Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) – багатопрофільний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців з педагогічних, природничих, культурно-мистецьких, економічних спеціальностей. Історія РДГУ розпочинається з відкриття Ровенського вчительського інституту в 1940 р., Ровенського інституту культури в 1979 р. та їх об’єднання в 1998 р. у Рівненський державний гуманітарний університет, що дає закладу змогу поєднати багаторічний досвід з інноваційним потенціалом сучасних технологій навчання студентів.

Отзывы о работе в Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ), зарплаты

1. 9 марта 2024

Давно нужно было закрыть эту богодельню студентов нет те что есть должны учиться в бурсах а не в университетах.Особенно выделяется факультет иностранных языков где управляет тупая Галочка близкая подруга усопшего ректора не зная ни одного иностранного языка она считает себя крупным профессионалом.Галочка любит когда приносят денежку но сейчас мало кто носит поэтому взялась за студентов заочного отделения чтобы потрусить их. Галочка полная дуреха как и ее дочурка которая где-то не появляется. Галочка также любит рассказывать туповатым бабенкам на факультете (типа преподавателям) какая она менеджер.Думаю на ферме со свиньями она бы хорошо смотрелась.

2. 12 ноября 2023

Как-то 2 года назад зажали мне ЗП за три с половиной месяца. Отстранили от работы под тем соусом,, что я не был вакцинирован от ковида. Хотя это не законно! Тем более я и так работал на удаленке, это разрешено, т.к. по должности программер. Решили меня кинуть на 51 тыщу гривен. Сумма не ахти какая, но на дороге не валяетца. Я решил не быть терпилой и наказать этих недоделанных. Нанял адвоката и кинул предъяву через суд. на заседание эти дурачки даже не явились, поэтому игра была в одни ворота. Суд порешил мне все-все выплатить! Таким образом я сбрил с этой багадельни (РДГУ) свою зепеху, судовые издержки и даже стоимость услуг адвоката! Короче поимел их по самые помидоры ))). Мораль такова — РДГУ это ублюдочное место, не для профиссианалов. Таких гнусных людей как здесь я больше нигде и никогда не видел. В глаза улыбаются а за спиной думают какбы тебя натянуть. И родственнички, родственнички повсюду!.
    Пы Сы. Да, ректор Михалыч тупой, это знают все. Не, не так. Михалыч ОЧЕНЬ ТУПОЙ. За его спиной мутят страшные дела))). Так пользуйтесь этим!!! Судитесь за свою денюжку. Он и его помощники дупля не отбивают и проигрывают апсолютно все дела.

3. 27 декабря 2022

Якось вже був від мене відгук, але чомусь не відпускає. Жодного разу не хочу нарікнути на колектив, за виключенням керівництва та наближених до власника. Зараз досі долітають скарги від колег про те, що там і як там. І я дивуюсь, що ця компанія досі на плаву. Проте, ті хто скаржаться і самі особливо там не стараються і просто пересиджують до кращих часів або поки не знайдуть нову роботу. От і маємо працівників які не мотивовані ні чим крім штрафів і абсолютно бездарне керівництво. Маю впевненість, що там нічого не зміниться, допоки будет таке управління. Але знову ж таки, якщо така компанія є, то вона комусь та і потрібна, може для того, щоб дати час комусь знайти щось краще або для когось це є «комфортним середовищем». Тож просто хочу застерегти нових співробітників/кандидатів, щоб навіть не думали туди йти без нагальної потреби.

4. 9 декабря 2022

@Постраждалий, зараз скрізь отримує молодь по 5000 в державних закладах. А так да, якщо владу в бібліотеці не змінюють, то їм вигідно. Якщо мовчать працівники всі, значить їм подобаються вистави.

5. 10 ноября 2022

собирались связать свою судьбу с этим заведением, почитали отзывы и как то расхотелось. я понимаю, что сайт не слишком популярен, но это то что выбивает первым когда гуглишь отзывы об уч заведении. странно, что ни работники ни администрация не реагируют и не опровергают. это наталкивает на мысль, что либо репутация заведению абсолютно безразлична, либо это и есть горькая правда. я желаю всем, кто работает в таких ужасных условиях сил и мужества отсюда уйти. а руководству немного задуматься над своим поведением ибо вы представляете не только себя, а и целое учебное заведение. позор.

6. 2 ноября 2022

директорка матом криє підлеглих, заступниця рже над директоркою в коридорі, друга заступниця ходить з папкою на шнурках з 1967 року. Вони мають зарплати і пенсії і сидять, а молодь там отримує 5 тисяч. І сама ж дирктор голосує за те, щоб її співробітникам познімали зарплату і рахували менше робочих днів. якщо хочете отримати психологічну травму то вам на роботу в цей дурдом. А крім цього ще й в час війни це розплідник совєтчини в лиці Грипич. Має своїх за рабів. Російська мова це ж для них ознака дворянства виявляється . Ну або щелепа не така . Враження найгірші, доля відвела затриматися там надовго,

7. 2 ноября 2022

Згодна з коментарями. Університет абсолютно відстав у всьому. А чого можна чекати, якщо ректор і директор бібліотеки і їх численні заступники це контингент 60+ або 65+. Які підуть з нагрітого місця тільки вперед ногами. Інновації? Ні, не чули. Ні, не треба. Декан іноземної філології — людина, які жодної мови вивчить не спромоглася. Завідувач кафедри ні бе ні ме. Директор бібліотеки не вміє друкувати на комп»ютері і шкребе щось там від руки. Окрема тема це те, що директор бібліотеки і викладач ще по сумісництву за 30 років не спромоглася вивчити українську мову. Хватило на місяць війни, потім все вернулося в рідні джерела. З своєю заступницею говорить тільки російською. Що одна що друга. На сайті бібліотеки купа помилок, мовчу вже за якість того сайту. А як попросити знайти якусь книжку, то обслужать з таким видом, як ніби ти до них гроші прийшов просить. Студентам тут не раді. Хіба якщо ви з грошима і готові пробашляти за все, аби тільки цим шикарним работнікам робити нічого не довелося. Позорисько.

8. 11 февраля 2022

Ну, нарешті хоч хтось підняв тему цієї бідної бібліотеки… давно пора, бо це вже за межею реальності… але все ж таки «особливе» місце там займає директорка, яка людей має за сміття. Вона принижує людей, які там працюють, і не лише у фінансовому плані, а ще й в моральному. Мало того, що дівчата працюють за копійки, то за ці копійки їх ще й морально гноблять, принижують, ніби тебе на смітнику знайшли, відмили і дали тобі роботу. Ще невідомо, чи справді держава не виділяла ті кошти у розмірі 50% від окладу, адже інші бібліотеки до цих пір отримують таку надбавку. Це питання виставлялося 10 років тому на розгляд керівництва, а керівництво, яке лиже [вырезано] Постоловському і боїться, щоб її саму не турнули з посади, бо сама вже пенсіонерка, взяла забрала ц відсотки, поділивши їх на свій розсуд: кому 10%, кому 20%, але собі і своїм заступникам звичайно ж залишила в повному обсязі. Дівчата мусять працювати за копійки, а сама має і доплату, і ректорські 50%, і за наукову роботу, яку за неї виконують інші, і викладацькі… Звичайно ж так можна жить, а не за 4800 грн. І всі мовчать, бо бояться втратити робоче місце, хоч і копійчане, бо залишилися передпенсійники і рипатися нема куди… Та й навряд чи щось зміниться — рука руку миє…

9. 1 февраля 2022

@ Гость , То ви занадто сильно їх оцінили порівнявши з ТІТАНІКОМ! РДГУ ніякий не ТІТАНІК, це гнила посудина, де лишились одні криси!!!
    Оці криси і їх крисьониші (шайка постоловського) зарплату простих викладачів зажимають і ложать на депозит!!! бо нічого розумнішого їх маленькі висохші мозги не придумають, як можно ще примножить гроші))). І за невиплачені зарплати простих «рабів» тусять по Домініканах і Дубаях, хизуються своїми жахливими ботоксами, шубами, брюліками та Діорами-Шанелями.
    Ці тварі бізнес вести не вміють, бо там думать і вкалувать треба, а вони можуть тілько пити-курити-тусити-нюхати-жрати-і-ригати.
    Ще через ковід відстороняють від роботи, мразі, кошти типу економлять. А в самих сертифікати купленні, [вырезано]!!! Вони все звикли купляти, посади, дисертації, но на щастя здоров»я і розум купить не можуть, ні собі ні своїм ***
    БАЖАЮ їм усім (банді * і прибліжонним) жить довго, хворіть часто, зароблять ще більше і тратить ці гроши тілько на лікування себе і своїх сімейок!!!

10. 2 января 2022

Я в шоці від зарплат ректорів-проректорів і їм подібним!!! При цьому зарплата у бібліотекарів, які працюють в Науковій («дуже» науковій) бібліотеці РДГУ мізерна, забрали доплату у 50% від окладу за особливі умови праці, які дала Юлька Тимошенко, а ці криси — ректор і директорка бібліотеки забрали і ці копійки. Тепер дівчата отримують заробітну плату 4600-4800 грн (це вже чистими, без ПДВ). Хіба можна прожити за такі кошти? А все пояснювалося тим, що в університету немає коштів, ніби ректор їх платив зі своєї кишені. І це так вже років 10. А собі, с**и, такі зарплати.. ще й премії мають звичайно ж… Пооб’єднували факультети, поскорочували викладачів, вижили нормальних… Це вже не університет, а Титанік, який впевнено йде на дно. І мені боляче на це дивитись, бо я його закінчувала і бачу, яким він був, а яким став…

11. 9 декабря 2021

Жахливе місце, шо для викладачів,шо для студентів!
    і буде таким, поки ректор Постоловський, держиться за свою посаду як воша кожуха.
    провідник РУССКОГО МІРА на Рівненщині, обсадив себе пліткарями, бовдурами, хабарниками, нездарами!!!.
    На зарплату і взятки утримує своє кодло: родичів, наближених до тіла, шептунів, а головне синочка-графомана-наркомана, що два слова зв*язати не може! І всих членів своєй злочинної сімейки, які є тупиці і хабарники!!!
    А ще ж треба подбать про своїх незаконних дітей!!!
    Но люди не дурні, вже давно розібрались хто такий Постоловський. На виборах навіть рідний МІЗОЧ за нього не проголосував, за цю освитянську ***.
    І синуля його пришелепкуватий то в партії литвина крутився, то в юльки, то в ляшка но скрізь був гнаний с***ними тряпками. Бо *** як і його татко-там мізків ні в юності не було, ні в 70 років, що недавно помпезно видзначали!!!

12. 11 июля 2021

Кандидат наук і професор 15000
    Старший викладач 10000 грн
    Викладач 8000 грн

13. 10 июля 2021

Зарплата ректора Постоловського 42000 грн в місяць. Це без доплат на лікування! Да ще й пенсію отримує 15700 на місяць. За шо це все, за які заслуги???
    у його безмозглих помічників проректорів виходить в місяць по 35000-45000. Вони тупі, нічого не роблять, а тіки лижуть свому «господіну». Типічно по 40000-45000 мають. І ЦЕ ВСЕ ОФІЦІЙНО БЕЗ ВЗЯТОК! Разом з хабарами получають легко по 100000 в міс!!!
    А прості викладачі по 8000. Якшо повезе можна по 9000 грн получить в місяц але всі мозги виїдять.
    ЦЕ ТИПУ НОРМАЛЬНО ???

14. 10 июня 2021

Такий корупційний шлях,який пройшов-проповз-проліз постоловський(з малої букви пишу навмисно) — то ніхто не повторить!особливо останній відрізок при регіАналах-то можна було блювати від цієї концентрованої гидоти: що морально (від того,що чуєш від цього «ректора»), що естетично (від його зовнішнього вигляду і манери розмовляти) — так вже Сороці з Берташем догоджав,так вже «прогинався»! Який це вже він «срок мотає» по договору,третій,четвертий, п`ятий? Чи не досить позорища навіть для педінституту,яким за своєю суттю і є РДГУ?
    Слов`янознавство вже «почило», «кинувши» десятки викладачів та працівників на пенсійних відрахуваннях за 5!років: з легкої руки постоловського — а РДГУ і далі продовжує перелякано занурюватися все глибше у цю рогульську сімейну клоаку! Мізоцька мошна процвітає за наші гроші. А піди до головного бухгалтера попроси матеріальну допомогу? Нема! для будь-хто, крім Постоловського і його злодійкуватої сімейки!!!

15. 7 мая 2021

Систему міняйте. ))) Як згадаю всі кафедри зайняті сімейними кланами… Постоловські, Павелківи, Богатирчуки… вся ця нечисть розкрадає гроші і хапає хабарі. Мають при цьому по 40 тисяч зарплати державним коштом. Деякі предмети взагалі непотрібні … а те що потрібно то його мало по крупицям дають. Виходить студент з вузу і нічого на роботі не тямить і знову батьки купують посади і ходять всі з розумним виглядом…… Розумні діти їдуть навчатись за кордон, навіть і повертатись не хочуть… А бездарності «захищають» дисерації і осідають в РДГУ!

16. 25 апреля 2021

Депресивне місце і тупе, злодійкувате керівництво. Був ректор Колупаєв, все процвітало. Став Постоловський, все розвалив і розкрав. Шкода студентів.

17. 23 апреля 2021

Жахливе, гниле, запліснявіле місце роботи! Справжній звіринець!!! Зміїне кубло пліткарів, збоченців, взяточників і стукачів!!!
    Тут осіли псевдо доктори і псевдо кандидати наук, хабарники, які за своє життя не зробили жодного відкриття, переписували радянські книжки і за взятки отримували вчені звання!!! Ні на міліметр не зрушили науку, но збагатились на поборах зі студентів.
    Нормальні люди ще є (талановиті викладачі) но їм не дають пробитись сімейні клани разом із бридким ПОСТОЛОВСЬКИМ начолі!
    Ось, лише короткий підсумок ректора-нездари: знищив інститут словянознавство, та кинув на зарплату викладачів, розвів кумовство в РДГУ, замість молодої наукової зміни виховав відмінних ср***зів, як він сам! корпус на Остафова з недобудови скоро перетвориться в руіну ! А про своїх незабуває… Про призначення Шеретюка, взагалі мовчу. Всі, хто працює в РДГУ знають цю історію.Таких як Постоловський треба за шкирку як паршивого кота викидати з насиджених місць.
    Скоро, скоро прийде кінець всій цій цинічній розбещеній шайці, МВФ готов виділить грошики на скорочення ВУЗів! І полетить той ректор може на пенсію, а може й в тюрячку.

18. 1 апреля 2021

Коли надумаете влаштовуватись на роботу на звичайну робітничу професію типу сантехніка, електрика одразу ж приготуйтесь виконувати любу іншу дурну роботу вантажником-різноробочим сидіти без діла вам там ніхто не дасть, перша брехня яка мене спіткала на рахунок з/п справа в тому що її там не всім платять отримають її тільки свій круг людей. Взагалі хабарництво там процвітає у розквиті постійні суди, плітки, це просто якийсь пансіонат на вахті працюють жінки випивохі мало освідчені люди наче по наберали їх зякихось хуторів ведуть себе у ролі царів зі студентів знущаються наче їх чимось життя обділило і всі їм щось вині. Мене просто шокувало той випадок як до абсолютно нової людини яка тільки влаштувалась на роботу ці жіночки причепились з примусовим збором коштів на якийсь банкет. До речі в той час коли деякі педагоги отримують премії звичайний працівник типі прибиральник чи електрик не отримує заробітної плати на що йому відповідають що з/п у цьому місяці не вистачило і отримуєш у настопному місяці.

Библиотекарь 1
Первый проректор 1
Преподаватель 4
Преподаватель информационных технологий 1
Проректор 2
Профессор 1
Ректор 1
Старший преподаватель 1

Добавьте зарплату в компании Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Добавить отзыв о работодателе Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)?