Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

VN:D [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 78)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) – багатопрофільний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців з педагогічних, природничих, культурно-мистецьких, економічних спеціальностей. Історія РДГУ розпочинається з відкриття Ровенського вчительського інституту в 1940 р., Ровенського інституту культури в 1979 р. та їх об’єднання в 1998 р. у Рівненський державний гуманітарний університет, що дає закладу змогу поєднати багаторічний досвід з інноваційним потенціалом сучасних технологій навчання студентів.

Отзывы о работе в Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ), зарплаты

 1. 11 июля 2021

  @ друг твого папи ,
  ЗП в РДГУ зараз такі:

  Ректор 42000 грн
  Перший проректор 48000 грн
  Проректор з виховної роботи 42000 грн
  Проректор з наукової роботи 35000 грн
  Проректор з господарської роботи 35000 грн
  Кандидат наук і професор 15000
  Старший викладач 10000 грн
  Викладач 8000 грн

 2. 10 июля 2021

  Зарплата ректора Постоловського 42000 грн в місяць. Це без доплат на лікування! Да ще й пенсію отримує 15700 на місяць. За шо це все, за які заслуги???
  у його безмозглих помічників проректорів виходить в місяць по 35000-45000. Вони тупі, нічого не роблять, а тіки лижуть свому «господіну». Типічно по 40000-45000 мають. І ЦЕ ВСЕ ОФІЦІЙНО БЕЗ ВЗЯТОК! Разом з хабарами получають легко по 100000 в міс!!!
  А прості викладачі по 8000. Якшо повезе можна по 9000 грн получить в місяц але всі мозги виїдять.
  ЦЕ ТИПУ НОРМАЛЬНО ???

 3. 10 июня 2021

  Такий корупційний шлях,який пройшов-проповз-проліз постоловський(з малої букви пишу навмисно) — то ніхто не повторить!особливо останній відрізок при регіАналах-то можна було блювати від цієї концентрованої гидоти: що морально (від того,що чуєш від цього «ректора»), що естетично (від його зовнішнього вигляду і манери розмовляти) — так вже Сороці з Берташем догоджав,так вже «прогинався»! Який це вже він «срок мотає» по договору,третій,четвертий, п`ятий? Чи не досить позорища навіть для педінституту,яким за своєю суттю і є РДГУ?
  Слов`янознавство вже «почило», «кинувши» десятки викладачів та працівників на пенсійних відрахуваннях за 5!років: з легкої руки постоловського — а РДГУ і далі продовжує перелякано занурюватися все глибше у цю рогульську сімейну клоаку! Мізоцька мошна процвітає за наші гроші. А піди до головного бухгалтера попроси матеріальну допомогу? Нема! для будь-хто, крім Постоловського і його злодійкуватої сімейки!!!

 4. 7 мая 2021

  Систему міняйте. ))) Як згадаю всі кафедри зайняті сімейними кланами… Постоловські, Павелківи, Богатирчуки… вся ця нечисть розкрадає гроші і хапає хабарі. Мають при цьому по 40 тисяч зарплати державним коштом. Деякі предмети взагалі непотрібні … а те що потрібно то його мало по крупицям дають. Виходить студент з вузу і нічого на роботі не тямить і знову батьки купують посади і ходять всі з розумним виглядом…… Розумні діти їдуть навчатись за кордон, навіть і повертатись не хочуть… А бездарності «захищають» дисерації і осідають в РДГУ!

 5. 25 апреля 2021

  Депресивне місце і тупе, злодійкувате керівництво. Був ректор Колупаєв, все процвітало. Став Постоловський, все розвалив і розкрав. Шкода студентів.

 6. 23 апреля 2021

  Жахливе, гниле, запліснявіле місце роботи! Справжній звіринець!!! Зміїне кубло пліткарів, збоченців, взяточників і стукачів!!!
  Тут осіли псевдо доктори і псевдо кандидати наук, хабарники, які за своє життя не зробили жодного відкриття, переписували радянські книжки і за взятки отримували вчені звання!!! Ні на міліметр не зрушили науку, но збагатились на поборах зі студентів.
  Нормальні люди ще є (талановиті викладачі) но їм не дають пробитись сімейні клани разом із бридким ПОСТОЛОВСЬКИМ начолі!
  Ось, лише короткий підсумок ректора-нездари: знищив інститут словянознавство, та кинув на зарплату викладачів, розвів кумовство в РДГУ, замість молодої наукової зміни виховав відмінних ср***зів, як він сам! корпус на Остафова з недобудови скоро перетвориться в руіну ! А про своїх незабуває… Про призначення Шеретюка, взагалі мовчу. Всі, хто працює в РДГУ знають цю історію.Таких як Постоловський треба за шкирку як паршивого кота викидати з насиджених місць.
  Скоро, скоро прийде кінець всій цій цинічній розбещеній шайці, МВФ готов виділить грошики на скорочення ВУЗів! І полетить той ректор може на пенсію, а може й в тюрячку.

 7. 1 апреля 2021

  Коли надумаете влаштовуватись на роботу на звичайну робітничу професію типу сантехніка, електрика одразу ж приготуйтесь виконувати любу іншу дурну роботу вантажником-різноробочим сидіти без діла вам там ніхто не дасть, перша брехня яка мене спіткала на рахунок з/п справа в тому що її там не всім платять отримають її тільки свій круг людей. Взагалі хабарництво там процвітає у розквиті постійні суди, плітки, це просто якийсь пансіонат на вахті працюють жінки випивохі мало освідчені люди наче по наберали їх зякихось хуторів ведуть себе у ролі царів зі студентів знущаються наче їх чимось життя обділило і всі їм щось вині. Мене просто шокувало той випадок як до абсолютно нової людини яка тільки влаштувалась на роботу ці жіночки причепились з примусовим збором коштів на якийсь банкет. До речі в той час коли деякі педагоги отримують премії звичайний працівник типі прибиральник чи електрик не отримує заробітної плати на що йому відповідають що з/п у цьому місяці не вистачило і отримуєш у настопному місяці.

Первый проректор 1
48 000 грн
Преподаватель 4
7 000 .. 8 500 грн
Преподаватель информационных технологий 1
8 000 грн
Проректор 2
35 000 .. 42 000 грн
Профессор 1
15 000 грн
Ректор 1
42 000 грн
Старший преподаватель 1
10 000 грн

Добавьте зарплату в компании Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)Прикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)?