Фарм, ЛТД», сказали завтра заявой. Не приховував пориг а сам перезвони в до механика бо в той день я ездил на другой машине(повреждение было на другой машине).

29. 3 марта 2021

СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» :
    Кожен відгук є важливим для нас та кожна ситуація розглядається керівництвом компанії індивідуально.
    Розглянувши ситуації у Вінницькому філіалі, які описані у коментарях, повідомляємо наступне:
    1.Журавель О. був звільнений за згодою сторін.
    2.Всі робочі автомобілі є офіційно застрахованими та після настання страхового випадку (ДТП) ремонтуються за рахунок страхової компанії. Для цього водію необхідно негайно з місця події повідомити про настання такого випадку механіка Крисько С.В. та викликати поліцію для оформлення ДТП. У ситуації з порогом Авто 5177 водій Журавель О. намагався приховати факт псування робочого автомобілю. Даний випадок був виявлений лише при огляді авто механіком Крисько С.В. після повернення водія з маршруту та потім підтверджений записами камер відеоспостереження ,після чого даний співробітник визнав свою причетність до псування майна компанії. Всі відеофіксації знаходяться у СБ. Звісно, згідно з умисним приховуванням даного факту – випадок страховим не вважається і не може бути покритий страховкою. Тому в даному випадку водій ремонтував авто за свій рахунок у сервісному центрі Сітроен. Компанія пішла на поступки, входячи в положення водія і, розуміючи розмір суми ремонту, була досягнута домовленість щодо оплати ремонту декількома платежами плюс надана знижка на послуги СТО в розмірі 20%, за що ми вдячні. Всі чеки про сплату ремонту були надані Журавлю О., т.я. ремонт він робив офіційно і оплата здійснювалася ним через касу СТО.
    3.Кожне робоче авто компанії має індивідуальну страховку, тому використання страховки одного авто для ремонту іншого авто – виключено договором і фізично та юридично не можливо. Всі звіти згідно страхових випадків і виплат наявні як у страховій компанії, так і в архіві Оптіми-Фарм.
    4.Рішення щодо спільної роботи на одному підприємстві осіб, які є близькими родичами розглядає та приймає керівництво компанії центрального офісу у місті Києві.
    Дякуємо, що лишаєте відгуки та звертаєте нашу увагу на питання, які Вас хвилюють.

Добре що газелі продавати по одній ціні а по документах по другі 6 газелів продати за пару тисяч доларів а ті хто працювали то нічого непродати бо невигідно.А вигодніше продати щоб ковбасу возили,і та машина що Умань найомна возила тоже все було вигідно,Механіка,звіти треба уволити і багато хороших людей лишилося,б.і скіки він з ГАЗЕЛІВ,мав як бензин сам заправляв і списував,або напополам щоб все було добре.САМ ПЕРЕД ТРЕБА МЕХАНІКА ПРОВІРИТИ ТО НЕБУЛО Б ТАКИХ УВОЛЬНЕНІЙ.

30. 26 февраля 2021

Людям, которым дали работу в данной фирме и обучили , а вместо благодарности клевета и оскорбления не место в такой солидной компании в частности на Винницком филиале, где я знаю работают профессионалы своего дела

31. 26 февраля 2021

1.Журавель О. був звільнений за згодою сторін.

32. 21 февраля 2021

Ти и твоя Вознючка зае**ла не одного работника. Дело в том что Питренко ничего не видет, ваше семейство держит его в дураках так как ви навееваете свои выгоды . Крисько Ти вообще по жизни *** твой ценник по прайсу сколько 300грн. […] Сколько? Сленявит Кудря,Свергунена,Блиндур, Гладко. Питренко О В Ти что слепой что происходит за твоей спиной.p.s welcome tu help

33. 20 февраля 2021

@Він знає хто я., на тысяч пять чем у «заднеприводных» максимум 17 нарахувал кто-то и то 12 за ремонт отдал

34. 19 февраля 2021

@Журавель Олександр, Я тебе не знаю наверно раніше уволився чим ти. Повір ти нічого не потірав за ті гроші шо ти получав на Оптімі і сімя тебе не бачила, ти знайдеш за ту саму зарплату роботу і будеш спати вдома бвля жінки а не біля коробок нп складі чи в машині… Якщо не сікрет яка була зарплата в вас?

35. 19 февраля 2021

Гость Винницкий филиал :
    Работа водителя очень интересна, но когда механик Крысько С.В.не делает свою работу а только думает о деньгах, которые несут приближенные к нему водителя тем самым выслуживаются и ездят на хорошие маршруты, а остальные кто не в списках приближенных ездят на самые худшие маршруты.Крысько взял в жёсткую рукавицу логистов и те делают то, что он им приказывает. Механик и Начторг супруги хоть и фамилии разные… Молодцы продумали. Директор не вкурсе что творится в колективе, водителя бросают работу изза наглости механика который плевал на свою работу и ответственность. Автомобили ремонтирует только тем кто приближенные, а остальные как он говорит за свои деньги ремонтируйте или автомобиль сломается и вы будите ходить на роботу и ничего не заробатывать. Большые вопросы есть к внутринной охране. За чем она смотрит? Говорить за многие годы работы есть о чем и многое не написано сейчас, а Крысько С.В. Должен быть уволен. Создайте анкетирование водителям что они думают и знают и т.п.о механиках. Недавно была текучка водителей кстати… Увольнялись. Не знаете почему? Потому, что механик редкая сволочь. Как хорошо что я нашел достойную замену Оптиме.

@Гость Винницкий филиал, а еще безкоштовно працювати в суботу, яка офіційно вихідний день. А. Ще не розуміння того яка твоя зарплатня все тишком-нишком. Працюєш понаднормово і за це ніяких надбавок… А Криська я ще памятаю коли ми їздили на ИЖ періжок,він ще тоді був крисою. Якби не Ксюха, то він бувби і зараз водітєльом. Вижив мене бо не ділився з ним як усі… Якби тоді механіком став той хто мав бути, а не цейпротеже, то ви зараз неверно булиб в шоколаді.

36. 17 февраля 2021

Винницкий филиал.Меня попросили уволиться по какой статье?Верой и правдой 4года в самые трудные времена на металлоломах по 300-500тыс.км.на газелях, с утра руки в масле и потом когда я получил Ситроен «5177» после приближенного к «попе» этих пешеходов которые ни одну машину загнали в стойло «хоть я проработал больше некоторых»и все мои машины ездили и зарабатывали.Я не «баба» чтоб жаловаться на то что они пришли позже меня не вкусили по настоящему «працю» винницкого филиала за трудных 4года,и получили новые Ситроены,а я еще ездил на Газели.Сейчас с «5177»Ситроена списана страховка на другие машины,те которые били,которые «трамвай не заметили,деревья и т.д и т.п.
    Когда в страховую Арсенал по Виннице списывали страховку с моей машины ,я задал вопрос механику Крысько С.О.:
    -А что будет с машиной ,когда с ней что то случиться?(лобовое стекло,зеркала…)
    — Всё будет нормально.
    Финал — мой «5177»,высосана вся страховка с него на ремонт других машин. В итоге я заплатил за ремонт своей машины 12тыс.грн.-ремонт порога.На даный момент «5177»одна из самых работящих машин которые на ходу,за которой я следил и она меня не предавала (водителя меня поймут)…но эти «пешеходы» за правду меня попросили уволиться за один день.Обратите внимание на фамилии Клепко ,Пенишкевич- вот именно те которые бьют машины и еще некоторые «заднеприводные».Не компетентность лиц которые занимают эти должности и тех которых они оставили возле «себя»произвело или к принудительному или по собственно у желанию ребят, котрые на себе держали трудные времена винницкого филиала.
    Я Журавель.А.А +38068*******.Мне НЕ звонила служба безопасности Оптима фарм.Если есть вопросы по улучшению работоспособности перезвоните ,потому что мы — не «заднеприводные» и …за что меня попросили уволиться!?спросите у Петренко О.В — по какой статье?
    С ув.Журавель Александр

1. 16 марта 2018

Максименко Оксана бригадир (отдел таблетки) больной и психованый человек. Увольте ее ету тупую курицу она там весь персонал роспугивает.

Такое на всех складах Украины кому не надо своё здоровье и нервы милости просим руководство одни быдляки и шизофреники.

2. 22 февраля 2018

Гостишка :
    Полезная информация — ищите работу для души а не гонитесь за уровнем ЗП который вам скажут на первом собеседовании.

О да, вот это совет. Могу найти тебе работу для души, но за 30 — 50 грн. В день, соглашайся.
    Глупышь.

Старший кладовщик 2
Уборщик территории 1
Упаковщик на таблетки 1
Экономист 2

Добавьте зарплату в компании Оптима фарм

Добавить отзыв о работодателе Оптима фарм

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Оптима фарм?