Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) – багатопрофільний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців з педагогічних, природничих, культурно-мистецьких, економічних спеціальностей. Історія РДГУ розпочинається з відкриття Ровенського вчительського інституту в 1940 р., Ровенського інституту культури в 1979 р. та їх об’єднання в 1998 р. у Рівненський державний гуманітарний університет, що дає закладу змогу поєднати багаторічний досвід з інноваційним потенціалом сучасних технологій навчання студентів.

Отзывы о работе в Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ), зарплаты

1. 1 апреля 2021

Коли надумаете влаштовуватись на роботу на звичайну робітничу професію типу сантехніка, електрика одразу ж приготуйтесь виконувати любу іншу дурну роботу вантажником-різноробочим сидіти без діла вам там ніхто не дасть, перша брехня яка мене спіткала на рахунок з/п справа в тому що її там не всім платять отримають її тільки свій круг людей. Взагалі хабарництво там процвітає у розквиті постійні суди, плітки, це просто якийсь пансіонат на вахті працюють жінки випивохі мало освідчені люди наче по наберали їх зякихось хуторів ведуть себе у ролі царів зі студентів знущаються наче їх чимось життя обділило і всі їм щось вині. Мене просто шокувало той випадок як до абсолютно нової людини яка тільки влаштувалась на роботу ці жіночки причепились з примусовим збором коштів на якийсь банкет. До речі в той час коли деякі педагоги отримують премії звичайний працівник типі прибиральник чи електрик не отримує заробітної плати на що йому відповідають що з/п у цьому місяці не вистачило і отримуєш у настопному місяці.

Добавьте зарплату в компании Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Добавить отзыв о работодателе Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)?